Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 26 juli 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Snow White: A Tale of TerrorHorror19976.32017-07-26
Shooter (1 seizoen + S02E02)Actie20177.82017-07-26
Shadowhunters (1 seizoen + S02E17)Drama20166.42017-07-25
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
Meet the RobinsonsFamilie20076.92017-07-24
Cast AwayDrama20007.72017-07-23
GreaseRomance19787.22017-07-23
Orphan Black (4 seizoenen + S05E07)Drama20178.42017-07-23
No Strings AttachedRomance20116.22017-07-23
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-07-23
Kibaoh Klashers (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-22
Area 51Sci-Fi20154.22017-07-22
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseHorror20156.32017-07-22
A Thousand WordsKomedie20125.92017-07-22
Mean Girls 2Komedie20114.22017-07-22
The TerminalRomance20047.32017-07-22
The Last CastleActie20116.92017-07-22
The World's EndKomedie20137.02017-07-22
Point Break 3DActie20155.32017-07-21
FightingActie20095.62017-07-21
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-07-21
BurlesqueRomance20106.42017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
De Hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Steins;Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
Baby BoyDrama20016.42017-07-20
The Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
Imba Means SingDocu20158.12017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Nowhere Boys (2 seizoenen)Sci-Fi20137.52017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
The Best of MeDrama20146.72017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
George from the Jungle 2Familie20033.32017-07-17
George from the JungleFamilie19975.42017-07-17
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
Incerta GlòriaDrama20176.92017-07-17
Crimson PeakHorror20156.52017-07-16
The Vampire Diaries (7 seizoenen)Drama20138.02017-07-16
The VisitHorror20156.22017-07-16
The CandidateDrama20166.52017-07-15
West Coast Customs (4 seizoenen)Reality20116.42017-07-15
Real Rob (1 seizoen)Komedie20156.62017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Drama20139.32017-07-15
Mar de Plastico (2 seizoenen)Drama20157.22017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Chelsea (1 seizoen + S02E13)Talkshow2017-2017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Friends From College (1 seizoen)Komedie2017-2017-07-14
Demon InsideHorror20135.12017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
HancockActie20086.42017-07-13
Son of a GunActie20146.52017-07-13
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Saving Mr. BanksKomedie20137.52017-07-10
I SpyActie20025.42017-07-08
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Luna Petunia (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Last Action HeroActie19936.32017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
War RoomDrama20156.42017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Barbie: Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderserie20127.42017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
Freaky FridayFamilie19766.32017-07-03
Freaky FridayFamilie20036.12017-07-03
Extraordinary: The Stan Romanek StoryDocu2017-2017-07-03
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
The TransporterActie20026.82017-07-02
21Thriller20086.82017-07-02
CyrusRomance20106.32017-07-02
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20146.62017-07-02
MannenhartenKomedie20135.72017-07-02
SaltActie20106.42017-07-02
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Penn & Teller (1 seizoen)Reality20156.92017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Reggie Yates’ Outside Man (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
Out of Thin AirDocu2017-2017-07-01
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Thriller2017-2017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCaberet20127.02017-06-30
Little Witch America (1 seizoen)Anime2017-2017-06-30
Battle Los AngelesActie20115.82017-06-30
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
RuPaul's Drag Race (7 seizoenen)Reality20098.02017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20148.82017-06-29
De BoefjesFamilie19946.42017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Thriller20178.62017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
BabelDrama20067.52017-06-27
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.22017-06-27
The Princess Diaries 2Familie20015.72017-06-26
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
You Get MeDrama2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
The Missing (2 seizoenen)Drama20148.12017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.72017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
The Princess DiariesFamilie20016.32017-06-19
The Ranch (seizoen 2, deel 1)Komedie2016-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
Resident Evil: DegenerationHorror20086.62017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Charlie Wilson's WarKomedie20077.12017-06-14
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Jochem Myjer - Yeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality2017-2017-06-13
CarandiruDrama20037.62017-06-12
Supergirl (1 seizoen)Actie20156.62017-06-12
Peter Pan: Return to NeverlandFamilie20025.82017-06-12
My Favorite MartianFamilie19995.02017-06-12
Black SnowThriller2017-2017-06-10
The Flash (3 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
DC Legends of Tomorrow (1 seizoen)Actie20167.02017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Peter PanFamilie19537.32017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Suits (5 seizoenen)Drama20148.82017-06-02
Don't Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
BoratKomedie20067.32017-06-02
SupermodelDrama2016-2017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
Rookie of the YearFamilie19935.92017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
TakersActie20106.22017-05-31
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
The Bounty HunterKomedie20105.52017-05-31
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
House of Cards (5 seizoenen)Thriller20169.02017-05-30
Forever PureDocu20167.52017-05-29
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
Treasure BuddiesFamilie20124.62017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.12017-05-29
Summer MagicFamilie19637.12017-05-29
EverestActie20157.12017-05-28
Les MisérablesDrama19987.52017-05-27
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Designated Survivor (1 seizoen)Drama20178.22017-05-24
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-05-20
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
In the FleshHorror20108.12017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesAvontuur20116.72017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
