Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd.

Vrijdag 19 september 2014 is Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd. Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Netflix aanbod in België


Laatst bijgewerkt op 24 augustus 2016

TitelGenreJaarIMDB *Toegevoegd op
Chelsea (43 afleveringen)Talkshow2016-2016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
ChefKomedie20147.32016-08-23
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played One on TVCabaret20156.82016-08-21
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Scream (2 seizoenen)Thriller20157.22016-08-17
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
The AvengersActie20128.12016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
FuryActie20147.62016-08-12
The Get Down (1 seizoen)Drama2016-2016-08-12
TuskHorror20145.42016-08-12
Think Like a Man TooKomedie20145.72016-08-12
Project MC2 (2 seizoenen)Kinderserie20156.22016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Beat Bugs (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-08-03
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
Lovesick (1 seizoen)Komedie20148.02016-07-30
HOME: Avonturen met Tip & Oh (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-07-23
The EqualizerActie20147.22016-07-23
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Degrassi: Next Class (2 seizoenen)Drama20167.22016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
DesperadoActie19957.22016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
RebirthThriller2016-2016-07-16
Aquarius (1 seizoen + S02E07)Drama20157.02016-07-16
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (3 seizoenen)Kinderserie20157.02016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
Beyond the LightsDrama20146.92016-07-14
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
MonoKomedie2016-2016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Word Party (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-08
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Kuromukuro (1 seizoen)Anime2016-2016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Sex TapeRomance20145.12016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
African CatsDocu20117.62016-06-28
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
Draken: Race naar de rand (3 seizoenen)Kinderserie20158.52016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
Lang Leve Koning Julien (3 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
Voltron: Legendary Defender (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
Happy ValleyDrama20148.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Call the Midwife (4 seizoenen)Drama20148.32016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Chef's Table (2 seizoenen)Docu20158.72016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
The Musketeers (2 seizoenen)Actie20147.82016-05-16
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
The Blacklist (2 seizoenen + S03E15)Thriller20148.32016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Danger Mouse (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
The TownDrama20107.62016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
AdamDrama20097.22016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
All About EveDrama19508.32016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen)
Drama20166.42016-04-06
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Terrace House (1 seizoen)Reality2015-2016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
Rick and Morty (1 seizoen)Komedie20139.32016-04-03
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Lost & Found Music Studios (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
VeggieTales in the House (3 seizoenen)Kinderserie20145.42016-03-25
The Purge: AnarchyHorror20146.52016-03-25
RapunzelFamiliefilm20107.82016-03-24
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
The PassionDrama2016-2016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
Pretty Little Liars (6 seizoenen)Drama20167.82016-03-22
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
MiracleDrama20047.52016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
De Mr. Peabody & Sherman Show (2 seizoenen)Kinderserie20156.72016-03-18
Bad NeighboursKomedie20146.42016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
Upside DownDrama20126.42016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
ClickKomedie20066.42016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
Heaven is for RealDrama20145.82016-03-14
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Dinotrux (2 seizoenen)Kinderserie20158.22016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
In A World...Komedie20136.72016-03-10
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
Seeking a Friend for the End of the WorldRomance20126.72016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
Endless LoveDrama20146.32016-03-03
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Fuller House (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-26
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
Arrow (2 seizoenen)Actie20128.12016-02-22
ShutterHorror20085.22016-02-22
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.82016-02-21
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
Sixteen CandlesRomance19847.22016-02-13
Appleseed AlphaSci-Fi20146.62016-02-13
The Walking Dead (5 seizoenen)Thriller20158.72016-02-12
The MotivationDocu20136.92016-02-11
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
BigKomedie19887.32016-02-10
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
MASHKomedie19707.62016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
Cesar ChavezDocu20146.42016-02-02
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Search PartyKomedie20145.52016-02-02
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Ride AlongActie20146.12016-01-29
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
MirrorHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
'71Actie20147.22016-01-24
TrashThriller20147.22016-01-24
MannyDocu20147.22016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Kurt Cobain: Montage of HeckDocu20157.62016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
47 RoninActie20136.32016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
NellDrama19946.52016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-11
