Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België en voor slechts 7,99 euro per maand kun je alles bekijken.

Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films of series zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50 of de Netflix Serie Top-40.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 28 maart 2020.
TitelGenreJaarIMDB 
Suits (7 seizoenen)Drama20168.82020-03-28
Itaewon Class (1 seizoen)Drama20208.52020-03-28
Making UnorthodoxDocu2020-2020-03-28
The Blacklist (6 seizoenen)Thriller20208.32020-03-27
Car Masters: Rust to Riches (2 seizoenen)Reality20208.72020-03-27
Ozark (3 seizoenen)Thriller20208.32020-03-27
Jusqu'au DéclinActie20206.92020-03-27
UncorkedDrama2020-2020-03-27
La Marca Del DemonioHorror20203.82020-03-27
Draken: Reddingsrijders: Jacht op de Gouden DraakKinderen2020-2020-03-27
True: De EierjachtKinderen2020-2020-03-27
Trixie Mattel: Moving PartsDocu20197.42020-03-27
Ladies Up (1 seizoen)Stand-up2020-2020-03-27
Willy and the Guardians of the LakeKinderen20187.22020-03-27
MaskaKomedie20187.02020-03-27
The Least Expected Day Inside The Movistar TeamDocu2020-2020-03-27
There's Something in the WaterDocu20196.32020-03-27
Bethany Hamilton: UnstoppableDocu20197.92020-03-27
7SEEDS (2 seizoenen)Anime2020-2020-03-26
Black Lightning (3 seizoenen)Actie20197.12020-03-26
Unorthodox (1 seizoen)Drama2020-2020-03-26
YooHoo, Redder in Nood (3 seizoenen)Kinderen20206.72020-03-25
The OccupantDrama2020-2020-03-25
CurtizBio20186.42020-03-25
Crip Camp: A Disability RevolutionDocu20208.22020-03-25
Rojst (1 seizoen)Crime20187.32020-03-25
The Circle Brasil (1 seizoen)Reality2020-2020-03-25
Better Call Saul (4 seizoenen + S05E06)Drama20188.72020-03-24
Tom Segura: Ball HogStand-up2020-2020-03-24
PatserActie20186.82020-03-24
The Secret Life of... PetsKomedie20166.52020-03-23
J-Style Trip (1 seizoen)Reality2020-2020-03-21
Dino Girl Gauko (2 seizoeenn)Kinderen2019-2020-03-20
Greenhouse Academy (4 seizoenen)Drama20178.02020-03-20
Archibald en het Grote Leven (2 seizoenen)Kinderen2019-2020-03-20
Self Made (1 seizoen)Drama2020-2020-03-20
The Letter for the King (1 seizoen)Actie2020-2020-03-20
El HoyoHorror20197.22020-03-20
Tiger King (1 seizoen)Docu2020-2020-03-20
Dare Me (1 seizoen)Thriller20196.32020-03-20
UltrasDrama2020-2020-03-20
Fangio: El Hombre Que Domaba las MaguinasDocu2020-2020-03-20
Buddi (1 seizoen)Kinderen2020-2020-03-20
Masameer: The MovieKomedie20206.72020-03-20
She (1 seizoen)Drama2020-2020-03-20
The English Game (1 seizoen)Sport2020-2020-03-20
Vampires (1 seizoen)Horror2020-2020-03-20
The Flash (5 seizoenen + S06E15)Actie20207.92020-03-19
Altered Carbon: ResleevedAnime2020-2020-03-19
Feel Good (1 seizoen)Drama2020-2020-03-19
Keizersvrouwen (1 seizoen)Drama20196.62020-03-19
Kalifat (1 seizoen)Drama20207.92020-03-18
Bert Kreischer: Hey Big BoyStand-up2020-2020-03-17
Boss Baby: Back in Business (3 seizoenen)Kinderen20206.32020-03-16
The Purge: Election YearHorror20166.02020-03-16
KickboxerActie19896.52020-03-15
Tyler Perry’s The Single Moms ClubKomedie20155.32020-03-15
Blood BrotherActie20184.42020-03-15
Jai Mummy DiKomedie20202.52020-03-14
Elite (3 seizoenen)Thriller20207.62020-03-13
Kingdom (2 seizoenen)Drama20208.22020-03-13
Bloodride / Blodtur (1 seizoen)Horror2020-2020-03-13
100 Humans (1 seizoen)Reality2020-2020-03-13
Go Karts (1 seizoen)Familie20207.42020-03-13
Lost GirlsCrime20206.32020-03-13
Beastars (1 seizoen)Anime20198.32020-03-13
7. Kogustaki MucizeCrime20198.32020-03-13
BastaardThriller20196.32020-03-13
Secret in Their EyesThriller20156.32020-03-13
Riverdale (3 seizoenen + S04E16)Drama20207.92020-03-12
Life of the PartyKomedie20185.62020-03-12
Fary: Hexagone (1 seizoen)Stand-up2020-2020-03-12
On My Block (3 seizoenen)Drama20208.12020-03-11
Dirty Money (2 seizoenen)Docu20208.12020-03-11
Q BallDocu20196.62020-03-11
Marc Maron: End Times FunStand-up2020-2020-03-10
Carmen Sandiego: Stelen of niet StelenFamilie2020-2020-03-10
Sitara: Let Girls DreamFamilie2019-2020-03-09
Bad Neighbours 2Komedie20165.72020-03-09
MementoThriller20008.42020-03-08
The Protector (3 seizoenen)Thriller2019-2020-03-06
Paradise PD (2 seizoenen)Komedie2018-2020-03-06
Ugly Delicious (2 seizoenen)Docu2018-2020-03-06
Spenser ConfidentialActie2020-2020-03-06
JonasDrama20187.02020-03-06
El Silencio de la Ciudad BlancaCrime20195.12020-03-06
GuiltyThriller2020-2020-03-06
Miles Davis: Birth of the CoolDocu20197.32020-03-06
Castlevania (3 seizoenen)Anime20188.02020-03-05
Velvet (4 seizoenen)Drama20178.22020-03-05
Kleine Bheem: Kleurenfestival (1 seizoen)Kinderen2020-2020-03-05
AdriftActie20186.62020-03-05
Lil Peep: Everybody’s EverythingDocu20197.12020-03-05
Love is Blind (1 seizoen + special)Reality2020-2020-03-05
Taylor Tomlinson: Quarter-Life CrisisStand-up2020-2020-03-03
Toet Toet! Cory Carson (2 seizoenen)Kinderen2020-2020-03-01
Weissensee (3 seizoenen)Drama20108.22020-03-01
Just Go With ItKomedie20116.42020-03-01
Dirty HarryActie19717.72020-03-01
Sylvanian Families: Everyone’s Big Dream FlyingKinderen2019-2020-03-01
ArriettyAnime20107.62020-03-01
HereditaryHorror20187.32020-03-01
HugoFamilie20117.52020-03-01
Bleach (3 seizoenen)Anime20058.32020-03-01
Edge of TomorrowActie20147.92020-03-01
Princess MononokeAnime19978.42020-03-01
Nausicaä of the Valley of the WindAnime19848.12020-03-01
My Neighbors the YamadasAnime19997.22020-03-01
Bhangra Paa LeDrama20196.52020-03-01
The Tale of the Princess KaguyaAnime20138.02020-03-01
Legends of the FallRomance19947.62020-03-01
Velvet Colección: Grand FinaleDrama2020-2020-03-01
The Cat ReturnsAnime20027.32020-03-01
Spirited AwayAnime20018.62020-03-01
Sylvanian Families Clover (1 seizoen)Kinderen2018-2020-03-01
DC Super Hero Girls (1 seizoen)Kinderen20196.92020-03-01
The MatrixActie19998.72020-03-01
Bakugan: Battle Planet (1 seizoen)Anime20185.92020-03-01
The Green HornetActie20115.82020-03-01
Dumb and DumberKomedie19947.32020-03-01
The DressmakerKomedie20157.12020-03-01
The Matrix RevolutionsActie20036.72020-03-01
The Matrix ReloadedActie20037.22020-03-01
The Break / La Trêve (2 seizoenen)Crime20167.82020-02-29
Formula 1: Drive to Survive (2 seizoenen)Docu2019-2020-02-28
Siempre Bruja (2 seizoenen)Drama2019-2020-02-28
All The Bright PlacesDrama2020-2020-02-28
Restaurants on the Edge (1 seizoen)Reality2019-2020-02-28
Queen Sono (1 seizoen)Drama2020-2020-02-28
Toy Boy (1 seizoen)Crime2019-2020-02-28
Desenfrenadas (1 seizoen)Komedie2020-2020-02-28
The Endless TrenchDrama20207.72020-02-28
Amit Tandon: Family TandonciesStand-up2019-2020-02-28
Undercover (1 seizoen)Crime20197.92020-02-28
Six Windows in the Desert (1 seizoen)Drama2020-2020-02-28
Altered Carbon (2 seizoenen)Sci-Fi2020-2020-02-27
Pokémon Mewtwo Slaat Terug – EvolutieAnime20196.32020-02-27
Unsolved (1 seizoen)Drama20187.92020-02-27
Followers (1 seizoen)Drama2020-2020-02-27
When Love HappensRomance20145.92020-02-27
The ArbitrationDrama20167.02020-02-27
Gbomo Gbomo ExpressDrama20155.12020-02-27
I Am Not Okay with This (1 seizoen)Komedie20208.82020-02-26
Popstar: Never Stop Never StoppingKomedie20166.72020-02-26
The DarknessHorror20164.42020-02-26
Pete Davidson: Alive from New YorkStand-up2020-2020-02-25
Unabomber In His Own WordsDocu2018-2020-02-23
Crash Landing on You (1 seizoen)Drama20199.12020-02-23
The Death of SupermanActie20177.32020-02-22
Game NightKomedie20186.92020-02-22
Babies (1 seizoen)Docu2020-2020-02-21
Gentefied (1 seizoen)Komedie2020-2020-02-21
The Last Thing He WantedThriller20205.52020-02-21
Glitch Techs (1 seizoen)Kinderen2020-2020-02-21
Puerta 7 (1 seizoen)Thriller2020-2020-02-21
Yeh BalletThriller2020-2020-02-21
AzaliDrama2018-2020-02-21
The BodyThriller20196.32020-02-21
Pup Academy (1 seizoen)Kinderen20196.82020-02-21
Surf's UpFamilie20076.72020-02-21
Spectros (1 seizoen)Thriller2020-2020-02-20
The Chef Show (3 seizoenen)Docu2019-2020-02-19
SnowtimeKinderen20156.02020-02-19
KidnapThriller20175.92020-02-18
The Expanding Universe of Ashley Garcia (deel 1)Kinderen2020-2020-02-17
This Is 40Komedie20126.22020-02-15
RampageActie20186.12020-02-15
Cable Girls (5 seizoenen)Drama20187.82020-02-14
Taj Mahal 1989 (1 seizoen)Drama2020-2020-02-14
Isi & OssiRomance2020-2020-02-14
Charlie St. CloudDrama20106.42020-02-14
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20075.92020-02-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindKomedie20048.32020-02-14
Happy GilmoreKomedie19967.02020-02-14
Evan AlmightyKomedie20065.42020-02-14
Van HelsingActie20046.12020-02-14
The Chronicles of RiddickActie20046.72020-02-14
What Dreams May ComeDrama19987.12020-02-14
Narcos: Mexico (2 seizoenen)Drama2018-2020-02-13
Dragon Quest Your StoryAnime20194.32020-02-13
To All the Boys: P.S. I Still Love YouRomance2020-2020-02-12
The Road To RomaDocu2020-2020-02-11
Kapitein Onderbroek legendarische keus-o-scoopKinderen20206.22020-02-11
Van Helsing (4 seizoenen)Drama20196.12020-02-08
Ready Player OneSci-Fi20187.52020-02-08
The Coldest GameThriller20196.32020-02-08
Draken: Reddingsrijders (2 seizoenen)Kinderen2019-2020-02-07
My Holo Love (1 seizoen)Sci-Fi2020-2020-02-07
Who Killed Malcolm X? (1 seizoen)Docu2020-2020-02-07
Horse GirlDrama20206.22020-02-07
Locke & Key (1 seizoen)Horror2020-2020-02-07
Cagaster of an Insect Cage (1 seizoen)Anime2020-2020-02-06
Dance With MeDrama19985.82020-02-05
La Boda de la AbuelaKomedie20196.02020-02-05
The Pharmacist (1 seizoen)Docu2020-2020-02-05
Tom Papa: You’re Doing Great!Stand-up2020-2020-02-04
Arrow (8 seizoenen)Actie20197.72020-02-03
Team Kaylie (3 delen)Komedie2019-2020-02-03
Forrest GumpDrama19948.82020-02-03
Tip de Muis (2 seizoenen)Kinderen20146.32020-02-03
LEGO Friends (4 seizoenen)Kinderen20166.52020-02-03
In the Heart of the SeaActie20156.92020-02-02
A Prayer Before DawnBio20176.92020-02-02
Only YesterdayAnime19917.72020-02-01
Porco RossoAnime19927.82020-02-01
GravitySci-Fi20137.72020-02-01
Happy FeetFamilie20066.42020-02-01
Kiki’s Delivery ServiceAnime19897.92020-02-01
Horrible Bosses 2Komedie20146.32020-02-01
My Neighbor TotoroAnime19988.22020-02-01
Castle in the SkyAnime19868.02020-02-01
Love JackedKomedie20186.52020-02-01
Ocean WavesAnime19936.82020-02-01
SergioDocu20097.62020-02-01
Tales from the EarthseaAnime20066.52020-02-01
The InternKomedie20157.12020-02-01
The Polar ExpressFamilie20047.72020-02-01
Higher PowerThriller20185.42020-02-01
The 15:17 to ParisBio20185.22020-02-01
Night on Earth: Shot in the DarkDocu2020-2020-02-01
Lego Friends: Girls on a Mission (2 seizoenen)Kinderen20186.62020-02-01
The Good Place (4 seizoenen)Komedie20207.72020-01-31
BoJack Horseman (6 seizoenen)Komedie20198.42020-01-31
Vivir Sin Permiso (2 seizoenen)Drama20186.92020-01-31
Diablero (2 seizoenen)Sci-Fi2020-2020-01-31
I Am A Killer (2 seizoenen)Docu2018-2020-01-31
Luna Nera (1 seizoen)Drama2020-2020-01-31
Ragnarok (1 seizoen)Drama2020-2020-01-31
37 SecondsDrama20197.82020-01-31
Taylor Swift: Miss AmericanaDocu20207.52020-01-31
Fenix (1 seizoen)Misdaad20187.42020-01-31
Le gang des AntillaisThriller20165.82020-01-31
Uncut GemsMisdaad20198.02020-01-31
What The Love! With Karan Johar (1 seizoen)Reality2020-2020-01-30
The Stranger (1 seizoen)Crime2020-2020-01-30
Ainori Love Wagon: African Journey (1 seizoen)Reality2020-2020-01-30
When Calls the Heart (6 seizoenen)Drama20198.62020-01-30
Sonic X (2 seizoenen)Kinderen20046.02020-01-29
6 Below: Miracle on the MountainDrama20175.72020-01-29
Night on Earth (1 seizoen)Docu2020-2020-01-29
Onisciente (1 seizoen)Drama2020-2020-01-29
Next in Fashion (1 seizoen)Reality2020-2020-01-29
WarcraftActie20166.82020-01-28
Hitman's BodyguardActie20176.92020-01-28
Pieter KonijnFamilie20186.52020-01-27
Vir Das: For IndiaStand-up2020-2020-01-26
Chocolate (1 seizoen)Drama20197.92020-01-25
Daphne & VelmaActie20184.12020-01-25
The Ranch (8 delen)Komedie20197.62020-01-24
Chilling Adventures of Sabrina (3 seizoenen)Thriller20197.82020-01-24
The Goop Lab (1 seizoen)Reality2020-2020-01-24
A SunCrime20198.12020-01-24
Rise of Empires: Ottoman (1 seizoen)Docu2020-2020-01-24
No Te Puedes Esconder (1 seizoen)Thriller20208.12020-01-24
Die OntwakingCrime20156.32020-01-24
Knights of the Zodiac: Saint Seiya (2 seizoenen)Anime2019-2020-01-23
Alex Fernandez: The Best Comedian in the WorldStand-up2020-2020-01-23
Modo AviãoKomedie2020-2020-01-23
October Faction (1 seizoen)Horror20196.22020-01-23
The Ghost Bride (1 seizoen)Drama2020-2020-01-23
Bullet HeadCrime20175.42020-01-22
Pandemic: How to Prevent an OutbreakDocu2020-2020-01-22
Fortune Feimster: Sweet & SaltyStand-up2020-2020-01-21
ForsakenWestern20156.32020-01-21
What Did Jack Do?Drama2020-2020-01-21
Word Party (4 seizoenen)Kinderen20206.02020-01-21
Family Reunion (2 seizoenen)Komedie2020-2020-01-20
Motichoor ChaknachoorKomedie20195.92020-01-20
A Quiet PlaceHorror20187.52020-01-20
BilluKomedie20096.12020-01-20
Main Hoon NaActie20047.02020-01-20
Phir Bhi Dil Hai Hindustani Komedie20006.22020-01-20
Hip Hop Evolution (4 seizoenen)Docu20198.32020-01-17
Sex Education (2 seizoenen)Komedie2019-2020-01-17
A Fall From GraceThriller2020-2020-01-17
Nailed It! Duitsland (1 seizoen)Reality2020-2020-01-17
Ares (1 seizoen)Horror2020-2020-01-17
Ni No KuniAnimatie20196.72020-01-16
The Circle (1 seizoen)Reality2020-2020-01-15
Grace and Frankie (6 seizoenen)Komedie20178.12020-01-15
LeatherfaceHorror20175.02020-01-15
Killer Inside: The Mind of Aaron HernandezDocu2020-2020-01-15
Quien a Hierro MataDrama20196.92020-01-15
Leslie Jones: Time MachineStand-up2020-2020-01-14
Kipo and the Age of Wonderbeasts (1 seizoen)Kinderen2020-2020-01-14
SistersKomedie20156.02020-01-14
The Healing Powers of Dude (1 seizoen)Drama2020-2020-01-13
Tad The Lost Explorer and the Secret of King MidasFamilie20176.22020-01-12
Harvey Girls Forever! (4 seizoenen)Kinderen20206.62020-01-10
The InBESTigators (2 seizoenen)Kinderen2020-2020-01-10
Titans (2 seizoenen)Actie20198.32020-01-10
Zumbo’s Just Desserts (2 seizoenen)Reality20196.92020-01-10
AJ and the Queen(1 seizoen)Drama2020-2020-01-10
Giri/Haji (1 seizoen)Crime20197.92020-01-10
Medical Police (1 seizoen)Actie2020-2020-01-10
Until Dawn / Jusque á L’Aube (1 seizoen)Reality2020-2020-01-10
Scissor Seven (1 seizoen)Anime2020-2020-01-10
Jamtara – Sabka Number Ayega (1 seizoen)Thriller2020-2020-01-10
Cheer (1 seizoen)Docu2020-2020-01-08
Weg van JouKomedie20176.52020-01-08
Vivir Dos VecesDrama20197.32020-01-07
Dracula (1 seizoen)Horror20207.62020-01-04
Anne with an E (3 seizoenen)Drama20188.32020-01-03
Todas las pecas del mundoKomedie20196.22020-01-03
Sex, Explained: Limited Stories (1 seizoen)Docu2020-2020-01-02
JumanjiFamilie19957.02020-01-01
Old SchoolKomedie20037.12020-01-01
Jurassic ParkActie19938.12020-01-01
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.52020-01-01
Doing Hard TimeDrama20044.92020-01-01
Bad BoysActie19956.92020-01-01
Hotel TransylvaniaFamilie20127.12020-01-01
Dracula UntoldActie20146.32020-01-01
Jurassic Park IIIActie20015.92020-01-01
Hacksaw RidgeDrama20168.12020-01-01
2 GunsActie20136.72020-01-01
A Man for All SeasonsBio19967.72020-01-01
The Bourne LegacyActie20126.72020-01-01
Lost City of ZBio20166.62020-01-01
Mamma Mia!Komedie20086.42020-01-01
HostilesWestern20177.22020-01-01
CloserDrama20047.22020-01-01
Angels & DemonsActie20096.72020-01-01
Wedding CrashersKomedie20056.92020-01-01
The DilemmaKomedie20115.32020-01-01
The Bourne SupremacyActie20047.72020-01-01
Training DayCrime20017.72020-01-01
Spider-Man 3Actie20076.22020-01-01
TwilightAvontuur20085.22020-01-01
The Twilight Saga: New MoonAvontuur20094.72020-01-01
The Twilight Saga: EclipseAvontuur20105.02020-01-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn Part IAvontuur20114.92020-01-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn Part IIAvontuur20125.52020-01-01
Sniper: LegacyActie20145.42020-01-01
UnbrokenBio20147.22020-01-01
Pokémon the Movie: The Power of UsAnime20186.42020-01-01
The Bourne IdentityActie20027.92020-01-01
The Angry Birds MovieKinderen20166.32020-01-01
What A Girl WantsKomedie20035.82020-01-01
The Theory of EverythingBio20147.72020-01-01
The Longest YardKomedie20056.42020-01-01
White ChicksKomedie20045.62020-01-01
The Shawshank RedemptionDrama19949.32020-01-01
The Purge: AnarchyActie20146.42020-01-01
The Lost World: Jurassic ParkActie19976.62020-01-01
Superman ReturnsActie20066.02020-01-01
The 24 Hour WarDocu20167.32020-01-01
The SmurfsFamilie20115.42020-01-01
Two Weeks NoticeKomedie20026.12020-01-01
DC Legends of Tomorrow (4 seizoenen)Actie20177.02020-01-01
Supergirl (4 seizoenen)Actie20186.62020-01-01
Queen of the South (3 seizoenen)Drama20167.72020-01-01
Inspector Gadget (4 seizoenen)Kinderen20174.82020-01-01
Oddbods (2 seizoenen)Kinderen20166.52020-01-01
Hollands Hoop (1 seizoen)Crime20148.02020-01-01
Vikings (5 seizoenen)Actie20138.62020-01-01
Power Rangers Beast Morphers (1 seizoen)Kinderen20197.02020-01-01
Marsman (1 seizoen)Drama20147.92020-01-01
Messiah (1 seizoen)Drama2020-2020-01-01
Spinning Out (1 seizoen)Drama2020-2020-01-01
Arashi’s Diary: Voyage (1 seizoen)Docu2020-2020-01-01
Get HardKomedie20156.02020-01-01
South Park (6 seizoenen)Komedie20158.72020-01-01
How To Get Away With Murder (5 seizoenen)Crime20168.32020-01-01
The Affair (4 seizoenen)Drama20188.02020-01-01
