Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 23 augustus 2017.

TitelGenreJaarIMDB 
Rick and Morty (2 seizoenen + S03E04)Komedie20139.32017-08-23
Amour FouDrama20146.32017-08-23
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Shooter (1 seizoen + S02E06)Actie20177.82017-08-23
Hail, CeasarKomedie20166.32017-08-22
Middle MenKomedie20096.62017-08-22
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Alive and KickingDocu2016-2017-08-22
The Incredible JourneyFamilie19637.12017-08-21
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
Bad RapDocu20168.12017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamilie20105.92017-08-21
El Sicario, Room 164Docu20107.22017-08-20
MortdecaiActie20155.52017-08-20
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
Point BreakActie20155.32017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Young AdultKomedie20156.32017-08-19
Star Wars: The Force AwakensActie20158.12017-08-18
Angus, Thongs and Perfect SnoggingKomedie20086.42017-08-18
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-18
Glitter Force Doki Doki (1 seizoen)Anime2017-2017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-08-18
ThorActie20117.02017-08-18
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20068.12017-08-18
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20178.22017-08-18
Chesapeake Shores (1 seizoen + S02E02)Drama20168.02017-08-18
Chelsea (1 seizoen + S02E16)Talkshow2017-2017-08-18
The AvengersActie20128.12017-08-18
The WalkDrama20157.32017-08-18
Primael FearDrama19967.72017-08-17
Jack ReacherActie20127.02017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
Star Trek: Into DarknessActie20137.82017-08-17
Morning GloryKomedie20106.52017-08-17
The DictatorKomedie20126.42017-08-17
HugoFamilie20117.52017-08-17
Captain America: The Winter SoldierActie20147.82017-08-17
When Calls the Heart (3 seizoenen)Drama20168.62017-08-16
The Lovely BonesThriller20096.72017-08-16
FastestDocu20117.82017-08-16
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Little Witch America (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
Ride Along 2 Actie20165.92017-08-15
Shadowhunters (2 seizoenen)Drama20166.42017-08-15
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
CarsFamilie20067.12017-08-14
Cars 2Familie20116.12017-08-14
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Minority ReportActie20027.72017-08-12
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
Chocolate City: Vegas StripKomedie2017-2017-08-12
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-12
CollateralDrama20047.62017-08-12
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-08-12
Four BrothersActie20056.92017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
NakedKomedie2017-2017-08-11
Atypical (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-11
HOME: Avonturen met Tip & Oh (3 seizoenen)Kinderserie20166.62017-08-11
True and the Raindbow Kingdom (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-08-11
Hotel Transylvania 2Familie20156.72017-08-10
The SaintActie20174.72017-08-10
Diáro de um Exorcista - ZeroHorror20166.92017-08-10
The Exorcism of Emily RoseHorror20056.72017-08-10
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Denis Leary: No Cure for CancerDocu19927.82017-08-08
The RoommateThriller20114.92017-08-08
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
Steve JobsDrama20157.22017-08-08
InvincibleDrama20067.12017-08-07
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
Transformers: Age of ExtinctionActie20145.72017-08-06
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-06
FootlooseRomance20115.92017-08-06
VaianaFamilie20167.72017-08-05
Voltron Legendary Defender (3 seizoenen)Anime20168.42017-08-04
IcarusDocu2017-2017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
All Hallows' EveFamilie20166.22017-08-03
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
Velvet (4 seizoenen)Drama20158.12017-08-02
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
Maz Jobrani: ImmigrantCabaret2017-2017-08-01
Oh Darling Yeh Hai IndiaKomedie19954.42017-08-01
Kabhi Haan Kabhi NaaKomedie19948.02017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
The Care Bears MovieKinderen19855.62017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20174.82017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
Odd ThomasHorror20136.92017-08-01
Texas Killing FieldsDrama20115.72017-08-01
John Tucker Must DieRomance20065.82017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocu20178.42017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
Annie HallKomedie19778.12017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Hinterland (3 seizoenen)Crime20167.72017-08-01
The Danish GirlDrama20157.12017-08-01
Under Arrest (6 seizoenen)Docu20177.92017-08-01
English Babu Desi MemKomedie19964.82017-08-01
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.92017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
The Parent TrapFamilie19617.12017-07-31
The Parent TrapFamilie19986.52017-07-31
AmarDrama20175.12017-07-29
Drunk WeddingKomedie20154.32017-07-29
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (5 seizoenen)Kinderserie20157.02017-07-28
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
Jackie & RyanDrama20145.82017-07-27
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Snow White: A Tale of TerrorHorror19976.32017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
