Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
The Guardian BrothersFamilie20165.42017-10-20
The Good Place (seizoen 1 + S02E05)Komedie20177.72017-10-20
Haters Back Off (2 seizoenen)Komedie20166.22017-10-20
1922Thriller2017-2017-10-20
The Day I Met El Chapo (1 seizoen)Docu2017-2017-10-20
WheelmanThriller2017-2017-10-20
One of UsDocu2017-2017-10-20
Chelsea (1 seizoen + S02E24)Talkshow2017-2017-10-20
Arrow (5 seizoenen + S06E02)Actie20178.12017-10-20
VerónicaDrama2017-2017-10-19
Dynasty (S01E02)Drama2017-2017-10-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-10-19
Designated Survivor (1 seizoen + S02E04)Drama20178.22017-10-19
AmnesiaDrama20156.32017-10-19
Riverdale (1 seizoen + S02E02)Drama20177.92017-10-19
The Flash (3 seizoenen + S04E02)Actie20158.12017-10-18
After Trek (E04)Talkshow2017-2017-10-18
Tempel (1 seizoen)Drama20167.42017-10-18
Patton Oswalt: AnnihilationCabaret2017-2017-10-17
Slasher (2 seizoenen)Thriller20166.62017-10-17
Star Trek: Discovery (S01E05)Actie2017-2017-10-16
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoentjesKinderfilm2015-2017-10-16
Border Security: America's Front Line (1 seizoen)Reality2016-2017-10-15
LEGO: City (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-15
Harry & Bunnie (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-15
El Crazy CheDocu20157.62017-10-15
Belief: The Possession of Janet MosesDocu20156.62017-10-15
DangalDrama20168.62017-10-15
West Coast Customs (6 seizoenen)Reality20156.42017-10-15
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2017-10-15
Skin Wars (1 seizoen)Reality20166.62017-10-15
El CheDocu2017-2017-10-15
OtherlifeDrama2017-2017-10-15
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderen20136.72017-10-15
MoneyThriller20165.82017-10-15
Daniël Arends - Carte BlancheCabaret2016-2017-10-14
Todo Sobre El AsadoDocu20167.02017-10-14
The Meyerowitz StoriesKomedie2017-2017-10-13
Chesapeake Shores (2 seizoenen)Drama20178.02017-10-13
Clair ObscurDrama20166.42017-10-13
The BabysitterKomedie2017-2017-10-13
MINDHUNTER (seizoen 1)Drama2017-2017-10-13
90 Minutes in HeavenDrama20154.72017-10-13
Voltron Legendary Defender (4 seizoenen)Anime20168.42017-10-13
Kingdom of UsDocu2017-2017-10-13
Super Monsters (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-13
Fe de EtarrasKomedie2017-2017-10-12
You Laugh But It's TrueCabaret20117.52017-10-12
Norsemen (seizoen 1)Komedie20167.72017-10-12
Barakah Meets BarakahKomedie20166.72017-10-12
PocahontasFamilie19956.72017-10-12
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.32017-10-11
Christina P: Mother Inferior Cabaret2017-2017-10-11
Gotham (2 seizoenen)Thriller20148.02017-10-09
Chris Brown: Welcome to My LifeDocu20175.72017-10-07
The Death and Life of Marsha P. JohnsonDocu2017-2017-10-07
To Kill a MockingbirdDrama19628.32017-10-07
ID-0 (1 seizoen)Anime2017-2017-10-07
Skylanders Academy (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-10-07
Word Party (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-10-06
Suburra (1 seizoen)Drama2017-2017-10-06
Kibaoh Klashers (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-10-06
Restless Creature: Wendy WhelanDocu20167.62017-10-05
It Was Fifty Years Ago Today!Docu20174.82017-10-05
Bonusfamiljen (1 seizoen)Komedie20177.62017-10-05
The Story of Diana (1 seizoen)Docu20178.22017-10-05
Rodney Carrington: Here Comes the TruthCabaret2017-2017-10-04
Jackass 3Komedie20107.02017-10-04
The IT Crowd (5 seizoenen)Komedie20138.62017-10-04
Catch That KidKomedie20045.22017-10-03
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERCabaret201702017-10-02
Tokyo IdolsDocu20177.12017-10-02
Mr. Dynamite: The Rise of James BrownDocu20147.52017-10-02
Franca: Chaos and Creation Docu20168.12017-10-01
Arthur en de MinimoysFamilie20066.02017-10-01
Arthur and the Revenge of MaltazardFamilie20095.32017-10-01
World War II In Colour (1 seizoen)Docu20098.82017-10-01
Step Up: All InDrama20146.02017-10-01
Hotel Beau Séjour (1 seizoen)Thriller20178.02017-10-01
Dark Net (1 seizoen)Docu20167.22017-10-01
Wuthering HeightsDrama19707.72017-10-01
Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderen20166.32017-10-01
The Break / La Trêve (1 seizoen)Crime20167.82017-10-01
Ice GuardiansDocu20167.92017-10-01
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-10-01
Generation Iron 2Docu2017-2017-10-01
Ghost PatrolFamilie20165.22017-10-01
Equestria Girls: Tales of Canterlot HighKinderen2017-2017-10-01
NetworkKomedie19768.12017-10-01
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (6 seizoenen)Kinderserie20166.62017-10-01
Lockup: Disturbing the Peace (1 seizoen)Docu2017-2017-10-01
I’m in Love with a Church Girl Drama20134.52017-10-01