Masha en de Beer (3 seizoenen)Kinderen20138.22019-12-31
The Degenerates (2 seizoenen)Stand-up20196.12019-12-31
Sorjonen/Bordertown (2 seizoenen)Crime20167.62019-12-31
Ghost StoriesDrama2019-2019-12-31
El Vecino (1 seizoen)Komedie2019-2019-12-31
Rainbow Ruby (1 seizoen)Kinderen20166.12019-12-31
Brandweerman Sam (2 seizoenen)Kinderen20186.22019-12-31
The HeroDrama20176.52019-12-31
Ingrid Goes WestKomedie20176.62019-12-31
Peppa Pig (5 seizoenen)Kinderserie20057.02019-12-30
Alexa & Katie (3 seizoenen)Komedie2018-2019-12-30
The Disastrous Life of Saiki K. ReawakenedAnime2019-2019-12-30
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20147.02019-12-30
Hot Gimmick: Girl Meets BoyDrama20194.72019-12-28
9 Mois FermeKomedie20136.42019-12-27
Débarquement Immédiat!Komedie20165.72019-12-27
GangsterdamKomedie20174.32019-12-27
Rémi Gaillard, WTF!Komedie2014-2019-12-27
Elle l'AdoreKomedie20146.42019-12-27
Atiye (1 seizoen)Drama2019-2019-12-27
El Pepe, Una Vida SupremaDocu20186.92019-12-27
Kevin Hart: Don’t F**k This Up (1 seizoen)Docu2019-2019-12-27
Rust and BoneDrama20127.52019-12-27
Rock ’n RollKomedie20176.02019-12-27
Diamant NoirCrime20166.52019-12-27
Call Me By Your NameDrama20177.92019-12-27
Black Lake (2 seizoenen)Horror20186.12019-12-27
The Restaurant (2 seizoenen)Drama20188.22019-12-27
You (2 seizoenen)Thriller20188.02019-12-26
Dolly Parton: Here I AmDocu2019-2019-12-26
The AppDrama2019-2019-12-26
Fast & Furious Spionnenracers (1 seizoen)Kinderen2019-2019-12-26
Terrace House: Tokyo 2019-2020 (2 seizoenen)Reality20197.62019-12-24
Carole & Tuesday (2 seizoenen)Anime20197.92019-12-24
Lost in Space (2 seizoenen)Sci-Fi20197.22019-12-24
John Mulaney & The Sack Lunch BunchKomedie2019-2019-12-24
Como Caido Del CieloKomedie2019-2019-12-24
The Huntsman Winter’s WarActie20166.12019-12-24
The BossKomedie20165.42019-12-24
Action PointKomedie20185.12019-12-23
Patriot Act with Hasan Minhaj (5 seizoenen)Talkshow20197.92019-12-22
Rick and Morty (3 seizoenen + S04E05)Komedie20139.32019-12-22
Acts of VengeanceActie20175.72019-12-22
Bates Motel (5 seizoenen)Thriller20168.22019-12-22
Once Upon A Time In Lingjian Mountain (S01E37)Fantasy2019-2019-12-21
Don't BreatheHorror20167.12019-12-21
The Hungover GamesKomedie20143.62019-12-21
Yoga HosersKomedie20164.32019-12-21
Missing (1 seizoen)Crime20176.12019-12-21
Back of the NetFamilie20195.02019-12-21
A Cure for WellnessKomedie20166.42019-12-21
The Team (2 seizoenen)Crime20157.02019-12-21
Hotel Transylvania 2Familie20156.72019-12-20
The Witcher (1 seizoen)Actie2019-2019-12-20
The Two PopesDocu20197.72019-12-20
Ultraviolet (2 seizoenen)Crime20176.52019-12-19
Il était une seconde fois (1 seizoen)Drama20196.82019-12-19
Después de la redadaDocu2019-2019-12-19
Les Rivières Pourpres (1 seizoen)Crime20186.62019-12-18
Don’t F**k with Cats: Hunting an Internet KillerDocu2019-2019-12-18
Soundtrack (1 seizoen)Drama2019-2019-12-18
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!Stand-up2019-2019-12-17
Chief of Staff (2 seizoenen)Drama20198.52019-12-17
Adventure Time (5 seizoenen)Kinderen20148.62019-12-16
American Pie: Band CampKomedie20055.12019-12-16
JarheadDrama20057.02019-12-16
Land of the LostActie20095.32019-12-16
AcceptedKomedie20066.42019-12-16
Nanny McPhee 2: De vonken vliegen erafKomedie20106.12019-12-16
Billy MadisonKomedie19956.42019-12-16
Field of DreamsDrama19897.52019-12-16
Bring It On AgainKomedie20044.52019-12-16
In Good CompanyKomedie20046.42019-12-16
The Best Man HolidayRomcom20136.72019-12-16
The Break-UpKomedie20065.82019-12-16
HoneyDrama20035.32019-12-16
An American TailKinderen19866.92019-12-16
The JackalActie19986.42019-12-16
RayDrama20047.72019-12-16
Sea PeopleFamilie19995.92019-12-16
Public EnemiesActie20097.02019-12-16
The Change-UpKomedie20116.32019-12-16
TurboKinderen20136.42019-12-16
The ThingSci-fi20116.22019-12-16
Red DragonThriller20027.22019-12-16
Good Witch (5 seizoenen)Drama20177.22019-12-15
Steven Universe (2 seizoenen)Kinderen20138.42019-12-15
DonActie20067.22019-12-15
Luck By ChanceDrama20097.02019-12-15
Dil Chahta HaiKomedie20018.12019-12-15
Karthik Calling KarthikDrama20107.02019-12-15
Don 2Actie20117.12019-12-15
IsokenRomance20177.82019-12-15
BangistanActie20154.52019-12-15
Honeymoon Travels Pvt. Ltd. Komedie20076.12019-12-15
FukreyKomedie20136.92019-12-15
Department Q: A Conspiracy of FaithDrama20167.02019-12-15
Department Q: The Absent OneDrama20147.12019-12-15
Department Q: The Keeper of Lost CausesDrama20137.62019-12-15
GameActie20115.12019-12-15
LakshyaActie20047.92019-12-15
Dil Dhadakne Do Komedie20156.82019-12-15
Potato Potahto Komedie20177.02019-12-15
Rock On!! Drama20087.82019-12-15
Zindagi Na Milegi DobaraKomedie2011-2019-12-15
TalaashKomedie2011-2019-12-15
Gidseltagningen (2 seizoenen)Drama20197.22019-12-15
The Amazing World of Gumball (3 seizoenen)Kinderen20148.12019-12-15
Johan Falk (3 seizoenen)Crime2013-2019-12-15
Clarence (1 seizoen)Kinderen20146.52019-12-15
We Bare Bears (1 seizoen)Kinderen20157.92019-12-15
Liberty (1 seizoen)Crime20186.32019-12-15
Sherazade – The Untold Stories (1 seizoen)Kinderen20176.72019-12-15
State of Happiness (1 seizoen)Drama20197.92019-12-15
The SquareKomedie20177.22019-12-15
Brasserie RomantiekKomedie20125.92019-12-15
6 UndergroundActie2019-2019-12-13
SaahoActie20195.42019-12-13
Jack Whitehall: Christmas with my FatherKomedie2019-2019-12-12
Paul, Apostle of ChristDrama20186.62019-12-11
The Sky is PinkDrama20196.62019-12-11
Kung Fu Panda 3Familie20167.12019-12-10
Michelle Wolf: Joke ShowStand-up2019-2019-12-10
Good and ProsperousKomedie2017-2019-12-10
The Crime (2 seizoenen)Crime20156.72019-12-10
A Family Reunion ChristmasKomedie2019-2019-12-09
OverdriveActie20175.42019-12-09
Teasing Master Takagi-san (seizoen 2)Anime20197.52019-12-07
O Escolhido (2 seizoenen)Thriller20195.62019-12-06
Marriage StoryRomcom20198.52019-12-06
Triad Princess (1 seizoen)Misdaad2019-2019-12-06
Virgin River (1 seizoen)Drama2019-2019-12-06
Astronomy Club (1 seizoen)Komedie2019-2019-12-06
The Confession Killer (1 seizoen)Docu2019-2019-12-06
Spirit Riding Free: The Christmas SpiritKinderen2019-2019-12-06
Proud MaryActie20184.92019-12-06
Three Days of Christmas (1 seizoen)Drama2019-2019-12-06
Fuller House (4 seizoenen + 5A)Komedie20197.12019-12-06
A Christmas Prince: The Royal BabyDrama2019-2019-12-05
V Wars (1 seizoen)Horror2019-2019-12-05
Apache: La Vida de Carlos Tévez (1 seizoen)Docu2019-2019-12-05
Home for Christmas (1 seizoen)Komedie2019-2019-12-05
Magic for Humans (2 seizoenen)Reality2018-2019-12-04
The Prince of Tennis (1 seizoen)Drama2019-2019-12-04
Shelby AmericanDocu20198.02019-12-03
Tiffany Haddish: Black MitzvahStand-up2019-2019-12-03
Especial de Natal Porta dos FundosKomedie2019-2019-12-03
My Country: The New Age (1 seizoen)Drama2019-2019-12-02
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20157.82019-12-01
44Cats (1 seizoen)Kinderen20187.02019-12-01
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02019-12-01
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.12019-12-01
Space Jungle (2 seizoenen)Kinderen2016-2019-12-01
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.62019-12-01
StoryZoo (3 seizoenen)Kinderen2018-2019-12-01
Jack ReacherActie20127.02019-12-01
Half Past DeadActie20024.62019-12-01
SecurityActie20175.72019-12-01
MaraudersActie20165.52019-12-01
FootlooseDrama2011-2019-12-01
Here Comes the BoomKomedie20126.42019-12-01
Mannenharten 2Komedie20155.72019-12-01
Soof 2Komedie20166.02019-12-01
Paranormal Activity: The Marked OnesHorror20145.02019-12-01
Casper en Emma op safariFamilie20156.22019-12-01
Casper en Emma gaan de bergen inFamilie20175.72019-12-01
Tuintje in mijn hartKomedie20175.22019-12-01
The Last AirbenderActie20104.12019-12-01
Kappen!Drama20165.12019-12-01
A Cinderella Story: Christmas WishFamilie20195.32019-12-01
Dead KidsThriller2019-2019-12-01
Bella Donna'sKomedie20176.02019-12-01
Guatemala: Corazón del mundo MayaDocu2019-2019-11-30
The Disaster ArtistBio20177.42019-11-30
Chip en Pieper (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-11-29
Sugar Rush Christmas (1 seizoen)Reality2019-2019-11-29
The Movies That Made Us (1 seizoen)Docu2019-2019-11-29
SonoraDrama20196.72019-11-29
Explained (2 seizoenen)Docu20197.92019-11-28
Calimero (1 seizoen)Kinderen20197.22019-11-28
The Thundermans (2 seizoenen)Kinderen20145.72019-11-28
The Irishman: In ConversationDocu2019-2019-11-28
Professor Marston and the Wonder WomenDrama20177.12019-11-28
Lugar de Mulher (1 seizoen)Komedie2019-2019-11-28
Levius (1 seizoen)Anime2019-2019-11-28
Mytho (1 seizoen)Komedie20197.02019-11-28
Merry Happy Whatever (1 seizoen)Komedie2019-2019-11-28
Holiday RushFamilie2019-2019-11-28
Broken (1 seizoen)Docu2019-2019-11-27
The IrishmanCrime20198.72019-11-27
Valerian and the City of a Thousand PlanetsActie20176.52019-11-26
Mike Birbiglia: The New OneStand-up2019-2019-11-26
True: WinterwensenKinderen2019-2019-11-26
Super Monsters Redden KerstmisKinderen2019-2019-11-26
Zona Rosa (1 seizoen)Stand-up2019-2019-11-26
What the F* Is Going On?Docu2019-2019-11-25
The PostDrama20177.22019-11-24
RogueHorror20076.22019-11-24
Vagabond (1 seizoen)Drama2019-2019-11-23
Father FiguresKomedie20175.52019-11-23
The Beat Goes On (8 seizoenen)Kinderen20195.72019-11-22
Alta Mar (2 seizoenen)Thriller2019-2019-11-22
De Drakenprins (3 seizoenen)Kinderen2018-2019-11-22
Nailed It! Holiday (2 seizoenen)Reality2018-2019-11-22
Ninguém Tá Olhando (1 seizoen)Komedie2019-2019-11-22
Singapore Social (1 seizoen)Reality2019-2019-11-22
Narcoworld: Dope Stories (1 seizoen)Docu2019-2019-11-22
Dolly Parton’s Heartstrings (1 seizoen)Drama2019-2019-11-22
The Knight Before ChristmasFamilie2019-2019-11-21
Mortel (1 seizoen)Sci-Fi2019-2019-11-21
ZombieLars (1 seizoen)Komedie20177.42019-11-20
The WitchHorror20156.82019-11-20
Lorena, La de Pies LigerosDocu2019-2019-11-20
Bikram: Yogi, Guru, PredatorDocu20197.32019-11-20
Zeit der Geheimnisse (1 seizoen)Drama2019-2019-11-20
Who Killed Little Gregory? (1 seizoen)Docu2019-2019-11-20
Z Nation (5 seizoenen)Thriller20146.72019-11-19
Iliza Shlesinger: UnveiledStand-up2019-2019-11-19
Avatar: The Last Airbender (3 seizoenen)Kinderen20079.22019-11-17
The Crown (3 seizoenen)Drama20178.82019-11-17
When the Camellia Blooms (S01E16)Komedie20197.62019-11-16
The Toys That Made Us (3 seizoenen)Docu2018-2019-11-15
Lama Lama (2 seizoenen)Kinderserie2018-2019-11-15
10 Days in Sun CityKomedie20177.22019-11-15
KlausFamilie20197.52019-11-15
El Club (1 seizoen)Drama2019-2019-11-15
Earthquake BirdCrime20196.92019-11-15
I’m with the Band: Nasty Cherry (1 seizoen)Reality2019-2019-11-15
Lego DC Super Girls: Super-Villain HighKinderen20184.82019-11-15
El Sendero de la AnacondaDocu2019-2019-11-15
House ArrestKomedie2019-2019-11-15
GO! La Fiesta InolvidableFamilie2019-2019-11-15
Nada a Perder 2Crime20193.82019-11-15
SpongeBob SquarePants (2 seizoenen)Kinderen20138.12019-11-15
Fadily Camara: La plus drôle de tes copinesStand-up2019-2019-11-14
The Stranded (1 seizoen)Thriller2019-2019-11-14
Maradona en Sinaloa (1 seizoen)Docu2019-2019-11-13
The Lies Within (S01E08)Crime2019-2019-11-12
Mars (2 seizoenen)Drama20167.52019-11-12
Jeff Garlin: Our Man in ChicagoStand-up2019-2019-11-12
Insidious: The Last KeyHorror20185.72019-11-11
Little Things (3 seizoenen)Komedie20188.42019-11-09
The TownActie20107.52019-11-09
Roman J. Israel, Esq.Bio20176.42019-11-09
Busted (2 seizoenen)Reality2018-2019-11-08
Up NorthDrama20197.02019-11-08
Paradise BeachActie20194.72019-11-08
Greatest Events of World War II (1 seizoen)Docu2019-2019-11-08
Groene Eieren met Ham (1 seizoen)Kinderen2019-2019-11-08
Let It SnowDrama2019-2019-11-08
Sam & Cat (1 seizoen)Kinderen20145.72019-11-07
The Strangers: Prey At NightHorror20185.22019-11-07
RoomDrama20158.12019-11-07
Greenleaf (4 seizoenen)Drama20187.12019-11-06
Scams (1 seizoen)Thriller2019-2019-11-06
She-Ra en de Power Prinsessen (4 seizoenen)Kinderen2019-2019-11-05
The End of the F***ing World (2 seizoenen)Komedie20178.42019-11-05
U TurnCrime20157.52019-11-05
Seth Meyers: Lobby BabyStand-up2019-2019-11-05
Tune in for LoveDrama20197.42019-11-05
Minimalism: A DocumentaryDocu20166.72019-11-04
The Devil Next Door (1 seizoen)Docu2019-2019-11-04
La Casa de las Flores: El FuneralDrama2019-2019-11-02
100% CocoDrama20174.22019-11-01
Helden van de ZeeFamilie20166.72019-11-01
47 Meters DownThriller20175.62019-11-01
Gnome AloneKinderen20185.62019-11-01
American HeistActie20145.02019-11-01
Jonah HexActie20104.72019-11-01
A Walk in the WoodsActie20156.32019-11-01
48 Hours to LiveThriller20164.12019-11-01
CartelsActie20163.82019-11-01
Beauty and the BeastFantasie20146.42019-11-01
My Little Pony Friendship Is Magic: Best Gift EverKinderen20188.22019-11-01
Dying of the LightThriller20144.42019-11-01
Four BrothersActie20056.92019-11-01
Crimi Clowns: De MovieKomedie20136.92019-11-01
BarefootKomedie20146.62019-11-01
Labor DayDrama20136.92019-11-01
2001: A Space OdysseyActie19688.32019-11-01
Close RangeActie20155.02019-11-01
All Roads Lead to RomeKomedie20164.92019-11-01
Wild OatsKomedie20165.72019-11-01
Sleeping with other PeopleKomedie20156.52019-11-01
Two Night StandKomedie20146.42019-11-01
Rogue AssassinActie20076.22019-11-01
Spangas in ActieActie20155.52019-11-01
Tucker: The Man and his DreamBio19886.92019-11-01
Voor Elkaar GemaaktKomedie20176.22019-11-01
The InstituteThriller20174.12019-11-01
The PrinceActie20144.62019-11-01
Valentine's AgainRomance20145.72019-11-01
The OutcastsKomedie20175.52019-11-01
You Were Never Really HereThriller20176.82019-11-01
Sniper: Special OpsActie20163.22019-11-01
Roald Dahl's Esio TrotFamilie20157.02019-11-01
She's Funny That WayKomedie20146.12019-11-01
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans (2 seizoenen)Anime20167.92019-11-01
Atypical (3 seizoenen)Komedie20188.32019-11-01
A Remarkable TaleKomedie20196.32019-11-01
Ad Vitam (1 seizoen)Thriller20186.72019-11-01
American SonDrama20195.62019-11-01
DriveActie2019-2019-11-01
Fire in ParadiseDocu2019-2019-11-01
Hache (1 seizoen)Crime2019-2019-11-01
Wir sind die Welle (1 seizoen)Drama2019-2019-11-01
True en het Grote Oogstfeest (1 seizoen)Kinderen2019-2019-11-01
The KingBio20197.02019-11-01
Queer Eye: We're in Japan! (1 seizoen)Reality2019-2019-11-01
Line of Duty (3 seizoenen)Thriller20198.62019-11-01
L’uomo senza gravitàDrama20198.72019-11-01
Hallo Ninja (1 seizoen)Kinderen2019-2019-11-01
Holiday in the WildFamilie2019-2019-11-01
Kengan Ashura (2 seizoenen)Anime2019-2019-10-31
Midnight Diner: Tokyo Stories (2 seizoenen)Drama20198.32019-10-31
Bon Cop, Bad CopActie20066.92019-10-31
Nowhere Man (1 seizoen)Crime2019-2019-10-31
Victorious (1 seizoen)Kinderen20106.82019-10-31
The Bucket ListKomedie20077.42019-10-31
Grego Rossello: Disculpe las MolestiasStand-up2019-2019-10-31
Flavorful Origins (2 seizoenen)Docu2019-2019-10-30
Pose (2 seizoenen)Drama20188.52019-10-30
The Road to El Camino: Behind the ScenesDocu20196.82019-10-30
Luis Miguel - The Series (1 seizoen)Drama20188.12019-10-29
Shine on with Reese (1 seizoen)Docu20188.42019-10-29
Arsenio Hall: Smart & ClassyStand-up2019-2019-10-29
Little Miss SumoDocu2018-2019-10-28
A 3 Minute HugDocu2019-2019-10-28
Jumanji: Welcome to the JungleFamilie20176.92019-10-27
The Kominsky Method (2 seizoenen)Komedie2019-2019-10-25
RattlesnakeHorror2019-2019-10-25
Prank Encounters (1 seizoen)Reality2019-2019-10-25
Dolemite is my NameBio20196.82019-10-25
Wolkenbruchs Wunderliche ReiseKomedie20186.92019-10-25
Irmandade (1 seizoen)Drama2019-2019-10-25
David Letterman and Shah Rukh KhanReality2019-2019-10-25
Monzón: A Knockout BlowDrama20198.22019-10-25
Brigada Costa del Sol (1 seizoen)Drama20196.72019-10-25
Nailed It! – Spanje (1 seizoen)Reality2019-2019-10-25
Nailed It! Frankrijk (1 seizoen)Reality2019-2019-10-25
It Takes a LunaticBio2019-2019-10-25
Daybreak (1 seizoen)Komedie2019-2019-10-24
Rhythm + Flow (1 seizoen)Reality2019-2019-10-23
Dancing with the BirdsDocu2019-2019-10-23
Breakfast, Lunch & Dinner (1 seizoen)Reality2019-2019-10-23
Hail, Caesar!Komedie20166.32019-10-22
Jenny Slate: Stage FrightStand-up2019-2019-10-22
Den of ThievesActie20187.02019-10-21
Just Like HeavenKomedie20056.72019-10-20
Spirit: Samen Vrij – Ponyverhalen (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-10-18
Baby (2 seizoenen)Drama2018-2019-10-18
MeatEater (2 seizoenen)Reality20187.92019-10-18
La Casa de las Flores (2 seizoenen)Komedie2018-2019-10-18
The Unlisted (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-18
In the Bosom of a Thorn (1 seizoen)Drama20198.92019-10-18
What If (1 seizoen)Drama2019-2019-10-18
I Have a Script (1 seizoen)Komedie2019-2019-10-18
The LaundromatKomedie20196.32019-10-18
EliHorror2019-2019-10-18
Interior Design Masters (1 seizoen)Reality2019-2019-10-18
Living with Yourself (1 seizoen)Drama2019-2019-10-18
WoundsHorror20195.32019-10-18
UpstartsDrama2019-2019-10-18
DiecisieteDrama20197.22019-10-18
Tell Me Who I AmDocu20196.82019-10-18
Tatlim TatlimKomedie20175.82019-10-18
Kleine Bheem: Dilawi-special (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-18
Unnatural Selection (1 seizoen)Docu2019-2019-10-18
Toon (2 seizoenen)Komedie20168.02019-10-18