Meet the RobinsonsFamilie20076.92017-07-24
No Strings AttachedRomance20116.22017-07-23
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-07-23
GreaseRomance19787.22017-07-23
Cast AwayDrama20007.72017-07-23
Area 51Sci-Fi20154.22017-07-22
The TerminalRomance20047.32017-07-22
A Thousand WordsKomedie20125.92017-07-22
The Last CastleActie20116.92017-07-22
Mean Girls 2Komedie20114.22017-07-22
The World's EndKomedie20137.02017-07-22
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseHorror20156.32017-07-22
Kibaoh Klashers (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-22
Steins;Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
Point Break 3DActie20155.32017-07-21
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-07-21
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
De Hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
BurlesqueRomance20106.42017-07-21
FightingActie20095.62017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
Imba Means SingDocu20158.12017-07-20
The Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Baby BoyDrama20016.42017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Nowhere Boys (2 seizoenen)Sci-Fi20137.52017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
The Best of MeDrama20146.72017-07-18
George from the Jungle 2Familie20033.32017-07-17
Incerta GlòriaDrama20176.92017-07-17
George from the JungleFamilie19975.42017-07-17
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
The Vampire Diaries (7 seizoenen)Drama20138.02017-07-16
The VisitHorror20156.22017-07-16
Crimson PeakHorror20156.52017-07-16
Real Rob (1 seizoen)Komedie20156.62017-07-15
West Coast Customs (4 seizoenen)Reality20116.42017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Drama20139.32017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
Demon InsideHorror20135.12017-07-14
Mar de Plastico (2 seizoenen)Drama20157.22017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Friends From College (1 seizoen)Komedie2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
HancockActie20086.42017-07-13
Son of a GunActie20146.52017-07-13
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Saving Mr. BanksKomedie20137.52017-07-10
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
I SpyActie20025.42017-07-08
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Last Action HeroActie19936.32017-07-07
Luna Petunia (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Barbie: Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderserie20127.42017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
War RoomDrama20156.42017-07-06
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
Freaky FridayFamilie20036.12017-07-03
Extraordinary: The Stan Romanek StoryDocu2017-2017-07-03
Freaky FridayFamilie19766.32017-07-03
SaltActie20106.42017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
The TransporterActie20026.82017-07-02
MannenhartenKomedie20135.72017-07-02
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20146.62017-07-02
21Thriller20086.82017-07-02
CyrusRomance20106.32017-07-02
Out of Thin AirDocu2017-2017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
Penn & Teller (1 seizoen)Reality20156.92017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
Reggie Yates’ Outside Man (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Gypsy (1 seizoen)Thriller2017-2017-06-30
RuPaul's Drag Race (7 seizoenen)Reality20098.02017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCaberet20127.02017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Battle Los AngelesActie20115.82017-06-30
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
De BoefjesFamilie19946.42017-06-29
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20148.82017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Thriller20178.62017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
BabelDrama20067.52017-06-27
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.22017-06-27
Chris D'Elia: Man on FireCabaret2017-2017-06-27
The Princess Diaries 2Familie20015.72017-06-26
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
You Get MeDrama2017-2017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
The Missing (2 seizoenen)Drama20148.12017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Crime20179.02017-06-22
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.72017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
The Princess DiariesFamilie20016.32017-06-19
Cannabis (1 seizoen)Drama20167.32017-06-16
DopeKomedie20157.32017-06-16
The Ranch (seizoen 2, deel 1)Komedie2016-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
Resident Evil: DegenerationHorror20086.62017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.82017-06-14
Charlie Wilson's WarKomedie20077.12017-06-14
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality2017-2017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Jochem Myjer - Yeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
CarandiruDrama20037.62017-06-12
Supergirl (1 seizoen)Actie20156.62017-06-12
My Favorite MartianFamilie19995.02017-06-12
Peter Pan: Return to NeverlandFamilie20025.82017-06-12
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Black SnowThriller2017-2017-06-10
The Flash (3 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
DC Legends of Tomorrow (1 seizoen)Actie20167.02017-06-10
