Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 12 december 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
Judd Apatow: The ReturnCabaret2017-2017-12-12
Manhunt: Unabomber (1 seizoen)Drama2017-2017-12-12
Ash vs. Evil Dead (2 seizoenen)Horror20168.62017-12-11
IdiocrazyKomedie20066.62017-12-10
Chelsea (1 seizoen + S02E30)Talkshow2017-2017-12-08
The Crown (2 seizoenen)Drama20178.82017-12-08
El Camino ChristmasKomedie2017-2017-12-08
VideodromeHorror19837.32017-12-08
BaltoFamilie19957.12017-12-08
Vanity FairRomance20146.22017-12-08
Arrow (5 seizoenen + S06E09)Actie20178.12017-12-08
Dynasty (S01E08)Drama2017-2017-12-07
Riverdale (1 seizoen + S02E08)Drama20177.92017-12-07
Designated Survivor (1 seizoen + S02E09)Drama20178.22017-12-07
Trolls: VakantiespecialKinderfilm2017-2017-12-06
LEGO: Friends (2 seizoenen)Kinderserie20146.92017-12-06
The Flash (3 seizoenen + S04E09)Actie20178.12017-12-06
Craig Ferguson: Tickle FightCabaret2017-2017-12-05
Fate/Apocrypha (1 seizoen)Anime2017-2017-12-03
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-12-02
Scorpion (3 seizoenen)Actie20147.22017-12-02
TempleHorror2017-2017-12-02
Jab Harry Met SejalKomedie2017-2017-12-02
Johan Falk (3 seizoenen)Crime20157.52017-12-01
Easy (2 seizoenen)Komedie2017-2017-12-01
Lang Leve Koning Julien (5 seizoenen)Komedie20177.42017-12-01
Forbidden Games: The Justin Fashanu StoryDocu2017-2017-12-01
Diana: In Her Own WordsDocu2017-2017-12-01
The Legend of 420Docu2017-2017-12-01
Much Ado About Nothing Komedie19937.42017-12-01
The WorthySci-Fi20166.62017-12-01
For a Few Dollars MoreActie19658.32017-12-01
Motivation 3: The Next GenerationDocu2017-2017-12-01
Monster IslandFamiliefilm20174.92017-12-01
Playing for TimeDrama19807.92017-12-01
Be SomebodyKomedie20166.02017-12-01
HannibalThriller20016.82017-12-01
Mamma Mia!Komedie20086.42017-12-01
Scent of a WomanDrama19928.02017-12-01
It’s ComplicatedKomedie20096.62017-12-01
GladiatorActie20008.52017-12-01
Inglourious BasterdsActie20098.32017-12-01
BridesmaidsKomedie20116.82017-12-01
DevilHorror20106.22017-12-01
Howard the DuckActie19864.62017-12-01
WantedActie20086.72017-12-01
Ho Ho Ho HomeKinderfilm2017-2017-12-01
Dream BoatDocu2017-2017-12-01
Hired GunDocu20167.32017-12-01
VoyeurDocu2017-2017-12-01
Sugar MountainDrama20165.42017-12-01
Lucknow CentralDrama20176.12017-12-01
A Storybots ChristmasKinderfilm2017-2017-12-01
DARK (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-01
Kantaro: The Sweet Tooth Salaryman (1 seizoen)Komedie2017-2017-12-01
Couples RetreatKomedie20095.52017-12-01
The Other WomanDrama20096.42017-12-01
Last NightDrama20106.62017-12-01
Rain ManDrama19888.02017-12-01
Bean: The MovieKomedie19976.42017-12-01
In BrugesKomedie20087.92017-12-01
Apollo 18Thriller20115.22017-12-01
The Hills Have Eyes 2Horror20075.12017-12-01
The MarineActie20064.72017-12-01
Hellboy II: The Golden ArmyActie20087.02017-12-01
Balto: De ZoektochtFamiliefilm20016.22017-12-01
Teen Wolf (5 seizoenen + seizoen 6A)Drama20167.82017-11-30
WinningDocu2016-2017-11-30
Cherry PopKomedie2017-2017-11-30
Boris Becker: Der SpielerDocu2017-2017-11-30
Glitch (2 seizoenen)Drama20157.72017-11-28
Good Morning Call (2 seizoenen)Komedie20168.62017-11-28
Close RangeActie20155.02017-11-28
The Girl From The SongDrama20165.52017-11-28
12 Years A SlaveDrama20138.12017-11-26
Mars (1 seizoen)Drama20167.52017-11-26
The Many Faces of Ito (1 seizoen)Romance2017-2017-11-26
Bright: The Music VideosMuziek2017-2017-11-26
Trailer Park Boys: Out of the Park USA (1 seizoen)Komedie2017-2017-11-25
The Story of God with Morgan Freeman (1 seizoen)Docu2016-2017-11-25
Peru: Tesoro EscondidoDocu2017-2017-11-25
Frontier (2 seizoenen)Actie20167.22017-11-24
Cuba and the CameramanDocu2017-2017-11-24
She's Gotta Have It (1 seizoen)Drama2017-2017-11-23
Religion of Sport (1 seizoen)Docu2016-2017-11-23
Godless (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Argon (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Barbra: The Music... The Mem'ries... The Magic!Muziek2017-2017-11-22
Brian Regan: Nunchucks and FlamethrowersCabaret2017-2017-11-21
Saving CapitalismDocu2017-2017-11-21
Luna Petunia (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-11-18
The Divergent Series: InsurgentActie20156.32017-11-18