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Reign (2 seizoenen)Drama20137.72016-01-04
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Jane The Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
The Originals (2 seizoenen)Thriller20148.62016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Bates Motel (2 seizoenen)Thriller20148.22016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
All Is LostActie20136.92016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Honey, We Shrunk OurselvesKomedie19974.82015-12-29
FiftyDrama20156.42015-12-28
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Het begin van de Croods (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-12-24
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Io sono l'amoreDrama20097.02015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
The Gabby Douglas StoryDrama20157.12015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Glitter Force (1 seizoen)Animatie20152015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
The Best Man HolidayKomedie20136.72015-12-10
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Avengers Confidential: Black Widow & PunisherActie20145.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
High CrimesCrime20026.32015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
Scorpion (1 seizoen)Actie20147.22015-12-02
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Black Mirror (Kerstspecial)Drama20149.02015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Het Regent Gehaktballen 2Familiefilm20136.52015-11-15
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The RecruitActie20036.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
The Driver (seizoen 1)Crime20147.12015-11-07
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Sherlock (3 seizoenen)Drama20139.32015-11-06
The World's EndKomedie20137.02015-11-05
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Elementary (3 seizoenen)Thriller20138.02015-11-03
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
From Dusk Till Dawn (2 seizoenen)Thriller20157.02015-10-28
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Big Hero 6Familiefilm20127.92015-10-24
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
The Undertaker (3 seizoenen)Drama20137.52015-10-21
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
The GatheringHorror20035.72015-10-20
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Black Mirror (2 seizoenen)Drama20118.82015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Sleeping with the EnemyDrama19916.12015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
The CoreActie20035.42015-10-14
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Beverly Hills Chihuahua 3: Laat het Feest Beginnen!Familiefilm20124.72015-10-12
Hanna Montana & Miley Cyrus: Best of Both WorldsDocu20082.32015-10-12
Homeland (4 seizoenen)Thriller20138.52015-10-12
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
The Big GreenKomedie19955.42015-10-05
Het Speelplein - De Grote VakantieKomedie20016.52015-10-05
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Stalked by my NeighborThriller20156.02015-10-03
Into the WoodsAvontuur20146.02015-10-03
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Bomb Girls (2 seizoenen)Drama20127.92015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Sleepy Hollow (2 seizoenen)Thriller20137.62015-10-01
Copper (2 seizoenen)Actie20127.52015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Pitch BlackActie20007.12015-09-30
The Perfect ManKomedie20055.52015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Half BakedKomedie19986.72015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
The Life of David GaleDrama20037.52015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Drop Dead FredKomedie19915.82015-09-30
It's a Wonderful LifeFamiliefilm19468.62015-09-30
Kindergarten CopKomedie19906.02015-09-30
Repo MenActie20106.32015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82015-09-28
In Search of the CastawaysFamiliefilm19626.72015-09-28
Once Upon a Time (4 seizoenen)Drama20148.12015-09-27
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
No Strings AttachedRomance20116.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Strange MagicFamiliefilm20155.72015-09-24
American BeautyDrama19998.42015-09-23
The UnbornHorror20094.82015-09-23
Problem ChildKomedie19905.22015-09-23
The Breakfast ClubKomedie19857.92015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Cast AwayDrama20007.72015-09-23
Friday Night LightsActie20047.32015-09-23
The Big LebowskiKomedie19988.22015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Along Came PollyKomedie20045.92015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
CollateralDrama20047.62015-09-23
Dragon: The Bruce Lee StoryActie19937.02015-09-23
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
RangoAnimatie20117.32015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
The Lizzie McGuire MovieFamiliefilm20035.32015-09-21
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
What Dreams May ComeDrama19987.02015-09-17
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Let's Go To PrisonKomedie20066.02015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
The Great OutdoorsKomedie19986.62015-09-16
TremorsHorror19907.12015-09-16
TrollhunterKomedie20107.02015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
The Chronicles of RiddickActie20046.72015-09-16
CocktailRomance19885.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Office SpaceKomedie19997.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Lazy Town (2 seizoenen)Kinderserie20045.82015-09-14
Child's Play 3Horror19914.92015-09-14
SignsDrama20026.72015-09-14
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Mickey Mouse Clubhouse (4 seizoenen)Kinderserie20086.02015-09-14
Ben 10 (2 seizoenen)Actie20076.92015-09-14
Jessie (3 seizoenen)Komedie20126.02015-09-14
WaterboyKomedie19986.12015-09-14
A Few Best MenKomedie20115.82015-09-14
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
He Got GameDrama19986.92015-09-13
The Mistle-tonesKomedie20126.72015-09-13
Alphas (2 seizoenen)Sci-Fi20127.32015-09-13
Stick ItKomedie20066.42015-09-13
Lovestruck: The MusicalRomance20136,42015-09-13
The Tale of DespereauxKomedie20086.12015-09-13
Dangerous MindsDrama19956.42015-09-13
