Netflix aanbod in België

Hoe mooi het systeem van Netflix ook is, uiteindelijk draait het natuurlijk om het aanbod. Iedere dag worden er films, series en documentaires toegevoegd aan het Netflix aanbod in België. Om een goed overzicht te geven wat er te zien is op de streaming dienst zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Netflix worden toegevoegd.

Vrijdag 19 september 2014 is Netflix in België uitgerold. Het aanbod op de lanceringsdag telde al ruim 1.000 films, series en documentaires. Iedere dag zal er nieuw aanbod worden toegevoegd. Op deze pagina kun je iedere dat het nieuwe Netflix aanbod in België volgen.

Geen tijd om het dagelijks in de gaten te houden? Daarvoor sturen we wekelijks een nieuwsbrief met het laatste nieuws en nieuwe aanbod. Meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook de titels die Netflix verwijderd hebben we in een overzicht geplaatst.

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Netflix aanbod in België


Laatst bijgewerkt op 25 mei 2016

TitelGenreJaarIMDB *Toegevoegd op
Get On UpDrama20146.92016-05-25
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Chelsea (7 afleveringen)Talkshow2016-2016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Penny Dreadful (2 seizoenen + S03E04)Horror20168.32016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.872016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
The Man in the WallThriller20157.42016-05-20
Orphan Black (3 seizoenen + S04E06)Actie20158.42016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
13 Going On 30Komedie20046.12016-05-18
Dr. StrangeloveKomedie19648.52016-05-18
Legends of the FallDrama19947.52016-05-18
Zathura: A Space AdventureActie20056.12016-05-18
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
The Musketeers (2 seizoenen)Actie20147.82016-05-16
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Najib Amhali - The Best OfCabaret2010-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Attacking the DevilDocu20148.72016-05-15
Herman Finkers - Oudejaarsconference 2015Cabaret2015-2016-05-15
Claudia de Breij - TerlingCabaret2016-2016-05-15
Bas Birker - Op WegCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Paul de Leeuw: Ik ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Veerle Malschaert: Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-2016-05-15
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2016-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Little HumansDocu2015-2016-05-12
The Object of My AffectionKomedie19986.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
BlitzActie20116.22016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Ali Wong - Baby CobraCabaret2016-2016-05-06
Atomic FalafelKomedie20156.12016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie20158.12016-05-06
Ice Sculpture ChristmasKomedie20156.82016-05-06
The Blacklist (2 seizoenen + S03E15)Thriller20148.32016-05-05
4th Man OutKomedeie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
PrisonersThriller20138.12016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20127.42016-05-01
Imagine Me & YouKomedie20056.92016-05-01
Road HouseActie19896.42016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie20085.22016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Drama20148.72016-05-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20158.02016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157.82016-05-01
LooperActie20127.42016-05-01
Griffin & PhoenixKomedie20067.12016-05-01
A Matter of FaithDrama20143.52016-05-01
Happily N'ever AfterKomedie20064.52016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
FameKomedie20095.02016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
It's a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Lizzie Borden Took an AxDrama20145.82016-04-29
Danger Mouse (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
The TownDrama20107.62016-04-27
ContactActie19977.42016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
Les InvinciblesKomedie20134.92016-04-25
Malavita (The Family)Thriller20136.32016-04-23
Unidentified Flying OddballFamiliefilm19795.12016-04-23
As Above, So BelowThriller20146.12016-04-23
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Doctor Who (seizoen 5 t/m 9)Sci-Fi20148.92016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
ReincarnatedDocu20126.22016-04-21
Mac & Devin Go To High SchoolKomedie20124.52016-04-21
Are We There Yet?Komedie20054.52016-04-20
The Longest YardKomedie20056.42016-04-20
Panic RoomThriller20116.82016-04-20
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20169.32016-04-19
Kung Fu PandaFamiliefilm20117.32016-04-19