A Haunted House 2Komedie20144.72017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Robin HoodFamilie19737.62017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.02017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Anne with an E (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Riverdale (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Can Alzheimer's Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Role ModelsKomedie20086.92017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Punisher: War ZoneActie20086.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
Kramer vs. KramerDrama19797.82017-05-09
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
National BirdDocu20177.12017-05-08
Pirates of the Caribbean deel 3Avontuur20077.12017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
You're NextHorror20116.52017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
De OntsnappingDrama20155.82017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Spirit: Samen Vrij (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
TrainwreckRomance20156.32017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
Pieter Post: De FilmKinderen20144.62017-05-05
Ruth & AlexDrama20146.22017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
John WickActie20147.22017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
CloserDrama20047.32017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
KhumbaFamilie20135.72017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
I, RobotActie20147.12017-05-02
IncompleteRomance2017-2017-05-02
What IfKomedie20136.82017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20158.62017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 2Avontuur20067.32017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 1Avontuur20038.02017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
PixelsActie20155.62017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Touch (2 seizoenen)Drama20137.42017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-04-22
The Good LieDrama20147.42017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
BinnenstebuitenFamillie20158.32017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
Tom and HuckFamilie19955.62017-04-17
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
SundownActie20165.52017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
CriminalActie20166.32017-04-15
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
MachoKomedie20163.52017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
Ender's GameActie20136.72017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
PompeiiActie20145.62017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
PinocchioFamilie19407.52017-04-03
De Prinses en de KikkerFamilie20097.12017-04-03
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Ted 2Komedie20156.32017-04-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-04-02
AkiraAnime19888.12017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
Begin AgainRomance20147.42017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
PremonitionThriller20075.92017-04-01
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Crime20157.72017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
The Hundred-Foot JourneyDrama20147.32017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
FractureThriller20077.22017-03-31
The Client ListDrama20105.82017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
Chesapeake Shores (1 seizoen)Drama20168.02017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Evil DeadHorror19817.62017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
The Ugly TruthRomance20096.52017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
Hatfields & McCoys (miniseizoen)Drama20128.12017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Kinderserie20178.22017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
The DebtThriller20106.92017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
The PacifierFamilie20055.52017-03-14
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
ShowroomDrama20145.12017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Beauty and the BeastFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
MinionsFamilie20156.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
Put Your Money Where Your Mouth IsDocu20087.22017-03-03
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
One of Our Dinosaurs Is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
INDIADrama20167.32017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Project MC2 (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20167.92017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20168.82017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
PinkDrama20168.42017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
WaterworldActie19956.12016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.02016-12-16
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
SenderoHorror20156.72016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
LudoHorror20154.72016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
TickledDocu20167.62016-11-13
Under The SunDocu20157.42016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
7 Años Drama2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
FroningDocu20167.42016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Non-StopActie20147.02016-09-27
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
RetreatThriller20115.82016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
StepmomDrama19986.72016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
When in RomeRomance20105.52016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
ManholeThriller20145.22016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
RebirthThriller2016-2016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20168.02016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
TalvarDrama20158.42016-06-11
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
The TouristActie20106.02016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
SnervousDocu20156.72016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Game FaceDocu20158.12016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
NellDrama19946.52016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
LegendActie19856.52016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20158.32016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
The KingdomActie20077.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
ElfKomedie20036.92015-11-25
The RiteThriller20076.02015-11-25
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
The LedgeDrama20116.62015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028,72014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?