Verwijderd van Netflix

Verwijderde series, films en docu’s op Netflix

Iedere dag kunnen we melding maken van nieuwe films, series, documentaires en binnenkort ook spelshows op Netflix. Helaas worden er ook met enige regelmaat titels verwijderd. De streamingdienst koopt op diverse manieren de content aan. De Netflix Originals worden zelfstandig geproduceerd, waardoor deze uiteraard altijd in het aanbod zullen blijven staan. Voor grote kaskrakers is dat ook vaak het geval. Topseries als Suits, Dexter, Sherlock en Breaking Bad zullen niet zomaar uit het aanbod gaan verdwijnen. Dat is helaas wel het geval voor diverse films en sommige series.

Dit heeft in de meeste gevallen te maken met rechten. Netflix koopt de rechten in de meeste gevallen voor één, twee of vijf jaar in. Wanneer de einddatum nadert wordt er bekeken of het contract wordt verlengd door Netflix zelf. In sommige gevallen zal de verkopende partij besluiten om de rechten aan een andere partij te verkopen. Zo heeft Netflix deals lopen met onder meer Disney, CW en de BBC, waardoor er heel veel titels van deze makers online staan.

Een andere optie waarom aanbod wordt verwijderd op Netflix is het kijkgedrag. De streamingdienst monitort dagelijks het kijkgedrag van alle abonnees, wereldwijd en per land. Er zijn films die voor alle landen tegelijk worden aangekocht en daarnaast ook per land. Zo zijn er volop Nederlandstalige titels aanwezig, die alleen beschikbaar zijn in Nederland en België. Als uit het kijkgedrag blijkt dat films of series amper worden bekeken, zal er een kosten/baten plaatje worden gemaakt.

Netflix kondigt in het systeem niet altijd aan wanneer titels gaan verdwijnen. Daarom houden wij hier maandelijks het verwijderd aanbod voor jullie bij. Het zal tot op dat moment vooral om films gaan die wereldwijd zijn aangekocht.

Verwijderd overzicht december deel 2 2016

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.430-12-2016
EmmaDrama19966.831-12-2016
AdventurelandKomedie20096.831-12-2016
The Boys are BackDrama20096.931-12-2016
Starsky & HutchKomedie20046.131-12-2016
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.831-12-2016
Gone Baby GoneDrama20077.731-12-2016
Rumble in the BronxActie19956.731-12-2016
BrasslandsDocu20138.031-12-2016
Jackie BrownThriller19977.531-12-2016
There Will Be BloodDrama20078.131-12-2016
Picture BrideDrama19946.831-12-2016
Sling BladeDrama19968.131-12-2016
ClerksKomedie19947.931-12-2016
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.431-12-2016
Cold MountainDrama20037.231-12-2016
Chasing AmyDrama19977.431-12-2016
Robinson CrusoeDrama19975.931-12-2016
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.631-12-2016
From Dusk Till DawnHorror19967.331-12-2016
Pulp FictionThriller1994931-12-2016
Dance for MeDocu20126.731-12-2016
Music For MandelaDocu20136.831-12-2016
GordyFamiliefilm19953.831-12-2016
I Got the Hook UpKomedie19983.831-12-2016
It's Not OverDocu2014-31-12-2016
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.831-12-2016
Web JunkieDocu20136.431-12-2016
Kinky BootsKomedie2005731-12-2016
The LookoutThriller20077.131-12-2016
MimicHorror19975.931-12-2016
The PallbearerKomedie19964.931-12-2016
Rhyme & ReasonThriller19977.531-12-2016
RestorationDrama19956.731-12-2016
ScreamThriller19967.231-12-2016
VenomHorror20054.731-12-2016
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.531-12-2016
The Gospel of JohnDrama20147.931-12-2016
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.131-12-2016
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-31-12-2016
ZookeeperKomedie20115.231-12-2016
SerenityActie20058.031-12-2016
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.531-12-2016
When Harry met SallyKomedie19897.631-12-2016
NellDrama19946.531-12-2016
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72-1-2017
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72-1-2017
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107.112-1-2017
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.512-1-2017
The Following (3 seizoenen)Thriller20147.621-1-2017

Verwijderd overzicht december deel 1 2016

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Step Up 2: The StreetsDrama20086.114-12-2016
Arthur 3Kinderfilm20105.514-12-2016
The Next Three DaysDrama20107.414-12-2016
Animals UnitedKinderfilm20104.914-12-2016
Transporter 3Actie2008614-12-2016
AbductionActie2011514-12-2016
Arthur en de MinimoysKinderfilm2006614-12-2016
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.214-12-2016
Astro BoyFamiliefilm20096.414-12-2016
The Accidental HusbandKomedie20085.614-12-2016
Vegas BabyKomedie20064.714-12-2016
Blind DatingKomedie20066.114-12-2016
BuriedThriller2010714-12-2016
The Hurt LockerActie20087.614-12-2016
Larry CrowneKomedie2011614-12-2016
Sex DriveKomedie20086.614-12-2016
Source CodeThriller20117.514-12-2016
The IllusionistDrama20067.614-12-2016
P.S. I Love YouDrama2007714-12-2016
KnowingDrama20096.214-12-2016
Remember MeDrama20107.214-12-2016
The WomenDrama20084.914-12-2016
It Happened One NightKomedie19348.215-12-2016
Stuart Little 3Familiefilm20054.315-12-2016
Bad TeacherKomedie20115.715-12-2016
Eat, Pray LoveDrama20105.715-12-2016
Hollow ManThriller20005.715-12-2016
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.216-12-2016
The Other GuysActie20106.616-12-2016
CinderellaFamiliefilm20157.118-12-2016
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.219-12-2016
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.430-12-2016
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.431-12-2016
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.631-12-2016
Peppa Pig (1 seizoen)Kinderserie20057.031-12-2016
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.531-12-2016
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.531-12-2016
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?