My Only Love Song (seizoen 1)Komedie2017-2017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing PeaceDocu20168.72017-06-07
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
QueenKomedie20148.32017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Peter PanFamilie19537.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Suits (5 seizoenen)Drama20148.82017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.32017-06-02
Los Últimos de FilipinasDrama20166.32017-06-02
Don't Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
BoratKomedie20067.32017-06-02
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
Secrets of Scotland YardMisdaad20136.92017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Devil's BrideDrama20165.82017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Rookie of the YearFamilie19935.92017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
The Bounty HunterKomedie20105.52017-05-31
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
House of Cards (5 seizoenen)Thriller20169.02017-05-30
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
Treasure BuddiesFamilie20124.62017-05-29
Summer MagicFamilie19637.12017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.12017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
EverestActie20157.12017-05-28
Les MisérablesDrama19987.52017-05-27
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
Joshua: Teenage vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Thriller20158.32017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Designated Survivor (1 seizoen)Drama20178.22017-05-24
Hasan Minhaj Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
In the FleshHorror20108.12017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
A Haunted House 2Komedie20144.72017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesAvontuur20116.72017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
Robin HoodFamilie19737.62017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
Need for SpeedActie20146.52017-05-13
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.02017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Anne with an E (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Lang Leven King Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Riverdale (1 seizoen)Drama2017-2017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Can Alzheimer's Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
Role ModelsKomedie20086.92017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Punisher: War ZoneActie20086.02017-05-10
Kramer vs. KramerDrama19797.82017-05-09
National BirdDocu20177.12017-05-08
Pirates of the Caribbean deel 3Avontuur20077.12017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
TrainwreckRomance20156.32017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
De OntsnappingDrama20155.82017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
Spirit: Samen Vrij (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-06
The Legend of HerculesActie20144.22017-05-05
CloserDrama20047.32017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Kazoops (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-05-05
Verliefd op Ibiza (1 seizoen)Romance20135.82017-05-05
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-05
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-05
John WickActie20147.22017-05-05
Ruth & AlexDrama20146.22017-05-05
Pieter Post: De FilmKinderen20144.62017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-03
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20168.22017-05-03
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
I, RobotActie20147.12017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps' WarDocu20167.32017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Japanse Style Originator (1 seizoen)Reality2008-2017-05-02
What IfKomedie20136.82017-05-02
KhumbaFamilie20135.72017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
IncompleteRomance2017-2017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Anvil: The Story of AnvilDocu20088.02017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 1Avontuur20038.02017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 2Avontuur20067.32017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Thriller20158.62017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
Top Boy (2 seizoenen)Drama20138.22017-04-30
The ForestDrama20167.32017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Rooster CogburnAvontuur19756.92017-04-27
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
PixelsActie20155.62017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-04-22
Karate Kid IIFamilie19865.92017-04-22
The ThreadDocu20156.32017-04-22
Bill Nye Saves The World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
The Good LieDrama20147.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
De SurpriseKomedie20156.72017-04-19
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
BinnenstebuitenFamillie20158.32017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Tom and HuckFamilie19955.62017-04-17
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19867.62017-04-17
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 seizoenen)Anime20099.12017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamilie20027.12017-04-17
DryDrama20157.12017-04-16