BoltFamilie20086.92017-09-30
Jane The Virgin (3 seizoenen)Komedie20177.82017-09-30
Hidden Houses of Wales (2 seizoenen)Docu2011-2017-09-30
The Royal House of Windsor (1 seizoen)Docu2017-2017-09-30
The Mind of Murderer (2 seizoenen)Docu20156.32017-09-30
Our Souls at NightDrama2017-2017-09-29
Club de Cuervos (3 seizoenen)Komedie2015-2017-09-29
Long ShotDocu2017-2017-09-29
Big Mouth (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-29
Real Rob (2 seizoenen)Komedie20156.62017-09-29
Out of Thin AirDocu2017-2017-09-29
Gerald's GameThriller2017-2017-09-29
Paul Hollywood's Big Contintental Trip (1 seizoen)Reality2017-2017-09-29
De Magic Schoolbus Rijdt Opnieuw (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-09-29
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-09-28
YoungistaanKomedie20145.22017-09-28
Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32017-09-28
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32017-09-27
HeropantiActie20145.42017-09-27
FilmistaanKomedie20127.32017-09-27
Poeh's Lollifanten FilmFamilie20056.42017-09-27
Def Comedy Jam 25Cabaret2017-2017-09-27
PikuKomedie20157.62017-09-26
Terrace House: Aloha State (4 seizoenen)Reality2017-2017-09-26
The BarKomedie20176.82017-09-25
Gagarin: First in SpaceDrama20136.62017-09-24
Jem and the HologramsDrama20154.12017-09-24
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-23
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Jack Whitehall: Travels with my Father (1 seizoen)Reality2017-2017-09-22
Neo Yokio (1 seizoen)Anime2017-2017-09-22
Fuller House (3 seizoenen)Komedie20167.12017-09-22
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
We Are Not AloneHorror20164.52017-09-22
HeroKomedie19926.82017-09-21
The WitchHorror20156.82017-09-20
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82017-09-19
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
The Italian JobActie20037.02017-09-18
Danny CollinsKomedie20157.02017-09-18
Race naar de VlagKinderfilm20155.92017-09-18
The Iron LadyDrama20116.42017-09-17
Open Season: Scared SillyKomedie20155.22017-09-16
A Most Violent YearThriller20147.02017-09-16
Platvoet Krijgt Nieuwe VriendjesFamilie20075.62017-09-16
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
Foo Fighters: Back and ForthDocu20118.42017-09-15
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
Mala MalaDocu20146.52017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
George Harrison: Living in the Material WorldDocu20118.12017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
The Age of AdalineDrama20157.22017-09-15
Project MC2 (5 seizoenen)Kinderserie20176.22017-09-15
American Vandal (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-15
RuPaul's Drag Race (8 seizoenen)Reality20178.02017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
White Gold (1 seizoen)Komedie20177.52017-09-14
Trigun (1 seizoen)Anime19988.42017-09-14
Bakemonogatari (1 seizoen)Anime20098.12017-09-14
Once Upon a Time (6 seizoenen)Drama20148.12017-09-14
Nisemonogatari (1 seizoen)Anime20127.82017-09-14
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.42017-09-14
Secret in Their EyesThriller20156.22017-09-13
Platvoet en Z'n VriendjesFamilie19985.92017-09-13
Fievel - Het mysterie van het NachtmonsterFamilie19996.52017-09-13
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
The Electric HorsemanKomedie19796.32017-09-12
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
WatchmenActie20097.62017-09-12
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20106.92017-09-11
The Cuba Libre StoryDocu20167.92017-09-11
The Deep (1 seizoen)Kinderen20158.12017-09-10
Youp van 't Hek: LichtCabaret2017-2017-09-10
Final VisionThriller2017-2017-09-10
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
The SpongeBob SquarePants MovieAnimatie20047.02017-09-09
The Simpsons MovieKomedie20077.42017-09-09
BoJack Horseman (4 seizoenen)Komedie20168.42017-09-08
The Confession Tapes (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Greenhouse Academy (1 seizoen)Drama2017-2017-09-08
The Expanse (2 seizoenen)Drama20158.22017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
Spirit: Samen Vrij (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-09-08
Finding NemoFamilie20038.12017-09-06
Shooter (2 seizoenen)Actie20177.82017-09-06
RoomDrama20158.22017-09-06
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-05
Out of LuckDrama2015-2017-09-05
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-09-04
The DuplexHorror2015-2017-09-04
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Gbomo Gbomo ExpressDrama20157.62017-09-02
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
IncorruoptibleDocu20154.02017-09-02
