Netflix op TV

Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd. Een dagelijks overzicht is nodig ook, want het aantal titels dat telkens wordt toegevoegd neemt in rap tempo toe. Vrijdag 19 september 2014 werd Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd.

Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen, want zoals je in de aanbodlijst hieronder kunt zien is het aantal titels al explosief toegenomen. In de tabel kun je alle titels selecteren op categorie, datum van toevoegen en op IMDb-score. Wil je heel snel zien wat de beste films zijn? Bekijk dan de Netflix Film Top-50. Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Wanneer verschijnen nieuwe series op Netflix?

Netflix aanbod in België

Laatst bijgewerkt op 23 januari 2017

TitelGenreJaarIMDB 
The Blacklist (3 seizoenen + S04E06)Thriller20148.32017-01-23
Ex MachinaSci-Fi20157.72017-01-23
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Mysterie20127.62017-01-21
Gato NegroDrama20145.92017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Final Fantasy VII: Advent ChildrenSci-Fi20057.42017-01-19
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
The American PresidentKomedie19956.82017-01-18
Enlighten UsDocu20167.32017-01-18
Shadowhunters: Mortal Instruments (S01+S02E03)
Drama20166.42017-01-17
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
My Little Pony: Friendship is Magic (5 seizoenen)Kinderen20107.72017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderen20147.02017-01-16
Return From Witch MountainFamilie19785.92017-01-16
Max RoseDrama20136.52017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Mona Lisa SmileDrama20036.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Docu20167.92017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Drama2017-2017-01-13
So YoungDrama2016.42017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderen2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: ChinoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Escape To Witch MountainFamilie19756.42017-01-09
The WatcherThriller2016-2017-01-09
Race To Witch MountainFamilie20095.72017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
Schindler's ListDrama19938.92017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Sorcerer's ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Homeland (5 seizoenen)Thriller20138.52017-01-02
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
Mrs. DoubtfireKomedie19936.92017-01-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Thriller20137.62017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
AutoheadDrama20167.42017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
She's the ManKomedie20066.42017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Udta PunjabDrama20167.92017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20139.32017-01-01
The Rat RaceDocu20117.52017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Mr. PigDrama2016-2016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Jane The Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82016-12-31
Marias: Faith in WomanhoodDocu2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Spijt!Drama20137.22016-12-29
SuperbadKomedie20077.62016-12-29
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
TranscendenceDrama20146.32016-12-25
When Hari Got MarriedDocu20156.82016-12-25
50 to 1Drama20146.52016-12-24
The InterviewKomedie20146.62016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
WhiplashDrama20148.52016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Sense8 (1 seizoen + Kerstspecial)Drama20158.42016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Expediente SantinoThriller20166.12016-12-23
Lo and Behold, Reveries of the Connected WorldDocu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
PijnstillersDrama20146.62016-12-22
Designated Survivor (S01E10)Drama20168.22016-12-21
OuijaHorror20144.42016-12-21
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen) Sci-Fi19737.72016-12-21
The Water DivinerDrama20147.12016-12-21
WaterworldActie19956.12016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-20
Gabriel Iglesias: Sorry For What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
DaemoniumSci-Fi20157.72016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Crime20157.12016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
A Wish for ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
UnstoppableActie20106.82016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.02016-12-16
Chelsea (90 afleveringen)Talkshow2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
SandstormDrama2016-2016-12-15
My Best Friend's GirlRomance20085.92016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
This Is The LifeDocu20088.02016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Actie20167.42016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20157.22016-12-15
Famous in AhmedabadDocu2015-2016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Crazy Ex-Girlfriend (1 seizoen)Komedie20167.62016-12-15
Fast & Furious 7Actie20157.22016-12-15
Big FishSci-Fi20038.02016-12-15
NatureVisionTVDocu2015-2016-12-15
Thicker Than Water (1 seizoen)Drama20157.22016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Easy ARomance20107.12016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Arrow (4 seizoenen + S05E09)Actie20128.12016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie2015-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
Monster HouseFamiliefilm20066.62016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Tinker Tailor Soldier SpyDrama20117.12016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
Lost & Found Music Studios (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-12-03
WarriorDrama20118.22016-12-03
