Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 27 februari 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
Arrow (4 seizoenen + S05E14)Actie20128.12017-02-27
The 100 (3 seizoenen + S04E04)Sci-Fi20147.82017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
One of Our Dinosaurs Is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
JonasDrama20155.72017-02-26
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Riverdale (S01E05)Drama2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E08)Drama20166.42017-02-21
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
Project MC2 (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
You Me Her (1 seizoen)Komedie20166.32017-02-11
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Home Sweet HellKomedie20155.42017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20168.82017-02-01
Intersection (seizoen 1)Drama20166.82017-02-01
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20167.92017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Kazoops (2 seizoenen)Kinderen2016-2017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
TakersActie20106.22017-01-26
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-25
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Terrace House: Aloha State (1 seizoen)Reality2017-2017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72017-01-23
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20139.32017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Spijt!Drama20137.22016-12-29
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
50 to 1Drama20146.52016-12-24
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Sense8 (1 seizoen + Kerstspecial)Drama20158.42016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
WhiplashDrama20148.52016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
OuijaHorror20144.42016-12-21
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
WaterworldActie19956.12016-12-21
The Water DivinerDrama20147.12016-12-21
Designated Survivor (S01E10)Drama20168.22016-12-21
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.02016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Chelsea (90 afleveringen)Talkshow2016-2016-12-16
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Fast & Furious 7Actie20157.22016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
SpectralDrama2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
WarriorDrama20118.22016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Big Hero 6Familiefilm20127.92016-11-24
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
MercyDrama2016-2016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.22016-11-21
Santa BuddiesFamiliefilm20094.92016-11-21
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.72016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.72016-11-21
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.72016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
Santa ClauseFamiliefilm19946.42016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
The Boy Next DoorThriller20154.62016-11-15
The Originals (3 seizoenen)Thriller20148.62016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20138.02016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Tales by LightDocu2015-2016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
The Good Wife (6 seizoenen)Drama20148.32016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-31
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (3 seizoenen)Kinderserie20166.72016-10-21
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
Seventh SonActie20145.52016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Fifty Shades of GreyDrama20154.12016-10-10
Dinotrux (3 seizoenen)Kinderserie20168.22016-10-09
The Following (3 seizoenen)Thriller20147.62016-10-08
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
The Theory of EverythingDrama20147.72016-10-04
BlackhatActie20155.42016-10-03
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
Rush Hour 2Komedie20016.62016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
J. EdgarDrama20116.62016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20098.02016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
The LosersActie20106.42016-10-02
BeowulfActie20076.32016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
ContagionDrama20116.62016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
Nights in RodantheDrama20086.02016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
BlowDrama20017.62016-10-02
UnknownActie20116.92016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
The Time Traveler's WifeDrama20097.12016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
HereafterDrama20106.52016-10-02
The Wedding SingerKomedie19986.82016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
Red Riding HoodHorror20115.42016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Grimm (4 seizoenen)Fantasy20147.82016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Non-StopActie20147.02016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
RetreatThriller20115.82016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
UnbrokenDrama20147.22016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Crimson TideActie19957.32016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
The SilencedThriller20155.62016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
Het begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
TrintaDrama20146.92016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
The AvengersActie20128.12016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
Think Like a Man TooKomedie20145.72016-08-12
The Get Down (1 seizoen)Drama2016-2016-08-12
FuryActie20147.62016-08-12
TuskHorror20145.42016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-07-23
The EqualizerActie20147.22016-07-23
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
DesperadoActie19957.22016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
RebirthThriller2016-2016-07-16
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
Beyond the LightsDrama20146.92016-07-14
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
MonoKomedie2016-2016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Sex TapeRomance20145.12016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
AdamDrama20097.22016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
All About EveDrama19508.32016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
The PassionDrama2016-2016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
MiracleDrama20047.52016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
Upside DownDrama20126.42016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
ClickKomedie20066.42016-03-15
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
ShutterHorror20085.22016-02-22
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
The EdgeActie19976.92016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
BigKomedie19887.32016-02-10
MASHKomedie19707.62016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
MirrorHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
LegendActie19856.52016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
DealerThriller20146.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
StripesActie19816.92015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
DeadlineDrama20124.82015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The RecruitActie20036.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
The Last StandActie20136.42015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
300Actie20067.82015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Taken 2Actie20126.32015-05-04
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The ShiningHorror19808.52015-01-28
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?