Spirit: Samen Vrij (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-11-17
Jim & Andy: The Great BeyondDocu2017-2017-11-17
Stretch Armstrong and the Flix Fighters (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-11-17
A Christmas PrinceDrama2017-2017-11-17
MudboundDrama2017-2017-11-17
Shot in the Dark (1 seizoen)Reality2017-2017-11-17
The PunisherThriller2017-2017-11-17
The Fall (3 seizoenen)Thriller20148.32017-11-16
Kicking and ScreamingKomedie19957.02017-11-16
After Trek (E08)Talkshow2017-2017-11-15
Falcon RisingActie20145.82017-11-15
Lockup: State Prisoners (1 seizoen)Docu2016-2017-11-15
Family BusinessDrama19895.72017-11-15
DeRay Davis: How To Act BlackCabaret2017-2017-11-14
Star Trek: Discovery (S01E09)Actie2017-2017-11-13
Chasing TraneDocu20167.52017-11-13
Long Time RunningDocu20178.22017-11-12
Bon Cop Bad Cop 2Actie20176.82017-11-11
Blazing Transfer Students (1 seizoen)Actie2017-2017-11-11
Glitter Force Doki Doki (2 seizoenen)Anime2017-2017-11-10
Rolling PapersDocu20156.02017-11-10
Lady Dynamite (2 seizoenen)Komedie20167.62017-11-10
Meet the MormonsDocu20147.02017-11-10
Dinotrux Superladers (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-11-10
The KillerActie2017-2017-11-10
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled!Kinderfilm20156.62017-11-09
Honey, I Shrunk the KidsFamilie19896.32017-11-08
Jerry Seinfeld: ComedianDocu20027.02017-11-08
The Journey is the DestinationDrama20166.32017-11-08
Project MC2 (6 seizoenen)Kinderserie20176.22017-11-07
MeruDocu20157.72017-11-06
WilliamsDocu20177.82017-11-04
The Good Place (seizoen 1 + S02E07)Komedie20177.72017-11-03
Alias Grace (seizoen 1)Drama2017-2017-11-03
6 DaysActie20176.12017-11-03
The Big Family Cooking Showdown (1 seizoen)Reality2017-2017-11-03
Salvation (1 seizoen)Drama20176.92017-11-02
The VerdictDrama19827.82017-11-02
HitmanActie20076.32017-11-02
RapunzelFamilie20107.82017-11-02
Midnight Sun (1 seizoen)Drama20167.42017-11-02
When Calls the Heart (4 seizoenen)Drama20178.62017-11-01
Under Arrest (7 seizoenen)Docu20177.92017-11-01
Greenleaf (2 seizoenen)Drama20177.12017-11-01
The Mind of a Chef (5 seizoenen)Docu20168.22017-11-01
Don VerdeanKomedie20155.42017-11-01
Plan de FugaThriller20165.62017-11-01
Hajwala: The Missing EngineActie20166.12017-11-01
The Stanford Prison ExperimentDrama20156.92017-11-01
Le Train d’Hitler – La bête d’acierDocu2017-2017-11-01
MoorDrama20158.22017-11-01
Pettersson en Findus 2Familie20165.92017-11-01
Golden TimeKinderen2013-2017-11-01
Where the Days Takes YouDrama19926.82017-11-01
Ten Thousand SaintsKomedie20155.92017-11-01
CavemanKomedie19815.72017-11-01
Guilt (1 seizoen)Drama20166.12017-11-01
Undercover GrandpaActie20165.32017-11-01
The BittersweetActie2017-2017-11-01
Bruno & Boots: Macdonald HallFamilie2017-2017-11-01
Romeo Is BleedingDocu20158.92017-11-01
The Pursuit of Happyness Drama20068.02017-11-01
Men in BlackActie19977.32017-11-01
Men in Black IIActie20026.12017-11-01
Men in Black 3Actie20126.82017-11-01
Seven PoundsDrama20087.72017-11-01
HitchKomedie20056.62017-11-01
HancockActie20086.42017-11-01
Bad BoysActie19956.82017-11-01
Bad Boys IIActie20036.62017-11-01
Truman CapoteDrama20057.42017-11-01
Black KnightKomedie20014.82017-11-01
The B-Side: Elsa Dorfman's Portrait PhotographyDocu2017-2017-10-31
Judah FriedlanderCabaret2017-2017-10-31
SPF-18Drama2017-2017-10-30
Pup Star: Samen Staan We SterkerFamilie20176.82017-10-28
American UltraActie20156.12017-10-28
Joan Didion: The Center wil not HoldDocu2017-2017-10-27
Stranger Things (2 seizoenen)Thriller20168.92017-10-27
Beyond Stranger Things (seizoen 1)Talkshow2017-2017-10-27
Strange WeatherDrama20165.72017-10-26
RiphagenDrama20167.12017-10-25
Wanted (2 seizoenen)Drama20177.42017-10-24
Jack Whitehall: At LargeCabaret2017-2017-10-24
JunoKomedie20077.52017-10-24
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-10-23
ShahidDrama20128.32017-10-22
Dirty GrandpaKomedie20166.02017-10-21
SurvivorThriller20155.62017-10-21
Haters Back Off (2 seizoenen)Komedie20166.22017-10-20
1922Thriller2017-2017-10-20
The Day I Met El Chapo (1 seizoen)Docu2017-2017-10-20
One of UsDocu2017-2017-10-20
WheelmanThriller2017-2017-10-20
The Guardian BrothersFamilie20165.42017-10-20
VerónicaDrama2017-2017-10-19