Fauda (1 seizoen)Thriller20158.72016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (1 seizoen)Docu2016-2016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm20155.32016-12-02
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Reign (3 seizoenen)Drama20137.72016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
White GirlDrama20165.92016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Drama20148.02016-12-02
Muppets from SpaceKomedie19996.22016-12-02
Zero PointDrama20147.72016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Riding in Cars with BoysDrama20016.42016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
CarrieHorror19765.92016-12-01
Mean StreetsDrama19737.42016-12-01
The 10 Year PlanRomance20146.32016-12-01
12 Monkeys (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret1979-2016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio that Changed LivesDocu20158.32016-12-01
The OneActie20015.92016-12-01
Please Like Me (3 seizoenen)Komedie20138.32016-11-30
Band CampKomedie20055.02016-11-28
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Beauties of the NightDocu2016-2016-11-25
3% (seizoen 1)Sci-Fi2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Wild ThingsDrama19986.52016-11-24
Big Hero 6Familiefilm20127.92016-11-24
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
Santa BuddiesFamiliefilm20094.92016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.72016-11-21
Santa ClauseFamiliefilm19946.42016-11-21
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.72016-11-21
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.72016-11-21
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82016-11-21
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.22016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
The HomesmanDrama20146.62016-11-18
Think Like a ManKomedie20126.62016-11-18
Putin's Hidden TreasureDocu2014-2016-11-18
A Few Good ManDrama19927.62016-11-18
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
FoxcatcherDrama20147.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
The 100 (3 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-11-15
Grami's Circus Show (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-11-15
ShukranallahDocu2016-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20126.72016-11-15
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu2015-2016-11-15
The Boy Next DoorThriller20154.62016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20138.02016-11-15
The Originals (3 seizoenen)Thriller20148.62016-11-15
M CreamKomedie20147.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
First DaughterKomedie20045.02016-11-15
Monsters Inc.Familiefilm20018.12016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
History of the EaglesDocu20138.22016-11-14
The InnocentsHorror2015-2016-11-13
TickledDocu20167.62016-11-13
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
The King of ComedyKomedie19837.82016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Tales by LightDocu2015-2016-11-11
Einsatzgruppen: The Nazi Death Squads (1 seizoen)Docu2009-2016-11-10
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-09
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
WeinerDocu20167.72016-11-07
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The Crown (seizoen 1)Drama2016-2016-11-04
The House of Small CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.12016-11-02
Under Arrest (3 seizoenen)Docu20157.92016-11-02
Ernst & Bobbie en Het geheim van de Monta RossaKinderfilm20106.82016-11-02
DivergentSci-Fi20146.72016-11-02
Elementary (4 seizoenen)Thriller20138.02016-11-02
Food ChoicesDocu2016-2016-11-02
The Way BackDrama20107.32016-11-01
RenditionThriller20076.82016-11-01
The Man From The FutureRomance20117.12016-11-01
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-11-01
Santa Pac's Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Masha's Spooky Stories (1 seizoen)Kinderen20128.12016-11-01
Dot 2 DotRomance20146.92016-11-01
Gentlemen Prefer BlondesRomance19537.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
LEGO Jurassic WorldKinderen20167.32016-11-01
Asterix the GaulFamilie19676.62016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
The Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Just My LuckRomance20065.32016-11-01
When Two Worlds CollideDocu20168.22016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
The SentinelThriller20066.12016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
DeprogrammedDocu20166.72016-11-01
November RuleRomance20156.22016-11-01
Joy RideThriller20116.62016-11-01
Alvin and the ChipmunksKinderen20075.22016-11-01
At First SightRomance19995.92016-11-01
Spanish Affair 2Romance20155.12016-11-01
Alvin and the Chipmunks: SqueakquelKinderen20094.52016-11-01
Asterix: The 12 TasksFamilie19767.72016-11-01
The Family StoneRomance20056.32016-11-01
Some Like It HotRomance19598.32016-11-01
The Good Wife (6 seizoenen)Drama20148.32016-11-01
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-31
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-31
CondormanKomedie19815.72016-10-31
November ManActie20146.32016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Walking on SunshineRomance20145.32016-10-30
AnnieFamilie20145.32016-10-29
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-28
I Am The Pretty Thing That Lives In The HouseThriller2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
7 Años Drama2016-2016-10-28
Skylanders Academy (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
American Pie: The Naked MileKomedie20065.12016-10-26
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19637.22016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Sci-Fi19997.92016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Word Party (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-10-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (3 seizoenen)Kinderserie20166.72016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Maid in ManhattanKomedie20025.12016-10-19