My Future BoyfriendRomance20115.52015-09-13
PhenomenonDrama19966.42015-09-13
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
PlaydateThriller20124.52015-09-13
Good Morning, VietnamKomedie19877.32015-09-13
Baby MamaRomance20086.12015-09-13
The Birth of Big AirDocu20107.32015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Die Hard with a VengeanceActie19957.62015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Dead Poets SocietyDrama19898.02015-09-13
The Day of the JackalThriller19737.82015-09-13
Free WillyDrama19935.82015-09-13
Three Men and a Little LadyKomedie19905.22015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Judge DreddSci-Fi19955.42015-09-13
Spy HardKomedie19965.22015-09-13
Grimm (3 seizoenen)Fantasy20137.82015-09-13
ArachnophobiaKomedie19906.32015-09-13
MetroActie19975.22015-09-13
Turner & HoochKomedie19896.02015-09-13
What About Bob?Komedie19917.02015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
Runaway BrideKomedie19995.42015-09-13
BabeFamiliefilm19956.82015-09-13
Something NewRomance20066.82015-09-13
AcceptedKomedie20066.52015-09-13
Deuce Bigalow: Male GigoloKomedie19995.72015-09-13
Revenge of the NerdsKomedie19846.62015-09-13
The Cutting Edge: Fire and IceDrama20106.22015-09-13
Scary Movie 4Komedie20065.12015-09-13
SnowglobeFamiliefilm20076.12015-09-13
Max PayneThriller20085.42015-09-13
Beethoven’s 4thFamiliefilm20013.92015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Camp NowhereKomedie19945.92015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
The Skeleton KeyHorror20056.52015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Gone in 60 SecondsActie20006.52015-09-13
Miss MarchKomedie20095.12015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
The French ConnectionDrama19717.82015-09-13
Bomb Patrol: Afghanistan (1 seizoen)Docu20117.92015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Liv and Maddie (1 seizoen)Komedie20136.12015-09-13
Melinda and MelindaRomance20046.52015-09-12
The SiegeActie19986.32015-09-12
12 SegundosThriller20133.52015-09-11
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02015-09-09
Shutter IslandThriller20108.12015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
FootlooseDrama20115.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Teen Wolf (4 seizoenen)Drama20147.82015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
The Shagg DogFamiliefilm20064.42015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Her InfidelityThriller20154.52015-09-01
Narcos (seizoen 1)Thriller2015-2015-08-28
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
Babysitter’s Black BookDrama20155.72015-08-20
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Alexander and the Terrible HorribleFamiliefilm20146.22015-08-16
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
A Gift of MiraclesDrama20156.72015-08-14
OffenderThriller20126.02015-08-12
Hot Lead & Cold FeetFamiliefilm19786.02015-08-10
A Royal ChristmasFamiliefilm20147.02015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
FreelancersActie20124.62015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Killing Them SoftlyThriller20126.22015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Club de Cuervos (1 seizoen)Komedie2015-2015-08-07
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
Under The Dome (2 seizoenen)Sci-Fi20136.92015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
The Santa ClauseKomedie19946.32015-07-06
The Three CaballerosFamiliefilm19446.92015-07-06
NightcrawlerThriller20147.92015-07-05
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Notting HillRomance19997.02015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Een LeraarRomance20134.92015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Keizer KuzcoKinderfilm20007.32015-06-29
Keeping the FaithKomedie20006.52015-06-29
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
LaggiesKomedie20146.52015-06-23
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Westward Ho, The WagonsFamiliefilm19565.62015-06-22
Roving MarsDocu20067.42015-06-22
The Barefoot ExecutiveFamiliefilm19715.92015-06-15
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
De Klokkenluider van de Notre DameFamiliefilm19966.92015-06-15
V For VendettaThriller20058.22015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Sense8 (1 seizoen)Thriller2015-2015-06-05
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
The TerminatorActie19848.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
SharknadoHorror20133.32015-05-06
GusFamiliefilm19765.82015-05-04
Taken 2Actie20126.32015-05-04
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Mickey's Magical ChristmasFamiliefilm20016.62015-04-23
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Hannah Montana: The MovieFamiliefilm20094.12015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Brooklyn Nine-Nine (1 seizoen)Komedie20138.32015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Utopia (1 seizoen)Thriller20138.62015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
The Vampire Diaries (5 seizoenen)Drama20138.02015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
Katt Williams: The Pimp Chronicles: Pt. 1Komedie20067.72015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
The Following (2 seizoenen)Thriller20147.62015-02-15
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
Out ColdKomedie20016.32015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Downton Abbey (4 seizoenen)Drama20138.82015-02-01
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
The ShiningHorror19808.52015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Magic City (2 seizoenen)Drama20137.62015-01-15
ShameDrama20117.32015-01-12
PreservationThriller20146.52015-01-09
A Dangerous MethodDrama20116.52015-01-05
Forensic Files (seizoen 1)Docu20008.82015-01-05
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
CarnageDrama20117.22014-12-14
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
DriveThriller20117.82014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Neurons to NirvanaDocu20138.02014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
JumperSci-Fi20086.02014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
History of the EaglesDocu20137.92014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Albert II (1 seizoen)Drama20135.42014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