Kara Para Ask (1 seizoen)Drama20147.22019-10-16
Paw Patrol (2 seizoenen)Kinderen20186.42019-10-16
The Game ChangersDocu20198.52019-10-16
Silver Linings PlaybookKomedie20127.72019-10-16
League of Legends OriginsDocu2019-2019-10-16
Ghosts of Sugar LandDocu20195.22019-10-16
Park Na-rae: Glamour WarningStand-up2019-2019-10-16
Müslüm: Voice of PainBio20188.02019-10-15
Ride Along 2Actie20165.92019-10-15
Baahubali: The BeginningActie20158.12019-10-15
The Writer (1 seizoen)Thriller20196.62019-10-15
Magical Andes (1 seizoen)Docu2019-2019-10-15
Once Upon a Time… Life (1 seizoen)Kinderen1986-2019-10-15
Martin Matte: La vie, la mort…eh la la..!Stand-up2019-2019-10-14
BanlieusardsDrama2019-2019-10-12
Plan Coeur (2 seizoenen)Romance20197.52019-10-11
Haunted (2 seizoenen)Horror2018-2019-10-11
Insatiable (2 seizoenen)Komedie2018-2019-10-11
JawsActie19758.02019-10-11
Jaws 2Thriller19785.82019-10-11
Inside ManActie20067.62019-10-11
Notting HillKomedie19997.12019-10-11
American Pie 2Komedie20016.42019-10-11
Deep RedSci-Fi19944.82019-10-11
PaulKomedie20117.02019-10-11
LifeKomedie19996.82019-10-11
Bygones de BygonesKomedie20176.42019-10-11
Back to the Future Part IIIFamilie19907.42019-10-11
GladiatorActie20008.52019-10-11
Mercury RisingActie19986.12019-10-11
Love ActuallyRomance20037.62019-10-11
Definitely, MaybeRomance20087.12019-10-11
The PurgeHorror20135.72019-10-11
ShrekFamilie20017.82019-10-11
The Little RascalsFamilie19946.32019-10-11
The Bling LagosiansDrama2019-2019-10-11
The Tale of DespereauxFamilie20086.12019-10-11
The Land Before TimeFamilie19887.42019-10-11
El Camino: A Breaking Bad MovieActie2019-2019-10-11
The Forest of LoveCrime2019-2019-10-11
FracturedThriller20196.22019-10-11
La InfluenciaHorror20195.62019-10-11
Tower HeistActie20116.22019-10-11
Robin HoodDrama20106.62019-10-11
Ultramarine Magmell (1 seizoen)Anime2019-2019-10-10
De Dolle Tweeling 3Familie20135.12019-10-10
Gen Hoshino Stadium Tour ‘Pop Virus’Muziek2019-2019-10-10
The Walking Dead (9 seizoenen)Thriller20188.32019-10-09
Steve JobsBio20157.22019-10-09
By The SeaDrama20155.32019-10-08
Deon Cole: Cole HeartedStand-up2019-2019-10-08
Het Griezelige Verhaal van Kapitein OnderbroekKinderen2019-2019-10-08
Rookie Historian Goo Hae-Ryung (1 seizoen)Drama20197.62019-10-05
The Deep (3 seizoenen)Kinderen20168.32019-10-05
Legenden: De mythische meesters (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-05
Big Mouth (3 seizoenen + Valentijnsspecial)Komedie2017-2019-10-04
Super Monsters (3 seizoenen)Kinderen20196.72019-10-04
Rotten (2 seizoenen)Docu20197.02019-10-04
Peaky Blinders (5 seizoenen)Drama20148.82019-10-04
The Wedding Party 2: Destination DubaiKomedie20174.72019-10-04
King of BoysDrama20185.72019-10-04
Huize Herrie (2 seizoenen)Kinderen20177.32019-10-04
Raising Dion (1 seizoen)Familie2019-2019-10-04
In the Tall GrassHorror20197.82019-10-04
Super Monsters: Vida’s eerste HalloweenKinderen2019-2019-10-04
El Dragón: El regreso de un Guerrero (1 seizoen)Crime2019-2019-10-04
Merry Men: The Real Yoruba DemonsKomedie20185.22019-10-04
Creeped Out (2 seizoenen)Kinderen20196.52019-10-04
Forks over KnivesDocu20117.82019-10-03
Seis Manos (1 seizoen)Anime2019-2019-10-03
Living Undocumented (1 seizoen)Docu2019-2019-10-02
SolterasKomedie20196.62019-10-02
Kitten Rescuers (1 seizoen)Reality20176.62019-10-02
Horror Homes (1 seizoen)Reality2016-2019-10-02
License to Drill Louisiana (1 seizoen)Reality2014-2019-10-02
Ghost Town Gold (1 seizoen)Reality20128.02019-10-02
Bringing Sexy Back (1 seizoen)Reality2015-2019-10-02
Court Justice (1 seizoen)Docu2017-2019-10-02
Arthdal Chronicles (1 seizoen)Drama20197.82019-10-01
Carmen Sandiego (2 seizoenen)Familie2019-2019-10-01
Springvloed (2 seizoenen)Misdaad20167.52019-10-01
Eigen Kweek (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20167.92019-10-01
Deep ImpactSci-Fi19986.22019-10-01
First KissDrama20184.62019-10-01
Barry LyndonDrama19758.12019-10-01
Transformers: Cyberverse (1 seizoen)Kinderen20197.22019-10-01
Paprika (1 seizoen)Kinderen2017-2019-10-01
Nikki Glaser: Bangin’Stand-up2019-2019-10-01
Rumor has it...Komedie20055.52019-10-01
A Nightmare on Elm StreetHorror19847.52019-10-01
Chesapeake Shores (4 seizoenen)Drama20188.02019-09-30
Henry Danger (1 seizoen)Kinderen20145.52019-09-30
Mo Gilligan: MomentumStand-up2019-2019-09-30
Tiny House Nation (2 seizoenen)Reality20197.32019-09-29
FlatlinersSci-Fi20175.22019-09-29
Social AnimalsKomedie20185.22019-09-29
The Politician (1 seizoen)Komedie2019-2019-09-27
Skylines (1 seizoen)Crime2019-2019-09-27
Bard of Blood (1 seizoen)Actie2019-2019-09-27
In The Shadow of the MoonThriller20198.42019-09-27
Sturgill Simpson Presents Sound & FurySci-Fi2019-2019-09-27
Glitch (3 seizoenen)Drama20197.52019-09-25
Abstract: The Art of Design (2 seizoenen)Docu20198.22019-09-25
BirdersDocu2019-2019-09-25
Jeff Dunham: Beside HimselfStand-up2019-2019-09-24
We’re The MillersKomedie20137.02019-09-22
DownsizingKomedie20175.72019-09-22
Disenchantment (2 seizoenen)Komedie20197.22019-09-20
Fastest Car (2 seizoenen)Reality20197.22019-09-20
Between Two Ferns: The MovieKomedie2019-2019-09-20
Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates (1 seizoen)Docu2019-2019-09-20
London Has FallenActie20165.92019-09-20
Criminal (1 seizoen)Crime2019-2019-09-20
True: Plompoendag (1 seizoen)Kinderen2019-2019-09-20
Yol Arkadaşım 2Komedie20186.12019-09-20
Las del Hockey (1 seizoen)Drama20197.62019-09-20
Kabir SinghDrama20197.52019-09-19
Sebastian Maniscalco: What’s Wrong with PeopleStand-up20128.22019-09-18
The Last Kids on Earth (1 seizoen)Kinderen2019-2019-09-17
24 Hours to LiveActie20175.72019-09-17
Los Tigres del Norte en la Prisión de FolsomDocu2019-2019-09-15
Unbelievable (1 seizoen)Drama2018-2019-09-13
Tall GirlKomedie2019-2019-09-13
Batman BeginsActie20058.22019-09-13
Hello Privilege. It’s Me, ChelseaDocu2019-2019-09-13
Marianne (1 seizoen)Horror2019-2019-09-13
Shanghai FortressSci-fi20192.62019-09-13
Kabaneri of the Iron Fortress (1 seizoen)Anime20197.32019-09-13
Black Lagoon (3 seizoenen)Anime20108.02019-09-13
Top Boy (1 seizoen)Drama20198.22019-09-13
Monarca (1 seizoen)Drama2019-2019-09-13
The I-Land (1 seizoen)Drama2019-2019-09-12
The Mind, Explained (1 seizoen)Docu2019-2019-09-12
Rush Hour 3Actie20076.22019-09-10
EvelynDocu20187.62019-09-10
Bill Burr: Paper TigerStand-up2019-2019-09-10
Our GodfatherBio20198.02019-09-10
The Bletchley Circle: San Francisco (1 seizoen)Drama20186.62019-09-08
Jack Whitehall: Travels with my Father (3 seizoenen)Reality20197.52019-09-06
The Spy (1 seizoen)Drama2019-2019-09-06
Modest HeroesAnime20187.32019-09-06
The Modest Heroes of Studio PonocDocu2019-2019-09-06
Öldür Beni SevgilimKomedie20194.92019-09-06
The FounderDrama20167.22019-09-05
Article 15Crime20198.42019-09-04
The Crystal Calls Making the Dark CrystalDocu2019-2019-09-04
InceptionCrime20108.82019-09-03
PixelsActie20155.62019-09-02
October 1Thriller20146.62019-09-02
RuPaul's Drag Race (11 seizoenen)Reality20198.42019-09-01
Moving Art (3 seizoenen)Docu20198.62019-09-01
Avengers of Justice: Farce WarsKomedie20182.32019-09-01
JigsawHorror20175.82019-09-01
Jeepers Creepers 3Horror20174.02019-09-01
Dirty DancingDrama19877.02019-09-01
Steel MagnoliasKomedie19897.32019-09-01
The GiverDrama20146.52019-09-01
Iliza Shlesinger: War PaintStand-up20136.72019-09-01
Final Destination 5Horror20115.82019-09-01
Mad MaxHorror19796.92019-09-01
Used GoodsActie2018-2019-09-01
UnbridledThriller20185.12019-09-01
Mokalik (Mechanic)Komedie2019-2019-09-01
Transformers Rescue Bots Academy (1 seizoen)Kinderen2019-2019-09-01
Hotel Transylvania (1 seizoen)Kinderen20175.22019-08-31
True en het Regenboogrijk (3 seizoenen)Kinderen2017-2019-08-30
Kleine Bheem (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-08-30
The Dark Crystal: Age of Resistance (1 seizoen)Drama2019-2019-08-30
Styling Hollywood (1 seizoen)Reality2019-2019-08-30
13 Geboden (1 seizoen)Crime20177.22019-08-30
La Grande ClasseKomedie2019-2019-08-30
The A List (1 seizoen)Thriller20187.52019-08-30
Vis a Vis (seizoen 3)Drama20158.32019-08-30
Designated Survivor: 60 Days (1 seizoen)Drama20198.12019-08-29
Workin’ Moms (3 seizoenen)Komedie20175.52019-08-29
KardecBio20196.82019-08-29
Falling Inn LoveRomcom2019-2019-08-29
Travis Scott: Look Mom I Can FlyDocu2019-2019-08-28
Droppin’ Cash: Los Angeles (seizoen 2)Reality2018-2019-08-28
Million Pound Menu (2 seizoenen)Reality20186.32019-08-27
Dave Chappelle: Sticks & StonesStand-up2019-2019-08-26
13 Reasons Why: Beyond the Reasons (3 delen)Docu20187.92019-08-24
My Little Pony: The MovieKinderen20176.12019-08-24
13 Reasons Why (3 seizoenen)Drama20198.32019-08-23
Rust Valley Restorers (1 seizoen)Reality20188.02019-08-23
Yo-Kai Watch (1 seizoen)Kinderen2019-2019-08-23
Hero Mask (2 seizoenen)Anime2019-2019-08-23
American Factory: A Conversation with the ObamasDocu2019-2019-08-22
Love Alarm (1 seizoen)Drama2019-2019-08-22
Game OverHorror20197.72019-08-21
American FactoryDocu20196.92019-08-21
Hyperdrive (1 seizoen)Reality2019-2019-08-21
Free WillyFamilie19935.92019-08-20
Simon Amstell: Set FreeStand-up2019-2019-08-20
The ConjuringHorror20137.52019-08-18
Role ModelsKomedie20086.92019-08-17
La Reina del Sur (seizoen 2)Crime20198.12019-08-17
MINDHUNTER (2 seizoenen)Drama2017-2019-08-16
Sebastian Maniscalco: Why Would You Do That?Stand-up20167.12019-08-16
SextupletsKomedie2019-2019-08-16
Diagnosis (1 seizoen)Docu2019-2019-08-16
Invader Zim: Enter The FlorpusKinderen2019-2019-08-16
Super Monsters Back to SchoolKinderen2019-2019-08-16
La Pequeña SuizaKomedie20196.92019-08-16
Frontera Verda (1 seizoen)Thriller2019-2019-08-16
La Víctima Número Ocho (1 seizoen)Thriller20187.72019-08-16
Better Than Us (1 seizoen)Drama20186.92019-08-16
Bulletproof GangsterBio20117.12019-08-16
QB1: Beyond the Lights (seizoen 3)Docu20177.92019-08-16
45 Revoluciones (1 seizoen)Drama2019-2019-08-16
Archer (10 seizoenen)Komedie20178.92019-08-16
Whindersson Nunes: AdultoStand-up2019-2019-08-15
Cannon Busters (1 seizoen)Anime2019-2019-08-15
Sacred Games (2 seizoenen)Drama2018-2019-08-15
Happy Jail (1 seizoen)Docu2019-2019-08-14
The Big Bang Theory (11 seizoenen)Komedie20078.22019-08-13
Knightfall (2 seizoenen)Actie20176.62019-08-13
Calum von Moger: UnbrokenDocu20199.02019-08-13
Tiffany Haddish Presents: They Ready (1 seizoen)Stand-up2019-2019-08-13
The 100 (6 seizoenen)Sci-Fi20197.82019-08-12
De Smurfen (1 seizoen)Kinderen19817.22019-08-12
Sex and the City 2Komedie20104.42019-08-10
Colin Quinn Red State Blue StateStand-up20198.52019-08-10
GLOW (3 seizoenen)Komedie20188.02019-08-09
The Family (1 seizoen)Docu2019-2019-08-09
Sintonia (1 seizoen)Drama2019-2019-08-09
Rocko’s Modern Life: Static ClingFamilie20198.82019-08-09
Jaoon Kahan Bata Ae DilDrama20195.12019-08-09
MaggieHorror20155.62019-08-08
Roll Red RollDocu20186.92019-08-08
The Naked Director (1 seizoen)Drama2019-2019-08-08
Dollar (1 seizoen)Drama2019-2019-08-08
Wu Assassins (1 seizoen)Actie2019-2019-08-08
BadlaCrime20198.02019-08-07
Blade Runner 2049Actie20178.02019-08-07
ScrewballDocu20187.22019-08-06
No Good Nick (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-08-05
Power RangersActie20176.02019-08-05
Enter The AnimeDocu2019-2019-08-05
CocoFamilie20178.42019-08-04
Our Planet – Behind The ScenesDocu2019-2019-08-03
Birth of the DragonActie20175.42019-08-03
Derry Girls (2 seizoenen)Komedie2018-2019-08-02
Ask the Storybots (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-08-02
Dear White People (3 seizoenen)Komedie2018-2019-08-02
Are We Done Yet?Komedie2018-2019-08-02
Jason and the ArgonautsFamilie19637.42019-08-02
Jack and JillKomedie20113.32019-08-02
Léa & IDocu2019-2019-08-02
OtherhoodKomedie2019-2019-08-02
Basketball or Nothing (1 seizoen)Reality2019-2019-08-02
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir (3 seizoenen)Kinderen20168.22019-08-01
A Certain Magical Index: The MovieAnime20136.72019-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20177.02019-08-01
Where Eagles DareActie19687.72019-08-01
The Smurfs 2Kinderen20135.32019-08-01
A Certain Scientific Railgun (2 seizoenen)Anime20097.62019-08-01
A Certain Magical Index (2 seizoenen)Anime20087.02019-08-01
Tom en Jerry: de filmKinderen19925.42019-08-01
The Mirror Has Two FacesKomedie19966.62019-08-01
The Letdown (2 seizoenen)Komedie20177.52019-07-31
The Red Sea Diving ResortThriller20199.02019-07-31
Mon FrèreDrama2019-2019-07-31
Once Upon a Time in MexicoActie20036.42019-07-30
Whitney Cummings: Can I Touch It?Stand-up2019-2019-07-30
Twelve Forever (1 seizoen)Kinderen2019-2019-07-29
My First First Love (2 seizoenen)Drama2019-2019-07-26
Orange is the New Black (7 seizoenen)Drama20188.12019-07-26
De Hopeloze Heks (3 seizoenen)Kinderen20186.52019-07-26
Sugar Rush (2 seizoenen)Reality20187.02019-07-26
Girls with BallsKomedie20185.52019-07-26
Demain Tout CommenceKomedie20167.42019-07-26
El HijoThriller20196.82019-07-26
EerieHorror20186.62019-07-26
BoiThriller20196.32019-07-26
Guy Martin: Last Fight of the Vulcan BomberDocu20157.52019-07-26
Het Leven Is Te Kort: De SpecialKomedie20137.82019-07-26
Another Life (1 seizoen)Thriller2019-2019-07-25
Johnny Test (2 seizoenen)Kinderen20065.02019-07-24
I Am LegendActie20077.22019-07-24
The Great HackDocu20197.12019-07-24
One Spring Night (1 seizoen)Drama2019-2019-07-20
Pacific RimActie20136.92019-07-20
Barbie Dreamhouse Adventures (2 seizoenen)Kinderen20186.82019-07-19
Queer Eye (4 seizoenen)Reality20198.72019-07-19
Heldenverhalen van Kapitein Onderbroek (S03)Kinderen2019-2019-07-19
Last Chance U (4 delen)Docu20188.52019-07-19
Comedians in Cars Getting Coffee (6 collecties)Talkshow20198.22019-07-19
La Casa de Papel (3 seizoenen)Thriller20197.72019-07-19
Typewriter (1 seizoen)Thriller2019-2019-07-19
¡Ay, mi madre!Komedie2019-2019-07-19
Secret ObsessionThriller2019-2019-07-18
Pinky Malinky (3 seizoenen)Kinderen20196.52019-07-17
The World’s Most Extraordinary Homes (2 seizoenen)Reality20197.62019-07-17
New York MinuteKomedie20044.92019-07-16
Frankenstein’s Monster’s Monster, FrankensteinKomedie2019-2019-07-16
Grizzy et les Lemmings (1 seizoen)Kinderen20176.82019-07-15
Patriots DayCrime20167.42019-07-15
Super DeluxeDrama2019-2019-07-14
HancockActie20086.42019-07-13
The Milk SystemDocu20177.22019-07-13
3 Onder: Verhalen Uit Arcadia (2 seizoenen)Kinderen20187.92019-07-12
Bonusfamiljen (3 seizoenen)Komedie20187.62019-07-12
You Me Her (4 seizoenen)Komedie20176.32019-07-12
Extreme Engagement (1 seizoen)Reality2019-2019-07-12
Blown Away (1 seizoen)Reality2019-2019-07-12
Kidnapping StellaThriller2019-2019-07-12
Point BlankActie2019-2019-07-12
Las Crónicas Del Taco (1 seizoen)Reality2019-2019-07-12
True Tunes: Songs (1 seizoen)Kinderen2019-2019-07-12
4 LatasDrama20196.82019-07-12
Cities of Last ThingsDrama2018-2019-07-11
Parchis The DocumentaryDocu2019-2019-07-10
SuburbiconDrama20175.62019-07-10
Aziz Ansari: Right NowStand-up2019-2019-07-09
Vrije Teugels (3 seizoenen)Kinderen2018-2019-07-06
CristinaDocu20168.02019-07-05
Abyss (1 seizoen)Komedie2019-2019-07-04
Booba (2 seizoenen)Kinderen20148.42019-07-04
Kakegurui (2 seizoenen)Anime2018-2019-07-04
Stranger Things (3 seizoenen)Thriller20168.92019-07-04
Yummy Mummies (2 seizoenen)Reality2017-2019-07-03
The Last Czars (1 seizoen)Drama2019-2019-07-03
The Fresh Prince of Bel-Air (6 seizoenen)Komedie19957.92019-07-01
NOVA: Secrets of the Shining KnightDocu20177.42019-07-01
NOVA: Death Dive to SaturnDocu20177.32019-07-01
Little Singham Bandarpur Mein Hu Ha HuKinderen2019-2019-07-01
NOVA: Thai Cave RescueDocu20087.52019-07-01
NOVA: Holocaust Escape TunnelDocu20177.82019-07-01
Dark ShadowsKomedie20126.22019-07-01
NOVA: Prediction by the NumbersDocu20187.42019-07-01
Grown Ups 2Komedie20135.42019-07-01
NOVA: First Face of AmericaDocu20187.52019-07-01
BlowDrama20017.52019-07-01
NOVA: Decoding the Weather MachineDocu20188.12019-07-01
NOVA: Poisoned WaterDocu20178.12019-07-01
NOVA: Black Hole ApocalypseDocu20188.22019-07-01
The TouristActie20106.22019-07-01
SwipedKomedie20184.42019-07-01
The Accountant of AuschwitzDocu20187.02019-07-01
NOVA: Ultimate Mars ChallengeDocu20127.62019-07-01
Zombie Dumb (2 seizoenen)Kinderen2017-2019-07-01
Molang (1 seizoen)Kinderen20158.32019-07-01
Hatchimals: Adventures in Hatchtopia (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-07-01
Elizabeth The Golden AgeDrama20076.92019-07-01
Katherine Ryan: Glitter RoomStand-up2019-2019-07-01
Romeo Akbar WalterActie20196.72019-06-30
Glee (6 seizoenen)Komedie20096.82019-06-30
Scare TacticsReality20116.92019-06-30
RuPaul’s Drag Race: All Star (seizoen 4)Reality20188.52019-06-29
Battle: Los AngelesActie20115.82019-06-29
Instant Hotel (2 seizoenen)Reality2018-2019-06-28
Motown Magic (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-06-28
Paquita Salas (3 seizoenen)Komedie20187.92019-06-28
Dope (3 seizoenen)Docu20177.42019-06-28
ShaftActie20196.22019-06-28
Family Business (1 seizoen)Komedie2019-2019-06-28
Exhibit A (1 seizoen)Crime2019-2019-06-28
Tales of the City (1 seizoen)Drama19938.72019-06-28
More Tales of the City (1 seizoen)Drama19988.22019-06-28
Further Tales of the City (1 seizoen)Drama20017.92019-06-28
Daniel Sosa: MaleducadoStand-up2019-2019-06-27
ANIMAMuziek2019-2019-06-27