SennentuntschiHorror20106.72016-10-19
SpanglishKomedie20046.52016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
The RundownActie20036.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Thriller20157.22016-10-19
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-10-19
Seventh SonActie20145.52016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.42016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
A Family AffairDocu20157.52016-10-16
PercentageActie20145.12016-10-15
Being George ClooneyDocu20166.42016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20148.32016-10-15
Chapo: el escape del sigloCrime20163.82016-10-15
Angry Birds (2 seizoen)Kinderserie20136.42016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu20167.52016-10-15
Sky LanderDocu2016-2016-10-14
Project MC2 (3 seizoenen)Kinderserie20156.22016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Thriller20158.72016-10-13
American Pie 2Komedie20016.42016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Fifty Shades of GreyDrama20154.12016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Dinotrux (3 seizoenen)Kinderserie20168.22016-10-09
The Following (3 seizoenen)Thriller20147.62016-10-08
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Casper's SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Caspers GriezelkerstKinderen20004.62016-10-07
Every Second CountsDocu20097.32016-10-07
The Finest HoursActie20166.82016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
The Theory of EverythingDrama20147.72016-10-04
BlackhatActie20155.42016-10-03
American Summer / The Pool BoysKomedie20104.72016-10-03
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.62016-10-02
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-02
BlowDrama20017.62016-10-02
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-02
Much About NothingDrama20166.92016-10-02
KillaKomedie20148.22016-10-02
The Wedding SingerKomedie19986.82016-10-02
The Second WomanDrama20125.52016-10-02
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-02
ContagionDrama20116.62016-10-02
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-02
Miss CongenialityKomedie20006.22016-10-02
FroningDocu20167.42016-10-02
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-02
Pac's Scary HalloweenAnimatie2013-2016-10-02
The King of BrazilDocu20156.42016-10-02
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-02
ParanoiaDrama20135.72016-10-02
J. EdgarDrama20116.62016-10-02
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-02
Mary's LandDocu20136.42016-10-02
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-02
Australian SkiesDocu2015-2016-10-02
The Time Traveler's WifeDrama20097.12016-10-02
AgoraDrama20097.22016-10-02
Love and HonorDrama20135.72016-10-02
KenauActie20146.52016-10-02
Crazy HeartDrama20097.32016-10-02
Red Riding HoodHorror20115.42016-10-02
Meester van de Zwarte MolenDrama20086.12016-10-02
The WitnessDocu20157.62016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-02
The Wicker ManHorror20063.72016-10-02
OrientedDocu20157.72016-10-02
UmrikaKomedie20156.62016-10-02
Faces in the CrowdDrama20115.72016-10-02
The LifeguardDrama20135.72016-10-02
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-02
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-02
Tucker and Dale vs EvilKomedie20107.62016-10-02
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceFamiliefilm20144.82016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotorcrossDocu2016-2016-10-02
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-02
Beyond A Reasonable DoubtDrama20095.92016-10-02
BeowulfActie20076.32016-10-02
UnknownActie20116.92016-10-02
Rush Hour 2Komedie20016.62016-10-02
Happy EndDrama20095.72016-10-02
A Haunted HouseKomedie20135.12016-10-02
HereafterDrama20106.52016-10-02
The BoxDrama20095.62016-10-02
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20098.02016-10-02
The Pool BoysKomedie20094.72016-10-02
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-02
The LosersActie20106.42016-10-02
Volle MaanKomedie20024.12016-10-02
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-02
Nights in RodantheDrama20086.02016-10-02
Sharing RelationsKomedie20135.72016-10-02
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-02
The Simpsons MovieKomedie20077.42016-10-02
My Big NightKomedie20155.92016-10-02
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie2016-2016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Grimm (4 seizoenen)Fantasy20147.82016-09-30
Non-StopActie20147.02016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20166.02016-09-27
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
ChefKomedie20147.32016-09-23
RetreatThriller20115.82016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
Downton Abbey (5 seizoenen)Drama20148.82016-09-23
Brooklyn Nine-Nine (2 seizoenen)Komedie20148.32016-09-23
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
StepmomDrama19986.72016-09-21
7 SecondsActie20054.82016-09-21
UnbrokenDrama20147.22016-09-21
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Raiders! The Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.32016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Pretty WomanRomance19906.92016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
CyberbullyDrama20115.92016-09-17
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-17
The MakeoverRomance20135.72016-09-17
You AgainRomance20105.82016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
3:10 to YumaActie20077.72016-09-17
Drive AngryActie20115.52016-09-17
RamboActie20087.12016-09-17
