Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd.

Vrijdag 19 september 2014 is Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd. Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 27 september 2016

TitelGenreJaarIMDB *Toegevoegd op
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
Non-StopActie20147.02016-09-27
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
RetreatThriller20115.82016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
Downton Abbey (5 seizoenen)Drama20148.82016-09-23
Chelsea (57 afleveringen)Talkshow2016-2016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
StepmomDrama19986.72016-09-21
From Dusk Till Dawn (2 seizoenen + S03E03)Thriller20167.12016-09-21
UnbrokenDrama20147.22016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
MeridianThriller2016-2016-09-18
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Under Arrest (1 seizoen)Docu20157.92016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Secrets of Great British Castles (1 seizoen)Docu20158.12016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Kazoops (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
ToroThriller20166.12016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
Het begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
Scream (2 seizoenen)Thriller20157.22016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
Project MC2 (2 seizoenen)Kinderserie20156.22016-08-12
FuryActie20147.62016-08-12
Think Like a Man TooKomedie20145.72016-08-12
TuskHorror20145.42016-08-12
The Get Down (1 seizoen)Drama2016-2016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Beat Bugs (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-08-03
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
Lovesick (1 seizoen)Komedie20148.02016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
HOME: Avonturen met Tip & Oh (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
The EqualizerActie20147.22016-07-23
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-07-23
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
Degrassi: Next Class (2 seizoenen)Drama20167.22016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
DesperadoActie19957.22016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
Love Me!Romance20146.52016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (3 seizoenen)Kinderserie20157.02016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Beyond the LightsDrama20146.92016-07-14
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
The InvitationHorror20156.62016-07-08
MonoKomedie2016-2016-07-08
Word Party (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
Kuromukuro (1 seizoen)Anime2016-2016-07-04
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Sex TapeRomance20145.12016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
Draken: Race naar de rand (3 seizoenen)Kinderserie20158.52016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Lang Leve Koning Julien (3 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
TalvarDrama20158.42016-06-11
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Voltron: Legendary Defender (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-06-10
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Happy ValleyDrama20148.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
Call the Midwife (4 seizoenen)Drama20148.32016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
Chef's Table (2 seizoenen)Docu20158.72016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
The Musketeers (2 seizoenen)Actie20147.82016-05-16
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
BlitzActie20116.22016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
The Blacklist (2 seizoenen + S03E15)Thriller20148.32016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Danger Mouse (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
All About EveDrama19508.32016-04-13
AdamDrama20097.22016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen)
Drama20166.42016-04-06
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
Terrace House (1 seizoen)Reality2015-2016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Rick and Morty (1 seizoen)Komedie20139.32016-04-03
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
Lost & Found Music Studios (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
The Purge: AnarchyHorror20146.52016-03-25
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
RapunzelFamiliefilm20107.82016-03-24
The PassionDrama2016-2016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Pretty Little Liars (6 seizoenen)Drama20167.82016-03-22
MiracleDrama20047.52016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Bad NeighboursKomedie20146.42016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
De Mr. Peabody & Sherman Show (2 seizoenen)Kinderserie20156.72016-03-18
Upside DownDrama20126.42016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
ClickKomedie20066.42016-03-15
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Heaven is for RealDrama20145.82016-03-14
Dinotrux (2 seizoenen)Kinderserie20158.22016-03-11
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
In A World...Komedie20136.72016-03-10
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
Seeking a Friend for the End of the WorldRomance20126.72016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
Endless LoveDrama20146.32016-03-03
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
Food MattersDocu20067.82016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Fuller House (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-26
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
ShutterHorror20085.22016-02-22
Arrow (2 seizoenen)Actie20128.12016-02-22
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.82016-02-21
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
GladiatorActie19926.42016-02-17
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
SnervousDocu20156.72016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
Sixteen CandlesRomance19847.22016-02-13
Appleseed AlphaSci-Fi20146.62016-02-13
The Walking Dead (5 seizoenen)Thriller20158.72016-02-12
The MotivationDocu20136.92016-02-11
BigKomedie19887.32016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
MASHKomedie19707.62016-02-10
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Search PartyKomedie20145.52016-02-02
