Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België en voor slechts 7,99 euro per maand kun je alles bekijken.

Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films of series zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50 of de Netflix Serit Top-40.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 19 december 2018.

TitelGenreJaarIMDB 
Mona Lisa SmileDrama20036.52018-12-19
Het Regent Gehaktballen (1 seizoen)Kinderen20173.32018-12-19
Casper en Emma (2 seizoenen)Kinderserie20145.02018-12-19
Black Lightning (1 seizoen + S02E09)Actie20187.12018-12-18
Terrace House: Opening New Doors (5 seizoenen)Reality2018-2018-12-18
Ellen DeGeneres: RelatableCabaret2018-2018-12-18
Baki (1 seizoenAnime2018-2018-12-18
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.32018-12-17
Prince of Peoria: A Christmas Moose MiracleFamilie2018-2018-12-17
Asterix: The 12 TasksAnimatie19767.72018-12-16
Beck (3 seizoenen)Komedie20177.42018-12-16
Draken: DrakenracersFamilie20146.92018-12-16
Springsteen on BroadwayMuziek2018-2018-12-16
Little Singham aur Kaal ka MahajaalActie2018-2018-12-16
AndhadhunMisdaad20189.02018-12-16
Arrow (6 seizoenen + S07E09)Actie20188.02018-12-16
Fire with FireActie20125.62018-12-15
F.R.E.D.I.Familie20185.12018-12-15
Non-StopActie20147.02018-12-15
LockoutActie20126.12018-12-15
Remember MeDrama20107.12018-12-15
AbductionActie20115.12018-12-15
De Hel van ’63Drama20096.32018-12-15
The Secret / The Tall ManHorror20125.92018-12-15
Code Name: GeronimoActie20125.72018-12-15
The ImpossibleDrama20127.62018-12-15
Disney's Keizer KuzcoFamilie20007.32018-12-15
The Next Three DaysMisdaad20107.42018-12-15
The Last StandActie20136.42018-12-15
Sad Hill UnearthedDocu20178.22018-12-15
That Sugar FilmDocu20157.42018-12-15
Sammy’s Avonturen 2Familie20125.72018-12-15
Springvloed (1 seizoen)Misdaad20167.52018-12-15
Bollie en Billie (1 seizoen)Animatie2018-2018-12-15
Cash Cab (1 seizoen)Reality20107.52018-12-15
Shtisel (2 seizoenen)Drama20158.92018-12-15
The Sandhamn Murders (3 seizoenen)Misdaad20126.62018-12-15
The Darkest HourActie20114.92018-12-15
My Little Pony Equestria Girls: Rollercoaster of FriendshipKinderen20186.22018-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.72018-12-15
Chilling Adventures of Sabrina (seizoen 1 + Kerstspecial)Thriller2018-2018-12-14
Voltron Legendary Defender (8 seizoenen)Anime20188.42018-12-14
Inside the World's Toughest Prisons (3 seizoenen)Docu20186.52018-12-14
Travelers (3 seizoenen)Sci-Fi20187.62018-12-14
Fuller House (4 seizoenen)Komedie20187.12018-12-14
Cuckoo (4 seizoenen)Komedie20147.42018-12-14
Tidelands (1 seizoen)Drama2018-2018-12-14
The Protector (1 seizoen)Thriller2018-2018-12-14
RomaDrama20188.72018-12-14
The Innocent Man (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Sunderland ‘Til I Die (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Inside the Real Narcos (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Dans en Zing met True (1 seizoen)Kinderen2018-2018-12-14
DC Super Hero Girls: Intergalactische SpelenAnimatie20175.32018-12-14
De Lego Batman-filmAnimatie20177.32018-12-14
The Fix (1 seizoen)Reality2018-2018-12-14
Riverdale (2 seizoenen + S03E08)Drama20187.92018-12-13
My Little Pony: Friendship is Magic (8 seizoenen)Kinderen20187.72018-12-13
Wanted (3 seizoenen)Drama20187.42018-12-13
My Sister's KeeperDrama20097.42018-12-13
Casper en Emme: Beste VriendjesKinderen20136.52018-12-13
Out of Many, OneDocu2018-2018-12-12
Back Street Girls: Gokudols (1 seizoen)Anime2018-2018-12-12
Memories of the AlhambraRomance2018-2018-12-11
Vir Das: Losing ItCabaret2018-2018-12-11
Cash CabReality20107.22018-12-11
Home Made SimpleReality20136.32018-12-11
Bad Banks (1 seizoen)Drama20188.02018-12-10
Trotsky (1 seizoen)Drama20176.42018-12-10
De Boskampi'sFamilie20157.12018-12-10
C'est quoi cette FamilieKomedie20166.12018-12-10
Ghost in the ShellSci-Fi20176.42018-12-09
Dynasty (1 seizoen + S02E08)Drama20186.42018-12-08
Vrije Teugels: KerstgehinnikKinderen2018-2018-12-08
The Ranch (3 seizoenen, 6 delen)Komedie20187.62018-12-07
Neo Yokio (2 seizoenen)Anime20185.72018-12-07
Dogs of Berlin (1 seizoen)Thriller2018-2018-12-07
Nailed It! Holiday (1 seizoen)Reality2018-2018-12-07
MowgliAvontuur2018-2018-12-07
5 Star Christmas (Natale a 5 stelle)Komedie2018-2018-12-07
Bridget Jones’s DiaryRomance20016.72018-12-07
ScarfaceActie19838.32018-12-07
Plan Coeur (1 seizoen)Romance2018-2018-12-07
Pine GapDrama2018-2018-12-07
The American MemeDocu2018-2018-12-07
Bridget Jones: The Edge of ReasonRomance20046.02018-12-07
Remastered: Who Killed Jam Master Jay?Docu2018-2018-12-07
Super Monsters en de WenssterKinderen2018-2018-12-07
Bad Blood (1 seizoen)Drama2018-2018-12-07
Resident Evil: The Final ChapterActie20165.62018-12-07
The Good Place (2 seizoenen + S03E09)Komedie20187.72018-12-07
Fist FightKomedie20175.62018-12-07
The Flash (4 seizoenen + S05E08)Actie20188.12018-12-06
Minecraft Story Mode (1 seizoen)Animatie2015-2018-12-06
Fantastic Beasts and Where To Find ThemActie20167.32018-12-06
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018.82018-12-06
The Lord of the Rings: The Return of the KingActie20038.92018-12-06
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028.72018-12-06
The Dark KnightThriller20089.02018-12-06
The HangoverKomedie20097.82018-12-06
FlippedKomedie20107.72018-12-06
A Man ApartActie20036.12018-12-06
Blade Runner: The Final CutActie19828.22018-12-06
The DepartedDrama20068.52018-12-06
The Dark Knight RisesActie20128.42018-12-06
The AccountantActie20167.42018-12-06
ArgoDrama20127.72018-12-06
V for VendettaActie20058.22018-12-06
BatmanActie19827.62018-12-06
SullyDrama20167.52018-12-06
StorksFamiliefilm20166.82018-12-06
Demolition ManActie19936.62018-12-06
Collateral BeautyDrama20166.82018-12-06
Live By NightActie20166.42018-12-06
The Dirty DozenActie19677.82018-12-06
The Lucky OneDrama20126.52018-12-06
The CampaignKomedie20126.12018-12-06
Project XKomedie20126.72018-12-06
Trouble with the CurveDrama20126.82018-12-06
Russell Brand Re: BirthCabaret2018-2018-12-05
Hero Mask (1 seizoen)Anime2018-2018-12-03
The Sound of Your Heart: Reboot (2 seizoenen)Komedie2018-2018-12-03
Patriot Act with Hasan Minhaj (1 seizoen)Cabaret2018-2018-12-02
A Taiwanese Tale of Two Cities (1 seizoen)Drama2018-2018-12-02
Teefa in TroubleActie2018-2018-12-02
Beauty and the BeastFamilie20177.22018-12-02
Gomorra (3 seizoenen)Crime20168.72018-12-01
Great Interior Design Challenge (2 seizoenen)Reality2016-2018-12-01
Prison Break (5 seizoenen)Drama20088.62018-12-01
PJ Masks (1 seizoen)Kinderserie20156.42018-12-01
Bobby Robson: More Than a ManagerDocu2018-2018-12-01
Derren Brown: InfamousReality20147.72018-12-01
Derren Brown: The Great Art RobberyReality20138.02018-12-01
Derren Brown: Apocalypse and Fear (1 seizoen)Relaity20128.02018-12-01
BattleDrama2018-2018-12-01
Only Way Is Essex (2 seizoenen)Reality20163.12018-12-01
The Little MermaidFamilie20184.32018-12-01
Christiane Amanpour: Sex & Love Around the WorldDocu2018-2018-12-01
AfblijvenDrama20065.22018-12-01
RazendDrama20115.02018-12-01
RadeloosDrama20085.22018-12-01
TimboektoeFamilie20074.72018-12-01
Lover of LoserDrama20095.22018-12-01
Oddbods: The Festive MenaceKinderfilm2018-2018-12-01
Train to BusanActie20167.52018-12-01
LommbockKomedie20176.92018-12-01
Trouble with the CurveDrama20126.82018-12-01
CollateralDrama20047.52018-12-01
Angela’s ChristmasFamilie2018-2018-11-30
F is for Family (3 seizoenen)Komedie20187.92018-11-30
A Christmas Prince: The Royal WeddingRomance2018-2018-11-30
1983 (1 seizoen)Thriller2018-2018-11-30
Baby (1 seizoen)Drama2018-2018-11-30
Death by Magic (1 seizoen)Reality2018-2018-11-30
Spy Kids: Missie Kritiek (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-11-30
Nicky Jam: El Ganador (1 seizoen)Drama2018-2018-11-30
Love and Fortune (1 seizoen)Drama2018-2018-11-30
Rajma ChawalKomedie2018-2018-11-30
MantoDrama2018-2018-11-30
Soltera CondiciadaRomance2018-2018-11-29
Into the ForestDrama20155.92018-11-27
Bumping Mics with Jeff Ross & Dave AttellCabaret2018-2018-11-27
The Sinner (1 seizoen)Thriller20178.02018-11-26
Big Dreams, Small Spaces (3 seizoenen)Reality20167.82018-11-23
Colony (2 seizoenen)Drama20177.32018-11-23
Frontier (3 seizoenen)Actie20187.22018-11-23
Sick Note (2 seizoenen)Komedie20186.32018-11-23
Hollywood Darlings (1 seizoen)Komedie20176.92018-11-23
Fugitiva (1 seizoen)Thriller20186.22018-11-23
The Great Escapers (1 seizoen)Reality2017-2018-11-23
Monty Don's Italian Gardens (1 seizoen)Reality20118.62018-11-23
Monty Don's French Gardens (1 seizoen)Reality2013-2018-11-23
Fake or Fortune (1 seizoen)Reality20158.82018-11-23
Greenleaf (3 seizoenen)Drama20187.12018-11-22
The Christmas ChroniclesFamilie2018-2018-11-22
La TribuKomedie2018-2018-11-22
The Whole TruthThriller20166.22018-11-21
Kuliparti: Droomwandelaar (1 seizoen)Kinderen2018-2018-11-21
Hardcore HenryActie20156.72018-11-21
London Has FallenActie20165.92018-11-20
Puppy Start ChristmasFamilie2018-2018-11-20
The Final Table (1 seizoen)Reality2018-2018-11-20
Motown Magic (1 seizoen)Kinderen2018-2018-11-20
Trevor Noah: Son of PatriciaCabaret2018-2018-11-20
Knightfall (1 seizoen)Actie20176.62018-11-19
Free State of JonesDrama20166.92018-11-18
Narcos Mexico (1 seizoen)Drama2018-2018-11-16
The Kominsky Method (1 seizoen)Komedie2018-2018-11-16
Dogs (1 seizoen)Docu2018-2018-11-16
The Ballad of Buster ScruggsWestern2018-2018-11-16
The Princess SwitchRomance2018-2018-11-16
Prince of Peoria (1 seizoen)Kinderen2018-2018-11-16
De Ponysittersclub (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-11-16
Vai Anitta (! seizoen)Docu2018-2018-11-16
CamThriller2018-2018-11-16
Follow MeDocu2017-2018-11-16
Teigetjes FilmKinderen20006.32018-11-16
Shopkins - Chef ClubKinderen20164.22018-11-15
BraqueursActie20156.32018-11-15
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82018-11-15
Christmas Wedding PlannerRomance20176.62018-11-15
Shopkins: Wereld ReisKinderen20175.02018-11-15
Shopkins: WildKinderen20185.32018-11-15
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20168.72018-11-14
Dicte (3 seizoenen)Drama20127.32018-11-14
Transferts (1 seizoen)Thriller20177.32018-11-13
Honden HotelFamilie20095.42018-11-13
BuyBustActie20186.12018-11-13
She-Ra en de Power Prinsessen (1 seizoen)Kinderen2018-2018-11-13
Kriger/Warrior (1 seizoen)Thriller2018-2018-11-13
Loudon Wainwright III: Surviving TwinMuziek2018-2018-11-13
De Ridder (4 seizoenen)Drama20166.92018-11-12
Spirit: Samen Vrij (7 seizoenen)Kinderen20186.42018-11-10
Treehouse Detectives (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-11-10
Underworld: Blood WarsSci-Fi20165.82018-11-10
Age of Tanks (1 seizoen)Docu2107-2018-11-10
Beat Bugs (3 seizoenen)Kinderserie2018-2018-11-09
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72018-11-09
Monty Python's The Meaning of LifeKomedie19837.62018-11-09
Consumed (1 seizoen)Reality2013-2018-11-09
ParenthoodKomedie19897.02018-11-09
To Build of Not To Build (1 seizoen)Reality2011-2018-11-09
PsychoHorror19984.62018-11-09
E.T. the Extra-TerrestrialSci-Fi19827.92018-11-09
DemolitionDrama20157.02018-11-09
Public EnemiesDrama20097.02018-11-09
Medal of Honor (1 seizoen)Docu2018-2018-11-09
Westside (1 seizoen)Reality2018-2018-11-09
Outlaw KingActie2018-2018-11-09