AmnesiaDrama20156.32017-10-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-10-19
Tempel (1 seizoen)Drama20167.42017-10-18
Slasher (2 seizoenen)Thriller20166.62017-10-17
Patton Oswalt: AnnihilationCabaret2017-2017-10-17
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoentjesKinderfilm2015-2017-10-16
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderen20136.72017-10-15
MoneyThriller20165.82017-10-15
Skin Wars (1 seizoen)Reality20166.62017-10-15
El Crazy CheDocu20157.62017-10-15
Harry & Bunnie (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-15
LEGO: City (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-15
Belief: The Possession of Janet MosesDocu20156.62017-10-15
DangalDrama20168.62017-10-15
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2017-10-15
El CheDocu2017-2017-10-15
West Coast Customs (6 seizoenen)Reality20156.42017-10-15
Border Security: America's Front Line (1 seizoen)Reality2016-2017-10-15
OtherlifeDrama2017-2017-10-15
Daniël Arends - Carte BlancheCabaret2016-2017-10-14
Todo Sobre El AsadoDocu20167.02017-10-14
Clair ObscurDrama20166.42017-10-13
MINDHUNTER (seizoen 1)Drama2017-2017-10-13
Kingdom of UsDocu2017-2017-10-13
Chesapeake Shores (2 seizoenen)Drama20178.02017-10-13
The BabysitterKomedie2017-2017-10-13
Super Monsters (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-13
The Meyerowitz StoriesKomedie2017-2017-10-13
90 Minutes in HeavenDrama20154.72017-10-13
Voltron Legendary Defender (4 seizoenen)Anime20168.42017-10-13
Barakah Meets BarakahKomedie20166.72017-10-12
You Laugh But It's TrueCabaret20117.52017-10-12
Norsemen (seizoen 1)Komedie20167.72017-10-12
Fe de EtarrasKomedie2017-2017-10-12
PocahontasFamilie19956.72017-10-12
Christina P: Mother Inferior Cabaret2017-2017-10-11
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.32017-10-11
Gotham (2 seizoenen)Thriller20148.02017-10-09
Chris Brown: Welcome to My LifeDocu20175.72017-10-07
The Death and Life of Marsha P. JohnsonDocu2017-2017-10-07
ID-0 (1 seizoen)Anime2017-2017-10-07
Skylanders Academy (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-10-07
To Kill a MockingbirdDrama19628.32017-10-07
Suburra (1 seizoen)Drama2017-2017-10-06
Word Party (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-10-06
Kibaoh Klashers (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-10-06
Restless Creature: Wendy WhelanDocu20167.62017-10-05
Bonusfamiljen (1 seizoen)Komedie20177.62017-10-05
It Was Fifty Years Ago Today!Docu20174.82017-10-05
The Story of Diana (1 seizoen)Docu20178.22017-10-05
Rodney Carrington: Here Comes the TruthCabaret2017-2017-10-04
The IT Crowd (5 seizoenen)Komedie20138.62017-10-04
Jackass 3Komedie20107.02017-10-04
Catch That KidKomedie20045.22017-10-03
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERCabaret2017-2017-10-02
Tokyo IdolsDocu20177.12017-10-02
Mr. Dynamite: The Rise of James BrownDocu20147.52017-10-02
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-10-01
Generation Iron 2Docu2017-2017-10-01
Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderen20166.32017-10-01
Ice GuardiansDocu20167.92017-10-01
NetworkKomedie19768.12017-10-01
Hotel Beau Séjour (1 seizoen)Thriller20178.02017-10-01
Arthur en de MinimoysFamilie20066.02017-10-01
I’m in Love with a Church Girl Drama20134.52017-10-01
Step Up: All InDrama20146.02017-10-01
Equestria Girls: Tales of Canterlot HighKinderen2017-2017-10-01
Arthur and the Revenge of MaltazardFamilie20095.32017-10-01
Dark Net (1 seizoen)Docu20167.22017-10-01
Lockup: Disturbing the Peace (1 seizoen)Docu2017-2017-10-01
Franca: Chaos and Creation Docu20168.12017-10-01
World War II In Colour (1 seizoen)Docu20098.82017-10-01
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (6 seizoenen)Kinderserie20166.62017-10-01
Ghost PatrolFamilie20165.22017-10-01
Wuthering HeightsDrama19707.72017-10-01
The Break / La Trêve (1 seizoen)Crime20167.82017-10-01
Hidden Houses of Wales (2 seizoenen)Docu2011-2017-09-30
The Royal House of Windsor (1 seizoen)Docu2017-2017-09-30
The Mind of Murderer (2 seizoenen)Docu20156.32017-09-30
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20177.82017-09-30
BoltFamilie20086.92017-09-30
Out of Thin AirDocu2017-2017-09-29
Long ShotDocu2017-2017-09-29
Club de Cuervos (3 seizoenen)Komedie2015-2017-09-29
