Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 26 mei 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
Chelsea (1 seizoen + S02E07)Talkshow2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Fargo (2 seizoenen + S03E06)Crime20179.02017-05-25
The Originals (3 seizoenen + S04E09)Thriller20178.62017-05-24
Designated Survivor (1 seizoen)Drama20178.22017-05-24
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Better Call Saul (2 seizoenen + S03E07)Drama20178.72017-05-23
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-22
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.12017-05-22
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Man to Man (S01E11)Actie2017-2017-05-21
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Party of Five (3 seizoenen)Familie19996.82017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
In the FleshHorror20108.12017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
A Haunted House 2Komedie20144.72017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Robin HoodFamilie19737.62017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesAvontuur20116.72017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
Pretty Little Liars (6 seizoenen + S07E14)Drama20177.82017-05-14
SatanicHorror20163.72017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
Riverdale (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Anne with an E (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.02017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
West Coast Customs (2 seizoenen)Reality20116.42017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Can Alzheimer's Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
Role ModelsKomedie20086.92017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Punisher: War ZoneActie20086.02017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
Kramer vs. KramerDrama19797.82017-05-09
DecantedDocu20165.82017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
National BirdDocu20177.12017-05-08
Pirates of the Caribbean deel 3Avontuur20077.12017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
TrainwreckRomance20156.32017-05-06
De OntsnappingDrama20155.82017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
Spirit: Samen Vrij (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
John WickActie20147.22017-05-05
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
Pieter Post: De FilmKinderen20144.62017-05-05
Ruth & AlexDrama20146.22017-05-05
CloserDrama20047.32017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
IncompleteRomance2017-2017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
What IfKomedie20136.82017-05-02
I, RobotActie20147.12017-05-02
KhumbaFamilie20135.72017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 1Avontuur20038.02017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 2Avontuur20067.32017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20158.62017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
PixelsActie20155.62017-04-26
Touch (2 seizoenen)Drama20137.42017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-04-22
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
The Good LieDrama20147.42017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
BinnenstebuitenFamillie20158.32017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Tom and HuckFamilie19955.62017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
SundownActie20165.52017-04-16
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
CriminalActie20166.32017-04-15
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
Ender's GameActie20136.72017-04-11
PompeiiActie20145.62017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
Het Begin van de Croods (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Terrace House: Aloha State (2 seizoenen)Reality2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
PinocchioFamilie19407.52017-04-03
De Prinses en de KikkerFamilie20097.12017-04-03
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-04-02
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Ted 2Komedie20156.32017-04-02
PremonitionThriller20075.92017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Crime20157.72017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
Begin AgainRomance20147.42017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
AkiraAnime19888.12017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
The Hundred-Foot JourneyDrama20147.32017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
The Ugly TruthRomance20096.52017-03-31
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
Chesapeake Shores (1 seizoen)Drama20168.02017-03-31
Hatfields & McCoys (miniseizoen)Drama20128.12017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Kinderserie20178.22017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
FractureThriller20077.22017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
The Client ListDrama20105.82017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
The Evil DeadHorror19817.62017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
PandoraThriller20166.62017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
The DebtThriller20106.92017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
The PacifierFamilie20055.52017-03-14
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
HornsDrama20136.42017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
ShowroomDrama20145.12017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E10)Drama20166.42017-03-07
Beauty and the BeastFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
MinionsFamilie20156.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
Put Your Money Where Your Mouth IsDocu20087.22017-03-03
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
One of Our Dinosaurs Is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Project MC2 (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
You Me Her (1 seizoen)Komedie20166.32017-02-11
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20167.92017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Intersection (seizoen 1)Drama20166.82017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20168.82017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
TakersActie20106.22017-01-26
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72017-01-23
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
ThorActie20117.02017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20139.32017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
50 to 1Drama20146.52016-12-24
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
WhiplashDrama20148.52016-12-23
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
The Water DivinerDrama20147.12016-12-21
WaterworldActie19956.12016-12-21
OuijaHorror20144.42016-12-21
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
UnstoppableActie20106.82016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.02016-12-16
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
Fast & Furious 7Actie20157.22016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
White GirlDrama20165.92016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Too LateDrama20156.62016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
Big Hero 6Familiefilm20127.92016-11-24
LudoHorror20154.72016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20138.02016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
WeinerDocu20167.72016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
November ManActie20146.32016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
The RundownActie20036.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20098.02016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Non-StopActie20147.02016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
RetreatThriller20115.82016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
7 SecondsActie20054.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
XOXODrama2016-2016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
TrintaDrama20146.92016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
DesperadoActie19957.22016-07-20
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
MonoKomedie2016-2016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20168.02016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
No EscapeThriller20156.82016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
TalvarDrama20158.42016-06-11
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
BlitzActie20116.22016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
TrickedDocu20136.32016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
LoreakDrama20146.82016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
LegendActie19856.52016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
SerenityActie20058.02016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
The Last StandActie20136.42015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
McCullinDocu20128.12015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
TroyAvontuur20047.22015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
AlunaDocu20129.22014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028,72014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?