Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 28 juni 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
The Originals (4 seizoenen)Thriller20178.62017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.22017-06-27
BabelDrama20067.52017-06-27
Shadowhunters (1 seizoen + S02E14)Drama20166.42017-06-27
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
The Princess Diaries 2Familie20015.72017-06-26
Orphan Black (4 seizoenen + S05E03)Drama20178.42017-06-25
Pretty Little Liars (6 seizoenen + S07E19)Drama20177.82017-06-25
You Get MeDrama2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
Chelsea (1 seizoen + S02E11)Talkshow2017-2017-06-23
The Missing (2 seizoenen)Drama20148.12017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.72017-06-20
The Princess DiariesFamilie20016.32017-06-19
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
Resident Evil: DegenerationHorror20086.62017-06-16
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
The Ranch (seizoen 2, deel 1)Komedie2016-2017-06-16
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Charlie Wilson's WarKomedie20077.12017-06-14
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Jochem Myjer - Yeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality2017-2017-06-13
My Favorite MartianFamilie19995.02017-06-12
CarandiruDrama20037.62017-06-12
Nowhere Boys (1 seizoen)Sci-Fi20137.52017-06-12
Peter Pan: Return to NeverlandFamilie20025.82017-06-12
Supergirl (1 seizoen)Actie20156.62017-06-12
DC Legends of Tomorrow (1 seizoen)Actie20167.02017-06-10
Black SnowThriller2017-2017-06-10
The Flash (3 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
West Coast Customs (3 seizoenen)Reality20116.42017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Peter PanFamilie19537.32017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
BoratKomedie20067.32017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
Suits (5 seizoenen)Drama20148.82017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Don't Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Rookie of the YearFamilie19935.92017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Intersection (2 seizoenen)Drama20166.82017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
The Bounty HunterKomedie20105.52017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
House of Cards (5 seizoenen)Thriller20169.02017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
Summer MagicFamilie19637.12017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.12017-05-29
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
Treasure BuddiesFamilie20124.62017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
EverestActie20157.12017-05-28
Les MisérablesDrama19987.52017-05-27
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Designated Survivor (1 seizoen)Drama20178.22017-05-24
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
In the FleshHorror20108.12017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
A Haunted House 2Komedie20144.72017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesAvontuur20116.72017-05-15
Robin HoodFamilie19737.62017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
Anne with an E (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Riverdale (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.02017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Can Alzheimer's Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
Punisher: War ZoneActie20086.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Role ModelsKomedie20086.92017-05-10
Kramer vs. KramerDrama19797.82017-05-09
DecantedDocu20165.82017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
National BirdDocu20177.12017-05-08
Pirates of the Caribbean deel 3Avontuur20077.12017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
Spirit: Samen Vrij (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
TrainwreckRomance20156.32017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
De OntsnappingDrama20155.82017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
CloserDrama20047.32017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
Pieter Post: De FilmKinderen20144.62017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
Ruth & AlexDrama20146.22017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
John WickActie20147.22017-05-05
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
IncompleteRomance2017-2017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
KhumbaFamilie20135.72017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
What IfKomedie20136.82017-05-02
I, RobotActie20147.12017-05-02
FargoDrama19968.12017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20158.62017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 2Avontuur20067.32017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 1Avontuur20038.02017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
PixelsActie20155.62017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
PHorror20065.42017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Touch (2 seizoenen)Drama20137.42017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-04-22
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
The Good LieDrama20147.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
BinnenstebuitenFamillie20158.32017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
Tom and HuckFamilie19955.62017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Final GirlActie20154.72017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
SundownActie20165.52017-04-16
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
CriminalActie20166.32017-04-15
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
PompeiiActie20145.62017-04-11
Ender's GameActie20136.72017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
Het Begin van de Croods (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
PinocchioFamilie19407.52017-04-03
De Prinses en de KikkerFamilie20097.12017-04-03
Ted 2Komedie20156.32017-04-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-04-02
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Hinterland (2 seizoenen)Crime20157.72017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
The Hundred-Foot JourneyDrama20147.32017-04-01
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
PremonitionThriller20075.92017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
AkiraAnime19888.12017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
Begin AgainRomance20147.42017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
The Client ListDrama20105.82017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
The Evil DeadHorror19817.62017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
The Ugly TruthRomance20096.52017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Kinderserie20178.22017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
Hatfields & McCoys (miniseizoen)Drama20128.12017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
FractureThriller20077.22017-03-31
Chesapeake Shores (1 seizoen)Drama20168.02017-03-31
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
The TrapDrama20148.42017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
The DebtThriller20106.92017-03-15
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
The PacifierFamilie20055.52017-03-14
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
MucizeDrama20157.42017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Beauty and the BeastFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
MinionsFamilie20156.42017-03-04
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Put Your Money Where Your Mouth IsDocu20087.22017-03-03
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
One of Our Dinosaurs Is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
MadaariDrama20167.72017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
Project MC2 (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20167.92017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20168.82017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72017-01-23
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
So YoungDrama2016.42017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20139.32017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
50 to 1Drama20146.52016-12-24
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
WhiplashDrama20148.52016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
WaterworldActie19956.12016-12-21
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.02016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The DoubleThriller20115.92016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
WarriorDrama20118.22016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
CarrieHorror19765.92016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
LudoHorror20154.72016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20138.02016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
TickledDocu20167.62016-11-13
AllendeDrama20136.02016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
7 Años Drama2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
13THDocu2016-2016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20098.02016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Non-StopActie20147.02016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
RetreatThriller20115.82016-09-23
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
You AgainRomance20105.82016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
The SilencedThriller20155.62016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
Black FridayDrama20048.62016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
HellboyActie20046.82016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
DesperadoActie19957.22016-07-20
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
MonoKomedie2016-2016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20168.02016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
African CatsDocu20117.62016-06-28
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Get On UpDrama20146.92016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
PrisonersThriller20138.12016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
TerraDocu2015-2016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
IversonDocu20147.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
NellDrama19946.52016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
FiftyDrama20156.42015-12-28
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
SilencedDocu20148.02015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
ThérèseDrama20126.12015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Fight ClubActie19998.92014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028,72014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?