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.82016-04-19
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Spaceman and King ArthurFamiliefilm19795.12016-04-18
Unbreakable Kimmy Schmidt (seizoen 2)Komedie20157.92016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-15
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72016-04-15
All About EveDrama19508.32016-04-13
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32016-04-13
Butch Cassidy and the Sundance KidDrama19698.12016-04-13
AdamDrama20097.22016-04-13
About Last NightKomedie20146.12016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Crafting a NationDocu20137.72016-04-07
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen)
Drama20166.42016-04-06
Walt Before MickeyDrama20156.32016-04-05
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The BoxtrollsFamiliefilm20146.82016-04-04
Terrace House (1 seizoen)Reality2015-2016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Rick and Morty (1 seizoen)Komedie20139.32016-04-03
Ant-ManActie20157.42016-04-02
The Americans (3 seizoenen)Thriller20158.22016-04-02
The Road to DoradoFamiliefilm20006.92016-04-02
Crossing Lines (2 seizoen)Actie20147.42016-04-02
Chuck Norris vs CommunismDocu20157.62016-04-01
The Ranch (1 seizoen)Komedie2016-2016-04-01
Lost & Found Music Studios (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
AntzFamiliefilm19986.62016-04-01
Shrek Voor Eeuwig AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20048.22016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
KhartoumAvontuur19666.92016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Jeremy Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Kung FuryActie20158.22016-04-01
What's the Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-01
Cyborg 009 vs Devilman (1 seizoen)Anime20157.52016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
ParkerActie20136.22016-04-01
De Gelaarsde KatKinderfilm20116.72016-04-01
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Hachi: A Dog's TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Hiroshima: History of World War IIDocu20058.12016-03-31
RecoilActie20125.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Fair GameThriller20106.82016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Komedie201592016-03-31
Auschwitz: The Nazi's and the Final SolutionDocu20058.72016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Scary Movie 1Komedie20006.22016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
De VerbouwingThriller20126.02016-03-31
Mees KeesFamiliefilm20126.72016-03-31
The Big WeddingRomance20135.62016-03-31
Killer EliteActie20116.52016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
DefianceActie20087.22016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-30
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.52016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.52016-03-29
Roué Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret2009-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de LijntjesCabaret2012-2016-03-29
Lebbis: Hoe laat begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20168.52016-03-29
Herman Finkers: Na de PauzeCabaret20127.42016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
The Purge: AnarchyHorror20146.52016-03-25
VeggieTales in the House (3 seizoenen)Kinderserie20145.42016-03-25
Prinses en de KikkerFamiliefilm20097.22016-03-25
RapunzelFamiliefilm20107.82016-03-24
De Kleine ZeemeerminFamiliefilm19897.62016-03-24
Belle en het BeestFamiliefilm19918.02016-03-24
The PassionDrama2016-2016-03-23
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
Pretty Little Liars (6 seizoenen)Drama20167.82016-03-22
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
MiracleDrama20047.52016-03-21
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Bad NeighboursKomedie20146.42016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
De Mr. Peabody & Sherman Show (2 seizoenen)Kinderserie20156.72016-03-18
Mr. NobodyDrama20097.92016-03-16
You Don't Mess with the ZohanKomedie20085.52016-03-16
Het Monster van ParijsFamiliefilm20116.82016-03-16
HannaActie20116.82016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-16
The MissingThriller20036.52016-03-16
PodiumKomedie20046.52016-03-16
LabyrinthAvontuur19867.42016-03-16
xXx: State of the UnionActie20054.32016-03-16
Upside DownDrama20126.42016-03-16
Baas in Eigen BosAnimatie20066.22016-03-15
The TouristActie20106.02016-03-15
SidetrackedDrama20148.82016-03-15
ClickKomedie20066.42016-03-15
Friends with BenefitsRomance20116.62016-03-15
De avonturen van KuifjeAnimatie20117.42016-03-15
John CarterAvontuur20126.62016-03-14
Heaven is for RealDrama20145.82016-03-14