Super Drags (1 seizoen)Komedie2018-2018-11-09
De BoefjesFamilie19946.32018-11-09
WaterworldSci-Fi19956.22018-11-09
Charlie Luxton's Homes by the Med (2 seizoenen)Reality2017-2018-11-09
International Street ArtDocu2014-2018-11-09
Ali G IndahouseKomedie20026.22018-11-09
Guy Martin: Last Flight of the Vulcan BomberDocu20157.52018-11-08
Mary Portas: Secret Shopper (1 seizoen)Reality20117.02018-11-08
Eigen Kweek (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20167.92018-11-07
Bucket ListDrama2018-2018-11-07
48 Christmas WishesFamilie2017-2018-11-07
GoatDrama20165.72018-11-06
Alvinnn!!! And the Chipmunks (2 seizoenen)Kinderen20165.32018-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22018-11-06
LionDrama20168.12018-11-05
John Leguizamo's Latin History for MoronsCabaret2018-2018-11-05
PassengersDrama20167.02018-11-03
House of Cards (6 seizoenen)Thriller20189.02018-11-02
Tytgat Chocolat (1 seizoen)Drama20177.32018-11-02
Brainchild (1 seizoen)Kinderen2018-2018-11-02
They'll Love Me When I'M DeadDocu2018-2018-11-02
The Other Side of the WindDocu2018-2018-11-02
Bevergem (1 seizoen)Drama20158.32018-11-02
The Holiday CalendarRomance2018-2018-11-02
Remastered: Tricky Dick and the Man in BlackDocu2018-2018-11-02
Hunt for the WilderpeopleDrama20167.92018-11-01
Follow This (3 delen)Docu2018-2018-11-01
ABCD: Any Body Can DanceDrama20136.42018-11-01
Kai Po Che!Drama20137.62018-11-01
Barfi!Drama20128.12018-11-01
Marc Maron: Thinky PainCabaret2013-2018-11-01
ABCD 2Drama20155.52018-11-01
Random HeartsRomance19995.12018-11-01
Single White FemaleThriller19926.32018-11-01
Christmas With A ViewRomance2018-2018-11-01
Our HouseHorror20185.32018-11-01
Children of MenSci-Fi20067.92018-11-01
Knorretjes Grote FilmFamilie20036.12018-11-01
Edge of FearThriller20184.52018-11-01
The Untold Tales of Armistead MaupinDocu20177.52018-11-01
The Taking of Pelham 123Thriller20096.42018-11-01
Pac's Scary HalloweenKinderen2016-2018-11-01
In the Line of FireThriller19937.22018-11-01
La Forêt (1 seizoen)Thriller20177.32018-11-01
The Beat Goes On (4 seizoenen)Kinderserie2018-2018-11-01
Gun CityThriller20186.62018-10-31
SoormaDrama20187.62018-10-31
The Degenerates (1 seizoen)Cabaret2018-2018-10-30
Don't Watch This (1 seizoen)Horror2018-2018-10-30
Fate Extra Last Encore (2 seizoenen)Anime2018-2018-10-30
Castlevania (2 seizoenen)Anime20188.02018-10-26
ShirkersDocu2018-2018-10-26
Terrorism Close Calls (1 seizoen)Docu2018-2018-10-26
Been So LongMusical20188.02018-10-26
JefeKomedie2018-2018-10-26
Robozuna (1 seizoen)Kinderen2018-2018-10-25
Ronnie Coleman: The KingDocu2018-2018-10-25
Bodyguard (1 seizoen)Thriller20188.32018-10-24
Batman NinjaAnime2018-2018-10-24
RadioDrama20036.92018-10-24
Adam Sandler: 100% FreshCabaret2018-2018-10-23
RingsHorror20174.52018-10-21
Larva Eiland (1 seizoen)Kinderen2018-2018-10-20
Club de Cuervos: I, PotroKomedie2018-2018-10-20
Hip Hop Evolution (2 seizoenen)Docu20188.32018-10-19
Daredevil (3 seizoenen)Actie20188.72018-10-19
Making a Murderer (2 seizoenen)Docu20188.62018-10-19
Ask the Doctor (1 seizoen)Docu2017-2018-10-19
Illang: The Wolf BrigadeActie2018-2018-10-19
Haunted (1 seizoen)Horror2018-2018-10-19
Wanderlust (1 seizoen)Romance2018-2018-10-19
Derren Brown: SacrificeReality2018-2018-10-19
The Night Comes for UsThriller2018-2018-10-19
Best.Worst.Weekend.Ever. (miniserie)Kinderen2018-2018-10-19
Miss RepresentationDocu20117.72018-10-19
Oddbods: Party MonstersKinderen2018-2018-10-19
Bankier van het VerzetDrama20187.02018-10-16
Ron White: If You Quit Listening, I’ll Shut UpCabaret2018-2018-10-16
The Seven Deadly Sins (3 seizoenen)Anime2016-2018-10-15
SanjuDrama20188.32018-10-15
Stunt Science (1 seizoen)Reality2018-2018-10-15
BraveFamilie20127.12018-10-15
De WildeFamilie20065.32018-10-15
My Little Pony Equestria Girls: Forgotten FriendshipKinderen20187.32018-10-14
Chesapeake Shores (3 seizoenen)Drama20188.02018-10-12
Boss Baby: Back in Business (2 seizoenen)Kinderserie2018-2018-10-12
Tarzan and Jane (2 seizoenen)Kinderserie2018-2018-10-12
The Haunting of Hill House (1 seizoen)Horror2018-2018-10-12
ReMastered: Who Shot the Sherrif? Docu2018-2018-10-12
FightWorld (1 seizoen)Docu2018-2018-10-12
Feminists: What Were They Thinking?Docu2018-2018-10-12
The Curious Creations of Christine McConnellReality2018-2018-10-12
ApostleHorror2018-2018-10-12
McFarland USADrama20157.42018-10-11
The Shannara Chronicles (2 seizoenen)Thriller20187.32018-10-11
Salt Fat Acid Heat (1 seizoen)Docu2018-2018-10-11
22 JulyDrama2018-2018-10-10
Better Call Saul (4 seizoenen)Drama20188.72018-10-09
Mechanic: ResurrectionActie20165.72018-10-08
Mo Amer: The VagabondCabaret2018-2018-10-08
Super Monsters (2 seizoen)Kinderserie2018-2018-10-05
K-9Komedie19896.02018-10-05
The Legend of Sleepy HollowThriller19995.12018-10-05
Joseph and the Amazin Technicolor DreamcoatMusical19997.42018-10-05
The Secret of My SuccessRomance19876.52018-10-05
Violet Evergarden: Special (1 seizoen)Anime2018-2018-10-05
Elite (1 seizoen)Thriller2018-2018-10-05
Dancing Queen (1 seizoen)Reality2018-2018-10-05
Little Things (2 seizoenen)Komedie20188.42018-10-05
Private LifeKomedie2018-2018-10-05
Yg Future Strategy Office (1 seizoen)Komedie2018-2018-10-05
MalevolentHorror2018-2018-10-05
Super Monsters Save HalloweenKinderen2018-2018-10-05
Jaws 3Actie19833.62018-10-05
Death RaceActie20086.42018-10-05
TedKomedie20126.92018-10-05
Lost Song (1 seizoen)Anime2018-2018-10-05
Platvoet en z'n vriendjesKinderen19887.42018-10-05
BeanKomedie19976.42018-10-05
ContrabandThriller20126.52018-10-05
AcceptedKomedie20066.52018-10-05
Creeped Out (1 seizoen)Kinderen2018-2018-10-04
The Affair (4 seizoenen)Drama20188.02018-10-03
RuPaul's Drag Race (seizoen 8, 9 en 10)Reality20188.02018-10-03
Operation FinaleThriller2018-2018-10-03
Meateater (seizoen 7)Reality20187.92018-10-02
FencesDrama20167.22018-10-02
Avengers: Age of UltronActie20157.42018-10-02
Joe Rogan: Strange TimesCabaret2018-2018-10-02
Cut BankThriller20146.02018-10-01
The GiftThriller20157.12018-10-01
ExtractionThriller20154.02018-10-01
Before I WakeHorror20166.22018-10-01
La BambaDrama19876.82018-10-01
ChristineHorror19836.72018-10-01
Seed of ChuckyHorror20044.92018-10-01
Beyblade Burst (1 seizoen)Anime20166.82018-10-01
A Witches' BallFamilie20176.12018-10-01
Jagga JasoosActie20176.42018-10-01
Damascus CoverThriller20174.72018-10-01
The Mask You Live InDocu20157.62018-10-01
The Bye Bye ManHorror20174.32018-10-01
AnacondaThriller19974.72018-10-01
Salvation (2 seizoenen)Drama20186.92018-09-30
xXx: The Return of XanderActie20175.22018-09-30
The BoyHorror20166.02018-09-30
Reboot: The Guardian Code (2 seizoenen)Kinderserie20183.62018-09-29
Forest of Piano (1 seizoen)Anime2018-2018-09-29
Somewhere Between (1 seizoen)Drama2018-2018-09-29
ArrivalDrama20167.92018-09-29
Vijf minaretten in New YorkThriller20105.92018-09-29
Chef's Table (5 seizoenen)Docu20188.72018-09-28
Skylanders Academy (3 seizoenen)Kinderserie20186.82018-09-28
Jack Whitehall: Travels with my Father (2 seizoenen)Reality20187.52018-09-28
Hold the DarkActie20186.92018-09-28
Made in Mexico (1 seizoen)Reality2018-2018-09-28
Two CataloniasDocu2018-2018-09-28
Lessons From a School Shooting: Notes From DunblaneDocu2018-2018-09-28
Mr. Sunshine (1 seizoen)Drama2018-2018-09-27
Dragon Pilot: Hisone & Masotan (1 seizoen)Anime2018-2018-09-27
Norsemen (2 seizoenen)Komedie20177.72018-09-26
The 9th Life of Louis DraxDrama20166.32018-09-26
Life (1 seizoen)Thriller2018-2018-09-25
The Godfather IIDrama19749.02018-09-25
TonioDrama20167.02018-09-23
Maniac (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-21
The Good Cop (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-21
QuincyDocu20188.92018-09-21
Nappily Ever AfterKomedie20186.52018-09-21
Hilda (1 seizoen)Animatie20187.02018-09-21
Rafinha Bastos: UltimateCabaret2018-2018-09-21
Battlefish (1 seizoen)Reality2018-2018-09-21
Transformers: Rescue Bots (1 seizoen)Kinderen2015-2018-09-20
Mobile Suit Gundam UC (1 seizoen)Anime2014-2018-09-20
The Disastrous Life of Saiki K. (3 seizoenen)Anime20168.22018-09-20
Explained (20 afl.)Docu2018-2018-09-19
D.L. Hughley ContrarianStand-up2018-2018-09-18
MaraudersActie20165.52018-09-17
The Adventures of Chuck & Friends (1 seizoen)Kinderen20115.82018-09-16
Three Wives One Husband (1 seizoen)Reality20187.02018-09-15
Cardboard GangstersMisdaad20166.52018-09-15
Al Hayba (1 seizoen)Actie20177.62018-09-15
How to Live Mortgage Free with Sarah Beeny (1 seizoen)Reality2018-2018-09-15
Inside The Freemasons (1 seizoen)Docu20176.92018-09-15
American Vandal (2 seizoenen)Komedie2017-2018-09-14
BoJack Horseman (5 seizoenen)Komedie20168.42018-09-14
Ingobernable (2 seizoenen)Drama2017-2018-09-14
The AngelDrama2018-2018-09-14
The Land of Steady HabitsKomedie20187.02018-09-14
De Drakenprins (1 seizoen)Kinderen2018-2018-09-14
Super Monsters Monster Party (1 seizoen)Kinderen2018-2018-09-14
Car Masters: Rust to RichesReality2018-2018-09-14
BleachActie20187.22018-09-14
Norm Macdonald has a Show (1 seizoen)Reality2018-2018-09-14
Boca Juniors: Confidencial (1 seizoen)Sport2018-2018-09-14
Last Hope (1 deel)Anime2018-2018-09-14
Angry Birds (3 seizoenen)Kinderserie20136.42018-09-14
Shooter (3 seizoenen)Actie20187.82018-09-14
Meteor Garden (1 seizoen)Drama2018-2018-09-13
Reversing RoeDocu2018-2018-09-13
On My Skin / Sulla Mia PelleDrama20186.32018-09-12
JaneDocu20177.82018-09-12
Daniel Sloss: Live Shows (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-11
AlliedThriller20167.12018-09-10
RenesseKomedie20166.12018-09-10
Wynonna Earp (2 seizoenen)Drama20167.52018-09-09
Psycho IIThriller19836.42018-09-08
Smokey and the BanditActie19776.92018-09-08
Mercury RisingActie19986.12018-09-08
Cable Girls (3 seizoenen)Drama20187.82018-09-07
Atypical (2 seizoenen)Komedie20188.32018-09-07
Iron Fist (2 seizoenen)Actie20186.72018-09-07
Stretch Armstrong and the Flex Fighters (2 seizoenen)Kinderen20176.72018-09-07
Sierra Burgess is a LoserKomedie2018-2018-09-07
First and Last (1 seizoen)Docu2018-2018-09-07
Next GenFamilie2018-2018-09-07
La Femme la Plus Assassinee du MondeDrama2018-2018-09-07
City of JoyDocu20167.82018-09-07
The Debt CollectorActie20185.62018-09-03
Once Upon a Time (7 seizoenen)Drama20188.12018-09-01
Good Witch (3 seizoenen)Drama20177.22018-09-01
Maggie & Bianca: Fashion Friends (2 seizoenen)Komedie20176.92018-09-01
The MummyActie19997.02018-09-01
The Mummy ReturnsActie20016.32018-09-01
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorActie200085.22018-09-01
Sisters (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-01
The AvengersActie20128.12018-09-01
Captain America: The First AvengerActie20126.82018-09-01
Iron Man 3Actie20137.22018-09-01
Iron Man 2Actie20107.02018-09-01
Barça DreamsDocu20157.22018-09-01
The Big HitActie19986.12018-09-01
The Angels' ShareKomedie20127.02018-09-01
MountainActie20177.22018-09-01
CarandiruDrama20037.62018-09-01
The Perfect DayDocu2018-2018-09-01
The Road to Calvary (1 seizoen)Drama20177.02018-09-01
VampiresActie19986.12018-09-01
La Catedral del Mar (1 seizoen)Drama20176.52018-08-31
The Comedy Lineup (2 delen)Komedie20185.52018-08-31
The Laws of ThermodynamicsRomance2018-2018-08-31
Paradise PD (1 seizoen)Komedie2018-2018-08-31
Inside the Criminal MindDocu2018-2018-08-31
Ultimate Beastmaster (3 seizoenen)Reality20187.32018-08-31