Invasion 1897Drama2014-2017-09-02
Platvoet en Zijn Vriendjes 5: Het Mysterieuze EilandFamilie19976.02017-09-02
The Women Who Kills LionsDocu2016-2017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
She's Out of My LeagueRomance20106.42017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
The West Side StoryDrama19617.62017-09-01
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20166.52017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
She’s Gotta Have ItRomance19866.62017-09-01
Margot at the Wedding Komedie20076.12017-09-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Tip de Muis (1 seizoen)Kinderen2014-2017-09-01
Barefoot in the ParkKomedie19677.02017-09-01
Queen of the South (1 seizoen)Drama20167.72017-09-01
Shutter IslandThriller20108.12017-09-01
Wynonna Earp (1 seizoen)Drama20167.52017-09-01
…When Love HappensRomance20146.62017-09-01
The ChaseDrama19667.32017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
Lunch Time HeroesDrama2015-2017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Everybody Loves SomebodyKomedie20176.52017-09-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20167.22017-09-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92017-09-01
Maggie & Bianca: Fashion Friends (1 seizoen)Komedie20166.92017-09-01
Get ShortyKomedie19956.92017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
Komt een vrouw bij de DokterDrama20096.92017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
Midnight CowboyDrama19692017-09-01
Lucifer (1 seizoen)Drama20178.32017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller2017-2017-09-01
Van der Laan & Woe: Alles EromheenCabaret2016-2017-09-01
TwilightDrama20085.22017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Garfield 2Familie20065.02017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
West Coast Customs (5 seizoenen)Reality20116.42017-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22017-09-01
Garfield: The MovieFamilie20045.02017-09-01
Baby BoomKomedie19876.12017-09-01
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
Ronald Goedemondt: Ze Bestaan EchtCabaret20088.02017-08-31
Platvoet en zijn VriendjesFamilie19887.32017-08-30
Labor DayDrama20136.92017-08-29
TraitorActie20087.02017-08-29
RatterHorror20154.62017-08-29
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
KrampusHorror20156.22017-08-28
PassionThriller20125.32017-08-27
American BeautyDrama19998.42017-08-26
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
BodybuilderDrama20146.22017-08-26
MadreThriller20166.02017-08-26
Draken: Race naar de rand (5 seizoenen)Kinderserie20158.52017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Mujhse Shaadi Karogi Komedie20046.82017-08-25
RangrezzDrama20135.12017-08-25
Chandni BarDrama20017.72017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
AarakshanDrama20116.22017-08-25
Krrish 3Actie20135.32017-08-25
Guido Weijers: VCabaret20167.52017-08-25
Hate StoryThriller20125.32017-08-25
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
Freek de Jonge: Als Je Me Nu Nog Niet KentCabaret20157.22017-08-25
Sara Kroos: Van Jewelste Cabaret20157.82017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Disjointed (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-25
9 mois fermeKomedie20136.52017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
Bert Visscher: Zelden Zoiets GezienCabaret20177.32017-08-25
Death NoteHorror20172017-08-25
Horror StoryHorror20135.02017-08-25
Theo Maassen: Zonder PardonCabaret20097.92017-08-25
Najib Amhali: Alles Komt GoedCabaret20127.22017-08-25
Yamla Pagla DeewanaActie20115.72017-08-25
KrrishActie20066.32017-08-25
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwCabaret20167.62017-08-25
Bad Grandpa .5Komedie20146.42017-08-24
OfflineDrama20127.12017-08-24
Wat Mensen WillenKomedie20155.02017-08-24
Super 8Sci-Fi20117.02017-08-24
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Amour FouDrama20146.32017-08-23
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Middle MenKomedie20096.62017-08-22
Hail, CeasarKomedie20166.32017-08-22
Alive and KickingDocu2016-2017-08-22
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamilie20105.92017-08-21
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
Bad RapDocu20168.12017-08-21
MortdecaiActie20155.52017-08-20
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
El Sicario, Room 164Docu20107.22017-08-20
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
Point BreakActie20155.32017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Young AdultKomedie20156.32017-08-19
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-08-18
The WalkDrama20157.32017-08-18