Cesar ChavezDocu20146.42016-02-02
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
Ride AlongActie20146.12016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
TrashThriller20147.22016-01-24
'71Actie20147.22016-01-24
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
MannyDocu20147.22016-01-23
Kurt Cobain: Montage of HeckDocu20157.62016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
47 RoninActie20136.32016-01-15
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-11
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
MittDocu20147.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Reign (2 seizoenen)Drama20137.72016-01-04
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Bates Motel (2 seizoenen)Thriller20148.22016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
The Originals (2 seizoenen)Thriller20148.62016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Jane The Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
All Is LostActie20136.92016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Honey, We Shrunk OurselvesKomedie19974.82015-12-29
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
Io sono l'amoreDrama20097.02015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
The Gabby Douglas StoryDrama20157.12015-12-18
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Best Man HolidayKomedie20136.72015-12-10
AlohaKomedie20155.52015-12-10
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Avengers Confidential: Black Widow & PunisherActie20145.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Scorpion (1 seizoen)Actie20147.22015-12-02
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
MoneyballDrama20117.62015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Black Mirror (Kerstspecial)Drama20149.02015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
VictimActie20114.92015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
Het Regent Gehaktballen 2Familiefilm20136.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
The Driver (seizoen 1)Crime20147.12015-11-07
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Sherlock (3 seizoenen)Drama20139.32015-11-06
The World's EndKomedie20137.02015-11-05
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Elementary (3 seizoenen)Thriller20138.02015-11-03
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Big Hero 6Familiefilm20127.92015-10-24
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
The Undertaker (3 seizoenen)Drama20137.52015-10-21
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
The GatheringHorror20035.72015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
Black Mirror (2 seizoenen)Drama20118.82015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Sleeping with the EnemyDrama19916.12015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
The CoreActie20035.42015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Homeland (4 seizoenen)Thriller20138.52015-10-12
Beverly Hills Chihuahua 3: Laat het Feest Beginnen!Familiefilm20124.72015-10-12
Hanna Montana & Miley Cyrus: Best of Both WorldsDocu20082.32015-10-12
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
The Big GreenKomedie19955.42015-10-05
Het Speelplein - De Grote VakantieKomedie20016.52015-10-05
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Stalked by my NeighborThriller20156.02015-10-03
Into the WoodsAvontuur20146.02015-10-03
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Copper (2 seizoenen)Actie20127.52015-10-01
Sleepy Hollow (2 seizoenen)Thriller20137.62015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Bomb Girls (2 seizoenen)Drama20127.92015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Drop Dead FredKomedie19915.82015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
It's a Wonderful LifeFamiliefilm19468.62015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
The Life of David GaleDrama20037.52015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Kindergarten CopKomedie19906.02015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Half BakedKomedie19986.72015-09-30
The Perfect ManKomedie20055.52015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Pitch BlackActie20007.12015-09-30
Repo MenActie20106.32015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82015-09-28
In Search of the CastawaysFamiliefilm19626.72015-09-28
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
No Strings AttachedRomance20116.22015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
Strange MagicFamiliefilm20155.72015-09-24
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
The Breakfast ClubKomedie19857.92015-09-23
Problem ChildKomedie19905.22015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
The UnbornHorror20094.82015-09-23
The Big LebowskiKomedie19988.22015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Along Came PollyKomedie20045.92015-09-23
RangoAnimatie20117.32015-09-23
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
CollateralDrama20047.62015-09-23
Friday Night LightsActie20047.32015-09-23
Cast AwayDrama20007.72015-09-23
Dragon: The Bruce Lee StoryActie19937.02015-09-23
American BeautyDrama19998.42015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
The Lizzie McGuire MovieFamiliefilm20035.32015-09-21
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
What Dreams May ComeDrama19987.02015-09-17
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
TrollhunterKomedie20107.02015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Let's Go To PrisonKomedie20066.02015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
The Chronicles of RiddickActie20046.72015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
TremorsHorror19907.12015-09-16
The Great OutdoorsKomedie19986.62015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Office SpaceKomedie19997.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
CocktailRomance19885.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Child's Play 3Horror19914.92015-09-14
SignsDrama20026.72015-09-14
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
WaterboyKomedie19986.12015-09-14
A Few Best MenKomedie20115.82015-09-14
Ben 10 (2 seizoenen)Actie20076.92015-09-14
Lazy Town (2 seizoenen)Kinderserie20045.82015-09-14
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
Three Men and a Little LadyKomedie19905.22015-09-13
Spy HardKomedie19965.22015-09-13
