Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 28 april 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
Man to Man (S01E03)Actie2017-2017-04-28
Chelsea (1 seizoen + S02E03)Talkshow2016-2017-04-28
Riverdale (S01E11)Drama2017-2017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-28
Fargo (2 seizoenen + S03E02)Crime20179.02017-04-27
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
Designated Survivor (S01E17)Drama20178.22017-04-26
PixelsActie20155.62017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Better Call Saul (2 seizoenen + S03E03)Drama20168.72017-04-25
Touch (2 seizoenen)Drama20137.42017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
Pretty Little Liars (6 seizoenen + S07E11)Drama20177.82017-04-23
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-04-22
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
The Good LieDrama20147.42017-04-21
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
The Originals (3 seizoenen + S04E05)Thriller20178.62017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
RiddickActie20136.42017-04-18
BinnenstebuitenFamillie20158.32017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Tom and HuckFamilie19955.62017-04-17
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
SundownActie20165.52017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
CriminalActie20166.32017-04-15
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
PompeiiActie20145.62017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
Ender's GameActie20136.72017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
Het Begin van de Croods (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Terrace House: Aloha State (2 seizoenen)Reality2017-2017-04-04
The 100 (3 seizoenen + S04E08)Sci-Fi20177.82017-04-03
De Prinses en de KikkerFamilie20097.12017-04-03
PinocchioFamilie19407.52017-04-03
Arrow (4 seizoenen + S05E18)Actie20178.12017-04-03
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Ted 2Komedie20156.32017-04-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-04-02
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
AkiraAnime19888.12017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
PremonitionThriller20075.92017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Crime20157.72017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
Begin AgainRomance20147.42017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
The Hundred-Foot JourneyDrama20147.32017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
LegionActie20105.22017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
The Evil DeadHorror19817.62017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
The Ugly TruthRomance20096.52017-03-31
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
Chesapeake Shores (1 seizoen)Drama20168.02017-03-31
Hatfields & McCoys (miniseizoen)Drama20128.12017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Kinderserie20178.22017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
FractureThriller20077.22017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
The Client ListDrama20105.82017-03-31
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
The DebtThriller20106.92017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
The PacifierFamilie20055.52017-03-14
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
ShowroomDrama20145.12017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E10)Drama20166.42017-03-07
Beauty and the BeastFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
MinionsFamilie20156.42017-03-04
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Put Your Money Where Your Mouth IsDocu20087.22017-03-03
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
One of Our Dinosaurs Is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
JonasDrama20155.72017-02-26
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
Happy New YearActie20145.22017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Project MC2 (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
You Me Her (1 seizoen)Komedie20166.32017-02-11
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
Home Sweet HellKomedie20155.42017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20167.92017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Intersection (seizoen 1)Drama20166.82017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20168.82017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Kazoops (2 seizoenen)Kinderen2016-2017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
TakersActie20106.22017-01-26
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-25
HazingDrama20155.32017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72017-01-23
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20139.32017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
50 to 1Drama20146.52016-12-24
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Sense8 (1 seizoen + Kerstspecial)Drama20158.42016-12-23
WhiplashDrama20148.52016-12-23
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
WaterworldActie19956.12016-12-21
OuijaHorror20144.42016-12-21
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
The Water DivinerDrama20147.12016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
UnstoppableActie20106.82016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.02016-12-16
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
Fast & Furious 7Actie20157.22016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
SenderoHorror20156.72016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
WarriorDrama20118.22016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
InterrogationDrama20158.82016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Big Hero 6Familiefilm20127.92016-11-24
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
GanduDrama20105.92016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20138.02016-11-15
The Boy Next DoorThriller20154.62016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
Under The SunDocu20157.42016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
WeinerDocu20167.72016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20098.02016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Non-StopActie20147.02016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
RetreatThriller20115.82016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
StepmomDrama19986.72016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
The SilencedThriller20155.62016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
DesperadoActie19957.22016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
RebirthThriller2016-2016-07-16
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
MonoKomedie2016-2016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20168.02016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
MarleyDocu20128.02016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
HushHorror2016-2016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Kung FuryActie20158.22016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
DefianceActie20087.22016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
HitchRomance20056.72016-01-20
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
LegendActie19856.52016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
The ChosenHorror20153.82015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Morning LightDocu20085.92015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
The Last StandActie20136.42015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
How HighKomedie20016.22015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
DevilHorror20106.32015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
ThérèseDrama20126.12015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
300Actie20067.82015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
FridayKomedie19957.32014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028,72014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?