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20178.22017-08-18
Glitter Force Doki Doki (1 seizoen)Anime2017-2017-08-18
Angus, Thongs and Perfect SnoggingKomedie20086.42017-08-18
The AvengersActie20128.12017-08-18
Star Wars: The Force AwakensActie20158.12017-08-18
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20068.12017-08-18
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-18
ThorActie20117.02017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
Star Trek: Into DarknessActie20137.82017-08-17
Captain America: The Winter SoldierActie20147.82017-08-17
Primael FearDrama19967.72017-08-17
The DictatorKomedie20126.42017-08-17
Jack ReacherActie20127.02017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
HugoFamilie20117.52017-08-17
Morning GloryKomedie20106.52017-08-17
The Lovely BonesThriller20096.72017-08-16
When Calls the Heart (3 seizoenen)Drama20168.62017-08-16
FastestDocu20117.82017-08-16
Little Witch America (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Ride Along 2 Actie20165.92017-08-15
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
Shadowhunters (2 seizoenen)Drama20166.42017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-08-12
Minority ReportActie20027.72017-08-12
Chocolate City: Vegas StripKomedie2017-2017-08-12
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
Four BrothersActie20056.92017-08-12
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-12
CollateralDrama20047.62017-08-12
True and the Raindbow Kingdom (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-08-11
NakedKomedie2017-2017-08-11
Atypical (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-11
HOME: Avonturen met Tip & Oh (3 seizoenen)Kinderserie20166.62017-08-11
The SaintActie20174.72017-08-10
Diáro de um Exorcista - ZeroHorror20166.92017-08-10
The Exorcism of Emily RoseHorror20056.72017-08-10
Hotel Transylvania 2Familie20156.72017-08-10
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Denis Leary: No Cure for CancerDocu19927.82017-08-08
Steve JobsDrama20157.22017-08-08
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
The RoommateThriller20114.92017-08-08
InvincibleDrama20067.12017-08-07
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
FootlooseRomance20115.92017-08-06
Transformers: Age of ExtinctionActie20145.72017-08-06
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-06
VaianaFamilie20167.72017-08-05
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
IcarusDocu2017-2017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
All Hallows' EveFamilie20166.22017-08-03
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
Velvet (4 seizoenen)Drama20158.12017-08-02
Texas Killing FieldsDrama20115.72017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.92017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
John Tucker Must DieRomance20065.82017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
Under Arrest (6 seizoenen)Docu20177.92017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocu20178.42017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Maz Jobrani: ImmigrantCabaret2017-2017-08-01
The Care Bears MovieKinderen19855.62017-08-01
Annie HallKomedie19778.12017-08-01
Hinterland (3 seizoenen)Crime20167.72017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Odd ThomasHorror20136.92017-08-01
Oh Darling Yeh Hai IndiaKomedie19954.42017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
The Danish GirlDrama20157.12017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20174.82017-08-01
English Babu Desi MemKomedie19964.82017-08-01
Kabhi Haan Kabhi NaaKomedie19948.02017-08-01
AmarDrama20175.12017-07-29
Drunk WeddingKomedie20154.32017-07-29
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (5 seizoenen)Kinderserie20157.02017-07-28
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
Jackie & RyanDrama20145.82017-07-27
Snow White: A Tale of TerrorHorror19976.32017-07-26
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
Cast AwayDrama20007.72017-07-23
GreaseRomance19787.22017-07-23
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-07-23
No Strings AttachedRomance20116.22017-07-23
Area 51Sci-Fi20154.22017-07-22
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseHorror20156.32017-07-22
Mean Girls 2Komedie20114.22017-07-22
The World's EndKomedie20137.02017-07-22
The Last CastleActie20116.92017-07-22
A Thousand WordsKomedie20125.92017-07-22
The TerminalRomance20047.32017-07-22
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
Steins;Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
Point Break 3DActie20155.32017-07-21
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
De Hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-07-21