Ozark (2 seizoenen)Thriller20188.32018-08-31
Bareily Ki BarfiKomedie20177.52018-08-31
MomDrama20177.32018-08-30
Parmanu: The Story of PokhranDrama20188.02018-08-29
Grown UpsKomedie20106.02018-08-28
Qarib Qarib SinglleKomedie20177.02018-08-28
SpyderActie20177.02018-08-28
Naam ShabanaActie20176.32018-08-28
MersalActie20178.22018-08-28
Pad ManDrama20188.12018-08-28
Toilet: Ek Prem KathaKomedie20177.32018-08-28
TamashaDrama20157.22018-08-28
Wave (The)Actie20156.72018-08-27
May We ChatDrama20145.22018-08-27
CarrieHorror20135.92018-08-26
Monster TrucksActie20165.72018-08-25
Becoming Champions (1 seizoen)Docu20187.32018-08-25
The Power of GrayskullDocu20176.82018-08-25
The Innocents (1 seizoen)Sci-Fi2018-2018-08-24
Bert Kreischer: Secret TimeCabaret2018-2018-08-24
GHOUL (1 seizoen)Thriller2018-2018-08-24
The Magic PillDocu20176.92018-08-24
The After PartyKomedie2018-2018-08-24
Ask the StoryBots (1 seizoen)Kinderen2018-2018-08-24
RangoFamilie20112018-08-23
Marlon (2 seizoenen)Komedie20186.62018-08-22
The Investigator: A British Crime Story (2 seizoenen)Docu20167.92018-08-19
Attitude Test (Prueba de Actitud)Komedie20162.62018-08-19
Rang De BasantiDrama20068.22018-08-19
SanzDocu20187.92018-08-18
DisenchantmentKomedie2018-2018-08-17
El AutorKomedie20176.82018-08-17
To All the Boys I’ve Loved BeforeRomance2018-2018-08-17
Magic for Humans (1 seizoen)Reality2018-2018-08-17
Stay Here (1 seizoen)Reality2018-2018-08-17
Yoo Byung Jae: Discomfort ZoneCabaret2018-2018-08-17
Ultraviolet (seizoen 1)Crime20176.52018-08-17
FitoorRomance20165.42018-08-17
RaajneetiDrama20107.12018-08-17
BaaghiThriller20165.22018-08-17
Fear Thy Neighbor (1 seizoen)Docu20152018-08-16
2 StatesRomance20142018-08-16
Bhavesh Joshi SuperheroSci-Fi2018-2018-08-16
Lords and Ladles (2 seizoenen)Reality2016-2018-08-16
Doctor Who (seizoen 5 t/m 10)Sci-Fi20178.92018-08-15
Little FockersKomedie20105.52018-08-15
Sausage PartyKomedie20166.22018-08-15
Hurricane Bianca: From Russia with HateKomedie2018-2018-08-15
Evan AlmightyKomedie20065.42018-08-15
PaulKomedie20117.02018-08-15
The 100 (5 seizoenen)Sci-Fi20187.82018-08-13
When the Bough BreaksCrime20165.02018-08-13
The PackageKomedie2018-2018-08-10
La casa de las Flores (1 seizoen)Komedie2018-2018-08-10
Demetri Martin: The OverthinkerCabaret2018-2018-08-10
Afflicted (1 seizoen)Docu2018-2018-08-10
All About the Washingtons (1 seizoen)Komedie2018-2018-08-10
Insatiable (1 seizoen)Komedie2018-2018-08-10
ZionDocu2018-2018-08-10
The Ponysitters Club (1 seizoen)Kinderen2018-2018-08-10
72 Dangerous Animals Asia (1 seizoen)Docu2018-2018-08-10
Million Pound Menu (seizoen 1)Reality2018-2018-08-10
PerdidaThriller2018-2018-08-09
The Most UnknownDocu2018-2018-08-09
The Perfect DictatorshipKomedie20147.32018-08-08
InfernoThriller20166.22018-08-08
Barbra Streisand: The ConcertMuziek1994-2018-08-07
Chennai ExpressActie20136.02018-08-07
The Originals (5 seizoenen)Thriller20188.62018-08-06
I Kill GiantsDrama20176.22018-08-06
Jack Ryan: Shadow RecruitActie20146.22018-08-05
Anchorman 2: The Legend ContinuesKomedie20146.32018-08-05
Office Christmas PartyKomedie20165.82018-08-05
Barbra Streisand: TimelessMuziek2001-2018-08-04
PKRomance20148.22018-08-04
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22018-08-04
Primal SecretsDrama19945.62018-08-04
Hot FuzzKomedie20087.92018-08-04
The KingdomThriller20077.12018-08-04
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.42018-08-04
Bring It On: In It to Win ItKomedie20075.42018-08-04
iZombie (3 seizoenen)Komedie20178.02018-08-04
Flavors of YouthAnime2018-2018-08-04
Dinotrux Superladers (3 seizoenen)Kinderserie2018-2018-08-03
Brij Mohan Amar Rahe!Komedie2018-2018-08-03
I Am A Killer (1 seizoen)Docu2018-2018-08-03
Fariña (1 seizoen)Drama20188.32018-08-03
Marching Orders (1 seizoen)Docu2018-2018-08-03
Like FatherKomedie2018-2018-08-03
Forever ChapeDocu2018-2018-08-02
Regel Academy (1 seizoen)Kinderen20176.62018-08-02
Being NapoleonDocu2018-2018-08-01
High-RiseThriller20155.62018-08-01
Maggie’s PlanRomance20156.22018-08-01
Touch of EvilThriller19588.12018-08-01
Regal Academy (1 seizoen)Kinderen20176.62018-08-01
Switched (1 seizoen)Thriller2018-2018-08-01
InvisibleDrama20176.32018-08-01
Baby GeniusesFamilie19992.62018-08-01
MaterDrama20176.02018-08-01
League of GodsActie20164.72018-08-01
FernGully: The Last RainforestFamilie19926.52018-08-01
Don't BreatheHorror20167.12018-08-01
SilveradoActie19857.22018-08-01
Edge of FearThriller2018-2018-08-01
The Could've-Gone-All-the-Way CommitteeRomance2018-2018-08-01
Are We Done Yet?Komedie20074.02018-08-01
Get Rich of Die Tryin'Drama20055.22018-08-01
Us and ThemRomance2018-2018-08-01
Bates Motel (4 seizoenen)Thriller20168.22018-08-01
The Stolen YearsRomance20136.12018-07-31
Teen Wolf (6 seizoenen)Drama20177.82018-07-31
Swordgai: The Animation (2 seizoenen)Anime2018-2018-07-30
Air Bud: Golden ReceiverFamilie19984.52018-07-30
The Break with Michelle Wolf (10 afl.)Talkshow2018-2018-07-29
Orange is the New Black (6 seizoenen)Drama20188.52018-07-27
El Chapo (3 seizoenen)Drama20187.82018-07-27
De Hopeloze Heks (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-07-27
Roman Empire: Reign of Blood (seizoen 2)Drama2018-2018-07-27
Smoking (1 seizoen)Actie2018-2018-07-27
Welcome to the Family (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-27
ExtinctionSci-Fi2018-2018-07-27
The Bleeding EdgeDocu2018-2018-07-27
Cupcake & Dino - Tot uw Dienst (1 seizoen)Kinderen2018-2018-07-27
MeesterSpionFamilie20166.42018-07-26
Barbra Streisand... and Other Musical InstrumentsDocu19737.62018-07-25
WaterschoolDocu2018-2018-07-25
El AvisoThriller2018-2018-07-24
Iliza Shlesinger: Elder MillennialCabaret2018-2018-07-24
Barbra Streisand: A Happening in Central ParkMuziek1968-2018-07-24
Color Me BarbraMusical19667.92018-07-23
The Devil and Father AmorthDocu20175.62018-07-23
Project Runway (4 seizoenen)Reality20117.32018-07-22
Jack Reacher: Never Go BackActie20166.12018-07-22
A Thousand WordsKomedie20125.92018-07-21
Kiss the GirlsThriller19976.62018-07-21
The Love GuruKomedie20083.82018-07-21
Primal FearThriller19967.72018-07-21
Luna Petunia: Terug naar Amazia (2 seizoen)Kinderserie2018-2018-07-20
HOME: Avonturen met Tip & Oh (4 seizoenen)Kinderserie20186.62018-07-20
Last Chance U (4 delen)Docu20188.52018-07-20
Nada a PerderDrama20186.92018-07-20
Amazing Interiors (1 seizoen)Reality2018-2018-07-20
Father of the YearKomedie2018-2018-07-20
ZoeDrama2018-2018-07-20
Jimmy: The True Story of a True Idiot (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-20
Dark Tourist (1 seizoen)Docu2018-2018-07-20
Lego House: Home of BrickDocu2018-2018-07-20
My Name is BarbraMuziek19658.52018-07-19
The StrangerDrama19467.42018-07-19
El club de los buenos infielsKomedie2018-2018-07-19
Camarón: Flamenco y RevoluciónDocu20188.12018-07-18
Godzilla 2: City on the Edge of BattleAnime2018-2018-07-18
The Joel McHale Show with Joel McHale (2 seizoenen)Talkshow2018-2018-07-15
Bonusfamiljen (2 seizoenen)Komedie20187.62018-07-15
Fun SizeKomedie20125.42018-07-15
The WarriorsActie19797.72018-07-15
Pet Sematary 2Fantasie19924.82018-07-15
AliveAvontuur19937.12018-07-15
Going for GoldDrama20187.02018-07-15
Beauty and the BeastMusical19876.22018-07-15
Case 39Horror20096.22018-07-15
Masters of the UniverseActie19875.42018-07-15
Friday the 13th: Part 3Horror19825.72018-07-15
Friday the 13th: Part 5: A New BeginningHorror19854.72018-07-15
Friday the 13th: Part 6: Jason LivesHorror19865.92018-07-15
FlightDrama20127.32018-07-15
Lucha. Jugando con lo imposibleDocu2016-2018-07-15
The UninvitedHorror20096.42018-07-15
BloodsportActie19886.82018-07-15
It Takes TwoFamiliefilm19955.82018-07-15
Up in SmokeKomedie19787.02018-07-15
Up in the AirRomance20097.42018-07-15
The Devil InsideHorror20124.22018-07-15
Forrest GumpDrama19948.82018-07-15
Like CrazyRomance20116.72018-07-15
True GritDrama20107.62018-07-15
The Ring 2Horror20055.42018-07-15
Paranormal Activity 4Horror20126.32018-07-15
The Naked Gun: From the Files of Police SquadKomedie19887.62018-07-15
Temporada de CazaDrama20175.42018-07-15
Event HorizonHorror19976.72018-07-15
Revolutionary RoadRomance20087.32018-07-15
Breakfast at Tiffany'sDrama19617.72018-07-15
Enemy at the GatesActie20017.62018-07-15
Archer (9 seizoenen)Komedie20178.92018-07-13
Suits (6 seizoenen)Drama20168.82018-07-13
Sugar Rush (1 seizoen)Reality2018-2018-07-13
De Heldenverhalen van Kapitein Onderbroek (1 seizoen)Kinderen2018-2018-07-13
Jim Jefferies: This Is Me NowCabaret2018-2018-07-13
How It EndsActie2018-2018-07-13
RominaHorror2018-2018-07-13
Woezel & Pip: De FilmKinderen20166.82018-07-12
Martha Bakes (2 seizoenen)Docu2016-2018-07-11
Baby Ballroom (2 seizoenen)Reality2018-2018-07-10
Drug Lords (2 seizoenen)Docu2018-2018-07-10
Crimi Clowns 2.0Komedie20166.82018-07-10
Dark Net (2 seizoenen)Docu20177.22018-07-09
Lockup: Extended Stay (1 seizoen)Docu2017-2018-07-09
The Chronicles of RiddickActie20046.72018-07-07
First Team: Juventus (2 seizoenen)Docu2018-2018-07-06
Somebody Feed Phil (deel 2)Docu20188.02018-07-06
Comedians in Cars Getting Coffee (5 collecties)Talkshow20188.22018-07-06
Anne with an E (2 seizoenen)Drama20188.32018-07-06
American Pie: The WeddingKomedie20036.32018-07-06
Bring It On: All of NothingKomedie20105.72018-07-06
BattleshipActie20125.82018-07-06
Sacred Games (1 seizoen)Drama2018-2018-07-06
White FangFamilie2018-2018-07-06
Bajo La Piel De LoboDrama2017-2018-07-06
Samantha! (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-06
The Legacy of a Whitetail Deer HunterKomedie2018-2018-07-06
Honey 2Komedie20115.42018-07-06
Nieuwsgierig AapjeFamilie20066.52018-07-06
American Pie: ReunionKomedie20126.72018-07-06
Dawn of the DeadThriller20047.32018-07-06
Vrije Teugels (2 seizoen)Kinderserie2018-2018-07-06
Good Girls (1 seizoen)Komedie20187.52018-07-03
Meet The BlacksKomedie20166.22018-07-02
King of PekingKomedie20187.02018-07-02
Jamie & Jimmy Food Fight Club (2 seizoenen)Reality20167.12018-07-01
Killjoys (2 seizoenen)Actie20167.22018-07-01
Broadchurch (3 seizoenen)Thriller20158.32018-07-01
The Redeemed and the Dominant: Fittest on EarthDocu2018-2018-07-01
28 Weeks LaterActie20077.02018-07-01
Bo Burnham: WhatCabaret2013-2018-07-01
NOVA: Cyberwar ThreatDocu2017-2018-07-01
You Lie in April (1 seizoen)Anime20148.12018-07-01
My Big Fat Greek Wedding 2Romance20166.02018-07-01
Fate stay Night: Unlimited Blade Works (2 seizoenen)Anime20158.12018-07-01
Puella Magi Madoka Magica (1 seizoen)Anime20118.42018-07-01
Anohana: The Flower We Saw That Day (1 seizoen)Anime20118.32018-07-01
Durarara!!X2 (3 seizoenen)Anime20167.92018-07-01
Charlotte (1 seizoen)Anime20157.62018-07-01
The Asterisk War (1 seizoen)Anime20156.82018-07-01
The Fast and the FuriousActie20016.72018-07-01
Every Thing Will Be FineDrama20155.52018-07-01
Booba (1 seizoen)Kinderen20148.42018-07-01
Easy RiderDrama19697.42018-07-01
Fate Grand Order - First OrderAnime20165.72018-07-01
NOVA: Inside Einstein's MindDocu2015-2018-07-01
2 Fast 2 FuriousActie20035.92018-07-01
Oklahoma's Deadliest TornadoesDocu2013-2018-07-01
We, the MarinesDocu2017-2018-07-01
The Hills Have EyesHorror20066.42018-07-01
NOVA: 15 Years of TerrorDocu2016-2018-07-01
NOVA: School of the FutureDocu2016-2018-07-01
NOVA: Rise of the RobotsDocu2017-2018-07-01