De Magic Schoolbus Rijdt Opnieuw (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-09-29
Big Mouth (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-29
Real Rob (2 seizoenen)Komedie20156.62017-09-29
Gerald's GameThriller2017-2017-09-29
Our Souls at NightDrama2017-2017-09-29
Paul Hollywood's Big Contintental Trip (1 seizoen)Reality2017-2017-09-29
Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32017-09-28
YoungistaanKomedie20145.22017-09-28
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-09-28
Def Comedy Jam 25Cabaret2017-2017-09-27
FilmistaanKomedie20127.32017-09-27
Poeh's Lollifanten FilmFamilie20056.42017-09-27
HeropantiActie20145.42017-09-27
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32017-09-27
Terrace House: Aloha State (4 seizoenen)Reality2017-2017-09-26
PikuKomedie20157.62017-09-26
The BarKomedie20176.82017-09-25
Gagarin: First in SpaceDrama20136.62017-09-24
Jem and the HologramsDrama20154.12017-09-24
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-23
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Fuller House (3 seizoenen)Komedie20167.12017-09-22
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
Jack Whitehall: Travels with my Father (1 seizoen)Reality2017-2017-09-22
Neo Yokio (1 seizoen)Anime2017-2017-09-22
We Are Not AloneHorror20164.52017-09-22
HeroKomedie19926.82017-09-21
The WitchHorror20156.82017-09-20
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82017-09-19
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
The Italian JobActie20037.02017-09-18
Danny CollinsKomedie20157.02017-09-18
Race naar de VlagKinderfilm20155.92017-09-18
The Iron LadyDrama20116.42017-09-17
A Most Violent YearThriller20147.02017-09-16
Open Season: Scared SillyKomedie20155.22017-09-16
Platvoet Krijgt Nieuwe VriendjesFamilie20075.62017-09-16
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
George Harrison: Living in the Material WorldDocu20118.12017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
The Age of AdalineDrama20157.22017-09-15
Mala MalaDocu20146.52017-09-15
RuPaul's Drag Race (8 seizoenen)Reality20178.02017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
American Vandal (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-15
Foo Fighters: Back and ForthDocu20118.42017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.42017-09-14
White Gold (1 seizoen)Komedie20177.52017-09-14
Bakemonogatari (1 seizoen)Anime20098.12017-09-14
Trigun (1 seizoen)Anime19988.42017-09-14
Once Upon a Time (6 seizoenen)Drama20148.12017-09-14
Nisemonogatari (1 seizoen)Anime20127.82017-09-14
Fievel - Het mysterie van het NachtmonsterFamilie19996.52017-09-13
Secret in Their EyesThriller20156.22017-09-13
Platvoet en Z'n VriendjesFamilie19985.92017-09-13
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
WatchmenActie20097.62017-09-12
The Electric HorsemanKomedie19796.32017-09-12
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20106.92017-09-11
The Cuba Libre StoryDocu20167.92017-09-11
Youp van 't Hek: LichtCabaret2017-2017-09-10
Final VisionThriller2017-2017-09-10
The Deep (1 seizoen)Kinderen20158.12017-09-10
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
The Simpsons MovieKomedie20077.42017-09-09
The SpongeBob SquarePants MovieAnimatie20047.02017-09-09
The Expanse (2 seizoenen)Drama20158.22017-09-08
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Greenhouse Academy (1 seizoen)Drama2017-2017-09-08
BoJack Horseman (4 seizoenen)Komedie20168.42017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
The Confession Tapes (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
Shooter (2 seizoenen)Actie20177.82017-09-06
RoomDrama20158.22017-09-06
Finding NemoFamilie20038.12017-09-06
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
Out of LuckDrama2015-2017-09-05
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-05
The DuplexHorror2015-2017-09-04
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-09-04
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
IncorruoptibleDocu20154.02017-09-02
Platvoet en Zijn Vriendjes 5: Het Mysterieuze EilandFamilie19976.02017-09-02
Gbomo Gbomo ExpressDrama20157.62017-09-02
Invasion 1897Drama2014-2017-09-02
She’s Gotta Have ItRomance19866.62017-09-01