KahaaniThriller20128.12019-06-26
Hikaru Utada Laughter in the Dark TourMuziek2018-2019-06-26
The GolemHorror20186.02019-06-26
Mike Epps: Only One MikeStand-up2019-2019-06-25
Forest of Piano (2 seizoenen)Anime2018-2019-06-24
Man of SteelActie20137.12019-06-23
Cop OutActie20105.62019-06-23
The LosersActie20106.42019-06-23
Wind RiverCrime20177.72019-06-23
Go! Vive a Tu Manera (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-06-21
The Casketeers (2 seizoenen)Reality20186.52019-06-21
Girl, Incarcerated (2 seizoenen)Reality20187.32019-06-21
DARK (2 seizoenen)Thriller20178.62019-06-21
The Confession Tapes (2 seizoenen)Docu2017-2019-06-21
Salem: His Sister’s FatherDrama2014-2019-06-21
Neon Genesis Evangelion (1 seizoen)Anime2019-2019-06-21
Mr. Iglesias (1 seizoen)Komedie2019-2019-06-21
The End of EvangelionAnime19978.22019-06-21
Evangelion: Death (True)²Anime1998-2019-06-21
Same Kind of Different as MeDrama20176.52019-06-21
Bewildered BolbolKomedie2010-2019-06-20
An Upper EgyptianKomedie2014-2019-06-20
ReactionKomedie2011-2019-06-20
Good LuckDrama2012-2019-06-20
Three-Quarters DecentKomedie2010-2019-06-20
The PlayerKomedie2012-2019-06-20
The ChordCrime2010-2019-06-20
Unruly FriendsThriller2011-2019-06-20
BeatsDrama2019-2019-06-19
The Edge of DemocracyDocu20196.52019-06-19
Memory GamesDocu20187.62019-06-19
From Japan to EgyptKomedie20176.12019-06-19
Adam Devine: Best Time Of Our LivesStandup2019-2019-06-18
Bob Lazar Area 51 and Flying SaucersDocu20185.92019-06-18
The Missing (3 seizoenen)Drama20198.12019-06-17
Maggie & Bianca: Fashion Friends (3 seizoenen)Komedie20186.92019-06-17
Monopoly The Bank Of LuckKomedie20175.72019-06-16
Bigfoot JuniorFamilie20176.12019-06-16
So Was Von DaKomedie20185.92019-06-16
Aggretsuko (2 seizoenen)Anime20188.02019-06-14
Jessica Jones (3 seizoenen)Actie20158.02019-06-14
Oprah Winfrey Presents When They See Us NowDocu2019-2019-06-14
The Dark TowerActie20175.72019-06-14
Leila (1 seizoen)Drama2019-2019-06-14
Murder MysteryKomedie2019-2019-06-14
Trinkets (1 seizoen)Drama2019-2019-06-14
Awake: The Million Dollar Game (1 seizoen)Reality2019-2019-06-14
Unité 42 (1 seizoen)Drama20177.12019-06-14
Life Overtakes MeDocu20194.92019-06-14
Well-Intended Love (1 seizoen)Drama20197.62019-06-14
Charité At War (1 seizoen)Drama2019-2019-06-14
Yankee (1 seizoen)Crime2019-2019-06-14
El Caso Alcàsser (1 seizoen)Docu2019-2019-06-14
Kakegurui (2 seizoenen)Thriller20186.42019-06-13
Jinn (1 seizoen)Thriller2019-2019-06-13
Savage RaghdaKomedie2018-2019-06-13
FlimflamKomedie2016-2019-06-13
ConvictDrama2014-2019-06-13
The Right OneDrama2011-2019-06-13
The Ant’s ScreamKomedie2010-2019-06-13
The CellActie2017-2019-06-13
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan StoryDocu2019-2019-06-12
Jo Koy: Comin’ in HotStand-up2019-2019-06-12
Luka ChuppiDrama20196.42019-06-12
LEGO City 2018Kinderen2018-2019-06-11
Dummie de Mummie 2Familie20155.92019-06-10
RuPaul’s Drag Race Holi-Slay SpectacularReality20184.72019-06-08
Rules Don't ApplyKomedie20165.72019-06-08
Designated Survivor (3 seizoenen)Drama20188.22019-06-07
3% (3 seizoenen)Sci-Fi20167.62019-06-07
Tales of the City (1 seizoen)Drama20197.62019-06-07
I Am MotherThriller20196.22019-06-07
Super Monsters Monster Pets (1 seizoen)Kinderen2019-2019-06-07
Elisa y MarcelaDrama20195.92019-06-07
De Emoji FilmFamilie20173.22019-06-07
Rock My HeartDrama20176.42019-06-07
Alles ist GutCrime2018-2019-06-06
Best NeighborsKomedie2014-2019-06-06
Ms. MammyKomedie2012-2019-06-06
Freezer's CampaignKomedie2016-2019-06-06
From Japan to EgyptKomedie2017-2019-06-06
It's Okay, BuddyMuziek2017-2019-06-06
FarceKomedie2017-2019-06-06
The Thief and the ImbecileDrama2013-2019-06-06
Sameer Abu AlneelKomedie2013-2019-06-06
Step OutsideKomedie2018-2019-06-06
The Republic of ImbabaCrime2015-2019-06-06
Black Mirror (5 seizoenen)Drama20168.92019-06-05
Happy! (2 seizoenen)Komedie20178.32019-06-05
Dolphin KickFamilie20196.22019-06-05
Miranda Sings Live Your WelcomeStand-up2019-2019-06-04
Malibu Rescue The Series (1 seizoen)Komedie20195.32019-06-03
Ocean's ThirteenActie20076.92019-06-02
The Hangover Part IIIKomedie20135.82019-06-02
Elementary (6 seizoenen)Thriller20138.02019-06-01
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (8 seizoenen)Kinderen20166.62019-06-01
A Thousand Goodnights (1 seizoen)Drama2019-2019-06-01
#Selfie 69Komedie20166.92019-06-01
#SelfieKomedie20146.22019-06-01
Love is a StoryRomance20156.52019-06-01
LEGO Marvel Super Heroes: Guardians of the GalaxyKinderen20176.92019-06-01
Dummie de MummieFamilie20146.02019-06-01
LEGO Marvel Super Heroes: Black PantherKinderen20186.32019-06-01
Life in the DoghouseDocu20188.12019-06-01
ACS: The Assassination of Gianni Versace (1 seizoen)Drama20188.52019-06-01
Police AcademyActie19846.72019-06-01
The RiteHorror20116.02019-06-01
Oh, Ramona!Komedie20196.22019-06-01
Littlest Pet Shop: A World of Our Own (2 seizoenen)Kinderen20186.82019-06-01
Bad Blood (2 seizoenen)Drama2018-2019-05-31
Good Girls (2 seizoenen)Komedie20187.52019-05-31
PHorror20065.12019-05-31
When They See Us (1 seizoen)Drama2019-2019-05-31
How to Sell Drugs Online (Fast) (1 seizoen)Drama2019-2019-05-31
Always Be My MaybeKomedie2019-2019-05-31
Killer Ratings (1 seizoen)Docu2019-2019-05-31
De Kleine VampierFamilie20175.42019-05-31
Mother!Horror20176.62019-05-31
ChopsticksKomedie2019-2019-05-31
Jugar Con Fuego (1 seizoen)Drama20199.02019-05-31
Talkshow David Letterman (2 seizoenen)Talkshow20188.22019-05-31
Svaha: The Sixth FingerThriller20196.42019-05-30
Storm: Letters van VuurDrama20176.12019-05-29
The Frankenstein Chronicles (2 seizoenen)Thriller20157.42019-05-29
Hans Teeuwen - Echte RancuneStand-up20186.82019-05-29
iZombie (4 seizoenen)Komedie20178.02019-05-28
Phi (2 seizoenen)Thriller20178.02019-05-27
Historical RoastsStand-up2019-2019-05-27
After Porn EndsDocu20125.72019-05-27
Dynasty (2 seizoenen)Drama20197.32019-05-25
La La LandMuziek20168.02019-05-25
Javier Guzman – Ga-Bie-JerStand-up2019-2019-05-25
The Dark CrystalFamilie19827.22019-05-25
She's Gotta Have It (2 seizoenen)Romance19866.62019-05-24
The Unauthorized Bash Brothers ExperienceMuziek2019-2019-05-24
Hyper Hardboiled Gourmet ReportDocu2017-2019-05-24
The PerfectionHoror20186.62019-05-24
Rim of the WorldActie2018-2019-05-24
What/If (1 seizoen)Thriller2019-2019-05-24
ThackerayDrama20195.32019-05-24
After MariaDocu2019-2019-05-24
JoyDrama20183.82019-05-24
Slasher (3 seizoenen)Thriller20166.62019-05-23
Possessed (S01E16)Thriller2019-2019-05-22
A Tale of Two KitchensDocu2019-2019-05-22
Mard Ko Dard Nahin HotaActie20177.52019-05-22
Wanda Sykes: Not NormalStand-up2019-2019-05-21
ZeroKomedie20185.72019-05-21
Prince of Peoria (2 seizoenen)Kinderen20195.52019-05-20
Clash of the TitansActie20105.82019-05-19
The Great GatsbyDrama20137.32019-05-18
Nailed It! (3 seizoenen)Reality20197.32019-05-17
The Rain (2 seizoenen)Thriller20196.32019-05-17
White Gold (2 seizoenen)Komedie20197.42019-05-17
See You YesterdaySci-Fi2019-2019-05-17
It's Bruno (1 seizoen)Komedie2019-2019-05-17
Saverio Raimondo: Il Satiro ParlanteStandup2019-2019-05-17
Morir para contarDocu20186.92019-05-17
ReMastered: The Lion’s ShareDocu2019-2019-05-17
1994 (1 seizoen)Docu2019-2019-05-17
A Horse for DannyDrama19956.42019-05-16
Good SamFamilie2019-2019-05-16
René van Meurs - Even Goede VriendenStandup2018-2019-05-16
Patrick Laureij - Dekking HoogStandup2018-2019-05-16
Wolfblood (seizoen 1)Drama20127.92019-05-15
Ronald Snijders: Welke ShowStandup2017-2019-05-15
Rayen Panday: Niet Verder VertellenStandup2017-2019-05-15
Pieter Derks: SpotStandup2018-2019-05-15
Tim Fransen – Het Failliet van de Moderne TijdStandup2017-2019-05-15
Najib Amhali: I AmhaliStandup2016-2019-05-15
Ronald Goedemondt: Geen Sprake VanStandup2018-2019-05-15
Emilio Guzman: Alle Mensen VerzamelenStandup2017-2019-05-15
Peter Pannekoek – Zacht van binnenStandup2017-2019-05-15
De Partizanen: Welkom in PartizaniëStandup2019-2019-05-15
Soundos El Ahmadi: Soundos, AangenaamStandup2019-2019-05-15
Lenette van Dongen: TegenwindStandup2017-2019-05-15
Revisions (1 seizoen)Anime20196.42019-05-14
Weed the PeopleDocu20187.02019-05-14
Still LAUGH-IN: The Stars CelebrateKomedie2019-2019-05-14
Malibu RescueKomedie2009-2019-05-13
The Mechanism (2 seizoenen)Thriller20198.82019-05-10
Easy (3 seizoenen)Komedie20176.82019-05-10
Wine CountryKomedie2019-2019-05-10
The Society (1 seizoen)Drama2019-2019-05-10
El ReclusoDrama20187.22019-05-10
Dry MartinaDrama20186.92019-05-10
Gente que viene y bahKomedie20196.82019-05-10
Jailbirds (1 seizoen)Reality2018-2019-05-10
ShéhérazadeDrama20187.22019-05-10
WhitneyDocu20187.22019-05-10
La Vraie vie des profsKomedie20133.72019-05-09
Jochem Myjer – Even Geduld Aub!Stand-up2016-2019-05-09
Antar: Son of ShadadKomedie2017-2019-05-09
Lion’s HeartActie20133.42019-05-09
TattahKomedie2013-2019-05-09
RegattaActie2015-2019-05-09
The Bulbul’s NestKomedie2013-2019-05-09
Lucifer (4 seizoenen)Drama20178.32019-05-08
El Recluso (1 seizoen)Drama20187.22019-05-08
Shadowhunters (3 seizoenen)Drama20186.42019-05-07
Last BreathDocu20198.52019-05-06
Jochem Myjer: AdéhadéStand-up20037.72019-05-06
A Monster CallsSci-Fi20167.52019-05-04
Hans Teeuwen: SpiksplinterStand-up20116.42019-05-04
Daniël Arends: BlessuretijdStand-up20137.82019-05-04
Jochem Myjer: De Rust ZelveStand-up20107.92019-05-04
Ronald Goedemondt – De R van RonaldStand-up20147.92019-05-04
Jochem Myjer – Yeeehaaa!Stand-up2007-2019-05-04
Cupcake en Dino – Tot uw dienst (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-05-03
The Last SummerKomedie2019-2019-05-03
Tuca en Bertie (1 seizoenen)Komedie2019-2019-05-03
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileCrime20197.42019-05-03
Dead to Me (1 seizoen)Komedie2019-2019-05-03
A Pesar de TodoKomedie2019-2019-05-03
Jo Pil-ho: The Dawning RageCrime2019-2019-05-03
Dumplin'Komedie20186.72019-05-03
Flinch (1 seizoen)Reality2019-2019-05-03
All in my FamilyDocu2019-2019-05-03
Historia de un Crimen: Colmenares (1 seizoen)Drama2019-2019-05-03
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterStand-up20147.82019-05-03
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERStand-up20177.62019-05-03
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwStand-up20167.32019-05-03
Sara Kroos: Van JewelsteStand-up20157.22019-05-03
Daniël Arends – Carte BlancheStand-up20167.42019-05-03
Ocean’s TwelveActie20046.52019-05-02
Stir CrazyKomedie19806.82019-05-02
Hamza's SuitcaseKomedie2017-2019-05-02
American Experience: The Circus (1 seizoen)Docu2018-2019-05-02
Knock Down the HouseDocu20196.82019-05-01
Shot CallerCrime20177.32019-05-01
Free FireActie20166.42019-05-01
The PactDocu2014-2019-05-01
Precious CargoActie20164.62019-05-01
FamiliyeCrime20176.82019-05-01
Resident Evil: RetributionActie20125.42019-05-01
ZodiacCrime20077.72019-05-01
Full Metal JacketDrama20138.32019-05-01
Mad Max Beyond ThunderdomeActie19856.32019-05-01
American Experience: The Island MurderDocu20187.12019-05-01
Kill Hitler! The Luck of the DevilDocu20157.02019-05-01
Zone Blanche (1 seizoen)Thriller20177.62019-04-30
Baki (2 seizoenen)Anime2019-2019-04-30
Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity WardStand-up2019-2019-04-30
Ingress: The Animation (1 seizoen)Anime20188.12019-04-30
The Wandering EarthSci-Fi20197.32019-04-30
Organize İşler: Sazan SarmalıDrama20196.02019-04-29
SleightDrama20165.92019-04-29
42Drama20137.52019-04-28
Chambers (1 seizoenen)Horror2019-2019-04-26
Street Food (1 seizoen)Docu2019-2019-04-26
ReMastered: Devil at the CrossroadsDocu2019-2019-04-26
An Hour and a HalfDrama20127.22019-04-25
A Mission in an Old MovieKomedie2012-2019-04-25
Love StationKomedie20115.62019-04-25
Amar’s HandsDrama20116.02019-04-25
Omar and Salma 3Komedie20123.82019-04-25
The Consul’s SonCrime2011-2019-04-25
Bonding (1 seizoenen)Komedie2019-2019-04-24
I Think You Should Leave with Tim RobinsonKomedie2019-2019-04-23
Little Singham in LondonKomedie2018-2019-04-22
The NotebookDrama20047.92019-04-22
Grass is GreenerDocu2019-2019-04-20
Star Trek: Discovery (2 seizoenen)Actie20197.42019-04-19
Samantha! (2 seizoenen)Komedie2018-2019-04-19
Abdo MotaCrime20123.02019-04-19
Sheikh JacksonDrama20177.02019-04-19
Rilakkuma and Kaoru (1 seizoenen)Anime20196.52019-04-19
Lykke-PerDrama20187.42019-04-19
Someone GreatKomedie2019-2019-04-19
Music TeacherDrama2018-2019-04-19
Brené Brown: The Call to CourageDocu2019-2019-04-19
Lo SpietatoCrime20196.12019-04-19
Lunatics (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-19
ClashDrama20167.52019-04-18
The TreasureActie20177.22019-04-18
WardaHorror20145.22019-04-18
My Dog is My GuideKomedie20133.72019-04-18
Detention LetterActie2017-2019-04-18
Roh's BeautyDrama20143.62019-04-18
Because We're Heading OutKomedie20164.32019-04-18
My Wife and My WifeyKomedie2014-2019-04-18
Alarmoty in the Land of FireKomedie2017-2019-04-18
May You ProsperMuziek2017-2019-04-18
The Walls of the MoonActie20156.02019-04-18
30 Days of LuxuryKomedie2016-2019-04-18
De Film van Dylan HaegensKomedie20185.62019-04-17
Dabbe 6: The ReturnHorror20156.02019-04-17
Homecoming: A film by BeyoncéDocu2019-2019-04-17
Franco Escamilla: Bienvenido al MundoStand-up2019-2019-04-17
Super Monsters Furever FriendsKinderen2019-2019-04-16
The Creative BrainDocu2019-2019-04-16
Generation Iron 3Docu20187.62019-04-15
BallerinaFamilie2016-2019-04-14
Jane The Virgin (4 seizoenen)Komedie20177.82019-04-13
Persona (1 seizoen)Drama20197.62019-04-12
Special (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-12
Francesco de Carlo: Cose di questo mondoStand-up2019-2019-04-12
The Perfect DateRomcom2019-2019-04-12
Huge in France (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-12
¿A quién te llevarías a una isla desierta?Drama20197.62019-04-12
BombairiyaKomedie20184.12019-04-12
Horror StoryHorror20135.02019-04-12
AzharDrama20165.92019-04-12
PettaActie20197.62019-04-12
Notes on BlindnessDocu20167.12019-04-12
Dabbe 5: Zehr-i CinHorror20146.32019-04-12
Dabbe: Cin CarpmasiHorror20137.02019-04-12
Black Summer (1 seizoen)Horror2019-2019-04-11
You vs WildAvontuur2019-2019-04-10
The SilenceHorror2019-2019-04-10
Liss Pereira: Reteniendo LíquidosStand-up2019-2019-04-10
Outlander (3 seizoenen)Drama20178.52019-04-06
Hajwala 2: Mysterious MissionActie20184.82019-04-06
FuryActie20147.62019-04-06
Het Regent Gehaktballen 2Familie20136.42019-04-06
The CovenantThriller20065.32019-04-06
The Other GuysActie20106.72019-04-06
The Night BeforeKomedie20156.42019-04-06
AnnieFamilie20145.32019-04-06
Spirit: Samen Vrij (8 seizoenen)Kinderen20186.42019-04-05
Roman Empire: Reign of Blood (3 seizoenen)Drama2018-2019-04-05
Our Planet (1 seizoen)Docu2019-2019-04-05
Quicksand (1 seizoen)Crime20198.32019-04-05
Unicorn StoreKomedie20173.62019-04-05
Alien WarfareActie2016-2019-04-05
Tijuana (1 seizoenen)Drama2019-2019-04-05
Playing HardDocu20187.12019-04-05
Guilty Crown (1 seizoenen)Anime20117.22019-04-05
Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa LagaDrama20195.72019-04-03
Ricardo Quevedo: Los Amargados Somos MasStand-up2019-2019-04-03
Suzzanna: Buried AliveHorror20187.02019-04-03
TroyActie20047.22019-04-02
Kevin Hart: IrresponsibleStand-up2019-2019-04-02
March Comes in Like a Lion (2 seizoenen)Anime20168.22019-04-01
Pokémon the Series: Sun & Moon (2 seizoenen)Familie2016-2019-04-01
Homeland (7 seizoenen)Thriller20138.42019-04-01
The Age of InnocenceDrama19937.22019-04-01
SleeplessActie20175.62019-04-01
I Am MarisDocu2018-2019-04-01
Fate/Zero (2 seizoenen)Anime20128.32019-04-01
300Actie20077.72019-04-01
OrphanThriller20097.02019-04-01
Naked Among WolvesDrama20157.12019-04-01
Son of a GunActie20146.52019-04-01
Gevoel voor Tumor (1 seizoen)Drama20188.42019-04-01
In Vlaamse Velden (1 seizoen)Drama20147.32019-04-01
Ultraman (1 seizoen)Anime2019-2019-04-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingFamilie20145.62019-04-01
HartenstraatKomedie20146.32019-04-01
The TrapKomedie2017-2019-04-01
The Spy Who Fell to EarthDocu2019-2019-04-01
Spider-Man HomecomingActie20177.52019-03-31
Shut InThriller20164.72019-03-31
Baby DriverActie20177.62019-03-31
Seven PoundsDrama20087.72019-03-31
Trailer Park Boys: The Animated Series (1 seizoen)Komedie2019-2019-03-31
PriestActie20115.72019-03-31
Did You Hear About the Morgans?Romcom20094.82019-03-31
De Bende van OssCrime20116.42019-03-30
Santa Clarita Diet (3 seizoenen)Komedie20177.62019-03-29
Timeless (2 seizoenen)Actie20177.62019-03-29
The HighwaymenCrime20197.12019-03-29
Osmosis (1 seizoen)Sci-Fi2019-2019-03-29
BayonetaDrama20186.02019-03-29
15 AugustDrama2019-2019-03-29
The Legend of Cocaine IslandDocu20187.72019-03-29
O sabor das margaridas (1 seizoen)Thriller2018-2019-03-29
Traitors (1 seizoen)Thriller20196.22019-03-29
Ainori Love Wagon: Asian Journey (2 seizoenen)Reality20196.82019-03-28
Cars 3Familie20176.82019-03-28
Romance is a Bonus Book (1 seizoen)Drama20197.62019-03-26
Nate Bargatze: The Tennessee KidStand-up2019-2019-03-26
SuperlopézActie20185.42019-03-24
The OA (2 seizoenen)Thriller20197.72019-03-22
Historia de un Crimen: Colosio (1 seizoen)Drama2019-2019-03-22
The DirtMuziek2019-2019-03-22
Delhi Crime (1 seizoen)Drama20198.12019-03-22
ReMastered: The Miami Showband MassacreDocu2019-2019-03-22