March Comes in Like a Lion (1 seizoen)Anime20168.12018-07-01
NOVA: Memory HackersDocu2016-2018-07-01
Erased (1 seizoen)Drama20168.02018-07-01
NOVA: Life's Rocky StartDocu2016-2018-07-01
Dream Big: Engineering Our WorldDocu2017-2018-07-01
The FeelsRomance20184.92018-07-01
The Fast and the Furious: Tokyo DriftActie20066.42018-07-01
NOVA: Why Trains CrashDocu2017-2018-07-01
NOVA: Search for the Super BatteryDocu2017-2018-07-01
Fast & FuriousActie20096.62018-07-01
Fast FiveActie20117.32018-07-01
Sweet VirginiaThriller20176.12018-07-01
What We StartedDocu20177.02018-07-01
Duck ButterRomance20185.42018-07-01
HondrosDocu20177.62018-07-01
Project Runway: Junior (2 seizoenen)Reality2014-2018-06-30
The MausHorror20174.12018-06-30
Nailed It! (2 seizoenen)Reality20187.32018-06-29
GLOW (2 seizoenen)Komedie20188.02018-06-29
Bill Burr: You People Are All the SameCabaret2012-2018-06-29
La Pena MeximaKomedie2018-2018-06-29
Recovery BoysDocu2018-2018-06-29
Kiss Me First (1 seizoen)Drama2018-2018-06-29
TAUSci-Fi2018-2018-06-29
CalibreThriller2018-2018-06-29
Churchill's Secret Agents: The New RecruitsReality2018-2018-06-29
Harvey Street Kids (1 seizoen)Kinderen2018-2018-06-29
Paquita Salas (2 seizoenen)Komedie20187.92018-06-29
BirthmarkedKomedie20184.82018-06-28
Secret City (1 seizoen)Drama20167.32018-06-26
W. Kamau Bell: Private School NegroCabaret2018-2018-06-26
Les Goûts et les CouleursKomedie2017-2018-06-24
Luke Cage (2 seizoenen)Actie2018-2018-06-22
The Way We DanceDrama20136.92018-06-22
Dot 2 DotDrama20146.92018-06-22
Cooking on High (1 seizoen)Reality2018-2018-06-22
Derren Brown: MiracleCabaret2018-2018-06-22
Brain on FireDrama20166.62018-06-22
Tijd voor avontuur (3 seizoenen)Kinderen20118.62018-06-21
Steven Universe (1 seizoen)Kinderen20138.42018-06-21
The Vietnam War (1 seizoen)Docu20179.22018-06-20
TrainspottingDrama19968.22018-06-19
Hannah Gadsby: NanetteCabaret2018-2018-06-19
La Balada de Hugo Sanchez (1 seizoen)Komedie2018-2018-06-18
True Magische Vrienden (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
True Wondere Wensen (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
Queer Eye (2 seizoenen)Reality20188.72018-06-15
The Road Trick (1 seizoen)Reality2017-2018-06-15
Social Fabric (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
The Horn (1 seizoen)Docu2016-2018-06-15
Karl Meltzer: Made to be BrokenDocu2017-2018-06-15
Liquid Science (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
The Last HourThriller20175.72018-06-15
Pacificum: El Retorno al OceanoDocu2017-2018-06-15
Screenland (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
After the Raves (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
La Enfermedad del DomingoDrama20177.32018-06-15
Set it UpRomance2018-2018-06-15
MaktubKomedie2018-2018-06-15
BeirutThriller20186.52018-06-15
Lust StoriesRomance2018-2018-06-15
I Own Australia's Best Home (1 seizoen)Reality2016-2018-06-14
I Own Britain's Best Home (1 seizoen)Reality2008-2018-06-14
The Art Of.. (1 seizoen)Reality2014-2018-06-14
Grand Designs: Australia (1 seizoen)Reality2013-2018-06-14
The Fashion Fund (1 seizoen)Reality2014-2018-06-14
The ShallowsThriller20166.32018-06-14
House Doctor Collection (1 seizoen)Reality2016-2018-06-14
The Hairy Bikers's Asian Adventure (1 seizoen)Reality2014-2018-06-14
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir (1 seizoen)Kinderen20168.22018-06-13
Champions (1 seizoen)Komedie20185.72018-06-12
Sense8 (2 seizoenen + Finalefilm)Drama20188.42018-06-08
Marcella (2 seizoenen)Thriller20187.12018-06-08
Ali's WeddingKomedie2018-2018-06-08
Alex StrangeloveKomedie2018-2018-06-08
The Staircase (1 seizoen)Docu20188.22018-06-08
The Hollow (1 seizoen)Kinderen2018-2018-06-08
Franco Escamilla Por La AnécdotaCabaret2018-2018-06-08
DirtActie20176.42018-06-07
SabotageActie20145.72018-06-05
The ForestHorror20164.82018-06-02
Jane Got a GunActie20155.92018-06-02
Magic MikeKomedie20126.12018-06-02
TokarevActie20145.02018-06-02
Sin City: A Dame to Kill ForActie20146.52018-06-02
I, FrankensteinActie20145.12018-06-02
Bus 657Actie20156.12018-06-02
Under the SkinDrama20136.32018-06-02
Something in the Rain (1 seizoen)Drama20188.52018-06-02
ApocalyptoActie20057.82018-06-02
Busted (1 seizoen)Reality2018-2018-06-01
You Me Her (3 seizoenen)Komedie20176.32018-06-01
Sniffer (3 seizoenen)Thriller20177.02018-06-01
The Hairy Bikers Chicken & Egg (1 seizoen)Reality2016-2018-06-01
Terms and Conditions May ApplyDocu20136.82018-06-01
The Remains of the DayRomance19937.92018-06-01
Pedal the WorldDocu20154.52018-06-01
Simon (1 seizoen)Kinderen20167.02018-06-01
Bone TomahawkActie20157.12018-06-01
Like MikeFamilie20025.22018-06-01
Vantage PointActie20076.62018-06-01
Keep the Lights OnDrama20126.32018-06-01
Beach RatsDrama20176.42018-06-01
The Next Karate KidActie19944.42018-06-01
Historia de un Clan (1 seizoen)Drama20157.82018-06-01
Catching Hell (1 seizoen)Reality20146.22018-06-01
Robocar Poli (1 seizoen)Kinderen20116.22018-06-01
Esacpe to the Continent (1 seizoen)Reality20146.82018-06-01
Dog Eat DogThriller20164.62018-06-01
Whisker Wars (1 seizoen)Reality20115.82018-06-01
The Last King of ScotlandDrama20067.72018-06-01
13 Novembre Fluctuat Nec Mergitur (miniserie)Docu2018-2018-06-01
Outside InDrama20186.42018-06-01
The BreadwinnerDrama20177.62018-06-01
Velvet Coleccion (1 seizoen)Drama20177.72018-06-01
The Story of God with Morgan Freeman (2 seizoen)Docu2017-2018-06-01
Talkshow David Letterman (1 seizoen)Talkshow20188.22018-05-31
Ghostbusters Actie20165.32018-05-30
Unbreakable Kimmy Schmidt (4 seizoenen)Komedie20187.92018-05-30
Grand Designs (4 seizoenen)Reality20168.62018-05-29
Lockup: Raw (1 seizoen)Reality2017-2018-05-28
Fauda (seizoen 2)Thriller20158.72018-05-26
Sara’s Notebook / El Cuaderno de SaraDrama2018-2018-05-26
The Toys That Made Us (2 seizoenen)Docu2018-2018-05-25
Trollhunters (3 seizoenen)Kinderserie2018-2018-05-25
IbizaKomedie2018-2018-05-25
Steve Martin & Martin ShortCabaret2018-2018-05-25
Survivors Guide to PrisonDocu20177.22018-05-24
Making Fun: The Story of FunkoDocu2018-2018-05-24
Mobpsycho 100 (1 seizoen)Actie2018-2018-05-23
The MeddlerRomance20156.32018-05-23
Tig Notaro: Happy to be HereCabaret2018-2018-05-23
Storage Wars: Northern Treasures (1 seizoen)Reality20134.22018-05-22
The Traffickers (1 seizoen)Docu20167.72018-05-22
Squeamish! (1 seizoen)Reality20128.02018-05-22
The Joy of Techs (1 seizoen)Reality20178.22018-05-22
Amo (1 seizoen)Drama20176.32018-05-19
Catching FeelingsKomedie2018-2018-05-19
13 Reasons Why (2 seizoenen)Drama20178.32018-05-18
CargoHorror2018-2018-05-18
13 Reasons Why: Beyond the Reasons (2 delen)Docu20187.92018-05-18
Designated Survivor (2 seizoenen)Drama20188.22018-05-17
The Windsors (2 seizoenen + Special)Komedie20186.52018-05-17
PaheliDrama20056.72018-05-17
Shadowhunters (2 seizoenen + S03E10)Drama20186.42018-05-16
SamSam (2 seizoenen)Kinderserie2009-2018-05-16
Food on the GoDocu2017-2018-05-16
Mammon (1 seizoen)Thriller20166.72018-05-15
Paquia Salas (1 seizoen)Komedie20167.92018-05-15
AjjiDrama20177.62018-05-15
Escape to the Country Collection (1 seizoen)Reality2015-2018-05-15
Monster Garage (1 seizoen)Reality2005-2018-05-15
The Layover (1 seizoen)Reality20128.22018-05-15
Saint Seyia: The Lost Canvas (1 seizoen)Anime20098.52018-05-15
Lupin the 3rd: The Castle of Cagliostro (1 seizoen)Anime19797.82018-05-15
The Last Kingdom (2 seizoenen)Actie20168.32018-05-14
Ali Wong: Hard Knock WifeCabaret2018-2018-05-14
SpivakKomedie2018-2018-05-12
Bill Nye Saves The World (3 seizoenen)Talkshow20183.42018-05-11
The Kissing BoothRomance2018-2018-05-11
Evil Genius (1 seizoen)Docu2018-2018-05-11
The Who Was? Show (1 seizoen)Familie2018-2018-05-11
Wolf Warrior 2Actie20176.22018-05-10
Safe (1 seizoen)Thriller2018-2018-05-10
Left BehindActie20143.12018-05-10
The Cabin in the WoodsHorror20127.02018-05-10
Underworld Thriller20037.02018-05-10
KillersActie20105.42018-05-10
Sneekweek Thriller20164.72018-05-09
Hari Kondabolu: Warn Your RelativesCabaret2018-2018-05-09
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32018-05-07
Family BloodHorror20185.42018-05-05
Om Shanti OmDrama20076.72018-05-05
Pup Star: WereldtoerneeFamilie2018-2018-05-05
Brasserie ValentijnRomance20165.02018-05-05
Dear White People (2 seizoenen)Komedie2018-2018-05-04
Gevechten: Kong Koning van de Apen (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-05-04
Beyond SkylineActie20175.42018-05-04
Thi MaiKomedie20176.72018-05-04
Lo más sencillo es complicarlo todoKomedie20186.72018-05-04
No Estoy LocaKomedie20185.22018-05-04
Kakegurui (1 seizoen)Thriller20186.42018-05-04
ManhuntActie20175.42018-05-04
AnonThriller2018-2018-05-04
Dany Boon: Des Hauts de FranceCabaret2018-2018-05-04
The Rain (1 seizoen)Thriller2018-2018-05-04
A Little Help with Carol Burnett (1 seizoen)Reality2018-2018-05-04
End GameDocu2018-2018-05-04
Forgive us our DebtsDrama2018-2018-05-04
Live (1 seizoen)Drama2018-2018-05-04
Requiem for the American DreamDocu20158.02018-05-03
The ClapperKomedie20175.12018-05-02
American Experience The Battle of ChosinDocu20168.32018-05-02
Jailbreak Actie20175.62018-05-02
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio CityCabaret20187.92018-05-02
SometimesDrama2016-2018-05-02
Only God ForgivesThriller20135.72018-05-01
AmyDocu20157.82018-05-01
AmourDrama20127.92018-05-01
NebraskaDrama20137.72018-05-01
Grimgar: Ashes and Illusions (1 seizoen)Anime20167.62018-05-01
Le K BenzemaDocu2017-2018-05-01
The Carter EffectDocu20178.62018-05-01
My Perfect RomanceRomance20187.22018-05-01
American Experience TeslaDocu2016-2018-05-01
Toc TocKomedie20175.82018-05-01
American Experience Rachel CarsonDocu2017-2018-05-01
DarcActie2018-2018-05-01
27: Gone Too SoonDocu2017-2018-05-01
Kill ListThriller20116.42018-05-01
Asterix en Obelix bij de BrittenFamilie20125.32018-05-01
American Experience: The Race UndergroundDocu2017-2018-05-01
EnoughThriller20025.62018-05-01
Caffè SospesoDocu2017-2018-05-01
30 Minutes or LessKomedie20116.12018-05-01
Learning to DriveKomedie20142018-05-01
The CaveThriller20055.12018-05-01
The OmenHorror19767.62018-05-01
Ash vs. Evil Dead (3 seizoenen)Horror20188.62018-04-30
Babam ve OglumDrama20058.52018-04-30
Black Crows (1 seizoen)Drama2017-2018-04-30
Superstition (1 seizoen)Horror20185.42018-04-29
The Powerpuff Girls (1 seizoen)Kinderen20163.82018-04-28
Ben 10 (4 seizoenen)Kinderen20058.92018-04-28
Achter de Tuinmuur (1 seizoen)Kinderen20148.92018-04-28
3% (2 seizoenen)Sci-Fi20167.62018-04-27
Bobby Kennedy for President (1 seizoen)Docu2018-2018-04-27
The Week OfKomedie2018-2018-04-27
The Rachel DivideDocu2018-2018-04-27
The New Legends of Monkey (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-04-27
Candy JarFamilie2018-2018-04-27
Holy GoalieKomedie2018-2018-04-27
Rea(L)ove (1 seizoen)Reality2018-2018-04-27
Enissa Amani: EhrenwortCabaret2018-2018-04-27
Happy! (1 seizoen)Komedie20178.32018-04-26
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82018-04-25
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.32018-04-25
Bill Nye: Science GuyDocu20175.12018-04-25
PschokinesisActie2018-2018-04-25
Gravity Falls (2 seizoenen)Komedie20138.92018-04-24
Property Brothers (2 seizoenen)Reality20117.32018-04-24
The Avengers: Earth's Mighties Heroes (2 seizoenen)Kinderserie20128.32018-04-24
