Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd.

Vrijdag 19 september 2014 is Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd. Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Netflix aanbod in België


Laatst bijgewerkt op 27 juli 2016

TitelGenreJaarIMDB *Toegevoegd op
Chelsea (31 afleveringen)Talkshow2016-2016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
Scream (1 seizoen + S02E09)Thriller20157.22016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
The EqualizerActie20147.22016-07-23
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-07-23
Degrassi: Next Class (2 seizoenen)Drama20167.22016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
DesperadoActie19957.22016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
Aquarius (1 seizoen + S02E07)Drama20157.02016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (3 seizoenen)Kinderserie20157.02016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
Beyond the LightsDrama20146.92016-07-14
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
Word Party (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
MonoKomedie2016-2016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Kuromukuro (1 seizoen)Anime2016-2016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
Sex TapeRomance20145.12016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
Draken: Race naar de rand (3 seizoenen)Kinderserie20158.52016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Lang Leve Koning Julien (3 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
TalvarDrama20158.42016-06-11
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Voltron: Legendary Defender (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-06-10
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
MarleyDocu20128.02016-06-02
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
Happy ValleyDrama20148.52016-06-02
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Call the Midwife (4 seizoenen)Drama20148.32016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
Chef's Table (2 seizoenen)Docu20158.72016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
The Musketeers (2 seizoenen)Actie20147.82016-05-16
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
BlitzActie20116.22016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
The Blacklist (2 seizoenen + S03E15)Thriller20148.32016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Danger Mouse (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
All About EveDrama19508.32016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
AdamDrama20097.22016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen)
Drama20166.42016-04-06
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Terrace House (1 seizoen)Reality2015-2016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
Rick and Morty (1 seizoen)Komedie20139.32016-04-03
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Lost & Found Music Studios (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
VeggieTales in the House (3 seizoenen)Kinderserie20145.42016-03-25
The Purge: AnarchyHorror20146.52016-03-25
RapunzelFamiliefilm20107.82016-03-24
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
The PassionDrama2016-2016-03-23
Pretty Little Liars (6 seizoenen)Drama20167.82016-03-22
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
MiracleDrama20047.52016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Bad NeighboursKomedie20146.42016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
De Mr. Peabody & Sherman Show (2 seizoenen)Kinderserie20156.72016-03-18
HannaActie20116.82016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
Upside DownDrama20126.42016-03-16
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
The TouristActie20106.02016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
ClickKomedie20066.42016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
Heaven is for RealDrama20145.82016-03-14
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Dinotrux (2 seizoenen)Kinderserie20158.22016-03-11
In A World...Komedie20136.72016-03-10
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
Seeking a Friend for the End of the WorldRomance20126.72016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-03-04
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
Endless LoveDrama20146.32016-03-03
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Continuum (3 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Fuller House (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
ShutterHorror20085.22016-02-22
Arrow (2 seizoenen)Actie20128.12016-02-22
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.82016-02-21
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
Sixteen CandlesRomance19847.22016-02-13
Appleseed AlphaSci-Fi20146.62016-02-13
The Walking Dead (5 seizoenen)Thriller20158.72016-02-12
The MotivationDocu20136.92016-02-11
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
MASHKomedie19707.62016-02-10
BigKomedie19887.32016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Cesar ChavezDocu20146.42016-02-02
Search PartyKomedie20145.52016-02-02
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Ride AlongActie20146.12016-01-29
Ever After High (4 seizoenen)Kinderserie20168.52016-01-29
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
TrashThriller20147.22016-01-24
'71Actie20147.22016-01-24
MannyDocu20147.22016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Kurt Cobain: Montage of HeckDocu20157.62016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
HitchRomance20056.72016-01-20
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
47 RoninActie20136.32016-01-15
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-11
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Black Sails (2 seizoenen)Actie20158.02016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Reign (2 seizoenen)Drama20137.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
All Is LostActie20136.92016-01-01
Bates Motel (2 seizoenen)Thriller20148.22016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Jane The Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
The Originals (2 seizoenen)Thriller20148.62016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Honey, We Shrunk OurselvesKomedie19974.82015-12-29
