Verwijderalarm

Verwijderalarm: Kleine maar onplezante lijst met films en series

Star Wars Verwijderalarm

Het Verwijderalarm bestaat deze week uit niet meer dan vijftien films en series, maar de titels die van Netflix gaan zullen zeker gemist worden. Meerdere Star Wars-films en een Lord of the Rings-film zijn aan de beurt en bovendien is het einde van The Walking Dead op Netflix nu echt aanstaande.

Star Wars

In augustus werden we door Netflix nog verblijf met het nieuws dat de Star Wars-licenties verlengd waren. Bovendien verscheen in Rogue One: A Star Wars Story de nieuwste film uit de franchise. Een paar maanden later vertrekken er helaas toch flink wat Star Wars-films.

Afscheid van The Walking Dead

De komende dagen zal er ook afscheid van The Walking Dead genomen moeten worden. Er bestond nog even hoop dat Netflix de licenties tijdig zou verlengen, maar inmiddels communiceerde de streamingdienst op Twitter dat de zes seizoenen van The Walking Dead toch echt verwijderd zullen worden. Het zevende seizoen van The Walking Dead zal dan ook voorlopig niet op Netflix te zien zijn.

TitelGenreJaarIMDbDatum
October 1Drama20147.5Verwijderd
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.512-10-2017
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20108.712-10-2017
Fight ChurchDocu20147.114-10-2017
Video Games: The MovieDocu20146.014-10-2017
LEGO: CityKinderserie2011-14-10-2017
First Comes LoveDocu20136.314-10-2017
Jasper en JuliaFamilie20136.114-10-2017
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.514-10-2017
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackActie19808.814-10-2017
Star Wars: Return of the JediActie19838.414-10-2017
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.714-10-2017
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.714-10-2017
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028.714-10-2017
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-21-10-2017
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?