Liv and Maddie (2 seizoenen)Komedie20136.32018-04-24
Lab Rats (2 seizoenen)Actie20126.52018-04-24
Ultimate Spider-Man (2 seizoenen)Actie20127.22018-04-24
Kevin James: Never Don't Give UpCabaret2017-2018-04-24
Beyblade Burst (1 seizoen)Anime20167.72018-04-24
The Undateables (3 seizoenen)Reality20127.02018-04-24
Love, RosieKomedie20147.22018-04-23
The Letdown (1 seizoen)Komedie2018-2018-04-21
Dope (2 seizoenen)Docu20177.42018-04-20
Aggretsuko (1 seizoen)Anime2018-2018-04-20
DudeKomedie2018-2018-04-20
Charité (1 seizoen)Drama20177.12018-04-20
KodachromeKomedie2018-2018-04-20
Mercury 13Docu2018-2018-04-20
Ainori Love Wagon: Asian Journey (1 seizoen)Reality2018-2018-04-19
The Alienist (1 seizoen)Thriller20187.82018-04-19
The Honeymoon StandUp SpecialCabaeret2018-2018-04-17
Lockup: Chain Linked (1 seizoen)Docu2017-2018-04-17
Monty Python and the Holy GrailKomedie19758.32018-04-15
Monty Python's Flying Circus (1 seizoen)Komedie19698.92018-04-15
Monty Python's Life of BrianKomedie19798.12018-04-15
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.22018-04-15
Michiel de RuyterDrama20157.12018-04-15
The Darkest DawnSci-Fi20164.12018-04-15
HungerfordHorror20144.02018-04-15
Monster High Ghouls RuleKinderfilm20125.92018-04-15
Monster High Frights, Camera, Action!Kinderfilm20146.92018-04-15
Monster High 13 WishesKinderfilm20136.92018-04-15
Barbie of Swan LakeKinderfilm20036.32018-04-15
Barbie Mariposa & the Fairy PrincessKidnerfilm20136.12018-04-15
Barbie in Princess PowerKinderfilm20155.72018-04-15
Barbie & Her Sisters in a Pony TaleKinderfilm20156.42018-04-15
Barbie MermaidiaKinderfilm20056.12018-04-15
De Magic Schoolbus Rijdt Opnieuw (2 seizoenen)Kinderserie20176.62018-04-13
Lost in Space (1 seizoen)Sci-Fi2018-2018-04-13
Come SundayDrama2018-2018-04-13
I'm Not An Easy ManKomedie2018-2018-04-13
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62018-04-12
Beyond the LightsDrama20146.92018-04-12
CarteristasDrama2018-2018-04-12
Peppa Pig (3 seizoenen)Kinderserie20057.02018-04-11
The NetActie19955.92018-04-11
Greg Davies: You Magnificent BeastCabaret2018-2018-04-10
Vampire Knight (2 seizoenen)Anime20087.72018-04-10
Star Trek BeyondActie20167.12018-04-07
La Casa de Papel (2 seizoenen)Thriller20177.72018-04-06
Wakfu (3 seizoenen)Kinderserie20148.42018-04-06
6 BalloonsDrama2018-2018-04-06
Fastest Car (1 seizoen)Reality2018-2018-04-06
Troy: Fall of a City (1 seizoen)Drama20182.82018-04-06
The 4th CompanyActie20166.72018-04-06
Orbiter 9Drama20185.72018-04-06
Seth Rogen's Hilarity for CharityCabaret2018-2018-04-06
AmateurDrama2018-2018-04-06
Ram Dass, Going HomeDocu2018-2018-04-06
Istanbul KirmizisiDrama2017-2018-04-06
Sun DogsDrama20177.82018-04-06
Violet Evergarden (1 seizoen)Anime20188.42018-04-05
Z Nation (3 seizoenen)Thriller20146.72018-04-05
Day of the Dead: BloodlineHorror20183.42018-04-05
Behind the Curtain: Todrick HallDocu20178.42018-04-05
Masha en de Beer (1 seizoen)Kinderen20138.22018-04-04
Ask Tesadüfleri SeverDrama20117.42018-04-04
Pek YakindaKomedie20147.72018-04-04
Hadi InsallahKomedie20145.72018-04-04
Bir Baba HinduActie20163.12018-04-04
Eksi ElmalarDrama20167.22018-04-04
Organize IslerActie20057.42018-04-04
Ali Baba ve 7 CücelerActie20156.12018-04-04
Küçük EsnafKomedie20165.62018-04-04
Görümce Komedie20165.12018-04-04
Fary is the New BlackCabaret2018-2018-04-03
Fate/Apocrypha (2 seizoenen)Anime20176.62018-04-02
The Mavericks (1 seizoen)Docu2016-2018-04-02
Chronicles of a Champion Golfer (1 seizoen)Docu2016-2018-04-02
Anthony Joshua: The Road to KlitschkoDocu20177.32018-04-02
Premier League Legends (1 seizoen)Docu2015-2018-04-02
Building Jerusalem: The Making of Modern RugbyDocu20157.62018-04-02
Maria Sharapova: The PointDocu20175.82018-04-02
AmeliaDrama20095.82018-04-02
Helden van de ZeeKomedie20167.02018-04-02
ZwartboekDrama20067.82018-04-01
Conan the BarbarianActie20115.22018-04-01
Costa!Komedie20114.52018-04-01
GamerActie20095.82018-04-01
Now Is Good / Voor Ik DoodgaDrama20127.22018-04-01
One-Punch Man (1 seizoen)Anime20159.02018-04-01
The Heroic Legend of Arslan (1 seizoen)Anime20157.72018-04-01
The Truth About AlcoholDocu20166.52018-04-01
Worst Cooks in America (2 seizoenen)Reality20176.52018-04-01
A Sort of FamilyMisdaad20176.32018-04-01
Ai Weiwei: Never SorryDocu20127.62018-04-01
Alleen Maar Nette MensenKomedie20125.72018-04-01
Alles is FamilieKomedie20126.62018-04-01
Alles is LiefdeKomedie20077.02018-04-01
Alles StroomtDrama20096.82018-04-01
Apocalypse: HitlerDocu20118.32018-04-01
Apocalypse: StalinDocu20158.02018-04-01
Apocalypse: Verdun (1 seizoen)Docu20168.22018-04-01
Apocalypse: World War I (1 seizoen)Docu20149.02018-04-01
Apocalypse: World War ll (1 seizoen)Docu20099.22018-04-01
Black ButterfliesDrama20116.22018-04-01
BloedlinkThriller20146.12018-04-01
Bollywood HeroDrama20095.92018-04-01
Bride FlightDrama20087.02018-04-01
Fallet (1 seizoen)Komedie20176.32018-04-01
First MissionDrama20106.32018-04-01
FishpeopleDocu20178.02018-04-01
Frankie & AliceDrama20106.52018-04-01
Het Echte LevenDrama20086.82018-04-01
IsabelleDrama20116.02018-04-01
JoyDrama20156.62018-04-01
Leef!Drama20057.02018-04-01
Loaded (1 seizoen)Komedie20176.22018-04-01
Langer LichtDrama20066.92018-04-01
Operation OdessaDocu20188.32018-04-01
Pokémon the Series: Sun & MoonFamilie2016-2018-04-01
The TribunalDrama20096.92018-04-01
De Heineken OntvoeringActie20116.52018-04-01
Vreemd BloedDrama20106.72018-04-01
The Paper / Novine (seizoen 1)Drama20168.62018-04-01
De Wederopstanding van een KlootzakThriller20136.32018-04-01
The Search for Life in SpaceDocu2016-2018-04-01
TiramisuDrama20086.72018-04-01
Unfinished SkyDrama20076.92018-04-01
VictoriaThriller20157.72018-04-01
Welcome to MeKomedie20145.92018-04-01
What IfKomedie20136.82018-04-01
Death at a FuneralKomedie20105.72018-04-01
Django UnchainedDrama20128.42018-04-01
Funny GirlDrama19687.62018-04-01
Jumping the BroomKomedie20115.72018-04-01
Low DownDrama20146.12018-04-01
Monster HouseFamilie20066.62018-04-01
RoxanneKomedie19876.62018-04-01
StealthActie20055.02018-04-01
The Change-UpKomedie20116.32018-04-01
The EqualizerActie20147.22018-04-01
About Last NightKomedie20146.12018-04-01
Freddy Got FingeredKomedie20014.52018-04-01
Money MonsterThriller20166.52018-04-01
Are We There Yet?Komedie20054.62018-04-01
Friends With MoneyRomance20065.82018-04-01
Toscaanse BruiloftRomance20145.12018-04-01
In OranjeFamilie20046.52018-04-01
Dummie de MummieFamilie20146.02018-04-01
Dummie de Mummie 2Familie20155.92018-04-01
New Girl (seizoen 3 t/m 6)Komedie20167.92018-04-01
Trailer Park Boys (12 seizoenen)Komedie20188.52018-03-31
Outlander (2 seizoenen)Drama20168.52018-03-31
Avicii: True StoriesDocu20188.22018-03-31
Holland: Natuur in de DeltaDocu20156.92018-03-31
Olympus Has FallenActie20136.52018-03-31
Pijnstillers Drama20146.62018-03-31
Small Town CrimeThriller20176.62018-03-31
Kingsglaive: Final Fantasy XVActie20166.82018-03-31
Schone HandenThriller20156.22018-03-31
Yu-Gi-Oh! (2 seizoenen)Anime20027.12018-03-31
A Series of Unfortunate Events (2 seizoenen)Drama20177.92018-03-30
Trump: An American Dream (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
Happy AnniversaryKomedie2018-2018-03-30
First MatchDrama2018-2018-03-30
The TitanDrama2018-2018-03-30
Rapture (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
Dark SkiesHorror20136.32018-03-28
Self/lessThriller20156.52018-03-28
BlitzActie20116.22018-03-28
DefianceActie20087.22018-03-28
Mees KeesFamilie20126.82018-03-28
ParkerActie20136.22018-03-28
De VerbouwingThriller20126.02018-03-28
Scary MovieKomedie20006.22018-03-28
SinisterHorror20126.82018-03-28
Law Abiding CitizenThriller20097.42018-03-28
James Acaster: RepertoireCabaret2018-2018-03-27
Our Kind of TraitorThriller20166.22018-03-26
Red TreesDocu20177.22018-03-24
Santa Clarita Diet (2 seizoenen)Komedie20177.62018-03-23
The Mechanism (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-23
Requiem (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-23
Roxanne RoxanneDrama2018-2018-03-23
ParadoxDrama2018-2018-03-23
Alexa & Katie (1 seizoen)Komedie2018-2018-03-23
Game Over, Man!Komedie2018-2018-03-23
A Korean Odyssey (1 seizoen)Horror2018-2018-03-23
The Defiant Ones (1 seizoen)Docu2018-2018-03-23
The Standups (2 seizoenen)Cabaret20176.72018-03-20
Little Lunch: The Halloween Horror StoryFamilie20167.72018-03-20
Dead Man DownActie20136.52018-03-19
The Vampire Diaries (8 seizoenen)Drama20138.02018-03-18
Don't Say a WordDrama20016.32018-03-18
The GiantDrama20176.92018-03-17
BenjiFamilie2018-2018-03-16
EDHA (1 seizoen)Drama2018-2018-03-16
On My Block (1 seizoen)Drama2018-2018-03-16
Take Your Pills (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
Wild Wild Country (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
RaceDrama20167.12018-03-16
Ben en Holly (1 seizoen)Kinderserie20097.62018-03-15
Secret of the Nile (1 seizoen)Drama20168.32018-03-15
NSU: German History X (1 seizoen)Drama20157.42018-03-15
Little Lunch (1 seizoen)Komedie20158.22018-03-15
The Art of LovingDrama20177.22018-03-15
I Love YouKomedie20164.32018-03-15
Nobel (1 seizoen)Thriller20168.32018-03-15
Tabula Rasa (1 seizoen)Thriller20178.22018-03-15
Steel RainActie20187.12018-03-14
Stretch Armstrong: The BreakoutKinderfilm2018-2018-03-14
Children of the Whales (1 seizoen)Anime20177.32018-03-13
Ricky Gervais: HumanityCabaret2018-2018-03-13
Kygo: Live at the Hollywood BowlMuziek2017-2018-03-12
Killer EliteActie20116.52018-03-12
AnnihilationSci-Fi20187.82018-03-12
The Angry Birds MovieFamilie20166.32018-03-11
Joe SomebodyKomedie20015.52018-03-11
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderen20097.22018-03-10
LOVE (3 seizoenen)Komedie20177.72018-03-09
The OutsiderThriller2017-2018-03-09
Collateral (1 seizoen)Thriller20186.72018-03-09
A.I.C.O. Incarnation (1 seizoen)Anime2018-2018-03-09
Jessica Jones (2 seizoenen)Actie20158.12018-03-08
That Awkward MomentKomedie20146.22018-03-08
Ladies FirstDocu20189.12018-03-08
Women at War 1939-1945Docu2015-2018-03-08
Bad Guys: Vile City (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-08
Tears of the SunActie20036.62018-03-07
The Man Who Stare at GoatsKomedie20096.22018-03-07
Georgia RuleDrama20075.92018-03-07
Black Hawk DownActie20017.72018-03-07
Borderliner / Grenseland (1 seizoen)Thriller20176.92018-03-06
Combat Countdown (1 seizoen)Docu20126.92018-03-06
Love Beats RhymesDrama20164.72018-03-06
Gad Elmaleh: American DreamCabaret2018-2018-03-06
SafeActie20126.52018-03-06
Sydney WhiteKomedie20076.32018-03-03
Ghost Wars (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-02
Flint Town (1 seizoen)Docu2018-2018-03-02
Les AffamésThriller20176.82018-03-02
Girls, Incarcerated (1 seizoen)Reality2018-2018-03-02
B: The Beginning (1 seizoen)Anime2018-2018-03-02
Bon Bini HollandKomedie20155.62018-03-01
Sorjonen/Bordertown (1 seizoen)Crime20167.62018-03-01
BrickDrama20157.42018-03-01
DeathgripReality2017-2018-03-01
Hans Zimmer: Live in PragueMuziek2017-2018-03-01
Heavy Rescue: 401 (seizoen 1)Reality2016-2018-03-01
InsidiousHorror20116.82018-03-01
It's a Boy Girl ThingRomance20066.32018-03-01
FearlessDrama20067.72018-03-01
LA 92Docu20178.22018-03-01
Letters to JulietRomance20106.62018-03-01
Miss PotterDrama20067.02018-03-01
ShutterHorror20085.22018-03-01