Dinotrux (2 seizoenen)Kinderserie20158.22016-03-11
Popples (2 seizoenen)Kinderserie20156.62016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
In A World...Komedie20136.72016-03-10
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20108.02016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
The BeachDrama20006.62016-03-09
Jennifer's BodyKomedie20095.92016-03-09
Chain ReactionActie19965.62016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
My Cousin VinnyKomedie19927.52016-03-09
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Seeking a Friend for the End of the WorldRomance20126.72016-03-05
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
The Other WomanDrama20096.42016-03-04
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-03-04
House of Cards (4 seizoenen)Thriller20169.02016-03-04
LEGO Friends: The Power of Friendship (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-03-04
Endless LoveDrama20146.32016-03-03
Mark & Russell's Wild RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Troetelbeertjes: Hoogte- & DieptepuntenKinderfilm20087.02016-03-02
Flex is KingsDocu20135.72016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
It's Now or NeverRomance20155.12016-03-01
Food MattersDocu20067.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
Continuum (3 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoRomance20155.02016-03-01
Troetelbeertjes: De Reis naar GrapjeslandKinderfilm20144.22016-03-01
The ScapegoatDrama20127.22016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
StargateActie19947.02016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie2016-2016-02-26
Fuller House (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-23
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-23
ShutterHorror20085.22016-02-22
Arrow (2 seizoenen)Actie20128.12016-02-22
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.82016-02-21
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
Red vs. Blue (1 seizoen)Actie20038.62016-02-18
As Good As It GetsKomedie19977.72016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
The PunisherActie20046.52016-02-17
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32016-02-17
That's My BoyKomedie20125.62016-02-17
Seven PoundsDrama20087.72016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Muerte en Buenos AiresThriller20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.82016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
Sixteen CandlesRomance19847.22016-02-13
Appleseed AlphaSci-Fi20146.62016-02-13
The Walking Dead (5 seizoenen)Thriller20158.72016-02-12
The MotivationDocu20136.92016-02-11
The Tall ManHorror20126.02016-02-10
The RunawaysDrama20106.62016-02-10
MASHKomedie19707.62016-02-10
LassieFamiliefilm20056.72016-02-10
BigKomedie19887.32016-02-10
The EdgeActie19976.92016-02-10
HostageActie20056.62016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project T - TomorrowlandAvontuur20156.52016-02-07
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-02-05
Hannibal Buress - Comedy CamisadoKomedie2016-2016-02-05
TurboFAST (3seizoenen)Kinderserie20167.62016-02-05
Ascension (mini-serie)Sci-Fi20147.22016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20138.12016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Search PartyKomedie20145.52016-02-02
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-02
Cesar ChavezDocu20146.42016-02-02
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32016-02-01
Sinatra: All or Nothing (1 seizoen)Docu20158.02016-02-01
Pokémon: XY (1 seizoen)Anime20147.62016-02-01
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesKinderfilm20157.02016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Pokémon: Diancie en de Cocon der VernietigingAnime20145.42016-02-01
A Faster HorseDocu20157.72016-02-01
RuPaul's Drag Race (5 seizoenen)Reality20137.92016-01-31
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-29
Ever After High (4 seizoenen)Kinderserie20168.52016-01-29
Ride AlongActie20146.12016-01-29
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
MirrorHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Tijd voor Avontuur (2 seizoenen)Kinderserie20117,32016-01-26
IntrigueThriller19885.62016-01-25
'71Actie20147.22016-01-24
TrashThriller20147.22016-01-24
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
MannyDocu20147.22016-01-23
Kurt Cobain: Montage of HeckDocu20157.62016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
HitchRomance20056.72016-01-20
The Bounty HunterKomedie20105.52016-01-20
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-01-20