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Het begin van de Croods (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-12-24
Io sono l'amoreDrama20097.02015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
The Gabby Douglas StoryDrama20157.12015-12-18
Glitter Force (1 seizoen)Animatie20152015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The Best Man HolidayKomedie20136.72015-12-10
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Avengers Confidential: Black Widow & PunisherActie20145.82015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Scorpion (1 seizoen)Actie20147.22015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Black Mirror (Kerstspecial)Drama20149.02015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
The WomanHorror20116.12015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Het Regent Gehaktballen 2Familiefilm20136.52015-11-15
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Manhattan (1 seizoen)Drama20147.82015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
The Driver (seizoen 1)Crime20147.12015-11-07
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Sherlock (3 seizoenen)Drama20139.32015-11-06
The World's EndKomedie20137.02015-11-05
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Elementary (3 seizoenen)Thriller20138.02015-11-03
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
From Dusk Till Dawn (2 seizoenen)Thriller20157.02015-10-28
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Big Hero 6Familiefilm20127.92015-10-24
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
The Undertaker (3 seizoenen)Drama20137.52015-10-21
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
The GatheringHorror20035.72015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Black Mirror (2 seizoenen)Drama20118.82015-10-19
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Sleeping with the EnemyDrama19916.12015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
The CoreActie20035.42015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Hanna Montana & Miley Cyrus: Best of Both WorldsDocu20082.32015-10-12
Homeland (4 seizoenen)Thriller20138.52015-10-12
Beverly Hills Chihuahua 3: Laat het Feest Beginnen!Familiefilm20124.72015-10-12
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Het Speelplein - De Grote VakantieKomedie20016.52015-10-05
The Big GreenKomedie19955.42015-10-05
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Into the WoodsAvontuur20146.02015-10-03
Stalked by my NeighborThriller20156.02015-10-03
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Sleepy Hollow (2 seizoenen)Thriller20137.62015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Copper (2 seizoenen)Actie20127.52015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Bomb Girls (2 seizoenen)Drama20127.92015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Drop Dead FredKomedie19915.82015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Kindergarten CopKomedie19906.02015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Repo MenActie20106.32015-09-30
The Life of David GaleDrama20037.52015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Half BakedKomedie19986.72015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Pitch BlackActie20007.12015-09-30
It's a Wonderful LifeFamiliefilm19468.62015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
The Perfect ManKomedie20055.52015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82015-09-28
In Search of the CastawaysFamiliefilm19626.72015-09-28
Once Upon a Time (4 seizoenen)Drama20148.12015-09-27
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
No Strings AttachedRomance20116.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Strange MagicFamiliefilm20155.72015-09-24
RangoAnimatie20117.32015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Cast AwayDrama20007.72015-09-23
Dragon: The Bruce Lee StoryActie19937.02015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
American BeautyDrama19998.42015-09-23
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Problem ChildKomedie19905.22015-09-23
Friday Night LightsActie20047.32015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
The Big LebowskiKomedie19988.22015-09-23
The UnbornHorror20094.82015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Along Came PollyKomedie20045.92015-09-23
CollateralDrama20047.62015-09-23
The Breakfast ClubKomedie19857.92015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
The Lizzie McGuire MovieFamiliefilm20035.32015-09-21
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
What Dreams May ComeDrama19987.02015-09-17
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
The Great OutdoorsKomedie19986.62015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
TrollhunterKomedie20107.02015-09-16
TremorsHorror19907.12015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
Let's Go To PrisonKomedie20066.02015-09-16
The Chronicles of RiddickActie20046.72015-09-16
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
CocktailRomance19885.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Office SpaceKomedie19997.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Ben 10 (2 seizoenen)Actie20076.92015-09-14
Mickey Mouse Clubhouse (4 seizoenen)Kinderserie20086.02015-09-14
Child's Play 3Horror19914.92015-09-14
Lazy Town (2 seizoenen)Kinderserie20045.82015-09-14
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
WaterboyKomedie19986.12015-09-14
A Few Best MenKomedie20115.82015-09-14
SignsDrama20026.72015-09-14
Jessie (3 seizoenen)Komedie20126.02015-09-14
Liv and Maddie (1 seizoen)Komedie20136.12015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
What About Bob?Komedie19917.02015-09-13
Bomb Patrol: Afghanistan (1 seizoen)Docu20117.92015-09-13
BabeFamiliefilm19956.82015-09-13
Something NewRomance20066.82015-09-13
PhenomenonDrama19966.42015-09-13
Die Hard with a VengeanceActie19957.62015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
The Birth of Big AirDocu20107.32015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Dead Poets SocietyDrama19898.02015-09-13
The French ConnectionDrama19717.82015-09-13
Good Morning, VietnamKomedie19877.32015-09-13
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92015-09-13
Scary Movie 4Komedie20065.12015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Miss MarchKomedie20095.12015-09-13