Nero a Metà (1 seizoen)Thriller20186.22019-03-22
Charlie in de Stickerstad (1 seizoen)Kinderen2019-2019-03-22
Selling Sunset (1 seizoen)Reality2019-2019-03-22
Coisa Mais Linda (1 seizoen)Drama2019-2019-03-22
The Rolling Stones Olé, Olé, Olé!Muziek20166.52019-03-22
Durante La TormentaThriller20197.42019-03-22
Antoine Griezmann: Champion du MondeDocu2019-2019-03-21
Stay Tuned! (1 seizoen)Drama2019-2019-03-21
My Husband Won’t Fit (1 seizoen)Drama2019-2019-03-20
Bleed for ThisDrama20166.82019-03-20
Alexis Viera: A Story of SurvivingDocu2019-2019-03-20
Amy Schumer GrowingStand-up2019-2019-03-19
In the Shadow of IrisCrime20166.12019-03-18
Coco avant ChanelDrama20096.72019-03-17
Robozuna (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-03-15
Turn Up Charlie (1 seizoen)Komedie2019-2019-03-15
Love, Death + Robots (1 seizoen)Thriller2019-2019-03-15
The Disappearance of Madeleine McCann (1 seizoen)Docu2019-2019-03-15
Si No Te Hubiese Conocido (1 seizoen)Romance2019-2019-03-15
Chief DaddyKomedie2018-2019-03-15
Dance Academy The ComebackDrama20177.02019-03-15
Triple FrontierActie20198.82019-03-13
Terrace House: Opening New Doors (6 seizoenen)Reality20197.82019-03-12
Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest HitsStand-up2019-2019-03-12
The Blind SideDrama20097.72019-03-10
Koning van KatorenFamilie20116.12019-03-08
Berserk: The Golden Age Arc IAnime20127.72019-03-08
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.82019-03-08
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20137.82019-03-08
Shadow (1 seizoen)Crime2019-2019-03-08
Walk. Ride. Rodeo.Drama2019-2019-03-08
JuanitaDrama2019-2019-03-08
Immortals (1 seizoen)Drama2018-2019-03-08
After Life (1 seizoen)Komedie2019-2019-03-08
The Order (1 seizoen)Drama2019-2019-03-07
Sylvanian Families (1 seizoen)Kinderen2018-2019-03-07
Sylvanian Families A Town of DreamsKinderen2017-2019-03-07
Sylvanian Families The Treasure of Sylvanian VillageKinderen2018-2019-03-07
Rough NightKomedie2017-2019-03-07
Crazy Ex-Girlfriend (3 seizoenen)Komedie20167.62019-03-07
Secret City (2 seizoenen)Drama20197.32019-03-06
The Hard WayActie2019-2019-03-06
Zoostraat 64 (1 seizoen)Kinderen20106.42019-03-05
Paris Can WaitRomance20165.82019-03-04
The Zookeeper’s WifeDrama20177.02019-03-03
Weapon of ChoiceDocu20186.32019-03-02
The Break-UpKomedie20065.82019-03-02
Jeff Dunham’s Very Special Christmas SpecialStand-up20087.62019-03-02
Snow White and the HuntsmanSci-fi20126.12019-03-02
Larva Eiland (2 seizoenen)Kinderen20196.92019-03-01
The Disastrous Life of Saiki K. (3 seizoenen)Anime20188.22019-03-01
ClickKomedie20066.42019-03-01
Pineapple ExpressActie20087.02019-03-01
Friends with BenefitsKomedie20116.62019-03-01
Four BrothersActie20056.92019-03-01
Paranormal InvestigationHorror2018-2019-03-01
21Drama20086.82019-03-01
Radio RebelFamilie20126.12019-03-01
The Pursuit of HappynessDrama20068.02019-03-01
Pants on FireFamilie20145.42019-03-01
Leal, solo hay una forma de vivirActie20188.02019-03-01
White House DownActie20136.42019-03-01
The Boy Who Harnessed the WindDrama20196.72019-03-01
Northern Rescue (1 seizoen)Drama2019-2019-03-01
Cricket Fever: Mumbai Indians (1 seizoen)Docu2019-2019-03-01
River's EdgeDrama20186.52019-03-01
Losers (1 seizoen)Docu2019-2019-03-01
Tu HijoCrime20186.72019-03-01
Think Like a ManRomcom20126.62019-03-01
Het regent gehaktballenFamilie20097.02019-03-01
Eat Pray LoveRomance20105.82019-03-01
Transformers: The Last KnightActie20175.22019-03-01
WiplalaFamilie20146.12019-03-01
MinoesFamilie20016.92019-03-01
Isn’t It RomanticRomcom20196.32019-02-28
Blue Exorcist (1 seizoen)Anime20117.62019-02-28
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionStand-up20067.42019-02-27
Quién te cantaráDrama20187.42019-02-27
BaywatchActie20175.62019-02-26
WolfActie20136.22019-02-26
Gantz (1 seizoen)Anime20047.32019-02-24
The Photographer of MauthausenDrama20186.62019-02-23
ChipsActie20176.02019-02-23
Chef's Table (6 seizoenen)Docu20198.62019-02-22
The Big Family Cooking Showdown (2 seizoenen)Reality20196.92019-02-22
Suburra (2 seizoenen)Drama20198.02019-02-22
Rebellion (2 seizoenen)Drama20196.72019-02-22
AppThriller20135.52019-02-22
Fashion ChicksKomedie20155.32019-02-22
My Big Fat Greek Wedding 2Komedie20166.02019-02-22
PaddletonDrama20198.12019-02-22
Paris est à nousDrama2019-2019-02-22
FirebrandDrama2019-2019-02-22
The Kindness Diaries (1 seizoen)Reality20198.22019-02-22
The Drug KingCrime20185.72019-02-21
The Intent 2: The Come UpDrama20183.62019-02-21
The Hateful EightActie20157.82019-02-16
LifeSci-fi20176.62019-02-16
The Edge of SeventeenKomedie20167.42019-02-16
Meester KikkerFamilie20166.32019-02-15
The Umbrella Academy (1 seizoen)Actie2019-2019-02-15
The Breaker UpperersKomedie20186.12019-02-15
Period. End of Sentence.Docu20187.42019-02-15
My Travel BuddyKomedie20176.22019-02-15
Among FamilyKomedie20177.92019-02-15
Behind the CurveDocu20187.12019-02-15
FissaKomedie20165.52019-02-15
De PoelHorror20145.52019-02-15
You’re Everything To MeKomedie20166.32019-02-15
YucatánKomedie20185.32019-02-15
Los días de AyotzinapaDocu2019-2019-02-15
Larry Charles’ Dangerous World of Comedy (S01)Komedie2019-2019-02-15
Velvet Coleccion (2 seizoenen)Drama20187.52019-02-14
Last VegasKomedie20136.62019-02-14
Dating Around (1 seizoen)Reality2019-2019-02-14
Ken Jeong: You Complete Me, HoStand-up2019-2019-02-14
Dirty John (1 seizoen)Drama2018-2019-02-14
Winx Club (3 seizoenen)Kinderen20145.72019-02-08
One Day At A Time (3 seizoenen)Komedie20198.12019-02-08
Pieter Konijn (5 seizoenenKinderen20183.32019-02-08
PrinsDrama20156.52019-02-08
Onder het HartDrama20146.02019-02-08
Hallo BungalowKomedie20154.62019-02-08
Toen was geluk heel gewoonKomedie20145.72019-02-08
High Flying BirdDrama20196.42019-02-08
Nailed It! Mexico (1 seizoen)Reality2019-2019-02-08
ReMastered: The Two Killings of Sam CookeDocu2019-2019-02-08
Kevin Hart’s Guide to Black HistoryFamilie2019-2019-02-08
El Árbol de la SangreDrama20186.72019-02-08
Masha en de Beer: Deel 2Kinderen20137.92019-02-06
Ray Romano: Right Here, Around the CornerStand-up2019-2019-02-05
NormanThriller20166.22019-02-05
Buurman & Buurman (4 seizoenen)Kinderen20047.02019-02-04
Dear ExKomedie20187.52019-02-03
Masha en de Beer: Deel 1Kinderen20097.82019-02-03
Heksen bestaan nietKinderen20145.62019-02-03
De Smurfen en het Verloren DorpKinderen20176.02019-02-03
ColossalSci-Fi20166.22019-02-03
ApenstrekenKinderen20156.02019-02-03
Jack bestelt een broertjeKinderen20155.82019-02-03
HomiesKomedie20155.92019-02-03
Gridiron GangDrama20066.92019-02-01
ZappedFamilie20145.42019-02-01
Stomp the YardDrama20075.32019-02-01
The People vs. Larry FlyntDrama19967.32019-02-01
GoodfellasDrama19908.72019-02-01
Serial Killer with Piers Morgan (1 seizoen)Docu20183.72019-02-01
Have You Seen the Listers?Docu20177.02019-02-01
Angel Beats (1 seizoen)Anime20107.82019-02-01
AterradosHorror20176.62019-02-01
Bloed, Zweet en TranenDrama20157.12019-02-01
TalvarDrama20158.42019-02-01
HealDocu20176.12019-02-01
Russian Doll (1 seizoen)Komedie2019-2019-02-01
Sparta (1 seizoen)Thriller2018-2019-02-01
Nightflyers (1 seizoen)Thriller20186.12019-02-01
True: Gelukkige hartjesdagKinderen2019-2019-02-01
Free Rein: Valentine’s DayKinderen2019-2019-02-01
Robin Hood (1 seizoen)Kinderen2014-2019-02-01
Velvet BuzzsawThriller2019-2019-02-01
I Dream of DanceDocu20176.62019-01-31
The Gentleman DriverDocu2018-2019-01-31
The InfiltratorCrime20167.02019-01-31
The RevenantDrama20158.02019-01-31
The Search for FreedomDocu20156.92019-01-30
IndignationDrama20166.82019-01-30
Memories of the Alhambra (1 seizoen)Romance2018-2019-01-29
Gabriel “Fluffy” Iglesias: One Show Fits AllStand-up2019-2019-01-29
High SocietyDrama20184.72019-01-29
En Las EstrellasDrama20186.72019-01-29
Inside the Mossad (1 seizoen)Docu2017-2019-01-29
The ShackDrama20176.32019-01-28
IntersectionsActie20135.92019-01-26
Unbreakable Kimmy Schmidt (4 seizoenen)Komedie20187.92019-01-25
Club de Cuervos (4 seizoenen)Komedie2015-2019-01-25
Black Earth Rising (1 seizoen)Drama20186.52019-01-25
PolarActie20197.12019-01-25
Examen de Conciencia (1 seizoen)Docu2019-2019-01-25
Conversations With A Killer: The Ted Bundy TapesDocu2019-2019-01-24
Innocent (1 seizoen)Drama2017-2019-01-23
Justice (1 seizoen)Drama2019-2019-01-21
À Bras OuvertsKomedie20175.42019-01-21
The Punisher (2 seizoenen)Thriller2019-2019-01-18
Lady-LikeKomedie20187.62019-01-18
Noddy, de detective (2 seizoenen)Kinderen20166.82019-01-18
FYREDocu2019-2019-01-18
CloseActie2019-2019-01-18
IOSci-Fi2019-2019-01-18
SoniDrama20187.42019-01-18
Trigger Warning with Killer Mike (1 seizoen)Docu2019-2019-01-18
Abducted in Plain SightDocu20178.12019-01-15
RevengerActie2019-2019-01-15
Sebastian Maniscalco: Stay HungryCabaret2019-2019-01-15
BaazaarDrama20186.92019-01-13
Toradora! (1 seizoen)Anime20088.12019-01-12
Friends From College (2 seizoenen)Komedie2017-2019-01-11
Back with the Ex (1 seizoen)Reality2018-2019-01-11
SoloDrama20184.82019-01-11
The Last LaughKomedie2019-2019-01-11
ReMastered: Massacre at the StadiumDocu2019-2019-01-11
When Heroes Fly (1 seizoen)Thriller20187.92019-01-10
Godzilla: The Planet EaterAnimatie20185.52019-01-09
Catwalk: Tales from the Cat Show CircuitDocu20186.92019-01-07
Heavy Rescue: 401 (2 seizoenen)Reality2016-2019-01-04
Allez, EddyKomedie20126.42019-01-04
LionheartKomedie20194.02019-01-04
The Bridge (4 seizoenen)Thriller20168.72019-01-03
Catch and ReleaseRomance20066.02019-01-02
The InternationalMisdaad20096.52019-01-02
The Paper / Novine (2 seizoenen)Drama20168.42019-01-01
A Series of Unfortunate Events (3 seizoenen)Drama20177.92019-01-01
Power Rangers Ninja Steel (2 seizoenen)Kinderen20176.72019-01-01
Family Guy (seizoen 11-16)Komedie20148.42019-01-01
Pokémon the Movie: I Choose You!Animatie20176.52019-01-01
De SneeuwkoninginAnimatie20125.42019-01-01
SouthpawDrama20157.42019-01-01
Single White FemaleMisdaad19926.32019-01-01
The StepfatherMisdaad20095.62019-01-01
The Ugly TruthKomedie20096.52019-01-01
Root CauseDocu2018-2019-01-01
Vexed (2 seizoenen)Komedie20107.42019-01-01
The Escape Artist (1 seizoen)Drama20137.72019-01-01
Conan Without Borders (1 seizoen)Komedie20188.12019-01-01
Comedians of the World (1 seizoen)Komedie2019-2019-01-01
Tidying Up with Marie Kondo (1 seizoen)Reality2019-2019-01-01
The Amazing Spider-ManActie20127.02019-01-01
The Girl on the TrainThriller20166.52019-01-01
Layer CakeMisdaad20047.42019-01-01
Deep Water (1 seizoen)Drama20166.92019-01-01
Gone GirlDrama20148.12019-01-01
NoahActie20145.82019-01-01
Teen Titans Go! (4 seizoenen)Kinderen20184.82018-12-31
Mia and Me (3 seizoenen)Kinderserie20177.32018-12-31
Taylor Swift: Reputation Stadium TourMuziek2018-2018-12-31
Before I FallRomance20176.42018-12-31
MomentumActie20155.52018-12-31
Safety FirstKomedie20155.92018-12-31
Wat Mannen WillenKomedie20155.02018-12-31
The Seven Deadly Sins: Prisoners of the SkyAnime2018-2018-12-31
AbeltjeFamilie19986.02018-12-30
Liever VerliefdRomance20036.02018-12-30
FreelancersActie20124.62018-12-30
Brooklyn's FinestThriller20096.72018-12-30
Justin Bieber’s BelieveDocu20131.72018-12-30
After Porn Ends 3Docu20176.02018-12-30
Alpha & OmegaFamilie20105.32018-12-30
Make It HappenDrama20085.52018-12-30
Big GameActie20145.42018-12-30
Drive AngryActie20115.52018-12-30
50/50Komedie20117.72018-12-30
Der UntergangDrama20048.22018-12-30
Knock KnockHorror20154.92018-12-30
RamboActie20087.02018-12-30
The 9th CompanyActie20057.12018-12-30
FlyboysActie20066.52018-12-30
De EetclubThriller20105.12018-12-30
Love and HonorDrama20135.72018-12-30
Vampire Academy Blood SistersActie20145.52018-12-30
The ReaderDrama20087.62018-12-30
Set UpActie20114.42018-12-30
The Three MusketeersActie20115.82018-12-30
The Bank JobThriller20087.32018-12-30
Rescue DawnDrama20067.32018-12-30
Suite FrançaiseDrama20147.02018-12-30
The Woman in BlackThriller20126.42018-12-30
The ExperimentThriller20106.52018-12-30
The DoubleThriller20115.92018-12-30
The RoadSci-Fi20097.32018-12-30
You're Not YouDrama20147.42018-12-30
The Descent: Part 2Horror20095.82018-12-30
HummingbirdActie20136.22018-12-30
Zero Dark ThirtyActie20127.42018-12-30
The Haunting in ConnecticutHorror20095.92018-12-30
The MistSci-Fi20077.22018-12-30
Zack and Miri Make a PornoKomedie20086.62018-12-30
Walking on SunshineKomedie20145.42018-12-30
Walk of ShameKomedie20146.02018-12-30
The Good ShepherdDrama20066.72018-12-30
The Last LegionActie20075.42018-12-30
Zoo (3 seizoenen)Drama20177.02018-12-29
Hashoter Hatov (1 seizoen)Komedie20157.62018-12-28
Hymn of Death (1 seizoen)Drama2018-2018-12-28
Murder Mountain (1 seizoen)Docu2018-2018-12-28
Cuando los Angeles Duermen (When Angels Sleep)Thriller2018-2018-12-28
Selection Day (1 seizoen)Drama2018-2018-12-28
Black Mirror: BandersnatchDrama2018-2018-12-28
Hi Score Girl (1 seizoen)Anime2018-2018-12-24
Stand Up And Away! With Brian Regan (1 seizoen)Cabaret2018-2018-12-24
Watership Down (1 seizoen)Avontuur2018-2018-12-23
Shaun het Schaap (3 seizoenen)Kinderserie20187.52018-12-22
Timmy Tijd (1 seizoen)Kinderserie20157.12018-12-22
A Taiwanese Tale of Two Cities (1 seizoen)Drama2018-2018-12-22
Last Hope (2 delen)Anime2018-2018-12-21
Gotham (4 seizoenen)Thriller20188.02018-12-21
Tales by Light (3 seizoenen)Docu20188.32018-12-21
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Drama20147.72018-12-21
True StoryThiller20156.32018-12-21
Unfinished BusinessKomedie20155.42018-12-21
Alvin en de Chipmunks: RoadtripKomedie20155.12018-12-21
Bird BoxThriller2018-2018-12-21
Parfum (1 seizoen)Thriller2018-2018-12-21
7 Days Out (1 seizoen)Docu2018-2018-12-21
Struggle: The Life and Lost Art of SzukalskiDocu2018-2018-12-21
Börü (1 seizoen)Actie2018-2018-12-21
Aggretsuko: We Wish You a Metal ChristmasAnime2018-2018-12-20
Het Regent Gehaktballen (1 seizoen)Kinderen20173.32018-12-19
Casper en Emma (2 seizoenen)Kinderserie20145.02018-12-19
Ellen DeGeneres: RelatableCabaret2018-2018-12-18
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.32018-12-17
Prince of Peoria: A Christmas Moose MiracleFamilie2018-2018-12-17
Asterix: The 12 TasksAnimatie19767.72018-12-16
Beck (3 seizoenen)Komedie20177.42018-12-16
Draken: DrakenracersFamilie20146.92018-12-16
Springsteen on BroadwayMuziek2018-2018-12-16
Little Singham aur Kaal ka MahajaalActie2018-2018-12-16
AndhadhunMisdaad20189.02018-12-16
F.R.E.D.I.Familie20185.12018-12-15
Sad Hill UnearthedDocu20178.22018-12-15
Bollie en Billie (1 seizoen)Animatie2018-2018-12-15
Cash Cab (1 seizoen)Reality20107.52018-12-15
Shtisel (2 seizoenen)Drama20158.92018-12-15
The Sandhamn Murders (3 seizoenen)Misdaad20126.62018-12-15
My Little Pony Equestria Girls: Rollercoaster of FriendshipKinderen20186.22018-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.72018-12-15
Voltron Legendary Defender (8 seizoenen)Anime20188.42018-12-14
Inside the World's Toughest Prisons (3 seizoenen)Docu20186.52018-12-14
Travelers (3 seizoenen)Sci-Fi20187.62018-12-14
Cuckoo (4 seizoenen)Komedie20147.42018-12-14
Tidelands (1 seizoen)Drama2018-2018-12-14
RomaDrama20188.72018-12-14
The Innocent Man (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Sunderland ‘Til I Die (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Inside the Real Narcos (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Dans en Zing met True (1 seizoen)Kinderen2018-2018-12-14
The Fix (1 seizoen)Reality2018-2018-12-14
My Little Pony: Friendship is Magic (8 seizoenen)Kinderen20187.72018-12-13
Wanted (3 seizoenen)Drama20187.42018-12-13
Casper en Emme: Beste VriendjesKinderen20136.52018-12-13
Out of Many, OneDocu2018-2018-12-12
Back Street Girls: Gokudols (1 seizoen)Anime2018-2018-12-12
Vir Das: Losing ItCabaret2018-2018-12-11
Cash CabReality20107.22018-12-11
Bad Banks (1 seizoen)Drama20188.02018-12-10
Trotsky (1 seizoen)Drama20176.42018-12-10
De Boskampi'sFamilie20157.12018-12-10
C'est quoi cette FamilieKomedie20166.12018-12-10
Ghost in the ShellSci-Fi20176.42018-12-09
Vrije Teugels: KerstgehinnikKinderen2018-2018-12-08
Neo Yokio (2 seizoenen)Anime20185.72018-12-07
Dogs of Berlin (1 seizoen)Thriller2018-2018-12-07
MowgliAvontuur2018-2018-12-07
5 Star Christmas (Natale a 5 stelle)Komedie2018-2018-12-07
Pine GapDrama2018-2018-12-07
The American MemeDocu2018-2018-12-07
Remastered: Who Killed Jam Master Jay?Docu2018-2018-12-07
Super Monsters en de WenssterKinderen2018-2018-12-07
Minecraft Story Mode (1 seizoen)Animatie2015-2018-12-06
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018.82018-12-06
The Lord of the Rings: The Return of the KingActie20038.92018-12-06
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028.72018-12-06
The Dark KnightThriller20089.02018-12-06
FlippedKomedie20107.72018-12-06
The DepartedDrama20068.52018-12-06
The Dark Knight RisesActie20128.42018-12-06
The AccountantActie20167.42018-12-06
V for VendettaActie20058.22018-12-06
Demolition ManActie19936.62018-12-06
The Lucky OneDrama20126.52018-12-06
Russell Brand Re: BirthCabaret2018-2018-12-05
The Sound of Your Heart: Reboot (2 seizoenen)Komedie2018-2018-12-03
Teefa in TroubleActie2018-2018-12-02
Gomorra (3 seizoenen)Crime20168.72018-12-01
Prison Break (5 seizoenen)Drama20088.62018-12-01
PJ Masks (1 seizoen)Kinderserie20156.42018-12-01
