Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd.

Vrijdag 19 september 2014 is Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd. Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 5 december 2016

TitelGenreJaarIMDB *Toegevoegd op
Arrow (4 seizoenen + S05E08)Actie20128.12016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Chelsea (83 afleveringen)Talkshow2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
CarrieHorror19765.92016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
The Blacklist (2 seizoenen + S03E22)Thriller20148.32016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Please Like Me (3 seizoenen)Komedie20138.32016-11-30
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Big Hero 6Familiefilm20127.92016-11-24
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
Shooter (S01E02)Drama20167.82016-11-23
Designated Survivor (S01E07)Drama20168.22016-11-23
GanduDrama20105.92016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82016-11-21
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.72016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.72016-11-21
Santa BuddiesFamiliefilm20094.92016-11-21
Santa ClauseFamiliefilm19946.42016-11-21
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.72016-11-21
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.22016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20138.02016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
The Originals (3 seizoenen)Thriller20148.62016-11-15
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
The 100 (3 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-11-15
Grami's Circus Show (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
The Boy Next DoorThriller20154.62016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Tales by LightDocu2015-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
WeinerDocu20167.72016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
Under Arrest (3 seizoenen)Docu20157.92016-11-02
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
The SentinelThriller20066.12016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
The Good Wife (6 seizoenen)Drama20148.32016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-31
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (3 seizoenen)Kinderserie20166.72016-10-21
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
Seventh SonActie20145.52016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Project MC2 (3 seizoenen)Kinderserie20156.22016-10-14
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Fifty Shades of GreyDrama20154.12016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Dinotrux (3 seizoenen)Kinderserie20168.22016-10-09
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
The Following (3 seizoenen)Thriller20147.62016-10-08
13THDocu2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
The Theory of EverythingDrama20147.72016-10-04
BlackhatActie20155.42016-10-03
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
ContagionDrama20116.62016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
Nights in RodantheDrama20086.02016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
Rush Hour 2Komedie20016.62016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
The Time Traveler's WifeDrama20097.12016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
The Wedding SingerKomedie19986.82016-10-02
BlowDrama20017.62016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
BeowulfActie20076.32016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
The LosersActie20106.42016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
UnknownActie20116.92016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
HereafterDrama20106.52016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
J. EdgarDrama20116.62016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20098.02016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Red Riding HoodHorror20115.42016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Grimm (4 seizoenen)Fantasy20147.82016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Non-StopActie20147.02016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
Downton Abbey (5 seizoenen)Drama20148.82016-09-23
RetreatThriller20115.82016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
UnbrokenDrama20147.22016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Kazoops (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Secrets of Great British Castles (1 seizoen)Docu20158.12016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
ATMThriller20124.72016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
XOXODrama2016-2016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
Het begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
The Get Down (1 seizoen)Drama2016-2016-08-12
FuryActie20147.62016-08-12
TuskHorror20145.42016-08-12
Think Like a Man TooKomedie20145.72016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
HOME: Avonturen met Tip & Oh (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
The EqualizerActie20147.22016-07-23
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-07-23
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
Degrassi: Next Class (2 seizoenen)Drama20167.22016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
DesperadoActie19957.22016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (3 seizoenen)Kinderserie20157.02016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
Beyond the LightsDrama20146.92016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
MonoKomedie2016-2016-07-08
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Sex TapeRomance20145.12016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
African CatsDocu20117.62016-06-28
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Draken: Race naar de rand (3 seizoenen)Kinderserie20158.52016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
Voltron: Legendary Defender (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
Happy ValleyDrama20148.52016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Chef's Table (2 seizoenen)Docu20158.72016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
BlitzActie20116.22016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
ParadoxThriller20164.52016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
LooperActie20127.42016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
All About EveDrama19508.32016-04-13
AdamDrama20097.22016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen)
Drama20166.42016-04-06
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
The PassionDrama2016-2016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
MiracleDrama20047.52016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Upside DownDrama20126.42016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
ClickKomedie20066.42016-03-15
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
The BeachDrama20006.62016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Fuller House (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocu20157.12016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
MASHKomedie19707.62016-02-10
BigKomedie19887.32016-02-10
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
MirrorHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
NellDrama19946.52016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-11
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Jane The Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Bates Motel (2 seizoenen)Thriller20148.22016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
FiftyDrama20156.42015-12-28
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Sherlock (3 seizoenen)Drama20139.32015-11-06
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
The Undertaker (3 seizoenen)Drama20137.52015-10-21
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Homeland (4 seizoenen)Thriller20138.52015-10-12
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Sleepy Hollow (2 seizoenen)Thriller20137.62015-10-01
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
It's a Wonderful LifeFamiliefilm19468.62015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
How HighKomedie20016.22015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Teen Wolf (4 seizoenen)Drama20147.82015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Club de Cuervos (1 seizoen)Komedie2015-2015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
McCullinDocu20128.12015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
Sense8 (1 seizoen)Thriller2015-2015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
FurtherDocu20127.52015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
300Actie20067.82015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Taken 2Actie20126.32015-05-04
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The ShiningHorror19808.52015-01-28
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

One thought on “Netflix aanbod in België

  1. Pingback: Tech45 #221: Da’s gelijk ne Bounty, maar dan andersom

Comments are closed.