Runaway BrideKomedie19995.42015-09-13
ArachnophobiaKomedie19906.32015-09-13
MetroActie19975.22015-09-13
Turner & HoochKomedie19896.02015-09-13
Free WillyDrama19935.82015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
Camp NowhereKomedie19945.92015-09-13
My Future BoyfriendRomance20115.52015-09-13
Baby MamaRomance20086.12015-09-13
AcceptedKomedie20066.52015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Revenge of the NerdsKomedie19846.62015-09-13
Judge DreddSci-Fi19955.42015-09-13
Dangerous MindsDrama19956.42015-09-13
SnowglobeFamiliefilm20076.12015-09-13
Max PayneThriller20085.42015-09-13
Beethoven’s 4thFamiliefilm20013.92015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Gone in 60 SecondsActie20006.52015-09-13
PlaydateThriller20124.52015-09-13
The Skeleton KeyHorror20056.52015-09-13
Grimm (3 seizoenen)Fantasy20137.82015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Spy HardKomedie19965.22015-09-13
Deuce Bigalow: Male GigoloKomedie19995.72015-09-13
The Day of the JackalThriller19737.82015-09-13
The Cutting Edge: Fire and IceDrama20106.22015-09-13
Three Men and a Little LadyKomedie19905.22015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
He Got GameDrama19986.92015-09-13
The Mistle-tonesKomedie20126.72015-09-13
Alphas (2 seizoenen)Sci-Fi20127.32015-09-13
Stick ItKomedie20066.42015-09-13
Lovestruck: The MusicalRomance20136,42015-09-13
The Tale of DespereauxKomedie20086.12015-09-13
The SiegeActie19986.32015-09-12
Melinda and MelindaRomance20046.52015-09-12
12 SegundosThriller20133.52015-09-11
Shutter IslandThriller20108.12015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
FootlooseDrama20115.82015-09-09
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Teen Wolf (4 seizoenen)Drama20147.82015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
BridegroomDocu20138.12015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Her InfidelityThriller20154.52015-09-01
The Shagg DogFamiliefilm20064.42015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Puffin RockKinderserie2015-2015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Narcos (seizoen 1)Thriller2015-2015-08-28
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
Babysitter’s Black BookDrama20155.72015-08-20
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Alexander and the Terrible HorribleFamiliefilm20146.22015-08-16
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
A Gift of MiraclesDrama20156.72015-08-14
OffenderThriller20126.02015-08-12
Hot Lead & Cold FeetFamiliefilm19786.02015-08-10
A Royal ChristmasFamiliefilm20147.02015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Project MC2 (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-08-07
Killing Them SoftlyThriller20126.22015-08-07
Club de Cuervos (1 seizoen)Komedie2015-2015-08-07
FreelancersActie20124.62015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Under The Dome (2 seizoenen)Sci-Fi20146.92015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
The Three CaballerosFamiliefilm19446.92015-07-06
The Santa ClauseKomedie19946.32015-07-06
NightcrawlerThriller20147.92015-07-05
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Notting HillRomance19997.02015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Een LeraarRomance20134.92015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Keizer KuzcoKinderfilm20007.32015-06-29
Keeping the FaithKomedie20006.52015-06-29
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
LaggiesKomedie20146.52015-06-23
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Westward Ho, The WagonsFamiliefilm19565.62015-06-22
Roving MarsDocu20067.42015-06-22
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
V For VendettaThriller20058.22015-06-15
The Barefoot ExecutiveFamiliefilm19715.92015-06-15
De Klokkenluider van de Notre DameFamiliefilm19966.92015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
Sense8 (1 seizoen)Thriller2015-2015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
DeeperDocu20108.12015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
The TerminatorActie19848.12015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
300Actie20067.82015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Taken 2Actie20126.32015-05-04
GusFamiliefilm19765.82015-05-04
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Mickey's Magical ChristmasFamiliefilm20016.62015-04-23
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Hannah Montana: The MovieFamiliefilm20094.12015-04-13
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
October 1Drama20147.52015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Brooklyn Nine-Nine (1 seizoen)Komedie20138.32015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
The Vampire Diaries (5 seizoenen)Drama20138.02015-03-01
Utopia (1 seizoen)Thriller20138.62015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
Katt Williams: The Pimp Chronicles: Pt. 1Komedie20067.72015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12015-02-15
The Following (2 seizoenen)Thriller20147.62015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
The DirectorDocu20136.62015-02-01
Downton Abbey (4 seizoenen)Drama20138.82015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
Out ColdKomedie20016.32015-02-01
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The ShiningHorror19808.52015-01-28
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
Magic City (2 seizoenen)Drama20137.62015-01-15
ShameDrama20117.32015-01-12
PreservationThriller20146.52015-01-09
A Dangerous MethodDrama20116.52015-01-05
Forensic Files (seizoen 1)Docu20008.82015-01-05
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
CarnageDrama20117.22014-12-14
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
DriveThriller20117.82014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
Neurons to NirvanaDocu20138.02014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
JumperSci-Fi20086.02014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Fight ChurchDocu201472014-10-15
History of the EaglesDocu20137.92014-10-15
Albert II (1 seizoen)Drama20135.42014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
De Elfenheuvel (3 seizoenen)Kinderserie20138.22014-10-14
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
The ArtistKomedie201182014-10-13
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Christmas CupidKomedie20105.72014-10-01