Margot at the Wedding Komedie20076.12017-09-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Tip de Muis (1 seizoen)Kinderen2014-2017-09-01
Barefoot in the ParkKomedie19677.02017-09-01
Queen of the South (1 seizoen)Drama20167.72017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
…When Love HappensRomance20146.62017-09-01
The ChaseDrama19667.32017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
Lunch Time HeroesDrama2015-2017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Everybody Loves SomebodyKomedie20176.52017-09-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20167.22017-09-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92017-09-01
Get ShortyKomedie19956.92017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
Komt een vrouw bij de DokterDrama20096.92017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
Midnight CowboyDrama19692017-09-01
Lucifer (1 seizoen)Drama20178.32017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller2017-2017-09-01
Van der Laan & Woe: Alles EromheenCabaret2016-2017-09-01
TwilightDrama20085.22017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Garfield 2Familie20065.02017-09-01
The West Side StoryDrama19617.62017-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22017-09-01
Garfield: The MovieFamilie20045.02017-09-01
Baby BoomKomedie19876.12017-09-01
The Women Who Kills LionsDocu2016-2017-09-01
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20166.52017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Shutter IslandThriller20108.12017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
She's Out of My LeagueRomance20106.42017-09-01
Maggie & Bianca: Fashion Friends (1 seizoen)Komedie20166.92017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
Wynonna Earp (1 seizoen)Drama20167.52017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52017-09-01
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
Ronald Goedemondt: Ze Bestaan EchtCabaret20088.02017-08-31
Platvoet en zijn VriendjesFamilie19887.32017-08-30
TraitorActie20087.02017-08-29
RatterHorror20154.62017-08-29
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
Labor DayDrama20136.92017-08-29
KrampusHorror20156.22017-08-28
PassionThriller20125.32017-08-27
MadreThriller20166.02017-08-26
American BeautyDrama19998.42017-08-26
BodybuilderDrama20146.22017-08-26
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Disjointed (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-25
AarakshanDrama20116.22017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
Sara Kroos: Van Jewelste Cabaret20157.82017-08-25
Freek de Jonge: Als Je Me Nu Nog Niet KentCabaret20157.22017-08-25
Death NoteHorror20172017-08-25
Horror StoryHorror20135.02017-08-25
Chandni BarDrama20017.72017-08-25
Najib Amhali: Alles Komt GoedCabaret20127.22017-08-25
Yamla Pagla DeewanaActie20115.72017-08-25
KrrishActie20066.32017-08-25
Draken: Race naar de rand (5 seizoenen)Kinderserie20158.52017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Mujhse Shaadi Karogi Komedie20046.82017-08-25
Hate StoryThriller20125.32017-08-25
Theo Maassen: Zonder PardonCabaret20097.92017-08-25
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwCabaret20167.62017-08-25
Bert Visscher: Zelden Zoiets GezienCabaret20177.32017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
Guido Weijers: VCabaret20167.52017-08-25
Krrish 3Actie20135.32017-08-25
9 mois fermeKomedie20136.52017-08-25
RangrezzDrama20135.12017-08-25
Wat Mensen WillenKomedie20155.02017-08-24
OfflineDrama20127.12017-08-24
Bad Grandpa .5Komedie20146.42017-08-24
Super 8Sci-Fi20117.02017-08-24
Amour FouDrama20146.32017-08-23
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Hail, CeasarKomedie20166.32017-08-22
Middle MenKomedie20096.62017-08-22
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Alive and KickingDocu2016-2017-08-22
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamilie20105.92017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Bad RapDocu20168.12017-08-21
MortdecaiActie20155.52017-08-20
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
El Sicario, Room 164Docu20107.22017-08-20
Young AdultKomedie20156.32017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Point BreakActie20155.32017-08-19
