Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 22 maart 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
The Originals (3 seizoenen + S04E01)Thriller20148.62017-03-22
Designated Survivor (S01E12)Drama20178.22017-03-22
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
The 100 (3 seizoenen + S04E06)Sci-Fi20177.82017-03-20
Arrow (4 seizoenen + S05E16)Actie20178.12017-03-20
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
The TrapDrama20148.42017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
The DebtThriller20106.92017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
The PacifierFamilie20055.52017-03-14
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
DelihaRomance20144.72017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
Riverdale (S01E07)Drama2017-2017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E10)Drama20166.42017-03-07
Beauty and the BeastFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
MinionsFamilie20156.42017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Put Your Money Where Your Mouth IsDocu20087.22017-03-03
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
One of Our Dinosaurs Is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Project MC2 (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
You Me Her (1 seizoen)Komedie20166.32017-02-11
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
Intersection (seizoen 1)Drama20166.82017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20168.82017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Home Sweet HellKomedie20155.42017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20167.92017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Kazoops (2 seizoenen)Kinderen2016-2017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
TakersActie20106.22017-01-26
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Terrace House: Aloha State (1 seizoen)Reality2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72017-01-23
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20139.32017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Spijt!Drama20137.22016-12-29
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
50 to 1Drama20146.52016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
WhiplashDrama20148.52016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Sense8 (1 seizoen + Kerstspecial)Drama20158.42016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
WaterworldActie19956.12016-12-21
The Water DivinerDrama20147.12016-12-21
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
OuijaHorror20144.42016-12-21
RatsDocu20166.62016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Chelsea (90 afleveringen)Talkshow2016-2016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.02016-12-16
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Fast & Furious 7Actie20157.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
SpectralDrama2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
WarriorDrama20118.22016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
NewtownDocu20165.32016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Big Hero 6Familiefilm20127.92016-11-24
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
GanduDrama20105.92016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.72016-11-21
Santa BuddiesFamiliefilm20094.92016-11-21
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.72016-11-21
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.72016-11-21
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
Santa ClauseFamiliefilm19946.42016-11-21
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.22016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
CristinaDocu2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20138.02016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
The Boy Next DoorThriller20154.62016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
TickledDocu20167.62016-11-13
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Tales by LightDocu2015-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
WeinerDocu20167.72016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-31
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (3 seizoenen)Kinderserie20166.72016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
Seventh SonActie20145.52016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Fifty Shades of GreyDrama20154.12016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Dinotrux (3 seizoenen)Kinderserie20168.22016-10-09
The Following (3 seizoenen)Thriller20147.62016-10-08
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
The Theory of EverythingDrama20147.72016-10-04
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
BlackhatActie20155.42016-10-03
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
BlowDrama20017.62016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
BeowulfActie20076.32016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
HereafterDrama20106.52016-10-02
The Wedding SingerKomedie19986.82016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
Rush Hour 2Komedie20016.62016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
J. EdgarDrama20116.62016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Red Riding HoodHorror20115.42016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20098.02016-10-02
The LosersActie20106.42016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
ContagionDrama20116.62016-10-02
Nights in RodantheDrama20086.02016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
UnknownActie20116.92016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
The Time Traveler's WifeDrama20097.12016-10-02
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Non-StopActie20147.02016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
RetreatThriller20115.82016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
7 SecondsActie20054.82016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
UnbrokenDrama20147.22016-09-21
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Drive AngryActie20115.52016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
The VillageThriller20046.52016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
EungyoRomance20126.72016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Het begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-08-26
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
The Get Down (1 seizoen)Drama2016-2016-08-12
TuskHorror20145.42016-08-12
FuryActie20147.62016-08-12
Think Like a Man TooKomedie20145.72016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
The EqualizerActie20147.22016-07-23
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-07-23
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
DesperadoActie19957.22016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
Beyond the LightsDrama20146.92016-07-14
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
MonoKomedie2016-2016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Sex TapeRomance20145.12016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
African CatsDocu20117.62016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
No EscapeThriller20156.82016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
ContactActie19977.42016-04-27
The TownDrama20107.62016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
All About EveDrama19508.32016-04-13
AdamDrama20097.22016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Ant-ManActie20157.42016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
DefianceActie20087.22016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
The PassionDrama2016-2016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
MiracleDrama20047.52016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
TrickedDocu20136.32016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
Upside DownDrama20126.42016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
ClickKomedie20066.42016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocu20157.12016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
MASHKomedie19707.62016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
InceptionActie20108.82015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
ElfKomedie20036.92015-11-25
The RiteThriller20076.02015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The RecruitActie20036.32015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
How HighKomedie20016.22015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Taken 2Actie20126.32015-05-04
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
October 1Drama20147.52015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
DoomActie20055.22015-02-01
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The ShiningHorror19808.52015-01-28
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Fight ClubActie19998.92014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Happy Feet TwoFamiliefilm20116,52014-10-29
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
The Other GuysActie20106.62014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
EmmaDrama19966.82014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?