Grimm (3 seizoenen)Fantasy20137.82015-09-13
ArachnophobiaKomedie19906.32015-09-13
MetroActie19975.22015-09-13
Turner & HoochKomedie19896.02015-09-13
The Day of the JackalThriller19737.82015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
Dead Poets SocietyDrama19898.02015-09-13
Die Hard with a VengeanceActie19957.62015-09-13
Something NewRomance20066.82015-09-13
AcceptedKomedie20066.52015-09-13
Deuce Bigalow: Male GigoloKomedie19995.72015-09-13
Revenge of the NerdsKomedie19846.62015-09-13
The Cutting Edge: Fire and IceDrama20106.22015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
SnowglobeFamiliefilm20076.12015-09-13
Max PayneThriller20085.42015-09-13
Beethoven’s 4thFamiliefilm20013.92015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
The Tale of DespereauxKomedie20086.12015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Lovestruck: The MusicalRomance20136,42015-09-13
PhenomenonDrama19966.42015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
The French ConnectionDrama19717.82015-09-13
Bomb Patrol: Afghanistan (1 seizoen)Docu20117.92015-09-13
Runaway BrideKomedie19995.42015-09-13
Liv and Maddie (1 seizoen)Komedie20136.12015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
The Birth of Big AirDocu20107.32015-09-13
Alphas (2 seizoenen)Sci-Fi20127.32015-09-13
Stick ItKomedie20066.42015-09-13
Gone in 60 SecondsActie20006.52015-09-13
What About Bob?Komedie19917.02015-09-13
The Skeleton KeyHorror20056.52015-09-13
My Future BoyfriendRomance20115.52015-09-13
BabeFamiliefilm19956.82015-09-13
Miss MarchKomedie20095.12015-09-13
Baby MamaRomance20086.12015-09-13
Good Morning, VietnamKomedie19877.32015-09-13
PlaydateThriller20124.52015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Dangerous MindsDrama19956.42015-09-13
He Got GameDrama19986.92015-09-13
The Mistle-tonesKomedie20126.72015-09-13
Scary Movie 4Komedie20065.12015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Camp NowhereKomedie19945.92015-09-13
Judge DreddSci-Fi19955.42015-09-13
Free WillyDrama19935.82015-09-13
The SiegeActie19986.32015-09-12
Melinda and MelindaRomance20046.52015-09-12
12 SegundosThriller20133.52015-09-11
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02015-09-09
Shutter IslandThriller20108.12015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
FootlooseDrama20115.82015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Teen Wolf (4 seizoenen)Drama20147.82015-09-02
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Her InfidelityThriller20154.52015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
The Shagg DogFamiliefilm20064.42015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
Babysitter’s Black BookDrama20155.72015-08-20
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Alexander and the Terrible HorribleFamiliefilm20146.22015-08-16
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
A Gift of MiraclesDrama20156.72015-08-14
OffenderThriller20126.02015-08-12
Hot Lead & Cold FeetFamiliefilm19786.02015-08-10
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
A Royal ChristmasFamiliefilm20147.02015-08-09
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
FreelancersActie20124.62015-08-07
Killing Them SoftlyThriller20126.22015-08-07
Club de Cuervos (1 seizoen)Komedie2015-2015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
The Three CaballerosFamiliefilm19446.92015-07-06
The Santa ClauseKomedie19946.32015-07-06
NightcrawlerThriller20147.92015-07-05
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
Een LeraarRomance20134.92015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Notting HillRomance19997.02015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Keizer KuzcoKinderfilm20007.32015-06-29
Keeping the FaithKomedie20006.52015-06-29
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
LaggiesKomedie20146.52015-06-23
Westward Ho, The WagonsFamiliefilm19565.62015-06-22
Roving MarsDocu20067.42015-06-22
The Barefoot ExecutiveFamiliefilm19715.92015-06-15
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
De Klokkenluider van de Notre DameFamiliefilm19966.92015-06-15
V For VendettaThriller20058.22015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Sense8 (1 seizoen)Thriller2015-2015-06-05
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
The TerminatorActie19848.12015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
SharknadoHorror20133.32015-05-06
GusFamiliefilm19765.82015-05-04
Taken 2Actie20126.32015-05-04
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Mickey's Magical ChristmasFamiliefilm20016.62015-04-23
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Hannah Montana: The MovieFamiliefilm20094.12015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
The Vampire Diaries (5 seizoenen)Drama20138.02015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
Utopia (1 seizoen)Thriller20138.62015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
Katt Williams: The Pimp Chronicles: Pt. 1Komedie20067.72015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
The Following (2 seizoenen)Thriller20147.62015-02-15
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Out ColdKomedie20016.32015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The ShiningHorror19808.52015-01-28
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
Magic City (2 seizoenen)Drama20137.62015-01-15
ShameDrama20117.32015-01-12
PreservationThriller20146.52015-01-09
A Dangerous MethodDrama20116.52015-01-05
Forensic Files (seizoen 1)Docu20008.82015-01-05
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
CarnageDrama20117.22014-12-14
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
LOLKomedie20124.12014-11-12
The DoubleThriller20116.92014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
DriveThriller20117.82014-11-02
Street KingsActie20086.82014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
Neurons to NirvanaDocu20138.02014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
JumperSci-Fi20086.02014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Albert II (1 seizoen)Drama20135.42014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
History of the EaglesDocu20137.92014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
De Elfenheuvel (3 seizoenen)Kinderserie20138.22014-10-14
The ArtistKomedie201182014-10-13
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Christmas CupidKomedie20105.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