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
An American Tail: Manhattan IslandKinderen20006.02016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
The Land Before Time IIIKinderen19955.62016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
Charlie CountrymanRomance20136.42016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Charlie St. CloudDrama20106.52016-09-14
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
The HuntedActie20036.02016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20017.02016-09-13
TombstoneActie19937.82016-09-13
The VillageThriller20046.52016-09-13
Fresh Off the Boat (1 seizoen)Komedie20158.02016-09-13
Pearl HarborDrama20016.12016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
The Strain (2 seizoenen)Thriller20157.52016-09-13
BraveheartActie19958.42016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The SurrogateThriller20134.72016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
Notorious Drama20096.62016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
G.I. JaneActie19975.82016-09-13
Kung Fu Panda 2Familie20117.32016-09-13
Jaws 3Actie19832.92016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20136.02016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20098.02016-09-13
Date NightKomedie20106.32016-09-13
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-13
Tyrant (2 seizoenen)Drama20157.92016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur2016.62016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-13
BeachesDrama19886.82016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
People Like UsDrama20127.12016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.02016-09-11
Oh My God!Komedie20075.92016-09-10
Bald MountainDrama20137.12016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Queen of the NightRomance20136.22016-09-02
Kazoops (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureKinderen19945.82016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Secrets of Great British Castles (1 seizoen)Docu20158.12016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller2016-2016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
DaglichtThriller20137.02016-09-02
Dear JohnRomance20106.32016-09-02
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderen2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
ConsumedThriller20154.52016-09-02
ToroThriller20166.12016-09-01
I Am the Ambassador (2 seizoenen)Docu20157.62016-09-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Man in the Iron MaskActie19986.42016-09-01
Die Chroniken Des Adolf HitlerDocu20066.72016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
New Kids NitroKomedie20116.02016-09-01
SolsticeThriller20085.42016-09-01
New Kids TurboKomedie20106.42016-09-01
Good Witch (1 seizoen)Drama20157.22016-09-01
The Legend of Bruce LeeDocu20107.02016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Hope SpringsRomance20126.32016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.12016-09-01
A Conversation with Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Don JonRomance20136.62016-09-01
Dik TromFamilie20106.12016-09-01
Figaro PhoKinderen20087.92016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
Last NightRomance20106.62016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.52016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Oscars Oasis (1 seizoen)Kinderen20118.02016-09-01
American Odyssey (1 seizoen)Thriller20157.32016-09-01
Het DinerDrama20136.12016-09-01
Celestine ProphecyThriller20064.92016-09-01
Law & Order: Special Victims Unit (2 seizoenen)Drama20158.12016-09-01
The 9th CompanyActie20057.22016-09-01
Off CourseKomedie2015-2016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
De Groeten van Mike!Drama20126.72016-09-01
ArrivalThriller19966.32016-09-01
We Need to TalkRomance2016-2016-09-01
Zero Dark ThirtyThriller20127.42016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Leve BoerenliefdeRomance20134.82016-09-01
Uptown GirlKomedie20036.12016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Under The Dome (3 seizoenen)Sci-Fi20136.92016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.12016-08-31
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
The Big ShortDrama20157.82016-08-28
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-27
Walk of ShameKomedie20146.02016-08-27
Het begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-08-26
EungyoRomance20126.72016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie2016-2016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
The Exclusive: Beat the Devil's TattooThriller20156.52016-08-26
The ConcubineDrama20126.22016-08-26
The SilencedThriller20155.62016-08-26
Enemies In-LawKomedie20156.52016-08-26
HopeDrama20138.22016-08-26
Man on High HeelsActie20146.52016-08-26
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
NecrofobiaHorror20154.42016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
Star Trek: The Original Series (3 seizoenen)Sci-Fi19668.42016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
De Kleine zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
12 Years A SlaveDrama20138.12016-08-22
Maz Jobrani: I'm Not a Terrorist, But I've Played OneCabaret20156.82016-08-21
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
I'll Sleep When I'm DeadDocu2016-2016-08-20
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
TrintaDrama20146.92016-08-19
Safety First: The MovieKomedie20156.12016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
HellboyActie20046.82016-08-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-08-17
The AvengersActie20128.12016-08-16
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.42016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.62016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Laal RangDrama20168.22016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.72016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