SundownActie20165.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Final GirlActie20154.72017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad20097.42017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
Just Like UsDocu20108.02017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20146.42017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
CriminalActie20166.32017-04-15
The Wedding PartyRomance2016-2017-04-15
Apollo 13Drama19957.62017-04-14
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Pitch PerfectKomedie20127.22017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
Ender's GameActie20136.72017-04-11
Kevin Hart: What NowCabaret2016-2017-04-11
PompeiiActie20145.62017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Wint It AllKomedie2017-2017-04-07
The Get Down (1 seizoen)Drama20168.42017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
FasterActie20106.52017-04-06
This is 40Komedie20126.22017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20157.72017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Louis C.K.Cabaret2017-2017-04-04
PinocchioFamilie19407.52017-04-03
De Prinses en de KikkerFamilie20097.12017-04-03
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-04-02
Ted 2Komedie20156.32017-04-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-04-02
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
In the Valley of ElahDrama20067.22017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
AkiraAnime19888.12017-04-01
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32017-04-01
Dorian GrayThriller20096.32017-04-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime19987.92017-04-01
PlatoonDrama19868.12017-04-01
The GruffaloFamilie20097.52017-04-01
Talk to MeDrama20077.42017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.82017-04-01
DoomsdayThriller20086.02017-04-01
American LoserRomance20075.62017-04-01
IgorFamilie20086.02017-04-01
Begin AgainRomance20147.42017-04-01
The Americans (4 seizoenen)Thriller20168.22017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
Wedding DazeRomance20065.72017-04-01
View from the TopRomance20035.22017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20157.92017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-04-01
The TerminatorActie19848.02017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
PremonitionThriller20075.92017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
Attack the BlockActie20116.62017-04-01
See No EvilHorror20065.12017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja VuAnime20137.02017-04-01
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-01
The HamiltonsHorror20065.22017-04-01
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-04-01
MerantauThriller20096.82017-04-01
BocaDocu20156.42017-04-01
The Hundred-Foot JourneyDrama20147.32017-04-01
AzharDrama20165.92017-04-01
Geheimnisse des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-01
Minimalism: About the Important ThingsDocu20166.82017-04-01
Run Fatboy, RunRomance20076.62017-04-01
Pope JoanDrama20096.72017-04-01
Morris aus AmerikaDrama20166.22017-04-01
The GiftActie20097.12017-04-01
London BoulevardThriller20106.22017-04-01
A Lover's RevengeThriller20055.22017-04-01
Solomon KaneActie20096.12017-04-01
Pet FooledDocu20178.72017-04-01
O Amor no DivaRomance20166.12017-04-01
El Clavel NegroDrama20076.42017-04-01
CleanerThriller20076.12017-04-01
BuddymoonKomedie20166.22017-04-01
RobotsFamilie20056.32017-04-01
Death SentenceActie20076.82017-04-01
The EyeThriller20085.42017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
TradeThriller20077.42017-04-01
The HoursDrama20027.62017-04-01
Don't Look DownDocu20167.92017-04-01
Last Chance HarveyRomance20086.72017-04-01
The Water Horse: Legend of the DeepFamilie20076.52017-03-31
This ChristmasDrama20076.22017-03-31
The Ugly TruthRomance20096.52017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Thriller20157.02017-03-31
Nick and Norah's Infinite PlaylistRomance20086.72017-03-31
Kung Fu HustleActie20047.82017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.52017-03-31
The Client List (2 seizoenen)Drama20136.72017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
Michael Jackson's This is ItDocu20097.32017-03-31
The Memphis Belle: A Story of a Flying FortessDocu19447.42017-03-31
Underworld: Rise of the LycansSci-Fi20096.62017-03-31
Open Season 2Familie20085.62017-03-31
Fired Up!Romance20096.22017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
The InternationalThriller20096.52017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Outlander (seizoen 1)Drama20148.52017-03-31
Julie & JuliaKomedie20097.02017-03-31
Helix (2 seizoenen)Thriller20156.92017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Death at a FuneralKomedie20105.62017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningRomance20125.72017-03-31
The House BunnyRomance20085.52017-03-31
Hatfields & McCoys (miniseizoen)Drama20128.12017-03-31
Inside JobDocu20108.32017-03-31
The Client ListDrama20105.82017-03-31
FractureThriller20077.22017-03-31
Prelude to WarDocu19427.22017-03-31
When a Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Are We Done Yet?Komedie20074.02017-03-31
Know Your Enemy - JapanDocu19455.72017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Catch and ReleaseRomance20066.02017-03-31
Made of HonorRomance20085.82017-03-31
The Evil DeadHorror19817.62017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.82017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