Something HugeKomedie2017-2018-03-01
The DuelDrama20165.72018-03-01
The Good SonThriller19936.42018-03-01
The Longest DayOorlog19627.82018-03-01
Timeless (seizoen 1)Actie20177.62018-03-01
Tron: LegacySci-Fi20106.82018-03-01
Women at War 1914-1918Docu20147.72018-03-01
The Dark HorseDrama20147.52018-03-01
The CobblerKomedie20145.82018-03-01
21 Thunder (1 seizoen)Drama20176.22018-03-01
FrankKomedie20147.02018-03-01
Schubert in LoveKomedie20165.22018-03-01
Miasto 44 (Warsaw 1944)Oorlog20146.72018-03-01
Beyond Sleep (Nooit Meer Slapen)Drama20166.12018-03-01
20,000 Das on EarthDocu20147.52018-03-01
Oasis: SupersonicDocu20167.92018-03-01
Nymphs (1 seizoen)Drama20134.92018-03-01
Still AliceDrama20147.52018-03-01
Dear White PeopleKomedie20146.22018-03-01
Adult BeginnersKomedie20145.62018-03-01
Only Lovers Left AliveRomance20137.32018-03-01
More Than HoneyDocu20127.62018-03-01
StandoffActie20156.02018-03-01
Dil SeRomance19987.72018-03-01
ElserDrama20157.02018-03-01
The Americans (5 seizoenen)Thriller20168.22018-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality2011-2018-02-28
Derren Brown: The Push (3 seizoenen)Reality2018-2018-02-27
Encounters With Evil (1 seizoen)Docu2016-2018-02-27
Marlon Wayans: Woke-IshCabaret2018-2018-02-27
Mayday: The Passenger Who Landed a PlaneDocu2014-2018-02-27
Money for Nothing (1 seizoen)Reality2015-2018-02-27
Mega FoodReality2013-2018-02-27
Nightmare Tenants, Slum LandlordsReality2016-2018-02-27
The Ugly Face of Beauty (1 seizoen)Reality2010-2018-02-27
The Big Ward (1 seizoen)Reality2016-2018-02-27
Unveiled (1 seizoen)Reality2017-2018-02-27
Mees Kees op KampFamilie20136.32018-02-26
Teenage Mutant Ninja Turtles 2Actie20166.02018-02-25
VerónicaHorror20176.42018-02-25
Marseille (2 seizoenen)Drama20166.92018-02-23
Lupin the Third Part 4Anime20157.82018-02-23
Frequency (1 seizoen)Drama20167.42018-02-23
Ugly Delicious (1 seizoen)Docu2018-2018-02-23
MuteThriller2018-2018-02-23
Seven Seconds (1 seizoen)Drama2018-2018-02-23
Hitler's Circle of Evil (1 seizoen)Docu2017-2018-02-22
ForgottenThriller20186.82018-02-21
The Frankenstein Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.42018-02-20
Fullmetal AlchemistActie20177.82018-02-19
A Week in WattsDocu2017-2018-02-19
The Final YearDocu20175.02018-02-18
Weekend Aristocrats (1 seizoen)Docu2013-2018-02-18
Strippers (1 seizoen)Docu2014-2018-02-18
TruthDrama20156.82018-02-17
RisenDrama20166.32018-02-17
Born to Be FreeDocu20167.82018-02-17
Brave Miss World (1 seizoen)Docu20137.22018-02-17
Draken: Race naar de rand (6 seizoenen)Kinderserie20188.52018-02-16
Irreplaceable YouDrama2018-2018-02-16
Everything Sucks (1 seizoen)Komedie2018-2018-02-16
Delhi BellyKomedie20117.62018-02-15
NorbitKomedie20174.02018-02-15
Jaane Tu… Ya Jaane NaKomedie20087.52018-02-15
Dhobi Ghat (Mumbai Diaries)Drama20107.12018-02-15
Taare Zameen ParDrama20078.52018-02-15
Re: Mind (1 seizoen)Thriller2017-2018-02-15
Madness in the DesertDocu2014-2018-02-15
Lagaan: Once Upon a Time in IndiaDrama20018.22018-02-15
After Trek (1 seizoen)Talkshow20174.32018-02-14
Greenhouse Academy (2 seizoenen)Drama20178.02018-02-14
The Mortified GuideDocu2018-2018-02-14
Love Per Square FootKomedie2018-2018-02-14
Chris Rock: TamborineCabaret2018-2018-02-14
Star Trek: Discovery (1 seizoen)Actie20177.42018-02-12
The Blacklist (4 seizoenen)Thriller20148.32018-02-09
When We First MetKomedie2018-2018-02-09
The RitualHorror2018-2018-02-09
The Trader (Sovdagari)Docu2018-2018-02-09
Seeing AllredDocu2018-2018-02-09
High CrimesDrama20026.32018-02-09
MirrorsHorror20086.22018-02-09
Teen Titans Go! (3 seizoenen)Kinderen2054.82018-02-08
Fred Armisen: Standup for DrummersCabaret2018-2018-02-07
G-ForceFamilie20095.12018-02-07
Emo the MusicalDrama20167.02018-02-06
Sharknado 5Horror20174.12018-02-06
The Cloverfield ParadoxHorror2018-2018-02-05
The ButlerDrama20137.22018-02-05
The Darjeeling LimitedKomedie20077.22018-02-05
CloverfieldHorror20087.02018-02-04
Prison Playbook (1 seizoen)Komedie20178.62018-02-03
Altered Carbon (1 seizoen)Sci-Fi2018-2018-02-02
Coach Snoop (1 seizoen)Docu2018-2018-02-02
Kavin Jay: Everybody Calm DownCabaret2018-2018-02-02
Under Arrest (8 seizoenen)Docu20177.92018-02-01
DC Legends of Tomorrow (2 seizoenen)Actie20177.02018-02-01
Ratchet and ClankActie20165.62018-02-01
NewnessDrama2017-2018-02-01
National Parks AdventureDocu20168.12018-02-01
Before the FloodDocu20168.32018-02-01
78/52Docu20177.52018-02-01
How the Beatles Changed the WorldDocu20177.02018-02-01
Liberated: The New Sexual RevolutionDocu20179.42018-02-01
Damnation (1 seizoen)Drama20177.52018-02-01
American PsychoHorror20007.62018-02-01
Line of Duty (seizoen 3 en 4)Crime20168.52018-02-01
Kakegurui (1 seizoen)Anime2018-2018-02-01
The Abyss
Avontuur19897.62018-02-01
Slums of Beverly HillsKomedie19986.62018-02-01
Mortified NationDocu20137.32018-02-01
Alien Contact: Outer SpaceDocu20174.42018-01-31
Expedition HappinessDocu20175.42018-01-31
Jerry Seinfeld: I'm Telling You for the Last TimeCabaret19998.12018-01-31
Retribution (1 seizoen)Thriller20167.02018-01-30
Despido ProcedenteKomedie20174.82018-01-30
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72018-01-30
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20137.52018-01-30
The ForceDocu20177.02018-01-29
SpotlightDrama20158.12018-01-29
Lookalikes (1 seizoen)Reality20167.72018-01-29
Rescue Mediums (1 seizoen)Docu20135.62018-01-29
The Boy Who Tried To Kill TrumpDocu20166.52018-01-29
Find It, Fix It, Flog It (1 seizoen)Reality2016-2018-01-29
Backstage (2 seizoenen)Kinderen20167.02018-01-28
Wedding UnplannedKomedie20176.22018-01-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (6 seizoenen)Kinderserie20157.02018-01-26
One Day At A Time (2 seizoenen)Komedie20178.12018-01-26
A Futile and Stupid GestureKomedie2018-2018-01-26
Dirty Money (1 seizoen)Docu2018-2018-01-26
Lama Lama (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-01-26
Fakkah Fuzz: Almost BannedCabaret2018-2018-01-26
Sleepy Hollow (4 seizoenen)Thriller20177.62018-01-26
Lucifer (2 seizoenen)Drama20178.32018-01-25
Boys on the SideKomedie19956.42018-01-24
BlockbusterKomedie2017-2018-01-24
Todd Glass: Act HappyCabaret2018-2018-01-23
Countdown to Death: Pablo EscobarDocu2017-2018-01-23
Grace and Frankie (4 seizoenen)Komedie20178.12018-01-19
Van Helsing (2 seizoenen)Drama20165.92018-01-19
The Open HouseHorror2018-2018-01-19
Step SistersKomedie2018-2018-01-19
Harith Iskander: I Told You SoCabaret2018-2018-01-19
Bad Day for the CutThriller20176.32018-01-18
Godzilla (deel 1)Anime20177.12018-01-17
Homeland (6 seizoenen)Thriller20138.42018-01-16
Rita (4 seizoenen)Komedie20148.12018-01-16
Katt Wiliams: Great AmericaCabaret2018-2018-01-16
El Vato (2 seizoenen)Komedie20167.62018-01-15
RehenesDocu20176.42018-01-15
Manolo: The Boy Who Made Shoes for LizardsDocu20177.32018-01-15
UnrestDocu20178.42018-01-15
RestrepoDocu20107.62018-01-15
Rip TideFamilie20176.12018-01-15
Peepli (live)Komedie20107.52018-01-15
Mees Kees op de PlankenFamilie20146.52018-01-15
Atlantis: De Verzonken StadFamilie20016.82018-01-15
Elles ont Toutes une Histoire (Standing Tall)Docu2016-2018-01-14
Tom Segura: DisgracefulCabaret2018-2018-01-13
Cheapest Weddings (1 seizoen)Reality2016-2018-01-13
Disjointed (2 delen)Komedie20176.52018-01-12
The Polka KingKomedie2017-2018-01-12
La Manzana de EvaDocu2017-2018-01-12
The Man Who Would Be Polka KingDocu20097.22018-01-12
41 Dogs in My HomeDocu2015-2018-01-12
Deals, Wheels and Steals (1 seizoen)Reality2015-2018-01-12
Changing Faces (1 seizoen)Reality2015-2018-01-12
MiladaDrama20176.12018-01-12
Ainsley Eats the StreetsDocu2014-2018-01-12
How To Get Away With Murder (3 seizoenen)Crime20168.32018-01-10
The ArbitrationDrama20167.02018-01-10
Home By the Sea (1 seizoen)Reality20158.22018-01-08
Frenemies: Loyalty Turned Lethal (1 seizoen)Docu20137.82018-01-08
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20066.92018-01-07
Beyblade - Metal Fusion (1 seizoen)Anime20095.32018-01-06
House of ZDocu20167.82018-01-06
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2 seizoenen)Komedie20168.12018-01-05
The End of the F***ing World (1 seizoen)Komedie20178.42018-01-05
Rotten (1 seizoen)Docu2018-2018-01-05
Devilman Crybaby (1 seizoen)Anime2018-2018-01-05
Green White GreenKomedie20166.62018-01-04
GoosebumpsFamillie20156.32018-01-04
Friends (10 seizoenen)Komedie20048.92018-01-04
Rogers Waters: The WallDocu20148.62018-01-03
The Jack King AffairDocu2015-2018-01-02
Mustang IslandKomedie2017-2018-01-02
Gotham (3 seizoenen)Thriller20158.02018-01-01
Lovesick (3 seizoenen)Komedie20188.02018-01-01
Weeds (8 seizoenen)Komedie20128.02018-01-01
Supergirl (2 seizoenen)Actie20166.62018-01-01
Tyrant (3 seizoenen)Drama20167.92018-01-01
Empire of ScentsDocu20147.52018-01-01
The Hateful EightActie20157.82018-01-01
We Speak Dance (1 seizoen)Docu2018-2018-01-01
Functional FitnessDocu20168.22018-01-01
Power Rangers Ninja Steel (1 seizoen)Kinderen20176.72018-01-01
Young Justice (2 seizoenen)Kinderen20128.72018-01-01
ZombielandKomedie20097.72018-01-01
Silent HillHorror20066.62018-01-01
The Deep (2 seizoenen)Kinderen20168.32018-01-01
Eastsiders (3 seizoenen)Komedie20165.62018-01-01
Treasures from the Wreck of the UnbelievableDocu2017-2018-01-01
Maddman: The Steve Madden StoryDocu2017-2018-01-01
Damien: Omen IIHorror19786.32018-01-01
The Strain (3 seizoenen)Horror20167.42018-01-01
Wissper (1 seizoen)Kinderen20155.02018-01-01
AlphaGoDocu20178.62018-01-01
Glacé (1 seizoen)Thriller20175.92018-01-01
Not AloneDocu2017-2018-01-01
EragonActie20065.12018-01-01
He Named Me MalalaDocu20156.82018-01-01
Super Dark TimesThriller20176.52018-01-01
Bruno and Boots: The Wizzle WarKomedie20176.82018-01-01
The RehearsalDrama20166.42018-01-01
HeartthrobThriller2017-2018-01-01
Jane The Virgin (3 seizoenen)Komedie20177.82017-12-31
SolaceThriller20156.42017-12-31
The World's Most Extraordinary Homes (1 seizoen)Docu2017-2017-12-31
Lilo & Stitch)Familie20027.22017-12-31
The 9th Life of Louis DraxThriller20166.32017-12-31
Dave Chappelle (1 collectie)Cabaret2017-2017-12-31
Fun Mom DinnerKomedie20174.82017-12-31
The Jungle Book 2Familie20035.42017-12-31
NumberedDocu20127.72017-12-31
TwiceDocu2010-2017-12-31
Winnie the PoohFamilie20117.22017-12-31
Geronimo Stilton (1 seizoen)Kinderserie20096.92017-12-31
Born StrongDocu2017-2017-12-31
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie2007-2017-12-31
Zack & Quack (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-12-31
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20017.02017-12-31
Herbie: Fully LoadedFamilie20054.72017-12-31
Ducktales the Movie: Treasure of the Lost LampFamilie19906.92017-12-31
Hannah Montana: The MovieFamilie20094.32017-12-31
Goon: Last of the EnforcersKomedie20165.92017-12-30
Blade of the ImmortalActie20176.92017-12-30
Black Mirror (4 seizoenen)Drama20168.92017-12-29
The Real Football Factories (1 seizoen)Docu20068.32017-12-29
Zoo (2 seizoenen)Drama20157.02017-12-28
Beautiful CreaturesDrama20166.22017-12-28
Towies (1 seizoen)Reality2016-2017-12-27
Black (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-27
Mr. RooseveltKomedie20176.82017-12-26
Todd Barry Spicy HoneyCabaret2017-2017-12-26
Before I Go To SleepThriller20146.32017-12-25
A Gray StateDocu2017-2017-12-25
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-12-25