Bobby Robson: More Than a ManagerDocu2018-2018-12-01
Derren Brown: InfamousReality20147.72018-12-01
Derren Brown: The Great Art RobberyReality20138.02018-12-01
Derren Brown: Apocalypse and Fear (1 seizoen)Relaity20128.02018-12-01
BattleDrama2018-2018-12-01
Only Way Is Essex (2 seizoenen)Reality20163.12018-12-01
The Little MermaidFamilie20184.32018-12-01
Christiane Amanpour: Sex & Love Around the WorldDocu2018-2018-12-01
AfblijvenDrama20065.22018-12-01
Lover of LoserDrama20095.22018-12-01
Oddbods: The Festive MenaceKinderfilm2018-2018-12-01
Train to BusanActie20167.52018-12-01
LommbockKomedie20176.92018-12-01
Trouble with the CurveDrama20126.82018-12-01
Angela’s ChristmasFamilie2018-2018-11-30
F is for Family (3 seizoenen)Komedie20187.92018-11-30
A Christmas Prince: The Royal WeddingRomance2018-2018-11-30
1983 (1 seizoen)Thriller2018-2018-11-30
Death by Magic (1 seizoen)Reality2018-2018-11-30
Spy Kids: Missie Kritiek (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-11-30
Nicky Jam: El Ganador (1 seizoen)Drama2018-2018-11-30
Love and Fortune (1 seizoen)Drama2018-2018-11-30
Rajma ChawalKomedie2018-2018-11-30
MantoDrama2018-2018-11-30
Soltera CondiciadaRomance2018-2018-11-29
Bumping Mics with Jeff Ross & Dave AttellCabaret2018-2018-11-27
The Sinner (1 seizoen)Thriller20178.02018-11-26
Colony (2 seizoenen)Drama20177.32018-11-23
Frontier (3 seizoenen)Actie20187.22018-11-23
Sick Note (2 seizoenen)Komedie20186.32018-11-23
Fugitiva (1 seizoen)Thriller20186.22018-11-23
The Great Escapers (1 seizoen)Reality2017-2018-11-23
The Christmas ChroniclesFamilie2018-2018-11-22
La TribuKomedie2018-2018-11-22
The Whole TruthThriller20166.22018-11-21
Kuliparti: Droomwandelaar (1 seizoen)Kinderen2018-2018-11-21
Hardcore HenryActie20156.72018-11-21
Puppy Start ChristmasFamilie2018-2018-11-20
The Final Table (1 seizoen)Reality2018-2018-11-20
Trevor Noah: Son of PatriciaCabaret2018-2018-11-20
Free State of JonesDrama20166.92018-11-18
Dogs (1 seizoen)Docu2018-2018-11-16
The Ballad of Buster ScruggsWestern2018-2018-11-16
The Princess SwitchRomance2018-2018-11-16
De Ponysittersclub (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-11-16
Vai Anitta (! seizoen)Docu2018-2018-11-16
CamThriller2018-2018-11-16
Follow MeDocu2017-2018-11-16
Shopkins - Chef ClubKinderen20164.22018-11-15
BraqueursActie20156.32018-11-15
Christmas Wedding PlannerRomance20176.62018-11-15
Shopkins: Wereld ReisKinderen20175.02018-11-15
Shopkins: WildKinderen20185.32018-11-15
Transferts (1 seizoen)Thriller20177.32018-11-13
BuyBustActie20186.12018-11-13
Kriger/Warrior (1 seizoen)Thriller2018-2018-11-13
Loudon Wainwright III: Surviving TwinMuziek2018-2018-11-13
De Ridder (4 seizoenen)Drama20166.92018-11-12
Treehouse Detectives (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-11-10
Underworld: Blood WarsSci-Fi20165.82018-11-10
Age of Tanks (1 seizoen)Docu2107-2018-11-10
Beat Bugs (3 seizoenen)Kinderserie2018-2018-11-09
Medal of Honor (1 seizoen)Docu2018-2018-11-09
Westside (1 seizoen)Reality2018-2018-11-09
Outlaw KingActie2018-2018-11-09
Super Drags (1 seizoen)Komedie2018-2018-11-09
Ali G IndahouseKomedie20026.22018-11-09
Bucket ListDrama2018-2018-11-07
48 Christmas WishesFamilie2017-2018-11-07
GoatDrama20165.72018-11-06
Alvinnn!!! And the Chipmunks (2 seizoenen)Kinderen20165.32018-11-06
John Leguizamo's Latin History for MoronsCabaret2018-2018-11-05
PassengersDrama20167.02018-11-03
House of Cards (6 seizoenen)Thriller20189.02018-11-02
Tytgat Chocolat (1 seizoen)Drama20177.32018-11-02
Brainchild (1 seizoen)Kinderen2018-2018-11-02
They'll Love Me When I'M DeadDocu2018-2018-11-02
The Other Side of the WindDocu2018-2018-11-02
Bevergem (1 seizoen)Drama20158.32018-11-02
The Holiday CalendarRomance2018-2018-11-02
Remastered: Tricky Dick and the Man in BlackDocu2018-2018-11-02
Hunt for the WilderpeopleDrama20167.92018-11-01
Follow This (3 delen)Docu2018-2018-11-01
ABCD: Any Body Can DanceDrama20136.42018-11-01
Kai Po Che!Drama20137.62018-11-01
Barfi!Drama20128.12018-11-01
Marc Maron: Thinky PainCabaret2013-2018-11-01
ABCD 2Drama20155.52018-11-01
Single White FemaleThriller19926.32018-11-01
Christmas With A ViewRomance2018-2018-11-01
Our HouseHorror20185.32018-11-01
Edge of FearThriller20184.52018-11-01
The Untold Tales of Armistead MaupinDocu20177.52018-11-01
The Taking of Pelham 123Thriller20096.42018-11-01
Pac's Scary HalloweenKinderen2016-2018-11-01
La Forêt (1 seizoen)Thriller20177.32018-11-01
Gun CityThriller20186.62018-10-31
SoormaDrama20187.62018-10-31
Fate Extra Last Encore (2 seizoenen)Anime2018-2018-10-30
ShirkersDocu2018-2018-10-26
Terrorism Close Calls (1 seizoen)Docu2018-2018-10-26
Been So LongMusical20188.02018-10-26
JefeKomedie2018-2018-10-26
Ronnie Coleman: The KingDocu2018-2018-10-25
Bodyguard (1 seizoen)Thriller20188.32018-10-24
Batman NinjaAnime2018-2018-10-24
Adam Sandler: 100% FreshCabaret2018-2018-10-23
RingsHorror20174.52018-10-21
Club de Cuervos: I, PotroKomedie2018-2018-10-20
Daredevil (3 seizoenen)Actie20188.72018-10-19
Making a Murderer (2 seizoenen)Docu20188.62018-10-19
Ask the Doctor (1 seizoen)Docu2017-2018-10-19
Illang: The Wolf BrigadeActie2018-2018-10-19
Wanderlust (1 seizoen)Romance2018-2018-10-19
Derren Brown: SacrificeReality2018-2018-10-19
The Night Comes for UsThriller2018-2018-10-19
Best.Worst.Weekend.Ever. (miniserie)Kinderen2018-2018-10-19
Miss RepresentationDocu20117.72018-10-19
Oddbods: Party MonstersKinderen2018-2018-10-19
Bankier van het VerzetDrama20187.02018-10-16
Ron White: If You Quit Listening, I’ll Shut UpCabaret2018-2018-10-16
The Seven Deadly Sins (3 seizoenen)Anime2016-2018-10-15
SanjuDrama20188.32018-10-15
Stunt Science (1 seizoen)Reality2018-2018-10-15
My Little Pony Equestria Girls: Forgotten FriendshipKinderen20187.32018-10-14
Tarzan and Jane (2 seizoenen)Kinderserie2018-2018-10-12
The Haunting of Hill House (1 seizoen)Horror2018-2018-10-12
ReMastered: Who Shot the Sherrif?Docu2018-2018-10-12
FightWorld (1 seizoen)Docu2018-2018-10-12
Feminists: What Were They Thinking?Docu2018-2018-10-12
The Curious Creations of Christine McConnellReality2018-2018-10-12
ApostleHorror2018-2018-10-12
The Shannara Chronicles (2 seizoenen)Thriller20187.32018-10-11
Salt Fat Acid Heat (1 seizoen)Docu2018-2018-10-11
22 JulyDrama2018-2018-10-10
Mechanic: ResurrectionActie20165.72018-10-08
Mo Amer: The VagabondCabaret2018-2018-10-08
Violet Evergarden: Special (1 seizoen)Anime2018-2018-10-05
Dancing Queen (1 seizoen)Reality2018-2018-10-05
Private LifeKomedie2018-2018-10-05
Yg Future Strategy Office (1 seizoen)Komedie2018-2018-10-05
MalevolentHorror2018-2018-10-05
Super Monsters Save HalloweenKinderen2018-2018-10-05
Lost Song (1 seizoen)Anime2018-2018-10-05
Platvoet en z'n vriendjesKinderen19887.42018-10-05
Operation FinaleThriller2018-2018-10-03
FencesDrama20167.22018-10-02
Avengers: Age of UltronActie20157.42018-10-02
Joe Rogan: Strange TimesCabaret2018-2018-10-02
The GiftThriller20157.12018-10-01
Before I WakeHorror20166.22018-10-01
La BambaDrama19876.82018-10-01
ChristineHorror19836.72018-10-01
Seed of ChuckyHorror20044.92018-10-01
Beyblade Burst (1 seizoen)Anime20166.82018-10-01
A Witches' BallFamilie20176.12018-10-01
Jagga JasoosActie20176.42018-10-01
Damascus CoverThriller20174.72018-10-01
The Mask You Live InDocu20157.62018-10-01
The Bye Bye ManHorror20174.32018-10-01
AnacondaThriller19974.72018-10-01
Salvation (2 seizoenen)Drama20186.92018-09-30
xXx: The Return of XanderActie20175.22018-09-30
Reboot: The Guardian Code (2 seizoenen)Kinderserie20183.62018-09-29
Somewhere Between (1 seizoen)Drama2018-2018-09-29
ArrivalDrama20167.92018-09-29
Vijf minaretten in New YorkThriller20105.92018-09-29
Skylanders Academy (3 seizoenen)Kinderserie20186.82018-09-28
Hold the DarkActie20186.92018-09-28
Made in Mexico (1 seizoen)Reality2018-2018-09-28
Two CataloniasDocu2018-2018-09-28
Lessons From a School Shooting: Notes From DunblaneDocu2018-2018-09-28
Mr. Sunshine (1 seizoen)Drama2018-2018-09-27
Dragon Pilot: Hisone & Masotan (1 seizoen)Anime2018-2018-09-27
Norsemen (2 seizoenen)Komedie20177.72018-09-26
The 9th Life of Louis DraxDrama20166.32018-09-26
Life (1 seizoen)Thriller2018-2018-09-25
Maniac (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-21
The Good Cop (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-21
QuincyDocu20188.92018-09-21
Nappily Ever AfterKomedie20186.52018-09-21
Hilda (1 seizoen)Animatie20187.02018-09-21
Rafinha Bastos: UltimateCabaret2018-2018-09-21
Battlefish (1 seizoen)Reality2018-2018-09-21
Transformers: Rescue Bots (1 seizoen)Kinderen2015-2018-09-20
Mobile Suit Gundam UC (1 seizoen)Anime2014-2018-09-20
The Disastrous Life of Saiki K. (3 seizoenen)Anime20168.22018-09-20
D.L. Hughley ContrarianStand-up2018-2018-09-18
The Adventures of Chuck & Friends (1 seizoen)Kinderen20115.82018-09-16
Three Wives One Husband (1 seizoen)Reality20187.02018-09-15
Cardboard GangstersMisdaad20166.52018-09-15
Al Hayba (1 seizoen)Actie20177.62018-09-15
How to Live Mortgage Free with Sarah Beeny (1 seizoen)Reality2018-2018-09-15
Inside The Freemasons (1 seizoen)Docu20176.92018-09-15
American Vandal (2 seizoenen)Komedie2017-2018-09-14
Ingobernable (2 seizoenen)Drama2017-2018-09-14
The AngelDrama2018-2018-09-14
The Land of Steady HabitsKomedie20187.02018-09-14
Super Monsters Monster Party (1 seizoen)Kinderen2018-2018-09-14
Norm Macdonald has a Show (1 seizoen)Reality2018-2018-09-14
Boca Juniors: Confidencial (1 seizoen)Sport2018-2018-09-14
Angry Birds (3 seizoenen)Kinderserie20136.42018-09-14
Shooter (3 seizoenen)Actie20187.82018-09-14
Meteor Garden (1 seizoen)Drama2018-2018-09-13
Reversing RoeDocu2018-2018-09-13
On My Skin / Sulla Mia PelleDrama20186.32018-09-12
JaneDocu20177.82018-09-12
Daniel Sloss: Live Shows (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-11
AlliedThriller20167.12018-09-10
RenesseKomedie20166.12018-09-10
Wynonna Earp (2 seizoenen)Drama20167.52018-09-09
Iron Fist (2 seizoenen)Actie20186.72018-09-07
Stretch Armstrong and the Flex Fighters (2 seizoenen)Kinderen20176.72018-09-07
Sierra Burgess is a LoserKomedie2018-2018-09-07
First and Last (1 seizoen)Docu2018-2018-09-07
Next GenFamilie2018-2018-09-07
La Femme la Plus Assassinee du MondeDrama2018-2018-09-07
City of JoyDocu20167.82018-09-07
The Debt CollectorActie20185.62018-09-03
Once Upon a Time (7 seizoenen)Drama20188.12018-09-01
Sisters (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-01
Barça DreamsDocu20157.22018-09-01
MountainActie20177.22018-09-01
The Perfect DayDocu2018-2018-09-01
The Road to Calvary (1 seizoen)Drama20177.02018-09-01
La Catedral del Mar (1 seizoen)Drama20176.52018-08-31
The Comedy Lineup (2 delen)Komedie20185.52018-08-31
The Laws of ThermodynamicsRomance2018-2018-08-31
Inside the Criminal MindDocu2018-2018-08-31
Ultimate Beastmaster (3 seizoenen)Reality20187.32018-08-31
Bareily Ki BarfiKomedie20177.52018-08-31
MomDrama20177.32018-08-30
Parmanu: The Story of PokhranDrama20188.02018-08-29
Qarib Qarib SinglleKomedie20177.02018-08-28
SpyderActie20177.02018-08-28
Naam ShabanaActie20176.32018-08-28
MersalActie20178.22018-08-28
Pad ManDrama20188.12018-08-28
Toilet: Ek Prem KathaKomedie20177.32018-08-28
TamashaDrama20157.22018-08-28
Wave (The)Actie20156.72018-08-27
May We ChatDrama20145.22018-08-27
CarrieHorror20135.92018-08-26
Monster TrucksActie20165.72018-08-25
Becoming Champions (1 seizoen)Docu20187.32018-08-25
The Power of GrayskullDocu20176.82018-08-25
The Innocents (1 seizoen)Sci-Fi2018-2018-08-24
Bert Kreischer: Secret TimeCabaret2018-2018-08-24
GHOUL (1 seizoen)Thriller2018-2018-08-24
The Magic PillDocu20176.92018-08-24
The After PartyKomedie2018-2018-08-24
RangoFamilie20112018-08-23
Marlon (2 seizoenen)Komedie20186.62018-08-22
The Investigator: A British Crime Story (2 seizoenen)Docu20167.92018-08-19
Attitude Test (Prueba de Actitud)Komedie20162.62018-08-19
Rang De BasantiDrama20068.22018-08-19
SanzDocu20187.92018-08-18
El AutorKomedie20176.82018-08-17
To All the Boys I’ve Loved BeforeRomance2018-2018-08-17
Stay Here (1 seizoen)Reality2018-2018-08-17
Yoo Byung Jae: Discomfort ZoneCabaret2018-2018-08-17
FitoorRomance20165.42018-08-17
RaajneetiDrama20107.12018-08-17
BaaghiThriller20165.22018-08-17
2 StatesRomance20142018-08-16
Bhavesh Joshi SuperheroSci-Fi2018-2018-08-16
Sausage PartyKomedie20166.22018-08-15
Hurricane Bianca: From Russia with HateKomedie2018-2018-08-15
PaulKomedie20117.02018-08-15
When the Bough BreaksCrime20165.02018-08-13
The PackageKomedie2018-2018-08-10
Demetri Martin: The OverthinkerCabaret2018-2018-08-10
Afflicted (1 seizoen)Docu2018-2018-08-10
All About the Washingtons (1 seizoen)Komedie2018-2018-08-10
ZionDocu2018-2018-08-10
The Ponysitters Club (1 seizoen)Kinderen2018-2018-08-10
72 Dangerous Animals Asia (1 seizoen)Docu2018-2018-08-10
PerdidaThriller2018-2018-08-09
The Most UnknownDocu2018-2018-08-09
The Perfect DictatorshipKomedie20147.32018-08-08
InfernoThriller20166.22018-08-08
Chennai ExpressActie20136.02018-08-07
The Originals (5 seizoenen)Thriller20188.62018-08-06
I Kill GiantsDrama20176.22018-08-06
PKRomance20148.22018-08-04
Flavors of YouthAnime2018-2018-08-04
Dinotrux Superladers (3 seizoenen)Kinderserie2018-2018-08-03
Brij Mohan Amar Rahe!Komedie2018-2018-08-03
Fariña (1 seizoen)Drama20188.32018-08-03
Marching Orders (1 seizoen)Docu2018-2018-08-03
Like FatherKomedie2018-2018-08-03
Forever ChapeDocu2018-2018-08-02
Regel Academy (1 seizoen)Kinderen20176.62018-08-02
Being NapoleonDocu2018-2018-08-01
Regal Academy (1 seizoen)Kinderen20176.62018-08-01
Switched (1 seizoen)Thriller2018-2018-08-01
InvisibleDrama20176.32018-08-01
Baby GeniusesFamilie19992.62018-08-01
MaterDrama20176.02018-08-01
League of GodsActie20164.72018-08-01
Don't BreatheHorror20167.12018-08-01
SilveradoActie19857.22018-08-01
Edge of FearThriller2018-2018-08-01
The Could've-Gone-All-the-Way CommitteeRomance2018-2018-08-01
Are We Done Yet?Komedie20074.02018-08-01
Get Rich of Die Tryin'Drama20055.22018-08-01
Us and ThemRomance2018-2018-08-01
The Stolen YearsRomance20136.12018-07-31
Teen Wolf (6 seizoenen)Drama20177.82018-07-31
Swordgai: The Animation (2 seizoenen)Anime2018-2018-07-30
Air Bud: Golden ReceiverFamilie19984.52018-07-30
The Break with Michelle Wolf (10 afl.)Talkshow2018-2018-07-29
El Chapo (3 seizoenen)Drama20187.82018-07-27
Smoking (1 seizoen)Actie2018-2018-07-27
Welcome to the Family (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-27
ExtinctionSci-Fi2018-2018-07-27
The Bleeding EdgeDocu2018-2018-07-27
WaterschoolDocu2018-2018-07-25
El AvisoThriller2018-2018-07-24
Iliza Shlesinger: Elder MillennialCabaret2018-2018-07-24
The Devil and Father AmorthDocu20175.62018-07-23
Jack Reacher: Never Go BackActie20166.12018-07-22
Luna Petunia: Terug naar Amazia (2 seizoen)Kinderserie2018-2018-07-20
HOME: Avonturen met Tip & Oh (4 seizoenen)Kinderserie20186.62018-07-20
Nada a PerderDrama20186.92018-07-20
Amazing Interiors (1 seizoen)Reality2018-2018-07-20
Father of the YearKomedie2018-2018-07-20
ZoeDrama2018-2018-07-20
Jimmy: The True Story of a True Idiot (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-20
Dark Tourist (1 seizoen)Docu2018-2018-07-20
Lego House: Home of BrickDocu2018-2018-07-20
The StrangerDrama19467.42018-07-19
El club de los buenos infielsKomedie2018-2018-07-19
Camarón: Flamenco y RevoluciónDocu20188.12018-07-18
Godzilla 2: City on the Edge of BattleAnime2018-2018-07-18
The Joel McHale Show with Joel McHale (2 seizoenen)Talkshow2018-2018-07-15
The WarriorsActie19797.72018-07-15
Pet Sematary 2Fantasie19924.82018-07-15
AliveAvontuur19937.12018-07-15
Going for GoldDrama20187.02018-07-15
Lucha. Jugando con lo imposibleDocu2016-2018-07-15
Temporada de CazaDrama20175.42018-07-15
Breakfast at Tiffany'sDrama19617.72018-07-15
Jim Jefferies: This Is Me NowCabaret2018-2018-07-13
How It EndsActie2018-2018-07-13
RominaHorror2018-2018-07-13
Woezel & Pip: De FilmKinderen20166.82018-07-12
Baby Ballroom (2 seizoenen)Reality2018-2018-07-10
Drug Lords (2 seizoenen)Docu2018-2018-07-10
Dark Net (2 seizoenen)Docu20177.22018-07-09
First Team: Juventus (2 seizoenen)Docu2018-2018-07-06
Somebody Feed Phil (deel 2)Docu20188.02018-07-06
White FangFamilie2018-2018-07-06
Bajo La Piel De LoboDrama2017-2018-07-06
The Legacy of a Whitetail Deer HunterKomedie2018-2018-07-06
Meet The BlacksKomedie20166.22018-07-02
King of PekingKomedie20187.02018-07-02
Killjoys (2 seizoenen)Actie20167.22018-07-01
Broadchurch (3 seizoenen)Thriller20158.32018-07-01
The Redeemed and the Dominant: Fittest on EarthDocu2018-2018-07-01
Bo Burnham: WhatCabaret2013-2018-07-01
You Lie in April (1 seizoen)Anime20148.12018-07-01
Fate stay Night: Unlimited Blade Works (2 seizoenen)Anime20158.12018-07-01
Puella Magi Madoka Magica (1 seizoen)Anime20118.42018-07-01
Anohana: The Flower We Saw That Day (1 seizoen)Anime20118.32018-07-01
Durarara!!X2 (3 seizoenen)Anime20167.92018-07-01
Charlotte (1 seizoen)Anime20157.62018-07-01
The Asterisk War (1 seizoen)Anime20156.82018-07-01
Easy RiderDrama19697.42018-07-01
Fate Grand Order - First OrderAnime20165.72018-07-01
Oklahoma's Deadliest TornadoesDocu2013-2018-07-01
We, the MarinesDocu2017-2018-07-01
Erased (1 seizoen)Drama20168.02018-07-01
Dream Big: Engineering Our WorldDocu2017-2018-07-01
