Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd.

Vrijdag 19 september 2014 is Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd. Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Netflix aanbod in België


Laatst bijgewerkt op 30 juni 2016

TitelGenreJaarIMDB *Toegevoegd op
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Chelsea (23 afleveringen)Talkshow2016-2016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Scream (1 seizoen + S02E05)Thriller20157.22016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
Aquarius (1 seizoen + S02E04)Drama20157.02016-06-25
Draken: Race naar de rand (3 seizoenen)Kinderserie20158.52016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Lang Leve Koning Julien (3 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
TalvarDrama20158.42016-06-11
Voltron: Legendary Defender (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-06-10
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
Happy ValleyDrama20148.52016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Call the Midwife (4 seizoenen)Drama20148.32016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Chef's Table (2 seizoenen)Docu20158.72016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
The Musketeers (2 seizoenen)Actie20147.82016-05-16
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
BlitzActie20116.22016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
The Blacklist (2 seizoenen + S03E15)Thriller20148.32016-05-05
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20158.02016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Danger Mouse (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
AdamDrama20097.22016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
All About EveDrama19508.32016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen)
Drama20166.42016-04-06
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
Terrace House (1 seizoen)Reality2015-2016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Rick and Morty (1 seizoen)Komedie20139.32016-04-03
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Lost & Found Music Studios (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
RecoilActie20125.22016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
The Purge: AnarchyHorror20146.52016-03-25
VeggieTales in the House (3 seizoenen)Kinderserie20145.42016-03-25
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
RapunzelFamiliefilm20107.82016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
The PassionDrama2016-2016-03-23
Pretty Little Liars (6 seizoenen)Drama20167.82016-03-22
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
MiracleDrama20047.52016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
De Mr. Peabody & Sherman Show (2 seizoenen)Kinderserie20156.72016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Bad NeighboursKomedie20146.42016-03-18
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
Upside DownDrama20126.42016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
ClickKomedie20066.42016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Heaven is for RealDrama20145.82016-03-14
Dinotrux (2 seizoenen)Kinderserie20158.22016-03-11
Popples (2 seizoenen)Kinderserie20156.62016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
In A World...Komedie20136.72016-03-10
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Seeking a Friend for the End of the WorldRomance20126.72016-03-05
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-03-04
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Endless LoveDrama20146.32016-03-03
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
Continuum (3 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Fuller House (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
Arrow (2 seizoenen)Actie20128.12016-02-22
ShutterHorror20085.22016-02-22
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.82016-02-21
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
AmyDrama19816.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
Sixteen CandlesRomance19847.22016-02-13
Appleseed AlphaSci-Fi20146.62016-02-13
The Walking Dead (5 seizoenen)Thriller20158.72016-02-12
The MotivationDocu20136.92016-02-11
MASHKomedie19707.62016-02-10
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
BigKomedie19887.32016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Cesar ChavezDocu20146.42016-02-02
Search PartyKomedie20145.52016-02-02
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Ever After High (4 seizoenen)Kinderserie20168.52016-01-29
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
Ride AlongActie20146.12016-01-29
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
MirrorHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
TrashThriller20147.22016-01-24
'71Actie20147.22016-01-24
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
MannyDocu20147.22016-01-23
Kurt Cobain: Montage of HeckDocu20157.62016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
HitchRomance20056.72016-01-20
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Degrassi: Next Class (1 seizoen)Drama2016-2016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
47 RoninActie20136.32016-01-15
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
NellDrama19946.52016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-11
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
MittDocu20147.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Black Sails (2 seizoenen)Actie20158.02016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Reign (2 seizoenen)Drama20137.72016-01-04
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Jane The Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Bates Motel (2 seizoenen)Thriller20148.22016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
The Originals (2 seizoenen)Thriller20148.62016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
All Is LostActie20136.92016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Honey, We Shrunk OurselvesKomedie19974.82015-12-29
FiftyDrama20156.42015-12-28
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Het begin van de Croods (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-12-24
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
Io sono l'amoreDrama20097.02015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