De Elfenheuvel (3 seizoenen)Kinderserie20138.22014-10-14
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
The ArtistKomedie201182014-10-13
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Christmas CupidKomedie20105.72014-10-01
FallenThriller20066.82014-09-27
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Scooby-Doo 2: Monsters UnleashedKinderfilm20044.92014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Star Trek: InsurrectionSci-Fi19986.42014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
The GodfatherThriller19729.22014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Lemony Snicket'sDrama20046.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Pokemon: White - Victini en ZekromKinderfilm20116.22014-09-19
Powerpuff Girls (2 seizoenen)Kinderserie19997.22014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Mean GirlsDrama200472014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Twin Peaks (2 seizoenen)Thriller199092014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Fosters thuis voor denkbeeldige vriendjes (1 seizoen)Kinderserie20047.92014-09-19
War of the WorldsDrama20056.52014-09-19
Sounding the AlarmDocu20147.32014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Eye for an EyeThriller19966.12014-09-19
Yakari (1 seizoen)Kinderserie200572014-09-19
Yes ManKomedie20086.92014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Jackass 2.5Komedie20076.42014-09-19
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessAnime20127.32014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
The Art Star and the Sudanese TwinsDocu20077.22014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Hot Shots! Part DeuxActie19936.52014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Semisweet: Life in ChocolateDocu20126.52014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.32014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Nieuwsgierig aapje 2: Volg dat aapjeKinderfilm200972014-09-19
Holiday in HandcuffsKomedie20076.42014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Losing IsaiahDrama19956.62014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Rugrats Go WildKinderfilm20035.52014-09-19
Hunter X Hunter (1 seizoen)Kinderserie20118.72014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
ShooterActie20077.22014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Charlotte's WebKinderfilm20066.42014-09-19
Catch Me If You CanKomedie200282014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Sherlock HolmesThriller20097.62014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Four BrothersThriller20056.92014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Bob de Bouwer: De Legende van de Gouden HamerKinderfilm20106.62014-09-19
Jackass: Number TwoKomedie20067.12014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Dubbelleven (1 seizoen)Drama20106.92014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
The 40-Year Old VirginKomedie20057.22014-09-19
Ben 10: Race Against TimeActie20077.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
10 Things I Hate About YouKomedie19997.22014-09-19
Fairy Tail (1 seizoen)Anime20098.42014-09-19
Knocked UpKomedie20077.12014-09-19
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie200772014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
EurotripKomedie20046.62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The TerminalDrama20047.32014-09-19
The Spongebob Squarepants MovieKinderfilm20046.92014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Spiderwick ChroniclesKinderfilm20086.62014-09-19
The UntouchablesActie198782014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Tournée Générale (3 seizoenen)Docu201362014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
TransformersActie20077.32014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Minority ReportThriller20027.72014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Mission Impossible IIIThriller20066.82014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Failure to LaunchKomedie20065.62014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm20104.82014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Pokemon: Black - Victini en ReshiramKinderfilm20115.62014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Why Dit I Get Married Too?Komedie20104.22014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Pokemon de film: Kyurem vs het zwaardKinderfilm20125.32014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Zoostraat 64 (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
10.000 B.C.Actie200852014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Ben 10: Alien SwarmActie20096.52014-09-19
GreaseDrama19787.22014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Get Rich or Die Tryin'Drama20054.82014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.12014-09-19
Old SchoolKomedie20037.22014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Ben 10: Secret of the OmnitrixActie20126.12014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
The Godfather Part IIThriller19749.12014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Jericho (2 seizoenen)Thriller200882014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Bijna Blote BeestenKinderserie201162014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
A Lot Like LoveKomedie20056.62014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
No Country for Old MenDrama20078.22014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
The Hot ChickKomedie20025.52014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Ben 10: Destroy all AliensActie20126.22014-09-19
NorbitKomedie20073.92014-09-19
Naruto the Movie 2Kinderfilm20046.52014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Rush HourActie19986.92014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
A Year in BurgundyDocu20137.12014-09-19
Ben 10: Helden VerenigdActie20127.12014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
28 Days LaterHorror20027.62014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Billy MadisonKomedie19956.42014-09-19
The Italian JobThriller200372014-09-19
A Cinderella StoryKomedie20045.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

One thought on “Netflix aanbod in België

  1. Pingback: Tech45 #221: Da’s gelijk ne Bounty, maar dan andersom

Comments are closed.