ThorActie20117.02017-08-18
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20068.12017-08-18
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20178.22017-08-18
Angus, Thongs and Perfect SnoggingKomedie20086.42017-08-18
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-18
Star Wars: The Force AwakensActie20158.12017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
The WalkDrama20157.32017-08-18
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-08-18
The AvengersActie20128.12017-08-18
HugoFamilie20117.52017-08-17
Morning GloryKomedie20106.52017-08-17
Jack ReacherActie20127.02017-08-17
Star Trek: Into DarknessActie20137.82017-08-17
Captain America: The Winter SoldierActie20147.82017-08-17
Primael FearDrama19967.72017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
The DictatorKomedie20126.42017-08-17
The Lovely BonesThriller20096.72017-08-16
FastestDocu20117.82017-08-16
Shadowhunters (2 seizoenen)Drama20166.42017-08-15
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Little Witch America (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
Ride Along 2 Actie20165.92017-08-15
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-12
Minority ReportActie20027.72017-08-12
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
CollateralDrama20047.62017-08-12
Four BrothersActie20056.92017-08-12
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
Chocolate City: Vegas StripKomedie2017-2017-08-12
NakedKomedie2017-2017-08-11
HOME: Avonturen met Tip & Oh (3 seizoenen)Kinderserie20166.62017-08-11
True and the Raindbow Kingdom (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-08-11
Atypical (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-11
The Exorcism of Emily RoseHorror20056.72017-08-10
The SaintActie20174.72017-08-10
Diáro de um Exorcista - ZeroHorror20166.92017-08-10
Hotel Transylvania 2Familie20156.72017-08-10
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
The RoommateThriller20114.92017-08-08
Denis Leary: No Cure for CancerDocu19927.82017-08-08
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
Steve JobsDrama20157.22017-08-08
InvincibleDrama20067.12017-08-07
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
FootlooseRomance20115.92017-08-06
Transformers: Age of ExtinctionActie20145.72017-08-06
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-06
VaianaFamilie20167.72017-08-05
IcarusDocu2017-2017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
All Hallows' EveFamilie20166.22017-08-03
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
Velvet (4 seizoenen)Drama20158.12017-08-02
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocu20178.42017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Maz Jobrani: ImmigrantCabaret2017-2017-08-01
The Care Bears MovieKinderen19855.62017-08-01
Annie HallKomedie19778.12017-08-01
Hinterland (3 seizoenen)Crime20167.72017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.92017-08-01
Oh Darling Yeh Hai IndiaKomedie19954.42017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
The Danish GirlDrama20157.12017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20174.82017-08-01
English Babu Desi MemKomedie19964.82017-08-01
Kabhi Haan Kabhi NaaKomedie19948.02017-08-01
Texas Killing FieldsDrama20115.72017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
John Tucker Must DieRomance20065.82017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
Odd ThomasHorror20136.92017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
Drunk WeddingKomedie20154.32017-07-29
AmarDrama20175.12017-07-29
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (5 seizoenen)Kinderserie20157.02017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
Jackie & RyanDrama20145.82017-07-27
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Snow White: A Tale of TerrorHorror19976.32017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
GreaseRomance19787.22017-07-23
No Strings AttachedRomance20116.22017-07-23
Cast AwayDrama20007.72017-07-23
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-07-23
The TerminalRomance20047.32017-07-22
A Thousand WordsKomedie20125.92017-07-22
The Last CastleActie20116.92017-07-22
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseHorror20156.32017-07-22