FightingActie20095.62017-07-21
BurlesqueRomance20106.42017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
Baby BoyDrama20016.42017-07-20
Imba Means SingDocu20158.12017-07-20
The Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Nowhere Boys (2 seizoenen)Sci-Fi20137.52017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
The Best of MeDrama20146.72017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Incerta GlòriaDrama20176.92017-07-17
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
Crimson PeakHorror20156.52017-07-16
The Vampire Diaries (7 seizoenen)Drama20138.02017-07-16
The VisitHorror20156.22017-07-16
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Drama20139.32017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Demon InsideHorror20135.12017-07-14
Mar de Plastico (2 seizoenen)Drama20157.22017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
Friends From College (1 seizoen)Komedie2017-2017-07-14
HancockActie20086.42017-07-13
Son of a GunActie20146.52017-07-13
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
I SpyActie20025.42017-07-08
Luna Petunia (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Last Action HeroActie19936.32017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
War RoomDrama20156.42017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Barbie: Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderserie20127.42017-07-06
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
Extraordinary: The Stan Romanek StoryDocu2017-2017-07-03
CyrusRomance20106.32017-07-02
SaltActie20106.42017-07-02
The TransporterActie20026.82017-07-02
MannenhartenKomedie20135.72017-07-02
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20146.62017-07-02
21Thriller20086.82017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
Tik TokThriller20166.12017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
Reggie Yates’ Outside Man (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
Penn & Teller (1 seizoen)Reality20156.92017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Battle Los AngelesActie20115.82017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCaberet20127.02017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Thriller2017-2017-06-30
De BoefjesFamilie19946.42017-06-29
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20148.82017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Thriller20178.62017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.22017-06-27
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
BabelDrama20067.52017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
You Get MeDrama2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
XXHorror20174.62017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
The Missing (2 seizoenen)Drama20148.12017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
Resident Evil: DegenerationHorror20086.62017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
The Ranch (seizoen 2, deel 1)Komedie2016-2017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Charlie Wilson's WarKomedie20077.12017-06-14
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Jochem Myjer - Yeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
CarandiruDrama20037.62017-06-12
Supergirl (1 seizoen)Actie20156.62017-06-12
DC Legends of Tomorrow (1 seizoen)Actie20167.02017-06-10
Black SnowThriller2017-2017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
ShaitanActie20117.32017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
Suits (5 seizoenen)Drama20148.82017-06-02
BoratKomedie20067.32017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
Don't Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Rookie of the YearFamilie19935.92017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
The Bounty HunterKomedie20105.52017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
House of Cards (5 seizoenen)Thriller20169.02017-05-30
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
EverestActie20157.12017-05-28
Les MisérablesDrama19987.52017-05-27
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-05-20
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
In the FleshHorror20108.12017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
A Haunted House 2Komedie20144.72017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Anne with an E (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.02017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Can Alzheimer's Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Punisher: War ZoneActie20086.02017-05-10
Role ModelsKomedie20086.92017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Kramer vs. KramerDrama19797.82017-05-09