Creep 2Horror2017-2017-12-23
Chelsea (2 seizoenen)Talkshow2017-2017-12-22
72 Dangerous Animals (1 seizoen)Docu2017-2017-12-22
Beat Bugs: All Together NowMuziek2017-2017-12-22
A Home Fireplace: Bright Edition-2017-2017-12-22
BrightActie2017-2017-12-22
Doctor Foster (2 seizoenen)Drama20157.92017-12-22
Peaky Blinders (4 seizoenen)Drama20148.82017-12-21
Elementary (5 seizoenen)Thriller20138.02017-12-21
Jeremiah Towel: The Last MagnificentDocu20166.52017-12-21
Meet the PatelsDocu20147.22017-12-21
Reggie Yates’ Outside Man (2 seizoenen)Docu20177.52017-12-19
The Indian Detective (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-19
Russell Howard: RecalibrateCabaret2017-2017-12-19
You Can't Fight ChristmasKomedie2017-2017-12-19
Miss Me This ChristmasKomedie2017-2017-12-19
Hello, My Twenties (1 seizoen)Komedie20168.42017-12-18
Mother's DayKomedie20165.62017-12-16
Bianca Come il Latte, Rossa Come il SangueKomedie20136.12017-12-16
Acquitted (2 seizoenen)Drama20167.62017-12-15
Thicker Than Water (2 seizoen)Drama20167.22017-12-15
Seoul SearchingKomedie20157.42017-12-15
FioreDrama20166.72017-12-15
Discovering BigfootDocu2017-2017-12-15
Freeway: Crack in the SystemDocu20157.92017-12-15
Under an Arctic SkyDocu2017-2017-12-15
Il giovane favolosoDrama20146.82017-12-15
The Haunting of HelenaHorror20124.82017-12-15
A Five Star LifeKomedie20136.32017-12-15
NeverlakeHorror20135.42017-12-15
The Mafia Kills Only in Summer Komedie20137.22017-12-15
PottersvilleKomedie20176.52017-12-15
Wormwood (1 seizoen)Docu2017-2017-12-15
Christmas InheritanceFamilie2017-2017-12-15
Erased (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-15
RiskDocu2017-2017-12-14
Judd Apatow: The ReturnCabaret2017-2017-12-12
Manhunt: Unabomber (1 seizoen)Drama2017-2017-12-12
IdiocrazyKomedie20066.62017-12-10
The Crown (2 seizoenen)Drama20178.82017-12-08
El Camino ChristmasKomedie2017-2017-12-08
Trolls: VakantiespecialKinderfilm2017-2017-12-06
LEGO: Friends (2 seizoenen)Kinderserie20146.92017-12-06
Craig Ferguson: Tickle FightCabaret2017-2017-12-05
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-12-02
Scorpion (3 seizoenen)Actie20147.22017-12-02
TempleHorror2017-2017-12-02
Jab Harry Met SejalKomedie2017-2017-12-02
Johan Falk (3 seizoenen)Crime20157.52017-12-01
Easy (2 seizoenen)Komedie2017-2017-12-01
Lang Leve Koning Julien (5 seizoenen)Komedie20177.42017-12-01
Forbidden Games: The Justin Fashanu StoryDocu2017-2017-12-01
Diana: In Her Own WordsDocu2017-2017-12-01
The Legend of 420Docu2017-2017-12-01
The WorthySci-Fi20166.62017-12-01
Monster IslandFamiliefilm20174.92017-12-01
Playing for TimeDrama19807.92017-12-01
Ho Ho Ho HomeKinderfilm2017-2017-12-01
Dream BoatDocu2017-2017-12-01
Hired GunDocu20167.32017-12-01
VoyeurDocu2017-2017-12-01
Sugar MountainDrama20165.42017-12-01
Lucknow CentralDrama20176.12017-12-01
A Storybots ChristmasKinderfilm2017-2017-12-01
DARK (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-01
Kantaro: The Sweet Tooth Salaryman (1 seizoen)Komedie2017-2017-12-01
The Other WomanDrama20096.42017-12-01
Last NightDrama20106.62017-12-01
In BrugesKomedie20087.92017-12-01
Apollo 18Thriller20115.22017-12-01
WinningDocu2016-2017-11-30
Cherry PopKomedie2017-2017-11-30
Boris Becker: Der SpielerDocu2017-2017-11-30
Glitch (2 seizoenen)Drama20157.72017-11-28
Good Morning Call (2 seizoenen)Komedie20168.62017-11-28
The Girl From The SongDrama20165.52017-11-28
Mars (1 seizoen)Drama20167.52017-11-26
The Many Faces of Ito (1 seizoen)Romance2017-2017-11-26
Bright: The Music VideosMuziek2017-2017-11-26
Trailer Park Boys: Out of the Park USA (1 seizoen)Komedie2017-2017-11-25
Peru: Tesoro EscondidoDocu2017-2017-11-25
Cuba and the CameramanDocu2017-2017-11-24
She's Gotta Have It (1 seizoen)Drama2017-2017-11-23
Religion of Sport (1 seizoen)Docu2016-2017-11-23
Godless (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Argon (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Barbra: The Music... The Mem'ries... The Magic!Muziek2017-2017-11-22
Brian Regan: Nunchucks and FlamethrowersCabaret2017-2017-11-21
Saving CapitalismDocu2017-2017-11-21
Luna Petunia (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-11-18
The Divergent Series: InsurgentActie20156.32017-11-18
Jim & Andy: The Great BeyondDocu2017-2017-11-17
A Christmas PrinceDrama2017-2017-11-17
MudboundDrama2017-2017-11-17
Shot in the Dark (1 seizoen)Reality2017-2017-11-17
The PunisherThriller2017-2017-11-17
The Fall (3 seizoenen)Thriller20148.32017-11-16
Kicking and ScreamingKomedie19957.02017-11-16
Falcon RisingActie20145.82017-11-15
DeRay Davis: How To Act BlackCabaret2017-2017-11-14
Chasing TraneDocu20167.52017-11-13
Long Time RunningDocu20178.22017-11-12
Bon Cop Bad Cop 2Actie20176.82017-11-11
Blazing Transfer Students (1 seizoen)Actie2017-2017-11-11
Glitter Force Doki Doki (2 seizoenen)Anime2017-2017-11-10
Rolling PapersDocu20156.02017-11-10
Lady Dynamite (2 seizoenen)Komedie20167.62017-11-10
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled!Kinderfilm20156.62017-11-09
Jerry Seinfeld: ComedianDocu20027.02017-11-08
The Journey is the DestinationDrama20166.32017-11-08
Project MC2 (6 seizoenen)Kinderserie20176.22017-11-07
WilliamsDocu20177.82017-11-04
Alias Grace (seizoen 1)Drama2017-2017-11-03
6 DaysActie20176.12017-11-03
The Big Family Cooking Showdown (1 seizoen)Reality2017-2017-11-03
Midnight Sun (1 seizoen)Drama20167.42017-11-02
When Calls the Heart (4 seizoenen)Drama20178.62017-11-01
The Mind of a Chef (5 seizoenen)Docu20168.22017-11-01
Plan de FugaThriller20165.62017-11-01
Hajwala: The Missing EngineActie20166.12017-11-01
Le Train d’Hitler – La bête d’acierDocu2017-2017-11-01
Pettersson en Findus 2Familie20165.92017-11-01
Golden TimeKinderen2013-2017-11-01
Guilt (1 seizoen)Drama20166.12017-11-01
Undercover GrandpaActie20165.32017-11-01
The BittersweetActie2017-2017-11-01
Bruno & Boots: Macdonald HallFamilie2017-2017-11-01
Romeo Is BleedingDocu20158.92017-11-01
The B-Side: Elsa Dorfman's Portrait PhotographyDocu2017-2017-10-31
Judah FriedlanderCabaret2017-2017-10-31
SPF-18Drama2017-2017-10-30
Pup Star: Samen Staan We SterkerFamilie20176.82017-10-28
American UltraActie20156.12017-10-28
Joan Didion: The Center wil not HoldDocu2017-2017-10-27
Stranger Things (2 seizoenen)Thriller20168.92017-10-27
Beyond Stranger Things (seizoen 1)Talkshow2017-2017-10-27
Strange WeatherDrama20165.72017-10-26
RiphagenDrama20167.12017-10-25
Jack Whitehall: At LargeCabaret2017-2017-10-24
JunoKomedie20077.52017-10-24
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-10-23
ShahidDrama20128.32017-10-22
Dirty GrandpaKomedie20166.02017-10-21
SurvivorThriller20155.62017-10-21
Haters Back Off (2 seizoenen)Komedie20166.22017-10-20
1922Thriller2017-2017-10-20
The Day I Met El Chapo (1 seizoen)Docu2017-2017-10-20
One of UsDocu2017-2017-10-20
WheelmanThriller2017-2017-10-20
The Guardian BrothersFamilie20165.42017-10-20
VerónicaDrama2017-2017-10-19
AmnesiaDrama20156.32017-10-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-10-19
Tempel (1 seizoen)Drama20167.42017-10-18
Slasher (2 seizoenen)Thriller20166.62017-10-17
Patton Oswalt: AnnihilationCabaret2017-2017-10-17
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoentjesKinderfilm2015-2017-10-16
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderen20136.72017-10-15
MoneyThriller20165.82017-10-15
Skin Wars (1 seizoen)Reality20166.62017-10-15
El Crazy CheDocu20157.62017-10-15
Harry & Bunnie (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-15
LEGO: City (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-15
Belief: The Possession of Janet MosesDocu20156.62017-10-15
DangalDrama20168.62017-10-15
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2017-10-15
El CheDocu2017-2017-10-15
West Coast Customs (6 seizoenen)Reality20156.42017-10-15
Border Security: America's Front Line (1 seizoen)Reality2016-2017-10-15
OtherlifeDrama2017-2017-10-15
Daniël Arends - Carte BlancheCabaret2016-2017-10-14
Todo Sobre El AsadoDocu20167.02017-10-14
Clair ObscurDrama20166.42017-10-13
MINDHUNTER (seizoen 1)Drama2017-2017-10-13
Kingdom of UsDocu2017-2017-10-13
The BabysitterKomedie2017-2017-10-13
The Meyerowitz StoriesKomedie2017-2017-10-13
Barakah Meets BarakahKomedie20166.72017-10-12
You Laugh But It's TrueCabaret20117.52017-10-12
Fe de EtarrasKomedie2017-2017-10-12
Christina P: Mother Inferior Cabaret2017-2017-10-11
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.32017-10-11
Chris Brown: Welcome to My LifeDocu20175.72017-10-07
The Death and Life of Marsha P. JohnsonDocu2017-2017-10-07
ID-0 (1 seizoen)Anime2017-2017-10-07
Suburra (1 seizoen)Drama2017-2017-10-06
Word Party (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-10-06
Kibaoh Klashers (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-10-06
Restless Creature: Wendy WhelanDocu20167.62017-10-05
It Was Fifty Years Ago Today!Docu20174.82017-10-05
The Story of Diana (1 seizoen)Docu20178.22017-10-05
Rodney Carrington: Here Comes the TruthCabaret2017-2017-10-04
The IT Crowd (5 seizoenen)Komedie20138.62017-10-04
Jackass 3Komedie20107.02017-10-04
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERCabaret2017-2017-10-02
Tokyo IdolsDocu20177.12017-10-02
Mr. Dynamite: The Rise of James BrownDocu20147.52017-10-02
Generation Iron 2Docu2017-2017-10-01
Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderen20166.32017-10-01
Ice GuardiansDocu20167.92017-10-01
Hotel Beau Séjour (1 seizoen)Thriller20178.02017-10-01
I’m in Love with a Church Girl Drama20134.52017-10-01
Step Up: All InDrama20146.02017-10-01
Equestria Girls: Tales of Canterlot HighKinderen2017-2017-10-01
Arthur and the Revenge of MaltazardFamilie20095.32017-10-01
Franca: Chaos and Creation Docu20168.12017-10-01
World War II In Colour (1 seizoen)Docu20098.82017-10-01
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (6 seizoenen)Kinderserie20166.62017-10-01
Ghost PatrolFamilie20165.22017-10-01
The Break / La Trêve (1 seizoen)Crime20167.82017-10-01
The Royal House of Windsor (1 seizoen)Docu2017-2017-09-30
The Mind of Murderer (2 seizoenen)Docu20156.32017-09-30
Out of Thin AirDocu2017-2017-09-29
Long ShotDocu2017-2017-09-29
Club de Cuervos (3 seizoenen)Komedie2015-2017-09-29
Big Mouth (2 seizoenen)Komedie2017-2017-09-29
Real Rob (2 seizoenen)Komedie20156.62017-09-29
Gerald's GameThriller2017-2017-09-29
Our Souls at NightDrama2017-2017-09-29
Paul Hollywood's Big Contintental Trip (1 seizoen)Reality2017-2017-09-29
Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32017-09-28
YoungistaanKomedie20145.22017-09-28
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-09-28
Def Comedy Jam 25Cabaret2017-2017-09-27
FilmistaanKomedie20127.32017-09-27
Poeh's Lollifanten FilmFamilie20056.42017-09-27
HeropantiActie20145.42017-09-27
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32017-09-27
Terrace House: Aloha State (4 seizoenen)Reality2017-2017-09-26
PikuKomedie20157.62017-09-26
The BarKomedie20176.82017-09-25
Gagarin: First in SpaceDrama20136.62017-09-24
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-23
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
We Are Not AloneHorror20164.52017-09-22
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
The Italian JobActie20037.02017-09-18
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