Mean Girls 2Komedie20114.22017-07-22
Area 51Sci-Fi20154.22017-07-22
The World's EndKomedie20137.02017-07-22
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
De Hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
BurlesqueRomance20106.42017-07-21
Steins;Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
FightingActie20095.62017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-07-21
Point Break 3DActie20155.32017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
Baby BoyDrama20016.42017-07-20
Imba Means SingDocu20158.12017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
The Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Nowhere Boys (2 seizoenen)Sci-Fi20137.52017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
The Best of MeDrama20146.72017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
Incerta GlòriaDrama20176.92017-07-17
The VisitHorror20156.22017-07-16
Crimson PeakHorror20156.52017-07-16
The Vampire Diaries (7 seizoenen)Drama20138.02017-07-16
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Drama20139.32017-07-15
Friends From College (1 seizoen)Komedie2017-2017-07-14
Demon InsideHorror20135.12017-07-14
Mar de Plastico (2 seizoenen)Drama20157.22017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
HancockActie20086.42017-07-13
Son of a GunActie20146.52017-07-13
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
I SpyActie20025.42017-07-08
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Last Action HeroActie19936.32017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
War RoomDrama20156.42017-07-06
Barbie: Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderserie20127.42017-07-06
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
Extraordinary: The Stan Romanek StoryDocu2017-2017-07-03
21Thriller20086.82017-07-02
The TransporterActie20026.82017-07-02
CyrusRomance20106.32017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
SaltActie20106.42017-07-02
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20146.62017-07-02
MannenhartenKomedie20135.72017-07-02
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
Penn & Teller (1 seizoen)Reality20156.92017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
Reggie Yates’ Outside Man (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Thriller2017-2017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Battle Los AngelesActie20115.82017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCaberet20127.02017-06-30
De BoefjesFamilie19946.42017-06-29
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20148.82017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Thriller20178.62017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
BabelDrama20067.52017-06-27
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.22017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
You Get MeDrama2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
BokehDrama20174.72017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
The Missing (2 seizoenen)Drama20148.12017-06-22
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
Resident Evil: DegenerationHorror20086.62017-06-16
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
The Ranch (seizoen 2, deel 1)Komedie2016-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Charlie Wilson's WarKomedie20077.12017-06-14
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Jochem Myjer - Yeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Supergirl (1 seizoen)Actie20156.62017-06-12
CarandiruDrama20037.62017-06-12
Black SnowThriller2017-2017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
DC Legends of Tomorrow (1 seizoen)Actie20167.02017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
Special 26Drama20138.02017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Suits (5 seizoenen)Drama20148.82017-06-02
BoratKomedie20067.32017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
Don't Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Rookie of the YearFamilie19935.92017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
The Bounty HunterKomedie20105.52017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
House of Cards (5 seizoenen)Thriller20169.02017-05-30
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