The FeelsRomance20184.92018-07-01
Sweet VirginiaThriller20176.12018-07-01
What We StartedDocu20177.02018-07-01
Duck ButterRomance20185.42018-07-01
HondrosDocu20177.62018-07-01
The MausHorror20174.12018-06-30
Bill Burr: You People Are All the SameCabaret2012-2018-06-29
La Pena MeximaKomedie2018-2018-06-29
Recovery BoysDocu2018-2018-06-29
Kiss Me First (1 seizoen)Drama2018-2018-06-29
TAUSci-Fi2018-2018-06-29
CalibreThriller2018-2018-06-29
Churchill's Secret Agents: The New RecruitsReality2018-2018-06-29
BirthmarkedKomedie20184.82018-06-28
W. Kamau Bell: Private School NegroCabaret2018-2018-06-26
Les Goûts et les CouleursKomedie2017-2018-06-24
Luke Cage (2 seizoenen)Actie2018-2018-06-22
The Way We DanceDrama20136.92018-06-22
Dot 2 DotDrama20146.92018-06-22
Cooking on High (1 seizoen)Reality2018-2018-06-22
Derren Brown: MiracleCabaret2018-2018-06-22
Brain on FireDrama20166.62018-06-22
Tijd voor avontuur (3 seizoenen)Kinderen20118.62018-06-21
The Vietnam War (1 seizoen)Docu20179.22018-06-20
Hannah Gadsby: NanetteCabaret2018-2018-06-19
La Balada de Hugo Sanchez (1 seizoen)Komedie2018-2018-06-18
True Magische Vrienden (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
True Wondere Wensen (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
The Last HourThriller20175.72018-06-15
Pacificum: El Retorno al OceanoDocu2017-2018-06-15
La Enfermedad del DomingoDrama20177.32018-06-15
Set it UpRomance2018-2018-06-15
MaktubKomedie2018-2018-06-15
BeirutThriller20186.52018-06-15
Lust StoriesRomance2018-2018-06-15
The ShallowsThriller20166.32018-06-14
Champions (1 seizoen)Komedie20185.72018-06-12
Sense8 (2 seizoenen + Finalefilm)Drama20188.42018-06-08
Marcella (2 seizoenen)Thriller20187.12018-06-08
Ali's WeddingKomedie2018-2018-06-08
Alex StrangeloveKomedie2018-2018-06-08
The Staircase (1 seizoen)Docu20188.22018-06-08
The Hollow (1 seizoen)Kinderen2018-2018-06-08
Franco Escamilla Por La AnécdotaCabaret2018-2018-06-08
DirtActie20176.42018-06-07
Magic MikeKomedie20126.12018-06-02
TokarevActie20145.02018-06-02
Something in the Rain (1 seizoen)Drama20188.52018-06-02
Sniffer (3 seizoenen)Thriller20177.02018-06-01
The Remains of the DayRomance19937.92018-06-01
Pedal the WorldDocu20154.52018-06-01
Simon (1 seizoen)Kinderen20167.02018-06-01
Vantage PointActie20076.62018-06-01
Beach RatsDrama20176.42018-06-01
The Next Karate KidActie19944.42018-06-01
Robocar Poli (1 seizoen)Kinderen20116.22018-06-01
Esacpe to the Continent (1 seizoen)Reality20146.82018-06-01
13 Novembre Fluctuat Nec Mergitur (miniserie)Docu2018-2018-06-01
Outside InDrama20186.42018-06-01
The BreadwinnerDrama20177.62018-06-01
The Story of God with Morgan Freeman (2 seizoen)Docu2017-2018-06-01
Ghostbusters Actie20165.32018-05-30
Fauda (seizoen 2)Thriller20158.72018-05-26
Sara’s Notebook / El Cuaderno de SaraDrama2018-2018-05-26
Trollhunters (3 seizoenen)Kinderserie2018-2018-05-25
IbizaKomedie2018-2018-05-25
Steve Martin & Martin ShortCabaret2018-2018-05-25
Survivors Guide to PrisonDocu20177.22018-05-24
Mobpsycho 100 (1 seizoen)Actie2018-2018-05-23
The MeddlerRomance20156.32018-05-23
Tig Notaro: Happy to be HereCabaret2018-2018-05-23
Amo (1 seizoen)Drama20176.32018-05-19
Catching FeelingsKomedie2018-2018-05-19
CargoHorror2018-2018-05-18
The Windsors (2 seizoenen + Special)Komedie20186.52018-05-17
PaheliDrama20056.72018-05-17
Food on the GoDocu2017-2018-05-16
Paquia Salas (1 seizoen)Komedie20167.92018-05-15
AjjiDrama20177.62018-05-15
Saint Seyia: The Lost Canvas (1 seizoen)Anime20098.52018-05-15
Lupin the 3rd: The Castle of Cagliostro (1 seizoen)Anime19797.82018-05-15
Ali Wong: Hard Knock WifeCabaret2018-2018-05-14
SpivakKomedie2018-2018-05-12
Bill Nye Saves The World (3 seizoenen)Talkshow20183.42018-05-11
The Kissing BoothRomance2018-2018-05-11
Evil Genius (1 seizoen)Docu2018-2018-05-11
The Who Was? Show (1 seizoen)Familie2018-2018-05-11
Wolf Warrior 2Actie20176.22018-05-10
Safe (1 seizoen)Thriller2018-2018-05-10
Left BehindActie20143.12018-05-10
The Cabin in the WoodsHorror20127.02018-05-10
Underworld Thriller20037.02018-05-10
KillersActie20105.42018-05-10
Sneekweek Thriller20164.72018-05-09
Hari Kondabolu: Warn Your RelativesCabaret2018-2018-05-09
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32018-05-07
Family BloodHorror20185.42018-05-05
Om Shanti OmDrama20076.72018-05-05
Pup Star: WereldtoerneeFamilie2018-2018-05-05
Brasserie ValentijnRomance20165.02018-05-05
Gevechten: Kong Koning van de Apen (2 seizoenen)Kinderen2018-2018-05-04
Beyond SkylineActie20175.42018-05-04
Thi MaiKomedie20176.72018-05-04
Lo más sencillo es complicarlo todoKomedie20186.72018-05-04
No Estoy LocaKomedie20185.22018-05-04
ManhuntActie20175.42018-05-04
AnonThriller2018-2018-05-04
Dany Boon: Des Hauts de FranceCabaret2018-2018-05-04
A Little Help with Carol Burnett (1 seizoen)Reality2018-2018-05-04
End GameDocu2018-2018-05-04
Forgive us our DebtsDrama2018-2018-05-04
Live (1 seizoen)Drama2018-2018-05-04
Requiem for the American DreamDocu20158.02018-05-03
The ClapperKomedie20175.12018-05-02
Jailbreak Actie20175.62018-05-02
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio CityCabaret20187.92018-05-02
SometimesDrama2016-2018-05-02
Grimgar: Ashes and Illusions (1 seizoen)Anime20167.62018-05-01
Le K BenzemaDocu2017-2018-05-01
The Carter EffectDocu20178.62018-05-01
My Perfect RomanceRomance20187.22018-05-01
Toc TocKomedie20175.82018-05-01
DarcActie2018-2018-05-01
27: Gone Too SoonDocu2017-2018-05-01
EnoughThriller20025.62018-05-01
Caffè SospesoDocu2017-2018-05-01
30 Minutes or LessKomedie20116.12018-05-01
Learning to DriveKomedie20142018-05-01
The CaveThriller20055.12018-05-01
Ash vs. Evil Dead (3 seizoenen)Horror20188.62018-04-30
Babam ve OglumDrama20058.52018-04-30
Black Crows (1 seizoen)Drama2017-2018-04-30
Superstition (1 seizoen)Horror20185.42018-04-29
The Powerpuff Girls (1 seizoen)Kinderen20163.82018-04-28
Ben 10 (4 seizoenen)Kinderen20058.92018-04-28
Achter de Tuinmuur (1 seizoen)Kinderen20148.92018-04-28
Bobby Kennedy for President (1 seizoen)Docu2018-2018-04-27
The Week OfKomedie2018-2018-04-27
The Rachel DivideDocu2018-2018-04-27
The New Legends of Monkey (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-04-27
Candy JarFamilie2018-2018-04-27
Holy GoalieKomedie2018-2018-04-27
Rea(L)ove (1 seizoen)Reality2018-2018-04-27
Enissa Amani: EhrenwortCabaret2018-2018-04-27
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82018-04-25
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.32018-04-25
Bill Nye: Science GuyDocu20175.12018-04-25
PschokinesisActie2018-2018-04-25
Kevin James: Never Don't Give UpCabaret2017-2018-04-24
Beyblade Burst (1 seizoen)Anime20167.72018-04-24
Love, RosieKomedie20147.22018-04-23
The Letdown (1 seizoen)Komedie2018-2018-04-21
DudeKomedie2018-2018-04-20
Charité (1 seizoen)Drama20177.12018-04-20
KodachromeKomedie2018-2018-04-20
Mercury 13Docu2018-2018-04-20
The Alienist (1 seizoen)Thriller20187.82018-04-19
The Honeymoon StandUp SpecialCabaeret2018-2018-04-17
Monty Python and the Holy GrailKomedie19758.32018-04-15
Monty Python's Flying Circus (1 seizoen)Komedie19698.92018-04-15
Monty Python's Life of BrianKomedie19798.12018-04-15
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.22018-04-15
Michiel de RuyterDrama20157.12018-04-15
The Darkest DawnSci-Fi20164.12018-04-15
HungerfordHorror20144.02018-04-15
De Magic Schoolbus Rijdt Opnieuw (2 seizoenen)Kinderserie20176.62018-04-13
Come SundayDrama2018-2018-04-13
I'm Not An Easy ManKomedie2018-2018-04-13
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62018-04-12
Beyond the LightsDrama20146.92018-04-12
CarteristasDrama2018-2018-04-12
Greg Davies: You Magnificent BeastCabaret2018-2018-04-10
Vampire Knight (2 seizoenen)Anime20087.72018-04-10
Star Trek BeyondActie20167.12018-04-07
Wakfu (3 seizoenen)Kinderserie20148.42018-04-06
6 BalloonsDrama2018-2018-04-06
Troy: Fall of a City (1 seizoen)Drama20182.82018-04-06
The 4th CompanyActie20166.72018-04-06
Orbiter 9Drama20185.72018-04-06
Seth Rogen's Hilarity for CharityCabaret2018-2018-04-06
AmateurDrama2018-2018-04-06
Ram Dass, Going HomeDocu2018-2018-04-06
Istanbul KirmizisiDrama2017-2018-04-06
Sun DogsDrama20177.82018-04-06
Violet Evergarden (1 seizoen)Anime20188.42018-04-05
Day of the Dead: BloodlineHorror20183.42018-04-05
Behind the Curtain: Todrick HallDocu20178.42018-04-05
Ask Tesadüfleri SeverDrama20117.42018-04-04
Pek YakindaKomedie20147.72018-04-04
Hadi InsallahKomedie20145.72018-04-04
Bir Baba HinduActie20163.12018-04-04
Eksi ElmalarDrama20167.22018-04-04
Organize IslerActie20057.42018-04-04
Ali Baba ve 7 CücelerActie20156.12018-04-04
Küçük EsnafKomedie20165.62018-04-04
Görümce Komedie20165.12018-04-04
Fary is the New BlackCabaret2018-2018-04-03
Fate/Apocrypha (2 seizoenen)Anime20176.62018-04-02
Anthony Joshua: The Road to KlitschkoDocu20177.32018-04-02
Building Jerusalem: The Making of Modern RugbyDocu20157.62018-04-02
Maria Sharapova: The PointDocu20175.82018-04-02
Helden van de ZeeKomedie20167.02018-04-02
Conan the BarbarianActie20115.22018-04-01
Costa!Komedie20114.52018-04-01
GamerActie20095.82018-04-01
Now Is Good / Voor Ik DoodgaDrama20127.22018-04-01
One-Punch Man (1 seizoen)Anime20159.02018-04-01
The Heroic Legend of Arslan (1 seizoen)Anime20157.72018-04-01
The Truth About AlcoholDocu20166.52018-04-01
Worst Cooks in America (2 seizoenen)Reality20176.52018-04-01
A Sort of FamilyMisdaad20176.32018-04-01
Fallet (1 seizoen)Komedie20176.32018-04-01
FishpeopleDocu20178.02018-04-01
Frankie & AliceDrama20106.52018-04-01
Loaded (1 seizoen)Komedie20176.22018-04-01
Operation OdessaDocu20188.32018-04-01
The Search for Life in SpaceDocu2016-2018-04-01
Welcome to MeKomedie20145.92018-04-01
What IfKomedie20136.82018-04-01
Death at a FuneralKomedie20105.72018-04-01
Django UnchainedDrama20128.42018-04-01
Jumping the BroomKomedie20115.72018-04-01
Low DownDrama20146.12018-04-01
The EqualizerActie20147.22018-04-01
About Last NightKomedie20146.12018-04-01
Money MonsterThriller20166.52018-04-01
Friends With MoneyRomance20065.82018-04-01
Toscaanse BruiloftRomance20145.12018-04-01
New Girl (seizoen 3 t/m 6)Komedie20167.92018-04-01
Trailer Park Boys (12 seizoenen)Komedie20188.52018-03-31
Holland: Natuur in de DeltaDocu20156.92018-03-31
Olympus Has FallenActie20136.52018-03-31
Pijnstillers Drama20146.62018-03-31
Kingsglaive: Final Fantasy XVActie20166.82018-03-31
Schone HandenThriller20156.22018-03-31
Yu-Gi-Oh! (2 seizoenen)Anime20027.12018-03-31
Trump: An American Dream (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
Happy AnniversaryKomedie2018-2018-03-30
First MatchDrama2018-2018-03-30
The TitanDrama2018-2018-03-30
Rapture (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
Dark SkiesHorror20136.32018-03-28
Self/lessThriller20156.52018-03-28
BlitzActie20116.22018-03-28
DefianceActie20087.22018-03-28
Mees KeesFamilie20126.82018-03-28
ParkerActie20136.22018-03-28
De VerbouwingThriller20126.02018-03-28
SinisterHorror20126.82018-03-28
Law Abiding CitizenThriller20097.42018-03-28
James Acaster: RepertoireCabaret2018-2018-03-27
Requiem (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-23
Roxanne RoxanneDrama2018-2018-03-23
ParadoxDrama2018-2018-03-23
Game Over, Man!Komedie2018-2018-03-23
A Korean Odyssey (1 seizoen)Horror2018-2018-03-23
The Defiant Ones (1 seizoen)Docu2018-2018-03-23
The Standups (2 seizoenen)Cabaret20176.72018-03-20
The Vampire Diaries (8 seizoenen)Drama20138.02018-03-18
The GiantDrama20176.92018-03-17
BenjiFamilie2018-2018-03-16
EDHA (1 seizoen)Drama2018-2018-03-16
Take Your Pills (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
Wild Wild Country (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
RaceDrama20167.12018-03-16
Ben en Holly (1 seizoen)Kinderserie20097.62018-03-15
Secret of the Nile (1 seizoen)Drama20168.32018-03-15
NSU: German History X (1 seizoen)Drama20157.42018-03-15
The Art of LovingDrama20177.22018-03-15
I Love YouKomedie20164.32018-03-15
Tabula Rasa (1 seizoen)Thriller20178.22018-03-15
Steel RainActie20187.12018-03-14
Stretch Armstrong: The BreakoutKinderfilm2018-2018-03-14
Children of the Whales (1 seizoen)Anime20177.32018-03-13
Ricky Gervais: HumanityCabaret2018-2018-03-13
Killer EliteActie20116.52018-03-12
AnnihilationSci-Fi20187.82018-03-12
The Angry Birds MovieFamilie20166.32018-03-11
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderen20097.22018-03-10
LOVE (3 seizoenen)Komedie20177.72018-03-09
The OutsiderThriller2017-2018-03-09
Collateral (1 seizoen)Thriller20186.72018-03-09
A.I.C.O. Incarnation (1 seizoen)Anime2018-2018-03-09
Ladies FirstDocu20189.12018-03-08
Women at War 1939-1945Docu2015-2018-03-08
Bad Guys: Vile City (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-08
The Man Who Stare at GoatsKomedie20096.22018-03-07
Borderliner / Grenseland (1 seizoen)Thriller20176.92018-03-06
Love Beats RhymesDrama20164.72018-03-06
Gad Elmaleh: American DreamCabaret2018-2018-03-06
SafeActie20126.52018-03-06
Ghost Wars (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-02
Flint Town (1 seizoen)Docu2018-2018-03-02
Les AffamésThriller20176.82018-03-02
B: The Beginning (1 seizoen)Anime2018-2018-03-02
Bon Bini HollandKomedie20155.62018-03-01
It's a Boy Girl ThingRomance20066.32018-03-01
LA 92Docu20178.22018-03-01
Letters to JulietRomance20106.62018-03-01
Something HugeKomedie2017-2018-03-01
The DuelDrama20165.72018-03-01
Women at War 1914-1918Docu20147.72018-03-01
21 Thunder (1 seizoen)Drama20176.22018-03-01
Schubert in LoveKomedie20165.22018-03-01
20,000 Das on EarthDocu20147.52018-03-01
Adult BeginnersKomedie20145.62018-03-01
Dil SeRomance19987.72018-03-01
Derren Brown: The Push (3 seizoenen)Reality2018-2018-02-27
Marlon Wayans: Woke-IshCabaret2018-2018-02-27
Teenage Mutant Ninja Turtles 2Actie20166.02018-02-25
VerónicaHorror20176.42018-02-25
Marseille (2 seizoenen)Drama20166.92018-02-23
Frequency (1 seizoen)Drama20167.42018-02-23
MuteThriller2018-2018-02-23
Seven Seconds (1 seizoen)Drama2018-2018-02-23
Hitler's Circle of Evil (1 seizoen)Docu2017-2018-02-22
ForgottenThriller20186.82018-02-21
Fullmetal AlchemistActie20177.82018-02-19
A Week in WattsDocu2017-2018-02-19
The Final YearDocu20175.02018-02-18
TruthDrama20156.82018-02-17
RisenDrama20166.32018-02-17
Born to Be FreeDocu20167.82018-02-17
Brave Miss World (1 seizoen)Docu20137.22018-02-17
Draken: Race naar de rand (6 seizoenen)Kinderserie20188.52018-02-16
Irreplaceable YouDrama2018-2018-02-16
Everything Sucks (1 seizoen)Komedie2018-2018-02-16
Delhi BellyKomedie20117.62018-02-15
NorbitKomedie20174.02018-02-15
Jaane Tu… Ya Jaane NaKomedie20087.52018-02-15
Dhobi Ghat (Mumbai Diaries)Drama20107.12018-02-15
Taare Zameen ParDrama20078.52018-02-15
Re: Mind (1 seizoen)Thriller2017-2018-02-15
Madness in the DesertDocu2014-2018-02-15
Lagaan: Once Upon a Time in IndiaDrama20018.22018-02-15
After Trek (1 seizoen)Talkshow20174.32018-02-14
The Mortified GuideDocu2018-2018-02-14
Love Per Square FootKomedie2018-2018-02-14
Chris Rock: TamborineCabaret2018-2018-02-14
When We First MetKomedie2018-2018-02-09
The RitualHorror2018-2018-02-09
The Trader (Sovdagari)Docu2018-2018-02-09
Seeing AllredDocu2018-2018-02-09
Fred Armisen: Standup for DrummersCabaret2018-2018-02-07
Emo the MusicalDrama20167.02018-02-06
The Cloverfield ParadoxHorror2018-2018-02-05
The ButlerDrama20137.22018-02-05
The Darjeeling LimitedKomedie20077.22018-02-05
CloverfieldHorror20087.02018-02-04
Prison Playbook (1 seizoen)Komedie20178.62018-02-03
Coach Snoop (1 seizoen)Docu2018-2018-02-02
Kavin Jay: Everybody Calm DownCabaret2018-2018-02-02
Under Arrest (8 seizoenen)Docu20177.92018-02-01
NewnessDrama2017-2018-02-01
National Parks AdventureDocu20168.12018-02-01
Liberated: The New Sexual RevolutionDocu20179.42018-02-01
Damnation (1 seizoen)Drama20177.52018-02-01
Line of Duty (seizoen 3 en 4)Crime20168.52018-02-01
The Abyss
Avontuur19897.62018-02-01
Mortified NationDocu20137.32018-02-01
Expedition HappinessDocu20175.42018-01-31
Jerry Seinfeld: I'm Telling You for the Last TimeCabaret19998.12018-01-31
Retribution (1 seizoen)Thriller20167.02018-01-30
Despido ProcedenteKomedie20174.82018-01-30
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72018-01-30
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20137.52018-01-30
The ForceDocu20177.02018-01-29
SpotlightDrama20158.12018-01-29
Rescue Mediums (1 seizoen)Docu20135.62018-01-29
Wedding UnplannedKomedie20176.22018-01-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (6 seizoenen)Kinderserie20157.02018-01-26
A Futile and Stupid GestureKomedie2018-2018-01-26
Fakkah Fuzz: Almost BannedCabaret2018-2018-01-26
Sleepy Hollow (4 seizoenen)Thriller20177.62018-01-26
BlockbusterKomedie2017-2018-01-24
Todd Glass: Act HappyCabaret2018-2018-01-23
Countdown to Death: Pablo EscobarDocu2017-2018-01-23
The Open HouseHorror2018-2018-01-19
Step SistersKomedie2018-2018-01-19
Harith Iskander: I Told You SoCabaret2018-2018-01-19
Bad Day for the CutThriller20176.32018-01-18
Godzilla (deel 1)Anime20177.12018-01-17
Rita (4 seizoenen)Komedie20148.12018-01-16
Katt Wiliams: Great AmericaCabaret2018-2018-01-16
El Vato (2 seizoenen)Komedie20167.62018-01-15
RehenesDocu20176.42018-01-15
UnrestDocu20178.42018-01-15