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble’s Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Cartel LandDocu20157.42016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.52016-01-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.12016-01-15
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62016-01-15
Degrassi: Next Class (1 seizoen)Drama2016-2016-01-15
De Gelukkige HuisvrouwRomance20106.72016-01-15
47 RoninActie20136.32016-01-15
Meet the PaletsDocu20147.12016-01-15
Kung Pow: Enter the First
Komedie20026.22016-01-13
Speed
Actie19947.22016-01-13
Push
Sci-Fi20096.12016-01-13
TinkerBell en de Piraten
Familiefilm20146.62016-01-13
Hope Floats
Drama19985.92016-01-13
Lockout
Actie20126.12016-01-13
Ted en de Schat van de Mummie
Komedie20125.92016-01-13
Code Name: Geronimo
Actie20125.62016-01-13
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
Man of the HouseFamiliefilm19954.92016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-11
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
Draken: Race naar de rand (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
LegendActie19856.52016-01-07
MittDocu20147.02016-01-07
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20127.02016-01-07
Aliens in the AtticFamiliefilm20095.42016-01-07
Black Sails (2 seizoenen)Actie20158.02016-01-07
Vampires SuckKomedie20103.52016-01-07
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Reign (2 seizoenen)Drama20137.72016-01-04
Herbie: Fully LoadedKomedie20054.72016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen) Drama20128.72016-01-01
SerenityActie20058.02016-01-01
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
The Originals (2 seizoenen)Thriller20148.62016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20148.42016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
Jane The Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
The Missing (1 seizoen)Drama20148.12016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
We Are Legion: The Story of the HacktivistsDocu20127.42016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-01-01
Bates Motel (2 seizoenen)Thriller20148.22016-01-01
All Is LostActie20136.92016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20057.22016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Crime20158.42015-12-31
Honey, We Shrunk OurselvesKomedie19974.82015-12-29
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
FiftyDrama20156.42015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Het begin van de Croods (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-12-24
A Fighting ManDrama20145.52015-12-23
Io sono l'amoreDrama20097.02015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-20
The Gabby Douglas StoryDrama20157.12015-12-18
Glitter Force (1 seizoen)Animatie20152015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Stuart Little 3Familiefilm20054.32015-12-16
Hollow ManThriller20005.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
50 First DatesKomedie20046.82015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Bad TeacherKomedie20115.72015-12-16
Eat, Pray LoveDrama20105.72015-12-16
It Happened One NightKomedie19348.22015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
Fargo (2 seizoenen)Crime20149.02015-12-15
HummingbirdActie20136.22015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie2015-2015-12-11
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (2 seizoenen)Kinderserie20157.12015-12-11
The Best Man HolidayKomedie20136.72015-12-10
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The HustlerDrama19618.12015-12-09
De EetclubThriller20105.02015-12-09
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-09
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferActie20075.62015-12-09
The X-Files: I Want To BelieveSci-Fi20085.92015-12-09
The Company You KeepDrama20126.42015-12-08
National Treasure: Book of SecretsActie20076.52015-12-07
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Unsere Mütter, unsere VäterDrama20138.52015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
Avengers Confidential: Black Widow & PunisherActie20145.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
MarmadukeKomedie20104.22015-12-02
Firehouse DogKomedie20075.52015-12-02
Marley & MeKomedie20087.12015-12-02
High CrimesCrime20026.32015-12-02
Scorpion (1 seizoen)Actie20147.22015-12-02
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
Man of Tai ChiActie20136.12015-12-01
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20145.02015-12-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32015-12-01
The KingdomActie20077.12015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
The Tree of LifeDrama20116.72015-11-27
ElfKomedie20036.92015-11-25