How Do You KnowRomance20105.42017-03-31
The Red Tent (1 seizoen)Drama20147.42017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
3096 DaysDrama20136.42017-03-31
Nazi Concentration CampsDocu19457.92017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
PriestTriller20115.72017-03-31
The Battle of MidwayActie19686.82017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu19436.62017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Saints & Strangers (miniseizoen)Drama20157.22017-03-31
The Taking of Pelham 123Actie20096.42017-03-31
Sleepless in SeattleRomance19936.82017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20178.52017-03-31
AdriftThriller20065.12017-03-31
LegionActie20105.22017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20168.02017-03-31
Five Came BackDocu2017-2017-03-31
Underworld: EvolutionSci-Fi20066.82017-03-31
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Bottersnikes & Gumbles (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20178.12017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Peter PanFamilie20036.92017-03-23
Traffic CopsReality2016-2017-03-22
Cold Justice: Sex Crimes (1 seizoen)Reality20157.42017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocu20168.32017-03-18
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
The Muppets Take ManhattanKomedie19846.92017-03-18
PandoraThriller20166.62017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Serie2017-2017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderen2017-2017-03-17
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
Growing Up WildFamilie20167.82017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Les Bleus - Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
Ataud BlancoThriller20164.62017-03-15
The DebtThriller20106.92017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
The PacifierFamilie20055.52017-03-14
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
GothikaHorror20035.82017-03-13
Grimm (5 seizoenen)Fantasy20147.82017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
HornsDrama20136.42017-03-13
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20147.42017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Dedemin FisiKomedie20165.72017-03-10
DelihaRomance20144.72017-03-10
ErkeklerKomedie20134.32017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
The Boss's DaughterRomance20156.12017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
Niyazi Gül DörtnalaKomedie20154.42017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
HokkabazKomedie20067.52017-03-10
Recep İvedik 2Komedie20096.22017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie20157.92017-03-10
Romantik Komedi 2Komedie20135.22017-03-10
LimonataDrama20157.62017-03-10
LabirentActie20116.92017-03-10
Buddy ThunderstruckKinderen2017-2017-03-10
Kurtulus Son DurakKomedie20126.12017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
G.O.R.A.Komedie20048.02017-03-10
Husband FactorKomedie20156.42017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Hayat ÖpücügüRomance20155.92017-03-10
DrawersKomedie20156.42017-03-10
Berlin KaplaniKomedie20125.22017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie20177.72017-03-10
Incir Receli 2Romance20146.22017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Burning SandsDrama2017-2017-03-10
MucizeDrama20157.42017-03-10
Sen Kimsin?Komedie20125.02017-03-10
BeynelmilelDrama20067.22017-03-10
GallipoliDocu20067.52017-03-10
The Butterfly's DreamRomance20137.92017-03-10
Patron Mutlu Son IstiyorRomance20146.32017-03-10
Hükümet KadinKomedie20136.52017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Romantik KomediRomance20105.42017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
The Wedding RingerKomedie20156.72017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie19956.12017-03-07
Beauty and the BeastFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
Parrot HeadsDocu20167.72017-03-04
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.92017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
MinionsFamilie20156.42017-03-04
Put Your Money Where Your Mouth IsDocu20087.22017-03-03
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Murder Files (1 seizoen)Docu2013-2017-03-03
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Finding DoryFamilie20167.42017-03-02
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu20127.42017-03-01
American Crime Story: The People vs OJ SimpsonDrama20168.52017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
A Good YearRomance20066.92017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God for JokesCabaret2017-2017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Legally BlondeRomance20016.22017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIIAnime20138.02017-03-01
Rurôni KenshinAnime19977.42017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Life, AnimatedDocu20167.62017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
From Prada to NadaRomance20115.52017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
ScarfaceThriller19838.32017-03-01
DukhtarThriller20147.22017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
The One I LoveRomance20147.12017-03-01
The Exorcism of Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace 1Anime20127.72017-03-01