The Gabby Douglas StoryDrama20157.12015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Glitter Force (1 seizoen)Animatie20152015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (2 seizoenen)Kinderserie20157.12015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Best Man HolidayKomedie20136.72015-12-10
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Avengers Confidential: Black Widow & PunisherActie20145.82015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Scorpion (1 seizoen)Actie20147.22015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
The KingdomActie20077.12015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Hannibal (2 seizoenen)Drama20138.62015-11-21
StripesActie19816.92015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
Black Mirror (Kerstspecial)Drama20149.02015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
VictimActie20114.92015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
Het Regent Gehaktballen 2Familiefilm20136.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Manhattan (1 seizoen)Drama20147.82015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.32015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
The Driver (seizoen 1)Crime20147.12015-11-07
Sherlock (3 seizoenen)Drama20139.32015-11-06
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
The World's EndKomedie20137.02015-11-05
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Elementary (3 seizoenen)Thriller20138.02015-11-03
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
From Dusk Till Dawn (2 seizoenen)Thriller20157.02015-10-28
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Big Hero 6Familiefilm20127.92015-10-24
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
The Undertaker (3 seizoenen)Drama20137.52015-10-21
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
The GatheringHorror20035.72015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
Black Mirror (2 seizoenen)Drama20118.82015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Sleeping with the EnemyDrama19916.12015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
The CoreActie20035.42015-10-14
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Beverly Hills Chihuahua 3: Laat het Feest Beginnen!Familiefilm20124.72015-10-12
Hanna Montana & Miley Cyrus: Best of Both WorldsDocu20082.32015-10-12
Homeland (4 seizoenen)Thriller20138.52015-10-12
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
The Big GreenKomedie19955.42015-10-05
Het Speelplein - De Grote VakantieKomedie20016.52015-10-05
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Stalked by my NeighborThriller20156.02015-10-03
Into the WoodsAvontuur20146.02015-10-03
The NightmareDocu20155.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Copper (2 seizoenen)Actie20127.52015-10-01
Bomb Girls (2 seizoenen)Drama20127.92015-10-01
Sleepy Hollow (2 seizoenen)Thriller20137.62015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Drop Dead FredKomedie19915.82015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Repo MenActie20106.32015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
It's a Wonderful LifeFamiliefilm19468.62015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Half BakedKomedie19986.72015-09-30
Kindergarten CopKomedie19906.02015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
The Life of David GaleDrama20037.52015-09-30
Pitch BlackActie20007.12015-09-30
The Perfect ManKomedie20055.52015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
In Search of the CastawaysFamiliefilm19626.72015-09-28
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82015-09-28
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
Once Upon a Time (4 seizoenen)Drama20148.12015-09-27
No Strings AttachedRomance20116.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Strange MagicFamiliefilm20155.72015-09-24
Problem ChildKomedie19905.22015-09-23
The UnbornHorror20094.82015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
American BeautyDrama19998.42015-09-23
The Big LebowskiKomedie19988.22015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Along Came PollyKomedie20045.92015-09-23
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Dragon: The Bruce Lee StoryActie19937.02015-09-23
CollateralDrama20047.62015-09-23
Cast AwayDrama20007.72015-09-23
Friday Night LightsActie20047.32015-09-23
The Breakfast ClubKomedie19857.92015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
RangoAnimatie20117.32015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
The Lizzie McGuire MovieFamiliefilm20035.32015-09-21
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
What Dreams May ComeDrama19987.02015-09-17
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
TrollhunterKomedie20107.02015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
Let's Go To PrisonKomedie20066.02015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
TremorsHorror19907.12015-09-16
The Chronicles of RiddickActie20046.72015-09-16
The Great OutdoorsKomedie19986.62015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Office SpaceKomedie19997.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
CocktailRomance19885.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Ben 10 (2 seizoenen)Actie20076.92015-09-14
SignsDrama20026.72015-09-14
A Few Best MenKomedie20115.82015-09-14
Child's Play 3Horror19914.92015-09-14
Mickey Mouse Clubhouse (4 seizoenen)Kinderserie20086.02015-09-14
Lazy Town (2 seizoenen)Kinderserie20045.82015-09-14
WaterboyKomedie19986.12015-09-14
Jessie (3 seizoenen)Komedie20126.02015-09-14
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Dead Poets SocietyDrama19898.02015-09-13
PhenomenonDrama19966.42015-09-13
He Got GameDrama19986.92015-09-13
Camp NowhereKomedie19945.92015-09-13
Beethoven’s 4thFamiliefilm20013.92015-09-13
The Day of the JackalThriller19737.82015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Dangerous MindsDrama19956.42015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Turner & HoochKomedie19896.02015-09-13
Free WillyDrama19935.82015-09-13
ArachnophobiaKomedie19906.32015-09-13
Revenge of the NerdsKomedie19846.62015-09-13
Good Morning, VietnamKomedie19877.32015-09-13
Gone in 60 SecondsActie20006.52015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
AcceptedKomedie20066.52015-09-13
What About Bob?Komedie19917.02015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Three Men and a Little LadyKomedie19905.22015-09-13
Spy HardKomedie19965.22015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Grimm (3 seizoenen)Fantasy20137.82015-09-13