The RiteThriller20076.02015-11-25
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Hannibal (2 seizoenen)Drama20138.62015-11-21
MoneyballDrama20117.62015-11-20
StripesActie19816.92015-11-20
Black Mirror (Kerstspecial)Drama20149.02015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Christmas With the KranksKomedie20045.22015-11-20
Christmas in ConwayDrama20136.92015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-19
Groundhog DayKomedie19938.12015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Old DogsKomedie20095.42015-11-18
Morning LightDocu20085.92015-11-18
DeadlineDrama20124.82015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
The DuffKomedie20156.62015-11-16
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Julius jr. (1 seizoen)Kinderserie20134.52015-11-15
Het Regent Gehaktballen 2Familiefilm20136.52015-11-15
Battle of the YearDrama20134.92015-11-14
12 RoundsActie20095.92015-11-14
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Manhattan (1 seizoen)Drama20147.82015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.32015-11-11
The Triangle (1 seizoen)Actie20056.62015-11-11
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-11-11
Ten Who DaredFamiliefilm19605.52015-11-09
The Driver (seizoen 1)Crime20147.12015-11-07
Sherlock (3 seizoenen)Drama20139.32015-11-06
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
The World's EndKomedie20137.02015-11-05
Knight and DayActie20106.32015-11-04
Once Upon a Time in America
Drama19848.42015-11-04
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-11-03
Mr Selfridge (2 seizoenen)Drama20137.72015-11-03
Elementary (3 seizoenen)Thriller20138.02015-11-03
SchemerDrama20106.42015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Going Clear: Scientology And The Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
Frank en FreyDrama19817.32015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
From Dusk Till Dawn (2 seizoenen)Thriller20157.02015-10-28
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Familiefilm20107.02015-10-28
Life as we Know It
Komedie20106.62015-10-28
Warm BodiesKomedie20136.92015-10-27
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamileifilm19906.62015-10-26
Big Hero 6Familiefilm20127.92015-10-24
Hemlock Grove (3 seizoenen)Thriller20147.42015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Star TrekSci-Fi20098.02015-10-22
Save the Last DanceRomance20016.12015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
The Undertaker (3 seizoenen)Drama20137.52015-10-21
The GatheringHorror20035.72015-10-20
Spring BreakersActie20125.32015-10-20
Richie Rich (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
McFarland, USADrama20157.52015-10-20
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie20126.62015-10-20
SuperdadFamiliefilm19735.12015-10-19
Black Mirror (2 seizoenen)Drama20118.82015-10-19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.32015-10-19
The Last PatrolDocu20147.62015-10-18
KringHorror20155.72015-10-17
Friday the 13thHorror20095.62015-10-16
Beasts of no NationDrama2015-2015-10-16
Lang Leve Koning Julien (2 seizoenen)Komedie20157.42015-10-16
AustenlandKomedie20136.22015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersKomedie2015-2015-10-16
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Sleeping with the EnemyDrama19916.12015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-15
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
The CoreActie20035.42015-10-14
I Love You, ManKomedie20097.12015-10-14
Fantastic FourSci-Fi20055.72015-10-14
Wallander BBC (3 seizoenen)Drama20087.92015-10-13
Justin TimeKinderserie20118.22015-10-13
Hanna Montana & Miley Cyrus: Best of Both WorldsDocu20082.32015-10-12
Homeland (4 seizoenen)Thriller20138.52015-10-12
Beverly Hills Chihuahua 3: Laat het Feest Beginnen!Familiefilm20124.72015-10-12
The Bridge (2 seizoenen)Thriller20118.62015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Thriller20078.42015-10-09
Dr. Seuss The Cat in the HatFamiliefilm20033.82015-10-08
The Big GreenKomedie19955.42015-10-05
Platvoet en zijn vriendjes XIKinderfilm20055.82015-10-05
Het Speelplein - De Grote VakantieKomedie20016.52015-10-05
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Into the WoodsAvontuur20146.02015-10-03
Stalked by my NeighborThriller20156.02015-10-03
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20116.62015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Bomb Girls (2 seizoenen)Drama20127.92015-10-01
I Am DavidDrama20037.32015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Sleepy Hollow (2 seizoenen)Thriller20137.62015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
The Last StandActie20136.42015-10-01