TigerDrama20165.92017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20172017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
BloodlandsCrime20147.82017-02-28
Anthony Bourdain: No Reservations (2 seizoenen)Doci20128.42017-02-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Be Here NowDrama20159.42017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
One of Our Dinosaurs Is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
JonasDrama20155.72017-02-26
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20167.82017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
Legenden (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-02-25
Beauties of the NightsDocu20167.92017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
Ultimate Beastmaster (1 seizoen)Reality2017-2017-02-24
I Don’t Feel Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.12017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
The Lovers and the DespotDocu20166.32017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime2015-2017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20158.72017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
White Nights (1 seizoen)Drama2016-2017-02-15
Aram, AramDrama20157.62017-02-15
Les beaux malaises (4 seizoenen)Komedie20148.32017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Project MC2 (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderen20107.72017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Jurassic WorldSci-Fi20157.02017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Blacklist (3 seizoenen + S04E08)Thriller20148.32017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderserie2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
GodzillaSci-Fi19985.32017-02-02
Hija ÚnicaDrama20165.62017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
ChappieActie20156.92017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
The Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
The Day After TomorrowSci-Fi20046.42017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
MaroonThriller2016-2017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20146.72017-02-01
Harry & SnowmanDocu20157.72017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Lockup (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Yours, Mine & OursKomedie20055.42017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
I Am Sun MuDocu2015-2017-02-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-02-01
Gevechten: Kong Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Cuerpo de ÉliteKomedie20164.52017-02-01
1984Sci-Fi19847.22017-02-01
Lift Me UpFamiliefilm20158.92017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20168.82017-02-01
Paris is BurningDocu19908.12017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocu2017-2017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Shadow of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-27
StolenActie20125.52017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-25
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
SarajevoDrama20146.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
WaterworldActie19956.12016-12-21
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
SandstormDrama2016-2016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Band CampKomedie20055.02016-11-28
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
GanduDrama20105.92016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
My WayDocu2016-2016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
WeinerDocu20167.72016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
November ManActie20146.32016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Non-StopActie20147.02016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
RetreatThriller20115.82016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
BeachesDrama19886.82016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Black FridayDrama20048.62016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20168.02016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
TalvarDrama20158.42016-06-11
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Get On UpDrama20146.92016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
IversonDocu20147.32016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
ShutterHorror20085.22016-02-22
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
NellDrama19946.52016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20158.32016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Space JamKomedie19966.32015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
High CrimesCrime20026.32015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
ElfKomedie20036.92015-11-25
The RiteThriller20076.02015-11-25
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
SchemerDrama20106.42015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
The Last StandActie20136.42015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
GonchiDocu2015-2015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
HigherDocu20148.32015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
American Pie Presents the Book of LoveKomedie20094.82015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028,72014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm20047.02014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm20117.02014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?