Rip TideFamilie20176.12018-01-15
Peepli (live)Komedie20107.52018-01-15
Elles ont Toutes une Histoire (Standing Tall)Docu2016-2018-01-14
Tom Segura: DisgracefulCabaret2018-2018-01-13
Cheapest Weddings (1 seizoen)Reality2016-2018-01-13
Disjointed (2 delen)Komedie20176.52018-01-12
The Polka KingKomedie2017-2018-01-12
La Manzana de EvaDocu2017-2018-01-12
The Man Who Would Be Polka KingDocu20097.22018-01-12
MiladaDrama20176.12018-01-12
Home By the Sea (1 seizoen)Reality20158.22018-01-08
Beyblade - Metal Fusion (1 seizoen)Anime20095.32018-01-06
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2 seizoenen)Komedie20168.12018-01-05
Devilman Crybaby (1 seizoen)Anime2018-2018-01-05
GoosebumpsFamillie20156.32018-01-04
Friends (10 seizoenen)Komedie20048.92018-01-04
Rogers Waters: The WallDocu20148.62018-01-03
The Jack King AffairDocu2015-2018-01-02
Mustang IslandKomedie2017-2018-01-02
Lovesick (3 seizoenen)Komedie20188.02018-01-01
Tyrant (3 seizoenen)Drama20167.92018-01-01
We Speak Dance (1 seizoen)Docu2018-2018-01-01
Young Justice (2 seizoenen)Kinderen20128.72018-01-01
ZombielandKomedie20097.72018-01-01
Eastsiders (3 seizoenen)Komedie20165.62018-01-01
Maddman: The Steve Madden StoryDocu2017-2018-01-01
The Strain (3 seizoenen)Horror20167.42018-01-01
Glacé (1 seizoen)Thriller20175.92018-01-01
Super Dark TimesThriller20176.52018-01-01
Bruno and Boots: The Wizzle WarKomedie20176.82018-01-01
The RehearsalDrama20166.42018-01-01
HeartthrobThriller2017-2018-01-01
SolaceThriller20156.42017-12-31
The 9th Life of Louis DraxThriller20166.32017-12-31
Dave Chappelle (1 collectie)Cabaret2017-2017-12-31
Fun Mom DinnerKomedie20174.82017-12-31
NumberedDocu20127.72017-12-31
TwiceDocu2010-2017-12-31
Geronimo Stilton (1 seizoen)Kinderserie20096.92017-12-31
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie2007-2017-12-31
Zack & Quack (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-12-31
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20017.02017-12-31
Goon: Last of the EnforcersKomedie20165.92017-12-30
Blade of the ImmortalActie20176.92017-12-30
Towies (1 seizoen)Reality2016-2017-12-27
Black (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-27
Mr. RooseveltKomedie20176.82017-12-26
Todd Barry Spicy HoneyCabaret2017-2017-12-26
Before I Go To SleepThriller20146.32017-12-25
A Gray StateDocu2017-2017-12-25
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-12-25
Creep 2Horror2017-2017-12-23
Chelsea (2 seizoenen)Talkshow2017-2017-12-22
72 Dangerous Animals (1 seizoen)Docu2017-2017-12-22
Beat Bugs: All Together NowMuziek2017-2017-12-22
A Home Fireplace: Bright Edition-2017-2017-12-22
BrightActie2017-2017-12-22
Doctor Foster (2 seizoenen)Drama20157.92017-12-22
Jeremiah Towel: The Last MagnificentDocu20166.52017-12-21
Reggie Yates’ Outside Man (2 seizoenen)Docu20177.52017-12-19
The Indian Detective (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-19
Russell Howard: RecalibrateCabaret2017-2017-12-19
Hello, My Twenties (1 seizoen)Komedie20168.42017-12-18
Mother's DayKomedie20165.62017-12-16
Seoul SearchingKomedie20157.42017-12-15
FioreDrama20166.72017-12-15
PottersvilleKomedie20176.52017-12-15
Wormwood (1 seizoen)Docu2017-2017-12-15
Christmas InheritanceFamilie2017-2017-12-15
Erased (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-15
RiskDocu2017-2017-12-14
Judd Apatow: The ReturnCabaret2017-2017-12-12
Manhunt: Unabomber (1 seizoen)Drama2017-2017-12-12
IdiocrazyKomedie20066.62017-12-10
El Camino ChristmasKomedie2017-2017-12-08
Trolls: VakantiespecialKinderfilm2017-2017-12-06
LEGO: Friends (2 seizoenen)Kinderserie20146.92017-12-06
Craig Ferguson: Tickle FightCabaret2017-2017-12-05
Scorpion (3 seizoenen)Actie20147.22017-12-02
TempleHorror2017-2017-12-02
Jab Harry Met SejalKomedie2017-2017-12-02
Lang Leve Koning Julien (5 seizoenen)Komedie20177.42017-12-01
Forbidden Games: The Justin Fashanu StoryDocu2017-2017-12-01
Diana: In Her Own WordsDocu2017-2017-12-01
The Legend of 420Docu2017-2017-12-01
The WorthySci-Fi20166.62017-12-01
Monster IslandFamiliefilm20174.92017-12-01
Playing for TimeDrama19807.92017-12-01
Ho Ho Ho HomeKinderfilm2017-2017-12-01
Dream BoatDocu2017-2017-12-01
VoyeurDocu2017-2017-12-01
Sugar MountainDrama20165.42017-12-01
Lucknow CentralDrama20176.12017-12-01
A Storybots ChristmasKinderfilm2017-2017-12-01
Kantaro: The Sweet Tooth Salaryman (1 seizoen)Komedie2017-2017-12-01
The Other WomanDrama20096.42017-12-01
Last NightDrama20106.62017-12-01
In BrugesKomedie20087.92017-12-01
Apollo 18Thriller20115.22017-12-01
Good Morning Call (2 seizoenen)Komedie20168.62017-11-28
The Girl From The SongDrama20165.52017-11-28
The Many Faces of Ito (1 seizoen)Romance2017-2017-11-26
Bright: The Music VideosMuziek2017-2017-11-26
Trailer Park Boys: Out of the Park USA (1 seizoen)Komedie2017-2017-11-25
Peru: Tesoro EscondidoDocu2017-2017-11-25
Cuba and the CameramanDocu2017-2017-11-24
She's Gotta Have It (1 seizoen)Drama2017-2017-11-23
Godless (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Argon (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Brian Regan: Nunchucks and FlamethrowersCabaret2017-2017-11-21
Saving CapitalismDocu2017-2017-11-21
Luna Petunia (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-11-18
The Divergent Series: InsurgentActie20156.32017-11-18
Jim & Andy: The Great BeyondDocu2017-2017-11-17
A Christmas PrinceDrama2017-2017-11-17
MudboundDrama2017-2017-11-17
Shot in the Dark (1 seizoen)Reality2017-2017-11-17
The Fall (3 seizoenen)Thriller20148.32017-11-16
Kicking and ScreamingKomedie19957.02017-11-16
Falcon RisingActie20145.82017-11-15
DeRay Davis: How To Act BlackCabaret2017-2017-11-14
Chasing TraneDocu20167.52017-11-13
Long Time RunningDocu20178.22017-11-12
Bon Cop Bad Cop 2Actie20176.82017-11-11
Blazing Transfer Students (1 seizoen)Actie2017-2017-11-11
Glitter Force Doki Doki (2 seizoenen)Anime2017-2017-11-10
Rolling PapersDocu20156.02017-11-10
Lady Dynamite (2 seizoenen)Komedie20167.62017-11-10
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled!Kinderfilm20156.62017-11-09
Jerry Seinfeld: ComedianDocu20027.02017-11-08
The Journey is the DestinationDrama20166.32017-11-08
Project MC2 (6 seizoenen)Kinderserie20176.22017-11-07
WilliamsDocu20177.82017-11-04
Alias Grace (seizoen 1)Drama2017-2017-11-03
6 DaysActie20176.12017-11-03
Midnight Sun (1 seizoen)Drama20167.42017-11-02
Plan de FugaThriller20165.62017-11-01
Hajwala: The Missing EngineActie20166.12017-11-01
Le Train d’Hitler – La bête d’acierDocu2017-2017-11-01
Pettersson en Findus 2Familie20165.92017-11-01
Golden TimeKinderen2013-2017-11-01
Guilt (1 seizoen)Drama20166.12017-11-01
Undercover GrandpaActie20165.32017-11-01
The BittersweetActie2017-2017-11-01
Bruno & Boots: Macdonald HallFamilie2017-2017-11-01
The B-Side: Elsa Dorfman's Portrait PhotographyDocu2017-2017-10-31
Judah FriedlanderCabaret2017-2017-10-31
SPF-18Drama2017-2017-10-30
Pup Star: Samen Staan We SterkerFamilie20176.82017-10-28
American UltraActie20156.12017-10-28
Joan Didion: The Center wil not HoldDocu2017-2017-10-27
Beyond Stranger Things (seizoen 1)Talkshow2017-2017-10-27
Strange WeatherDrama20165.72017-10-26
RiphagenDrama20167.12017-10-25
Jack Whitehall: At LargeCabaret2017-2017-10-24
JunoKomedie20077.52017-10-24
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-10-23
Dirty GrandpaKomedie20166.02017-10-21
SurvivorThriller20155.62017-10-21
Haters Back Off (2 seizoenen)Komedie20166.22017-10-20
1922Thriller2017-2017-10-20
The Day I Met El Chapo (1 seizoen)Docu2017-2017-10-20
One of UsDocu2017-2017-10-20
WheelmanThriller2017-2017-10-20
The Guardian BrothersFamilie20165.42017-10-20
VerónicaDrama2017-2017-10-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-10-19
Patton Oswalt: AnnihilationCabaret2017-2017-10-17
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoentjesKinderfilm2015-2017-10-16
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderen20136.72017-10-15
MoneyThriller20165.82017-10-15
Skin Wars (1 seizoen)Reality20166.62017-10-15
Harry & Bunnie (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-15
Belief: The Possession of Janet MosesDocu20156.62017-10-15
DangalDrama20168.62017-10-15
El CheDocu2017-2017-10-15
West Coast Customs (6 seizoenen)Reality20156.42017-10-15
OtherlifeDrama2017-2017-10-15
Todo Sobre El AsadoDocu20167.02017-10-14
Clair ObscurDrama20166.42017-10-13
Kingdom of UsDocu2017-2017-10-13
The BabysitterKomedie2017-2017-10-13
The Meyerowitz StoriesKomedie2017-2017-10-13
Barakah Meets BarakahKomedie20166.72017-10-12
Fe de EtarrasKomedie2017-2017-10-12
Christina P: Mother Inferior Cabaret2017-2017-10-11
Chris Brown: Welcome to My LifeDocu20175.72017-10-07
The Death and Life of Marsha P. JohnsonDocu2017-2017-10-07
ID-0 (1 seizoen)Anime2017-2017-10-07
Kibaoh Klashers (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-10-06
Restless Creature: Wendy WhelanDocu20167.62017-10-05
The Story of Diana (1 seizoen)Docu20178.22017-10-05
Rodney Carrington: Here Comes the TruthCabaret2017-2017-10-04
The IT Crowd (5 seizoenen)Komedie20138.62017-10-04
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERCabaret2017-2017-10-02
Tokyo IdolsDocu20177.12017-10-02
Generation Iron 2Docu2017-2017-10-01
Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderen20166.32017-10-01
Ice GuardiansDocu20167.92017-10-01
Hotel Beau Séjour (1 seizoen)Thriller20178.02017-10-01
I’m in Love with a Church Girl Drama20134.52017-10-01
Equestria Girls: Tales of Canterlot HighKinderen2017-2017-10-01
Arthur and the Revenge of MaltazardFamilie20095.32017-10-01
Franca: Chaos and Creation Docu20168.12017-10-01
World War II In Colour (1 seizoen)Docu20098.82017-10-01
Ghost PatrolFamilie20165.22017-10-01
The Royal House of Windsor (1 seizoen)Docu2017-2017-09-30
Out of Thin AirDocu2017-2017-09-29
Long ShotDocu2017-2017-09-29
Real Rob (2 seizoenen)Komedie20156.62017-09-29
Gerald's GameThriller2017-2017-09-29
Our Souls at NightDrama2017-2017-09-29
Paul Hollywood's Big Contintental Trip (1 seizoen)Reality2017-2017-09-29
Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32017-09-28
Def Comedy Jam 25Cabaret2017-2017-09-27
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32017-09-27
Terrace House: Aloha State (4 seizoenen)Reality2017-2017-09-26
The BarKomedie20176.82017-09-25
Gagarin: First in SpaceDrama20136.62017-09-24
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-23
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
The Italian JobActie20037.02017-09-18
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
The Age of AdalineDrama20157.22017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
The Electric HorsemanKomedie19796.32017-09-12
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20106.92017-09-11
The Cuba Libre StoryDocu20167.92017-09-11
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
The Simpsons MovieKomedie20077.42017-09-09
The SpongeBob SquarePants MovieAnimatie20047.02017-09-09
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-05
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-09-04
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
Platvoet en Zijn Vriendjes 5: Het Mysterieuze EilandFamilie19976.02017-09-02
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller2017-2017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22017-09-01
The Women Who Kills LionsDocu2016-2017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Shutter IslandThriller20108.12017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
Platvoet en zijn VriendjesFamilie19887.32017-08-30
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
MadreThriller20166.02017-08-26
American BeautyDrama19998.42017-08-26
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
Death NoteHorror20172017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
Super 8Sci-Fi20117.02017-08-24
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Alive and KickingDocu2016-2017-08-22
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamilie20105.92017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Bad RapDocu20168.12017-08-21
Young AdultKomedie20156.32017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Point BreakActie20155.32017-08-19
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20068.12017-08-18
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20178.22017-08-18
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Little Witch America (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Chocolate City: Vegas StripKomedie2017-2017-08-12
NakedKomedie2017-2017-08-11
The SaintActie20174.72017-08-10
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Denis Leary: No Cure for CancerDocu19927.82017-08-08
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
VaianaFamilie20167.72017-08-05
IcarusDocu2017-2017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
All Hallows' EveFamilie20166.22017-08-03
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Maz Jobrani: ImmigrantCabaret2017-2017-08-01
Hinterland (3 seizoenen)Crime20167.72017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Oh Darling Yeh Hai IndiaKomedie19954.42017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
English Babu Desi MemKomedie19964.82017-08-01
Kabhi Haan Kabhi NaaKomedie19948.02017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
AmarDrama20175.12017-07-29
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
Jackie & RyanDrama20145.82017-07-27
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
BurlesqueRomance20106.42017-07-21
Steins;Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-07-21
Point Break 3DActie20155.32017-07-21
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
The Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Nowhere Boys (2 seizoenen)Sci-Fi20137.52017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
The Best of MeDrama20146.72017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Incerta GlòriaDrama20176.92017-07-17
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Drama20139.32017-07-15
Mar de Plastico (2 seizoenen)Drama20157.22017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
I SpyActie20025.42017-07-08
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Barbie: Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderserie20127.42017-07-06
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
Extraordinary: The Stan Romanek StoryDocu2017-2017-07-03
21Thriller20086.82017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
MannenhartenKomedie20135.72017-07-02
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Thriller2017-2017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCaberet20127.02017-06-30
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
You Get MeDrama2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
BokehDrama20174.72017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
CarandiruDrama20037.62017-06-12
Black SnowThriller2017-2017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Special 26Drama20138.02017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
TakersActie20106.22017-05-31
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
War MachineDrama2017-2017-05-26
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Blame!Actie2017-2017-05-20
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
National BirdDocu20177.12017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
Running WildDrama20175.82017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
SundownActie20165.52017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
PompeiiActie20145.62017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
The C WordDocu20166.72017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
Force 2Actie20166.52017-03-05
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
MaroonThriller2016-2017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
PinkDrama20168.42017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
ClinicalThriller2017-2017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
RustomDrama20167.12017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
7:19Drama20166.22016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
BarryDrama2016-2016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamilie20156.52016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
MascotsKomedie2016-2016-10-13
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
13THDocu2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
The First LineDrama20145.52016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
XOXODrama2016-2016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
DhanakKomedie20158.52016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Being APDocu20156.12016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Black Sails (4 seizoenen)Actie20168.02016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
HushHorror20166.62016-04-08
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
LoreakDrama20146.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
MittDocu20147.02016-01-07
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
SchemerDrama20106.42015-11-02
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Voeg een reactie toe