FallenThriller20066.82014-09-27
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
MillenniumThriller20098.32014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Pokemon: White - Victini en ZekromKinderfilm20116.22014-09-19
Twin Peaks (2 seizoenen)Thriller199092014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Fosters thuis voor denkbeeldige vriendjes (1 seizoen)Kinderserie20047.92014-09-19
Scooby-Doo 2: Monsters UnleashedKinderfilm20044.92014-09-19
Sounding the AlarmDocu20147.32014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Powerpuff Girls (2 seizoenen)Kinderserie19997.22014-09-19
Yakari (1 seizoen)Kinderserie200572014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Lemony Snicket'sDrama20046.82014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
The GodfatherThriller19729.22014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Jackass 2.5Komedie20076.42014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
The Art Star and the Sudanese TwinsDocu20077.22014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Hot Shots! Part DeuxActie19936.52014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Semisweet: Life in ChocolateDocu20126.52014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.32014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Nieuwsgierig aapje 2: Volg dat aapjeKinderfilm200972014-09-19
Holiday in HandcuffsKomedie20076.42014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Losing IsaiahDrama19956.62014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
Yes ManKomedie20086.92014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Rugrats Go WildKinderfilm20035.52014-09-19
Hunter X Hunter (1 seizoen)Kinderserie20118.72014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
ShooterActie20077.22014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Catch Me If You CanKomedie200282014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Star Trek: InsurrectionSci-Fi19986.42014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Mean GirlsDrama200472014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
War of the WorldsDrama20056.52014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Four BrothersThriller20056.92014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Jackass: Number TwoKomedie20067.12014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Dubbelleven (1 seizoen)Drama20106.92014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
The 40-Year Old VirginKomedie20057.22014-09-19
Ben 10: Race Against TimeActie20077.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
10 Things I Hate About YouKomedie19997.22014-09-19
Fairy Tail (1 seizoen)Anime20098.42014-09-19
Knocked UpKomedie20077.12014-09-19
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie200772014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
EurotripKomedie20046.62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The TerminalDrama20047.32014-09-19
The Spongebob Squarepants MovieKinderfilm20046.92014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Spiderwick ChroniclesKinderfilm20086.62014-09-19
The UntouchablesActie198782014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Tournée Générale (3 seizoenen)Docu201362014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
TransformersActie20077.32014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Minority ReportThriller20027.72014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Mission Impossible IIIThriller20066.82014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Failure to LaunchKomedie20065.62014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm20104.82014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Pokemon: Black - Victini en ReshiramKinderfilm20115.62014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Why Dit I Get Married Too?Komedie20104.22014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Pokemon de film: Kyurem vs het zwaardKinderfilm20125.32014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
Zoostraat 64 (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
10.000 B.C.Actie200852014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Ben 10: Alien SwarmActie20096.52014-09-19
GreaseDrama19787.22014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Get Rich or Die Tryin'Drama20054.82014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.12014-09-19
Old SchoolKomedie20037.22014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Ben 10: Secret of the OmnitrixActie20126.12014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
The Godfather Part IIThriller19749.12014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
Jericho (2 seizoenen)Thriller200882014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Bijna Blote BeestenKinderserie201162014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
A Lot Like LoveKomedie20056.62014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
No Country for Old MenDrama20078.22014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
The Hot ChickKomedie20025.52014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
Ben 10: Destroy all AliensActie20126.22014-09-19
NorbitKomedie20073.92014-09-19
Naruto the Movie 2Kinderfilm20046.52014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Rush HourActie19986.92014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
A Year in BurgundyDocu20137.12014-09-19
Ben 10: Helden VerenigdActie20127.12014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
28 Days LaterHorror20027.62014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Billy MadisonKomedie19956.42014-09-19
The Italian JobThriller200372014-09-19
A Cinderella StoryKomedie20045.82014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Bob de Bouwer: De Legende van de Gouden HamerKinderfilm20106.62014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Charlotte's WebKinderfilm20066.42014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Sherlock HolmesThriller20097.62014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Eye for an EyeThriller19966.12014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessAnime20127.32014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

One thought on “Netflix aanbod in België

  1. Pingback: Tech45 #221: Da’s gelijk ne Bounty, maar dan andersom

Comments are closed.