Deuce Bigalow: Male GigoloKomedie19995.72015-09-13
The Skeleton KeyHorror20056.52015-09-13
BabeFamiliefilm19956.82015-09-13
Liv and Maddie (1 seizoen)Komedie20136.12015-09-13
Max PayneThriller20085.42015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
The Cutting Edge: Fire and IceDrama20106.22015-09-13
Bomb Patrol: Afghanistan (1 seizoen)Docu20117.92015-09-13
Runaway BrideKomedie19995.42015-09-13
Something NewRomance20066.82015-09-13
The Tale of DespereauxKomedie20086.12015-09-13
Die Hard with a VengeanceActie19957.62015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
The Birth of Big AirDocu20107.32015-09-13
Stick ItKomedie20066.42015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
The French ConnectionDrama19717.82015-09-13
The Mistle-tonesKomedie20126.72015-09-13
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92015-09-13
Scary Movie 4Komedie20065.12015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Miss MarchKomedie20095.12015-09-13
Lovestruck: The MusicalRomance20136,42015-09-13
Alphas (2 seizoenen)Sci-Fi20127.32015-09-13
MetroActie19975.22015-09-13
PlaydateThriller20124.52015-09-13
Judge DreddSci-Fi19955.42015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
SnowglobeFamiliefilm20076.12015-09-13
My Future BoyfriendRomance20115.52015-09-13
Baby MamaRomance20086.12015-09-13
The SiegeActie19986.32015-09-12
Melinda and MelindaRomance20046.52015-09-12
12 SegundosThriller20133.52015-09-11
Shutter IslandThriller20108.12015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02015-09-09
FootlooseDrama20115.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Teen Wolf (4 seizoenen)Drama20147.82015-09-02
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Her InfidelityThriller20154.52015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Puffin RockKinderserie2015-2015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
The Shagg DogFamiliefilm20064.42015-09-01
Narcos (seizoen 1)Thriller2015-2015-08-28
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
Babysitter’s Black BookDrama20155.72015-08-20
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Alexander and the Terrible HorribleFamiliefilm20146.22015-08-16
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
A Gift of MiraclesDrama20156.72015-08-14
OffenderThriller20126.02015-08-12
Hot Lead & Cold FeetFamiliefilm19786.02015-08-10
A Royal ChristmasFamiliefilm20147.02015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
FreelancersActie20124.62015-08-07
Project MC2 (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-08-07
Club de Cuervos (1 seizoen)Komedie2015-2015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Killing Them SoftlyThriller20126.22015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
McCullinDocu20128.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Under The Dome (2 seizoenen)Sci-Fi20146.92015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
BoJack Horseman (2 seizoenen)Komedie20158.42015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
The Three CaballerosFamiliefilm19446.92015-07-06
The Santa ClauseKomedie19946.32015-07-06
NightcrawlerThriller20147.92015-07-05
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Een LeraarRomance20134.92015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Notting HillRomance19997.02015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Keeping the FaithKomedie20006.52015-06-29
Keizer KuzcoKinderfilm20007.32015-06-29
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
Between (1 seizoen)Drama20155.52015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
LaggiesKomedie20146.52015-06-23
Westward Ho, The WagonsFamiliefilm19565.62015-06-22
Roving MarsDocu20067.42015-06-22
De Klokkenluider van de Notre DameFamiliefilm19966.92015-06-15
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
The Barefoot ExecutiveFamiliefilm19715.92015-06-15
V For VendettaThriller20058.22015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
Sense8 (1 seizoen)Thriller2015-2015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
FurtherDocu20127.52015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
The TerminatorActie19848.12015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Archer (6 seizoenen)Anime20158.92015-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
TroyAvontuur20047.22015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Taken 2Actie20126.32015-05-04
GusFamiliefilm19765.82015-05-04
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Mickey's Magical ChristmasFamiliefilm20016.62015-04-23
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Hannah Montana: The MovieFamiliefilm20094.12015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
Brooklyn Nine-Nine (1 seizoen)Komedie20138.32015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
Real SteelActie20117.12015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
The Vampire Diaries (5 seizoenen)Drama20138.02015-03-01
Utopia (1 seizoen)Thriller20138.62015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Katt Williams: The Pimp Chronicles: Pt. 1Komedie20067.72015-02-18
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
The Following (2 seizoenen)Thriller20147.62015-02-15
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
Out ColdKomedie20016.32015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Downton Abbey (4 seizoenen)Drama20138.82015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
The ShiningHorror19808.52015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
Magic City (2 seizoenen)Drama20137.62015-01-15
ShameDrama20117.32015-01-12
PreservationThriller20146.52015-01-09
A Dangerous MethodDrama20116.52015-01-05
Forensic Files (seizoen 1)Docu20008.82015-01-05
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
CarnageDrama20117.22014-12-14
Marco Polo (seizoen 1)Drama2014-2014-12-12
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
DriveThriller20117.82014-11-02
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Neurons to NirvanaDocu20138.02014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
JumperSci-Fi20086.02014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Albert II (1 seizoen)Drama20135.42014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
History of the EaglesDocu20137.92014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
De Elfenheuvel (3 seizoenen)Kinderserie20138.22014-10-14