National BirdDocu20177.12017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
De OntsnappingDrama20155.82017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
TrainwreckRomance20156.32017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
Pieter Post: De FilmKinderen20144.62017-05-05
CloserDrama20047.32017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
Ruth & AlexDrama20146.22017-05-05
John WickActie20147.22017-05-05
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
What IfKomedie20136.82017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
I, RobotActie20147.12017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
KhumbaFamilie20135.72017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
IncompleteRomance2017-2017-05-02
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20158.62017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
PixelsActie20155.62017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-04-22
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
The Good LieDrama20147.42017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
SundownActie20165.52017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
CriminalActie20166.32017-04-15
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Ender's GameActie20136.72017-04-11
PompeiiActie20145.62017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Ted 2Komedie20156.32017-04-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-04-02
AkiraAnime19888.12017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
Begin AgainRomance20147.42017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
The Hundred-Foot JourneyDrama20147.32017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
PremonitionThriller20075.92017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
The Ugly TruthRomance20096.52017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Hatfields & McCoys (miniseizoen)Drama20128.12017-03-31
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
FractureThriller20077.22017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
The Client ListDrama20105.82017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
The Evil DeadHorror19817.62017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The C WordDocu20166.72017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
PandoraThriller20166.62017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
The DebtThriller20106.92017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
ShowroomDrama20145.12017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Force 2Actie20166.52017-03-05
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
The WatcherThriller2016-2017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
SairatDrama20168.72017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Spijt!Drama20137.22016-12-29
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
WaterworldActie19956.12016-12-21
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
SenderoHorror20156.72016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
SpectralDrama2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
WarActie20076.32016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
The RundownActie20036.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
U TurnThriller20168.42016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Non-StopActie20147.02016-09-27
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
When in RomeRomance20105.52016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Gomorra (2 seizoenen)Drama20158.72016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
NextActie20076.22016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20168.02016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
TalvarDrama20158.42016-06-11
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
TrickedDocu20136.32016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
AmyDrama19816.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
MirrorHorror20086.22016-01-27
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
NellDrama19946.52016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
LegendActie19856.52016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20158.32016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
StripesActie19816.92015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
Alex CrossActie20125.12015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
DeeperDocu20108.12015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
ArtifactDocu20128.32014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
GandhiDrama19828.12014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?