George Harrison: Living in the Material WorldDocu20118.12017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
The Age of AdalineDrama20157.22017-09-15
Mala MalaDocu20146.52017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
Foo Fighters: Back and ForthDocu20118.42017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
White Gold (1 seizoen)Komedie20177.52017-09-14
Bakemonogatari (1 seizoen)Anime20098.12017-09-14
Trigun (1 seizoen)Anime19988.42017-09-14
Nisemonogatari (1 seizoen)Anime20127.82017-09-14
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
WatchmenActie20097.62017-09-12
The Electric HorsemanKomedie19796.32017-09-12
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20106.92017-09-11
The Cuba Libre StoryDocu20167.92017-09-11
Youp van 't Hek: LichtCabaret2017-2017-09-10
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
The Simpsons MovieKomedie20077.42017-09-09
The SpongeBob SquarePants MovieAnimatie20047.02017-09-09
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
The Confession Tapes (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
Out of LuckDrama2015-2017-09-05
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-05
The DuplexHorror2015-2017-09-04
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-09-04
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
Platvoet en Zijn Vriendjes 5: Het Mysterieuze EilandFamilie19976.02017-09-02
Gbomo Gbomo ExpressDrama20157.62017-09-02
Invasion 1897Drama2014-2017-09-02
She’s Gotta Have ItRomance19866.62017-09-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Tip de Muis (1 seizoen)Kinderen2014-2017-09-01
Queen of the South (1 seizoen)Drama20167.72017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
…When Love HappensRomance20146.62017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
Lunch Time HeroesDrama2015-2017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Everybody Loves SomebodyKomedie20176.52017-09-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
Komt een vrouw bij de DokterDrama20096.92017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller2017-2017-09-01
Van der Laan & Woe: Alles EromheenCabaret2016-2017-09-01
TwilightDrama20085.22017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Garfield 2Familie20065.02017-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22017-09-01
The Women Who Kills LionsDocu2016-2017-09-01
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20166.52017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Shutter IslandThriller20108.12017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
She's Out of My LeagueRomance20106.42017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52017-09-01
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
Ronald Goedemondt: Ze Bestaan EchtCabaret20088.02017-08-31
Platvoet en zijn VriendjesFamilie19887.32017-08-30
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
Labor DayDrama20136.92017-08-29
MadreThriller20166.02017-08-26
American BeautyDrama19998.42017-08-26
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
Sara Kroos: Van Jewelste Cabaret20157.82017-08-25
Freek de Jonge: Als Je Me Nu Nog Niet KentCabaret20157.22017-08-25
Death NoteHorror20172017-08-25
Horror StoryHorror20135.02017-08-25
Chandni BarDrama20017.72017-08-25
Najib Amhali: Alles Komt GoedCabaret20127.22017-08-25
Yamla Pagla DeewanaActie20115.72017-08-25
KrrishActie20066.32017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Mujhse Shaadi Karogi Komedie20046.82017-08-25
Hate StoryThriller20125.32017-08-25
Theo Maassen: Zonder PardonCabaret20097.92017-08-25
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwCabaret20167.62017-08-25
Bert Visscher: Zelden Zoiets GezienCabaret20177.32017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
Guido Weijers: VCabaret20167.52017-08-25
Krrish 3Actie20135.32017-08-25
RangrezzDrama20135.12017-08-25
Bad Grandpa .5Komedie20146.42017-08-24
Super 8Sci-Fi20117.02017-08-24
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Alive and KickingDocu2016-2017-08-22
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamilie20105.92017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Bad RapDocu20168.12017-08-21
MortdecaiActie20155.52017-08-20
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
Young AdultKomedie20156.32017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Point BreakActie20155.32017-08-19
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20068.12017-08-18
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20178.22017-08-18
Angus, Thongs and Perfect SnoggingKomedie20086.42017-08-18
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
HugoFamilie20117.52017-08-17
Morning GloryKomedie20106.52017-08-17
Jack ReacherActie20127.02017-08-17
Star Trek: Into DarknessActie20137.82017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
The Lovely BonesThriller20096.72017-08-16
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Little Witch America (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-12
Minority ReportActie20027.72017-08-12
Four BrothersActie20056.92017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
Chocolate City: Vegas StripKomedie2017-2017-08-12
NakedKomedie2017-2017-08-11
True and the Raindbow Kingdom (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-08-11
The SaintActie20174.72017-08-10
Diáro de um Exorcista - ZeroHorror20166.92017-08-10
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Denis Leary: No Cure for CancerDocu19927.82017-08-08
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
FootlooseRomance20115.92017-08-06
Transformers: Age of ExtinctionActie20145.72017-08-06
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-06
VaianaFamilie20167.72017-08-05
IcarusDocu2017-2017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
All Hallows' EveFamilie20166.22017-08-03
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
Velvet (4 seizoenen)Drama20158.12017-08-02
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Maz Jobrani: ImmigrantCabaret2017-2017-08-01
Hinterland (3 seizoenen)Crime20167.72017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Oh Darling Yeh Hai IndiaKomedie19954.42017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20174.82017-08-01
English Babu Desi MemKomedie19964.82017-08-01
Kabhi Haan Kabhi NaaKomedie19948.02017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
AmarDrama20175.12017-07-29
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
Jackie & RyanDrama20145.82017-07-27
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
No Strings AttachedRomance20116.22017-07-23
Cast AwayDrama20007.72017-07-23
The TerminalRomance20047.32017-07-22
The Last CastleActie20116.92017-07-22
Mean Girls 2Komedie20114.22017-07-22
BurlesqueRomance20106.42017-07-21
Steins;Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
FightingActie20095.62017-07-21
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-07-21
Point Break 3DActie20155.32017-07-21
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
Imba Means SingDocu20158.12017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
The Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Nowhere Boys (2 seizoenen)Sci-Fi20137.52017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
The Best of MeDrama20146.72017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
Incerta GlòriaDrama20176.92017-07-17
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Drama20139.32017-07-15
Friends From College (1 seizoen)Komedie2017-2017-07-14
Demon InsideHorror20135.12017-07-14
Mar de Plastico (2 seizoenen)Drama20157.22017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
I SpyActie20025.42017-07-08
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Barbie: Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderserie20127.42017-07-06
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
Extraordinary: The Stan Romanek StoryDocu2017-2017-07-03
21Thriller20086.82017-07-02
The TransporterActie20026.82017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20146.62017-07-02
MannenhartenKomedie20135.72017-07-02
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Thriller2017-2017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCaberet20127.02017-06-30
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
You Get MeDrama2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
BokehDrama20174.72017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
The Missing (2 seizoenen)Drama20148.12017-06-22
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
CarandiruDrama20037.62017-06-12
Black SnowThriller2017-2017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Special 26Drama20138.02017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
Don't Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
The Bounty HunterKomedie20105.52017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
War MachineDrama2017-2017-05-26
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Blame!Actie2017-2017-05-20
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
National BirdDocu20177.12017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
John WickActie20147.22017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
Running WildDrama20175.82017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
SundownActie20165.52017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
MachoKomedie20163.52017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
PompeiiActie20145.62017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
AzharDrama20165.92017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
AkiraAnime19888.12017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The C WordDocu20166.72017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
SunriseDrama20146.32017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
Force 2Actie20166.52017-03-05
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
ClinicalThriller2017-2017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
The WatcherThriller2016-2017-01-09
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
7:19Drama20166.22016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
BarryDrama2016-2016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
M CreamKomedie20147.12016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
TickledDocu20167.62016-11-13
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
MascotsKomedie2016-2016-10-13
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
XOXODrama2016-2016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
DhanakKomedie20158.52016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Being APDocu20156.12016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Black Sails (4 seizoenen)Actie20168.02016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Mythbusters (2 seizoenen)Reality20078.52016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
TrickedDocu20136.32016-03-16
The TouristActie20106.02016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
LoreakDrama20146.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
MittDocu20147.02016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
White Collar (2 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

1 Reactie