The A-TeamActie20106.82016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur19666.02016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.82016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret2015-2016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
Two Weeks NoticeRomance20026.12016-08-13
FuryActie20147.62016-08-12
TuskHorror20145.42016-08-12
Think Like a Man TooKomedie20145.72016-08-12
The Get Down (1 seizoen)Drama2016-2016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Black Sails (3 seizoenen)Actie20158.02016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20168.52016-08-05
The Numbers StationActie20135.62016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.72016-08-03
Full OutFamilie20156.92016-08-01
Manhattan (2 seizoenen)Drama20147.82016-08-01
The Lincoln LawyerDrama20117.32016-08-01
Finding HomeDocu20148.92016-08-01
Mystic PizzaRomance19886.22016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie2016-2016-08-01
Donald Trump's The Art of the DealKomedie20166.62016-08-01
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderen20128.22016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Josie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
UnbrandedAvontuur20157.52016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20137.22016-08-01
Holding the ManDrama20157.02016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Drama20138.52016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20156.62016-08-01
The Wedding DateRomance20056.12016-08-01
Hoe duur was de SuikerDrama20136.72016-08-01
Frank en Frey 2Familie20065.52016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
HOME: Avonturen met Tip & Oh (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.52016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-07-23
The EqualizerActie20147.22016-07-23
Doing Hard TimeActie20045.02016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.42016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
DesperadoActie19957.22016-07-20
Layer CakeThriller20047.42016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
Safety First (2 seizoenen)Komedie20147.32016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
RebirthThriller2016-2016-07-16
Archer (7 seizoenen)Anime20168.92016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
A Good Rain KnowsDrama20096.72016-07-15
Love Me!Romance20146.52016-07-15
The NotebookRomance20047.92016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Return To MeRomance20006.92016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
To Save a LifeDrama20097.12016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-15
LusersKomedie20155.32016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Tony Robbins: I Am Not Your GuruDocu2016-2016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Beyond the LightsDrama20146.92016-07-14
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.72016-07-12
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
A Walk Among the TombstonesDrama20146.52016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
MonoKomedie2016-2016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LigthDocu20156.62016-07-07
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
You Carry MeDrama20157.92016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20168.12016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Now You See MeThriller20137.32016-07-01
Forks over Knives 2Docu20116.82016-07-01
Nymphomaniac Part 1Drama20137.02016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
The Code (1 seizoen)Docu20117.72016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Drama20068.02016-07-01
Floating!Komedie2015-2016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Family FeverKomedie20145.62016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Jim Jefferies - FreedumbCabaret2016-2016-07-01
ParaisoKomedie20136.32016-07-01
BuddiesKomedie20125.82016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Jagten - La ChasseDrama20128.32016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Forks over KnivesDocu20117.72016-07-01
The Great EscapeActie19638.32016-07-01
To Russia with LoveDocu20146.42016-07-01
Un PropheteKomedie20097.92016-07-01
IllegalDocu20147.52016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
17 AgainKomedie20096.42016-07-01
Sex TapeRomance20145.12016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
III - The RitualHorror20155.22016-07-01
AmokDrama20146.82016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
BabaDrama20146.82016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Marcella (1 seizoen)Thriller20167.12016-07-01
20 Feet from StardomDocu20137.42016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Hello I Must be GoingRomance20126.22016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
The AwakeningThriller20146.52016-07-01
The PresenceHorror20144.52016-07-01
Suicide (Hitabdut)Thriller20148.22016-07-01
Between (2 seizoenenDrama20165.52016-07-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20168.02016-07-01
MudDrama20127.42016-07-01
Fittest on EarthDocu20167.82016-07-01
Love SteaksKomedie20136.82016-07-01
The WhistleblowerThriller20107.22016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Nymphomaniac Part 2Drama20136.72016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
(T)ERRORDocu20156.92016-06-30
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
The Mask Komedie19946.92016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Body of LiesDrama20157.12016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
Draken: Race naar de rand (3 seizoenen)Kinderserie20158.52016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