EverestActie20157.12017-05-28
Les MisérablesDrama19987.52017-05-27
War MachineDrama2017-2017-05-26
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
In the FleshHorror20108.12017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
A Haunted House 2Komedie20144.72017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.02017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Anne with an E (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Role ModelsKomedie20086.92017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
Punisher: War ZoneActie20086.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Kramer vs. KramerDrama19797.82017-05-09
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
National BirdDocu20177.12017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
De OntsnappingDrama20155.82017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
Pieter Post: De FilmKinderen20144.62017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
CloserDrama20047.32017-05-05
Ruth & AlexDrama20146.22017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
John WickActie20147.22017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
I, RobotActie20147.12017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
KhumbaFamilie20135.72017-05-02
IncompleteRomance2017-2017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
What IfKomedie20136.82017-05-02
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20158.62017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
Running WildDrama20175.82017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
The Good LieDrama20147.42017-04-21
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
SundownActie20165.52017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
CriminalActie20166.32017-04-15
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
PompeiiActie20145.62017-04-11
Ender's GameActie20136.72017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
AkiraAnime19888.12017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
PremonitionThriller20075.92017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
FractureThriller20077.22017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
The Client ListDrama20105.82017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The C WordDocu20166.72017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
The DebtThriller20106.92017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Force 2Actie20166.52017-03-05
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
The WatcherThriller2016-2017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Spijt!Drama20137.22016-12-29
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
WaterworldActie19956.12016-12-21
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
BarryDrama2016-2016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
SenderoHorror20156.72016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
M CreamKomedie20147.12016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
TickledDocu20167.62016-11-13
Under The SunDocu20157.42016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Non-StopActie20147.02016-09-27
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
Gomorra (2 seizoenen)Drama20158.72016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
HopeDrama20138.22016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
DhanakKomedie20158.52016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Being APDocu20156.12016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
T-RexDocu20158.22016-08-09
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Black Sails (4 seizoenen)Actie20168.02016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
HardflipDrama20125.62016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Mythbusters (2 seizoenen)Reality20078.52016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
The TouristActie20106.02016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
LoreakDrama20146.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
MirrorHorror20086.22016-01-27
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20158.32016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
17 FillesDrama201162014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix