Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 23 september 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-23
We Are Not AloneHorror20164.52017-09-22
Chelsea (1 seizoen + S02E21)Talkshow2017-2017-09-22
Neo Yokio (1 seizoen)Anime2017-2017-09-22
Jack Whitehall: Travels with my Father (1 seizoen)Reality2017-2017-09-22
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
Fuller House (3 seizoenen)Komedie20167.12017-09-22
Chesapeake Shores (1 seizoen + S02E07)Drama20178.02017-09-22
HeroKomedie19926.82017-09-21
The Good Place (seizoen 1 + S02E01)Komedie20177.72017-09-21
Rick and Morty (2 seizoenen + S03E07)Komedie20139.32017-09-20
The WitchHorror20156.82017-09-20
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82017-09-19
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
Danny CollinsKomedie20157.02017-09-18
Race naar de VlagKinderfilm20155.92017-09-18
The Italian JobActie20037.02017-09-18
The Iron LadyDrama20116.42017-09-17
Platvoet Krijgt Nieuwe VriendjesFamilie20075.62017-09-16
A Most Violent YearThriller20147.02017-09-16
Open Season: Scared SillyKomedie20155.22017-09-16
The Age of AdalineDrama20157.22017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
Project MC2 (5 seizoenen)Kinderserie20176.22017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
American Vandal (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
RuPaul's Drag Race (8 seizoenen)Reality20178.02017-09-15
Mala MalaDocu20146.52017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
Foo Fighters: Back and ForthDocu20118.42017-09-15
George Harrison: Living in the Material WorldDocu20118.12017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
Once Upon a Time (6 seizoenen)Drama20148.12017-09-14
Bakemonogatari (1 seizoen)Anime20098.12017-09-14
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.42017-09-14
Trigun (1 seizoen)Anime19988.42017-09-14
Nisemonogatari (1 seizoen)Anime20127.82017-09-14
White Gold (1 seizoen)Komedie20177.52017-09-14
Platvoet en Z'n VriendjesFamilie19985.92017-09-13
Secret in Their EyesThriller20156.22017-09-13
Fievel - Het mysterie van het NachtmonsterFamilie19996.52017-09-13
WatchmenActie20097.62017-09-12
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
The Electric HorsemanKomedie19796.32017-09-12
The Cuba Libre StoryDocu20167.92017-09-11
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20106.92017-09-11
Final VisionThriller2017-2017-09-10
Youp van 't Hek: LichtCabaret2017-2017-09-10
The Deep (1 seizoen)Kinderen20158.12017-09-10
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
The SpongeBob SquarePants MovieAnimatie20047.02017-09-09
The Simpsons MovieKomedie20077.42017-09-09
BoJack Horseman (4 seizoenen)Komedie20168.42017-09-08
The Expanse (2 seizoenen)Drama20158.22017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
Greenhouse Academy (1 seizoen)Drama2017-2017-09-08
The Confession Tapes (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
Spirit: Samen Vrij (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-09-08
Finding NemoFamilie20038.12017-09-06
Shooter (2 seizoenen)Actie20177.82017-09-06
RoomDrama20158.22017-09-06
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
Out of LuckDrama2015-2017-09-05
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-05
The DuplexHorror2015-2017-09-04
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-09-04
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
IncorruoptibleDocu20154.02017-09-02
Invasion 1897Drama2014-2017-09-02
Platvoet en Zijn Vriendjes 5: Het Mysterieuze EilandFamilie19976.02017-09-02
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
Gbomo Gbomo ExpressDrama20157.62017-09-02
Get ShortyKomedie19956.92017-09-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92017-09-01
Shutter IslandThriller20108.12017-09-01
Garfield: The MovieFamilie20045.02017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22017-09-01
Garfield 2Familie20065.02017-09-01
Queen of the South (1 seizoen)Drama20167.72017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
Lucifer (1 seizoen)Drama20178.32017-09-01
Baby BoomKomedie19876.12017-09-01
Komt een vrouw bij de DokterDrama20096.92017-09-01
Barefoot in the ParkKomedie19677.02017-09-01
TwilightDrama20085.22017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20167.22017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
…When Love HappensRomance20146.62017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
Everybody Loves SomebodyKomedie20176.52017-09-01
Van der Laan & Woe: Alles EromheenCabaret2016-2017-09-01
Wynonna Earp (1 seizoen)Drama20167.52017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
West Coast Customs (5 seizoenen)Reality20116.42017-09-01
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
Maggie & Bianca: Fashion Friends (1 seizoen)Komedie20166.92017-09-01
The West Side StoryDrama19617.62017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52017-09-01
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20166.52017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
She's Out of My LeagueRomance20106.42017-09-01
Midnight CowboyDrama19692017-09-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62017-09-01
Margot at the Wedding Komedie20076.12017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
She’s Gotta Have ItRomance19866.62017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92017-09-01
West Coast Customs (5 seizoenen)Reality20116.42017-09-01
The Women Who Kills LionsDocu2016-2017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller2017-2017-09-01
Tip de Muis (1 seizoen)Kinderen2014-2017-09-01
Lunch Time HeroesDrama2015-2017-09-01
The ChaseDrama19667.32017-09-01
Ronald Goedemondt: Ze Bestaan EchtCabaret20088.02017-08-31
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
Platvoet en zijn VriendjesFamilie19887.32017-08-30
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
Labor DayDrama20136.92017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
TraitorActie20087.02017-08-29
RatterHorror20154.62017-08-29
KrampusHorror20156.22017-08-28
PassionThriller20125.32017-08-27
MadreThriller20166.02017-08-26
BodybuilderDrama20146.22017-08-26
American BeautyDrama19998.42017-08-26
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
AarakshanDrama20116.22017-08-25
Theo Maassen: Zonder PardonCabaret20097.92017-08-25
Mujhse Shaadi Karogi Komedie20046.82017-08-25
Najib Amhali: Alles Komt GoedCabaret20127.22017-08-25
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwCabaret20167.62017-08-25
KrrishActie20066.32017-08-25
Horror StoryHorror20135.02017-08-25
Krrish 3Actie20135.32017-08-25
Sara Kroos: Van Jewelste Cabaret20157.82017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
9 mois fermeKomedie20136.52017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
Freek de Jonge: Als Je Me Nu Nog Niet KentCabaret20157.22017-08-25
Draken: Race naar de rand (5 seizoenen)Kinderserie20158.52017-08-25
Hate StoryThriller20125.32017-08-25
Bert Visscher: Zelden Zoiets GezienCabaret20177.32017-08-25
Yamla Pagla DeewanaActie20115.72017-08-25
RangrezzDrama20135.12017-08-25
Chandni BarDrama20017.72017-08-25
Guido Weijers: VCabaret20167.52017-08-25
Disjointed (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
Death NoteHorror20172017-08-25
OfflineDrama20127.12017-08-24
Wat Mensen WillenKomedie20155.02017-08-24
Bad Grandpa .5Komedie20146.42017-08-24
Super 8Sci-Fi20117.02017-08-24
Amour FouDrama20146.32017-08-23
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Hail, CeasarKomedie20166.32017-08-22
Alive and KickingDocu2016-2017-08-22
Middle MenKomedie20096.62017-08-22
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamilie20105.92017-08-21
Bad RapDocu20168.12017-08-21
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
MortdecaiActie20155.52017-08-20
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
El Sicario, Room 164Docu20107.22017-08-20
Young AdultKomedie20156.32017-08-19
Point BreakActie20155.32017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Glitter Force Doki Doki (1 seizoen)Anime2017-2017-08-18
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-08-18
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20178.22017-08-18
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-18
The AvengersActie20128.12017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
Angus, Thongs and Perfect SnoggingKomedie20086.42017-08-18
ThorActie20117.02017-08-18
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20068.12017-08-18
The WalkDrama20157.32017-08-18
Star Wars: The Force AwakensActie20158.12017-08-18
HugoFamilie20117.52017-08-17
Star Trek: Into DarknessActie20137.82017-08-17
Primael FearDrama19967.72017-08-17
Captain America: The Winter SoldierActie20147.82017-08-17
Morning GloryKomedie20106.52017-08-17
The DictatorKomedie20126.42017-08-17
Jack ReacherActie20127.02017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
FastestDocu20117.82017-08-16
When Calls the Heart (3 seizoenen)Drama20168.62017-08-16
The Lovely BonesThriller20096.72017-08-16
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
Shadowhunters (2 seizoenen)Drama20166.42017-08-15
Little Witch America (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
Ride Along 2 Actie20165.92017-08-15
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-08-12
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
CollateralDrama20047.62017-08-12
Chocolate City: Vegas StripKomedie2017-2017-08-12
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
Minority ReportActie20027.72017-08-12
Four BrothersActie20056.92017-08-12
True and the Raindbow Kingdom (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-08-11
Atypical (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-11
NakedKomedie2017-2017-08-11
HOME: Avonturen met Tip & Oh (3 seizoenen)Kinderserie20166.62017-08-11
The SaintActie20174.72017-08-10
Diáro de um Exorcista - ZeroHorror20166.92017-08-10
Hotel Transylvania 2Familie20156.72017-08-10
The Exorcism of Emily RoseHorror20056.72017-08-10
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
The RoommateThriller20114.92017-08-08
Steve JobsDrama20157.22017-08-08
Denis Leary: No Cure for CancerDocu19927.82017-08-08
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
InvincibleDrama20067.12017-08-07
Transformers: Age of ExtinctionActie20145.72017-08-06
FootlooseRomance20115.92017-08-06
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-06
VaianaFamilie20167.72017-08-05
IcarusDocu2017-2017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
Voltron Legendary Defender (3 seizoenen)Anime20168.42017-08-04
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
All Hallows' EveFamilie20166.22017-08-03
Velvet (4 seizoenen)Drama20158.12017-08-02
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
Oh Darling Yeh Hai IndiaKomedie19954.42017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20174.82017-08-01
Hinterland (3 seizoenen)Crime20167.72017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
Kabhi Haan Kabhi NaaKomedie19948.02017-08-01
The Care Bears MovieKinderen19855.62017-08-01
English Babu Desi MemKomedie19964.82017-08-01
Maz Jobrani: ImmigrantCabaret2017-2017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
Texas Killing FieldsDrama20115.72017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
Under Arrest (6 seizoenen)Docu20177.92017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.92017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
The Danish GirlDrama20157.12017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
John Tucker Must DieRomance20065.82017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocu20178.42017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Annie HallKomedie19778.12017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
Odd ThomasHorror20136.92017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Drunk WeddingKomedie20154.32017-07-29
AmarDrama20175.12017-07-29
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (5 seizoenen)Kinderserie20157.02017-07-28
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
Jackie & RyanDrama20145.82017-07-27
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Snow White: A Tale of TerrorHorror19976.32017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
GreaseRomance19787.22017-07-23
No Strings AttachedRomance20116.22017-07-23
Cast AwayDrama20007.72017-07-23
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-07-23
Kibaoh Klashers (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-22
The World's EndKomedie20137.02017-07-22
The TerminalRomance20047.32017-07-22
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseHorror20156.32017-07-22
Area 51Sci-Fi20154.22017-07-22
The Last CastleActie20116.92017-07-22
Mean Girls 2Komedie20114.22017-07-22
A Thousand WordsKomedie20125.92017-07-22
BurlesqueRomance20106.42017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
De Hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Point Break 3DActie20155.32017-07-21
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Steins;Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
FightingActie20095.62017-07-21
Baby BoyDrama20016.42017-07-20
The Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Imba Means SingDocu20158.12017-07-20
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Nowhere Boys (2 seizoenen)Sci-Fi20137.52017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
The Best of MeDrama20146.72017-07-18
Incerta GlòriaDrama20176.92017-07-17
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
The VisitHorror20156.22017-07-16
Crimson PeakHorror20156.52017-07-16
The Vampire Diaries (7 seizoenen)Drama20138.02017-07-16
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
Real Rob (1 seizoen)Komedie20156.62017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Drama20139.32017-07-15
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Friends From College (1 seizoen)Komedie2017-2017-07-14
Demon InsideHorror20135.12017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
Mar de Plastico (2 seizoenen)Drama20157.22017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Son of a GunActie20146.52017-07-13
HancockActie20086.42017-07-13
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
I SpyActie20025.42017-07-08
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Luna Petunia (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Last Action HeroActie19936.32017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
War RoomDrama20156.42017-07-06
Barbie: Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderserie20127.42017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
Extraordinary: The Stan Romanek StoryDocu2017-2017-07-03
The TransporterActie20026.82017-07-02
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20146.62017-07-02
SaltActie20106.42017-07-02
21Thriller20086.82017-07-02
MannenhartenKomedie20135.72017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
CyrusRomance20106.32017-07-02
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Reggie Yates’ Outside Man (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
Out of Thin AirDocu2017-2017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
Penn & Teller (1 seizoen)Reality20156.92017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCaberet20127.02017-06-30
Battle Los AngelesActie20115.82017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Thriller2017-2017-06-30
De BoefjesFamilie19946.42017-06-29
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20148.82017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Thriller20178.62017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
BabelDrama20067.52017-06-27
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.22017-06-27
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
You Get MeDrama2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
The Missing (2 seizoenen)Drama20148.12017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.72017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
RaeesActie2017-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
Resident Evil: DegenerationHorror20086.62017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
The Ranch (seizoen 2, deel 1)Komedie2016-2017-06-16
Madras CaféActie20137.72017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Charlie Wilson's WarKomedie20077.12017-06-14
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Jochem Myjer - Yeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality2017-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Supergirl (1 seizoen)Actie20156.62017-06-12
CarandiruDrama20037.62017-06-12
DC Legends of Tomorrow (1 seizoen)Actie20167.02017-06-10
The Flash (3 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Black SnowThriller2017-2017-06-10
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
ShaitanActie20117.32017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
HeadshotActie20166.52017-06-03
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Don't Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
BoratKomedie20067.32017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Suits (5 seizoenen)Drama20148.82017-06-02
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Rookie of the YearFamilie19935.92017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
The Bounty HunterKomedie20105.52017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
House of Cards (5 seizoenen)Thriller20169.02017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
Forever PureDocu20167.52017-05-29
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.12017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
EverestActie20157.12017-05-28
Les MisérablesDrama19987.52017-05-27
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
Designated Survivor (1 seizoen)Drama20178.22017-05-24
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-05-20
In the FleshHorror20108.12017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
LovesongDrama20166.62017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
A Haunted House 2Komedie20144.72017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
Anne with an E (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Riverdale (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.02017-05-12
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Can Alzheimer's Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
Punisher: War ZoneActie20086.02017-05-10
Role ModelsKomedie20086.92017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
Kramer vs. KramerDrama19797.82017-05-09
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
National BirdDocu20177.12017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
The GreyThriller20126.82017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
TrainwreckRomance20156.32017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
De OntsnappingDrama20155.82017-05-06
John WickActie20147.22017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
Pieter Post: De FilmKinderen20144.62017-05-05
CloserDrama20047.32017-05-05
Ruth & AlexDrama20146.22017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
KhumbaFamilie20135.72017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
What IfKomedie20136.82017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
IncompleteRomance2017-2017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
I, RobotActie20147.12017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
The IncidentThriller20146.32017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20158.62017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
PixelsActie20155.62017-04-26
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-04-22
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
The Good LieDrama20147.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
SundownActie20165.52017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
CriminalActie20166.32017-04-15
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
First SundayKomedie20084.32017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
PompeiiActie20145.62017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
Ender's GameActie20136.72017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Ted 2Komedie20156.32017-04-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-04-02
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
The Hundred-Foot JourneyDrama20147.32017-04-01
AkiraAnime19888.12017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
Begin AgainRomance20147.42017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
PremonitionThriller20075.92017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
Hatfields & McCoys (miniseizoen)Drama20128.12017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
FractureThriller20077.22017-03-31
The Client ListDrama20105.82017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
The Evil DeadHorror19817.62017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
The Ugly TruthRomance20096.52017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Time SweepDrama2016-2017-03-26
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
The DebtThriller20106.92017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Force 2Actie20166.52017-03-05
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
May We ChatDrama20145.22017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
The WatcherThriller2016-2017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
WaterworldActie19956.12016-12-21
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
UnstoppableActie20106.82016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
The DoubleThriller20115.92016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
TickledDocu20167.62016-11-13
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
My WayDocu2016-2016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Non-StopActie20147.02016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
RetreatThriller20115.82016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
7 SecondsActie20054.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
ManholeThriller20145.22016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
Gomorra (2 seizoenen)Drama20158.72016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
HardflipDrama20125.62016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20168.02016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
No EscapeThriller20156.82016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
Get On UpDrama20146.92016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
TerraDocu2015-2016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
The TouristActie20106.02016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
LegendActie19856.52016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20158.32016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
FiftyDrama20156.42015-12-28
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
ElfKomedie20036.92015-11-25
The RiteThriller20076.02015-11-25
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
How HighKomedie20016.22015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
LifeKomedie19996.62015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028,72014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?