No EscapeThriller20156.82016-06-24
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Horror20168.32016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orphan Black (4 seizoenen)Actie20158.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.42016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-06-15
Top SpinDocu20147.32016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Justin and the Knights of ValourFamiliefilm20136.12016-06-15
Taxi DriverDrama19768.32016-06-15
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
TalvarDrama20158.42016-06-11
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch Du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
The HappeningSci-Fi20085.02016-06-08
A Walk in the CloudsDrama19956.62016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
White Men Can't JumpDrama19926.72016-06-08
The Young Black StallionFamiliefilm20035.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Inside Llewyn DavisDrama20137.42016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-06-04
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Pokémon: XY (2 seizoen)Anime20157.62016-06-02
Mythbusters (5 seizoenen)Docu20078.52016-06-02
MarleyDocu20128.02016-06-02
Happy ValleyDrama20148.52016-06-02
The EagleActie20116.22016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
HomefrontActie20136.52016-06-01
Machine Gun PreacherActie20116.82016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Jeff Dunham - All Over The MapCabaret20147.12016-06-01
Pokémon - Hoopa en de Strijd der TijdenKinderfilm20156.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
TransFatty LivesDocu20158.12016-06-01
Out of the FurnaceThriller20136.82016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
SafeActie20126.52016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
72 Dangerous Places (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
O Começo da VidaDocu2016-2016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
In the Heat of the NightThriller19678.02016-06-01
Raiders: Story of the Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Bros Before HosKomedie20136.42016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
What our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Sweet Micky for PresidentDocu20158.32016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Pride and GloryDrama20086.72016-05-31
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
Dracula UntoldActie20146.32016-05-28
Chef's Table (2 seizoenen)Docu20158.72016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Kinderserie20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Thriller20158.32016-05-27
BratzKomedie20072.82016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
Get On UpDrama20146.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
The Man in the WallThriller20156.82016-05-20
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
BlitzActie20116.22016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
PrisonersThriller20138.12016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
All About EveDrama19508.32016-04-13
AdamDrama20097.22016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
DefianceActie20087.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
The PassionDrama2016-2016-03-23
MiracleDrama20047.52016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
Upside DownDrama20126.42016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
ClickKomedie20066.42016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
ShutterHorror20085.22016-02-22
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocu20157.12016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
The MotivationDocu20136.92016-02-11
MASHKomedie19707.62016-02-10
BigKomedie19887.32016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
MirrorHorror20086.22016-01-27
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
HitchRomance20056.72016-01-20
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-11
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
LegendActie19856.52016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
SerenityActie20058.02016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Space JamKomedie19966.32015-12-23
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
De EetclubThriller20105.02015-12-09
The HustlerDrama19618.12015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
The RiteThriller20076.02015-11-25
ElfKomedie20036.92015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
MoneyballDrama20117.62015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
12 RoundsActie20095.92015-11-14
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.32015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
It's a Wonderful LifeFamiliefilm19468.62015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
DevilHorror20106.32015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
LifeKomedie19996.62015-09-16
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Teen Wolf (4 seizoenen)Drama20147.82015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
FurtherDocu20127.52015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
TroyAvontuur20047.22015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Taken 2Actie20126.32015-05-04
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
8 MileDrama20026.92015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
The ShiningHorror19808.52015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
PreservationThriller20146.52015-01-09
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The MatrixActie19998.72014-11-26
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
Fight ChurchDocu201472014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix
Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?