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
The ArtistKomedie201182014-10-13
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Christmas CupidKomedie20105.72014-10-01
FallenThriller20066.82014-09-27
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Powerpuff Girls (2 seizoenen)Kinderserie19997.22014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Pokemon: White - Victini en ZekromKinderfilm20116.22014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Rugrats Go WildKinderfilm20035.52014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Rush HourActie19986.92014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Scooby-Doo 2: Monsters UnleashedKinderfilm20044.92014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
Semisweet: Life in ChocolateDocu20126.52014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.32014-09-19
ShooterActie20077.22014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Naruto the Movie 2Kinderfilm20046.52014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Star Trek: InsurrectionSci-Fi19986.42014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
NorbitKomedie20073.92014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
No Country for Old MenDrama20078.22014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
The Art Star and the Sudanese TwinsDocu20077.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Nieuwsgierig aapje 2: Volg dat aapjeKinderfilm200972014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
The GodfatherThriller19729.22014-09-19
Billy MadisonKomedie19956.42014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
The Hot ChickKomedie20025.52014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
The Italian JobThriller200372014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Lemony Snicket'sDrama20046.82014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Losing IsaiahDrama19956.62014-09-19
Mean GirlsDrama200472014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Twin Peaks (2 seizoenen)Thriller199092014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Fosters thuis voor denkbeeldige vriendjes (1 seizoen)Kinderserie20047.92014-09-19
War of the WorldsDrama20056.52014-09-19
Sounding the AlarmDocu20147.32014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Eye for an EyeThriller19966.12014-09-19
Yakari (1 seizoen)Kinderserie200572014-09-19
Yes ManKomedie20086.92014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Jackass 2.5Komedie20076.42014-09-19
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessAnime20127.32014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Ben 10: Secret of the OmnitrixActie20126.12014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
The Godfather Part IIThriller19749.12014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Hot Shots! Part DeuxActie19936.52014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Jericho (2 seizoenen)Thriller200882014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
A Lot Like LoveKomedie20056.62014-09-19
Bijna Blote BeestenKinderserie201162014-09-19
Ben 10: Destroy all AliensActie20126.22014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
A Year in BurgundyDocu20137.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Holiday in HandcuffsKomedie20076.42014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Ben 10: Helden VerenigdActie20127.12014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
A Cinderella StoryKomedie20045.82014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Hunter X Hunter (1 seizoen)Kinderserie20118.72014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
28 Days LaterHorror20027.62014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Charlotte's WebKinderfilm20066.42014-09-19
Catch Me If You CanKomedie200282014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Sherlock HolmesThriller20097.62014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Four BrothersThriller20056.92014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Bob de Bouwer: De Legende van de Gouden HamerKinderfilm20106.62014-09-19
Jackass: Number TwoKomedie20067.12014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Dubbelleven (1 seizoen)Drama20106.92014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
The 40-Year Old VirginKomedie20057.22014-09-19
Ben 10: Race Against TimeActie20077.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
10 Things I Hate About YouKomedie19997.22014-09-19
Fairy Tail (1 seizoen)Anime20098.42014-09-19
Knocked UpKomedie20077.12014-09-19
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie200772014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
EurotripKomedie20046.62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The TerminalDrama20047.32014-09-19
The Spongebob Squarepants MovieKinderfilm20046.92014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Spiderwick ChroniclesKinderfilm20086.62014-09-19
The UntouchablesActie198782014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Tournée Générale (3 seizoenen)Docu201362014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
TransformersActie20077.32014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Minority ReportThriller20027.72014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Mission Impossible IIIThriller20066.82014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Failure to LaunchKomedie20065.62014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm20104.82014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Pokemon: Black - Victini en ReshiramKinderfilm20115.62014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Why Dit I Get Married Too?Komedie20104.22014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Pokemon de film: Kyurem vs het zwaardKinderfilm20125.32014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Zoostraat 64 (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
10.000 B.C.Actie200852014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Ben 10: Alien SwarmActie20096.52014-09-19
GreaseDrama19787.22014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Get Rich or Die Tryin'Drama20054.82014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.12014-09-19
Old SchoolKomedie20037.22014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

One thought on “Netflix aanbod in België

  1. Pingback: Tech45 #221: Da’s gelijk ne Bounty, maar dan andersom

Comments are closed.