FallenThriller20066.82014-09-27
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
Rugrats Go WildKinderfilm20035.52014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
Pokemon: White - Victini en ZekromKinderfilm20116.22014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Star Trek: InsurrectionSci-Fi19986.42014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Scooby-Doo 2: Monsters UnleashedKinderfilm20044.92014-09-19
Powerpuff Girls (2 seizoenen)Kinderserie19997.22014-09-19
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.32014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
ShooterActie20077.22014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Rush HourActie19986.92014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Nieuwsgierig aapje 2: Volg dat aapjeKinderfilm200972014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
The GodfatherThriller19729.22014-09-19
Billy MadisonKomedie19956.42014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
The Italian JobThriller200372014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Lemony Snicket'sDrama20046.82014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Losing IsaiahDrama19956.62014-09-19
Mean GirlsDrama200472014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Twin Peaks (2 seizoenen)Thriller199092014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Fosters thuis voor denkbeeldige vriendjes (1 seizoen)Kinderserie20047.92014-09-19
War of the WorldsDrama20056.52014-09-19
Sounding the AlarmDocu20147.32014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Eye for an EyeThriller19966.12014-09-19
Yakari (1 seizoen)Kinderserie200572014-09-19
Yes ManKomedie20086.92014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Jackass 2.5Komedie20076.42014-09-19
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessAnime20127.32014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
The Art Star and the Sudanese TwinsDocu20077.22014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Hot Shots! Part DeuxActie19936.52014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Semisweet: Life in ChocolateDocu20126.52014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
Naruto the Movie 2Kinderfilm20046.52014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
A Year in BurgundyDocu20137.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Holiday in HandcuffsKomedie20076.42014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Ben 10: Helden VerenigdActie20127.12014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
A Cinderella StoryKomedie20045.82014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Hunter X Hunter (1 seizoen)Kinderserie20118.72014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
28 Days LaterHorror20027.62014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Charlotte's WebKinderfilm20066.42014-09-19
Catch Me If You CanKomedie200282014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Sherlock HolmesThriller20097.62014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Four BrothersThriller20056.92014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Bob de Bouwer: De Legende van de Gouden HamerKinderfilm20106.62014-09-19
Jackass: Number TwoKomedie20067.12014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Dubbelleven (1 seizoen)Drama20106.92014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
The 40-Year Old VirginKomedie20057.22014-09-19
Ben 10: Race Against TimeActie20077.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
10 Things I Hate About YouKomedie19997.22014-09-19
Fairy Tail (1 seizoen)Anime20098.42014-09-19
Knocked UpKomedie20077.12014-09-19
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie200772014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
EurotripKomedie20046.62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The TerminalDrama20047.32014-09-19
The Spongebob Squarepants MovieKinderfilm20046.92014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Spiderwick ChroniclesKinderfilm20086.62014-09-19
The UntouchablesActie198782014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Tournée Générale (3 seizoenen)Docu201362014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
TransformersActie20077.32014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Minority ReportThriller20027.72014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Mission Impossible IIIThriller20066.82014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Failure to LaunchKomedie20065.62014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm20104.82014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Pokemon: Black - Victini en ReshiramKinderfilm20115.62014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Why Dit I Get Married Too?Komedie20104.22014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Pokemon de film: Kyurem vs het zwaardKinderfilm20125.32014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Zoostraat 64 (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
10.000 B.C.Actie200852014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Ben 10: Alien SwarmActie20096.52014-09-19
GreaseDrama19787.22014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Get Rich or Die Tryin'Drama20054.82014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.12014-09-19
Old SchoolKomedie20037.22014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Ben 10: Secret of the OmnitrixActie20126.12014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
The Godfather Part IIThriller19749.12014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Jericho (2 seizoenen)Thriller200882014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Bijna Blote BeestenKinderserie201162014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
A Lot Like LoveKomedie20056.62014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
No Country for Old MenDrama20078.22014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
The Hot ChickKomedie20025.52014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Ben 10: Destroy all AliensActie20126.22014-09-19
NorbitKomedie20073.92014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

One thought on “Netflix aanbod in België

  1. Pingback: Tech45 #221: Da’s gelijk ne Bounty, maar dan andersom

Comments are closed.