Copper (2 seizoenen)Actie20127.52015-10-01
Scream (1 seizoen)Horror20157.22015-10-01
Big Top Pee-WeeKomedie19884.92015-09-30
The Life of David GaleDrama20037.52015-09-30
Bring It On: Fight to the FinishKomedie20095.32015-09-30
Pitch BlackActie20007.12015-09-30
Beyond BordersDrama20036.42015-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82015-09-30
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
White ChristmasFamiliefilm19547.62015-09-30
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Thriller20138.72015-09-30
Repo MenActie20106.32015-09-30
All I Want for ChristmasFamiliefilm19916.02015-09-30
Wayne's WorldKomedie19927.02015-09-30
JawsThriller19758.12015-09-30
Freedom WritersDrama20077.52015-09-30
The Perfect ManKomedie20055.52015-09-30
Jaws 2Thriller19785.72015-09-30
Half BakedKomedie19986.72015-09-30
Drop Dead FredKomedie19915.82015-09-30
The IcemanDrama20126.92015-09-30
Kindergarten CopKomedie19906.02015-09-30
ScroogedFamiliefilm19887.02015-09-30
Down to EarthKomedie20015.42015-09-30
Surviving ChristmasFamiliefilm20045.32015-09-30
It's a Wonderful LifeFamiliefilm19468.62015-09-30
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42015-09-30
In Search of the CastawaysFamiliefilm19626.72015-09-28
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82015-09-28
Once Upon a Time (4 seizoenen)Drama20148.12015-09-27
Beautiful CreaturesDrama20136.22015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.12015-09-25
No Strings AttachedRomance20116.22015-09-25
Strange MagicFamiliefilm20155.72015-09-24
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
RangoAnimatie20117.32015-09-23
American BeautyDrama19998.42015-09-23
How HighKomedie20016.22015-09-23
Friday Night LightsActie20047.32015-09-23
Problem ChildKomedie19905.22015-09-23
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20096.02015-09-23
The Big LebowskiKomedie19988.22015-09-23
CollateralDrama20047.62015-09-23
The UnbornHorror20094.82015-09-23
Platvoet en Z'n Vriendjes X - Grote CirkelKinderfilm20036.52015-09-23
Dragon: The Bruce Lee StoryActie19937.02015-09-23
Along Came PollyKomedie20045.92015-09-23
Cast AwayDrama20007.72015-09-23
The Breakfast ClubKomedie19857.92015-09-23
Bring It On: In It To Win ItKomedie20075.32015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
The Lizzie McGuire MovieFamiliefilm20035.32015-09-21
Sugar DaddiesThriller20145.22015-09-20
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20127.42015-09-18
What Dreams May ComeDrama19987.02015-09-17
LifeKomedie19996.62015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
The Chronicles of RiddickActie20046.72015-09-16
DevilHorror20106.32015-09-16
Let's Go To PrisonKomedie20066.02015-09-16
Platvoet en z'n vriendjes Terug Naar Het Grote WaterKinderfilm20025.72015-09-16
TrollhunterKomedie20107.02015-09-16
Jaws the RevengeHorror19872.82015-09-16
TremorsHorror19907.12015-09-16
Bring it On: All or NothingKomedie20065.72015-09-16
The Great OutdoorsKomedie19986.62015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Office SpaceKomedie19997.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
CocktailRomance19885.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Rubble KingsDocu20157.12015-09-15
Kevin Hart - Let Me ExplainKomedie20136.72015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Actie20137.82015-09-15
A Few Best MenKomedie20115.82015-09-14
Child's Play 3Horror19914.92015-09-14
Jessie (3 seizoenen)Komedie20126.02015-09-14
Mickey Mouse Clubhouse (4 seizoenen)Kinderserie20086.02015-09-14
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Ben 10 (2 seizoenen)Actie20076.92015-09-14
WaterboyKomedie19986.12015-09-14
SignsDrama20026.72015-09-14
Lazy Town (2 seizoenen)Kinderserie20045.82015-09-14
The Cutting Edge: Fire and IceDrama20106.22015-09-13
Dead Poets SocietyDrama19898.02015-09-13
Scott Pilgrim vs the WorldKomedie20107.52015-09-13
The Day of the JackalThriller19737.82015-09-13
Lord of the Rings: Return of the KingFantasy20038.92015-09-13
What About Bob?Komedie19917.02015-09-13
BabeFamiliefilm19956.82015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Baby MamaRomance20086.12015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Free WillyDrama19935.82015-09-13
The Mistle-tonesKomedie20126.72015-09-13
Revenge of the NerdsKomedie19846.62015-09-13
Grimm (3 seizoenen)Fantasy20137.82015-09-13
Good Morning, VietnamKomedie19877.32015-09-13
Hope SpringsRomance20126.32015-09-13
Beethoven’s 4thFamiliefilm20013.92015-09-13
AcceptedKomedie20066.52015-09-13
Platvoet krijgt Nieuwe VriendjesKinderfilm20077.32015-09-13
Die Hard with a VengeanceActie19957.62015-09-13
The Tale of DespereauxKomedie20086.12015-09-13
Max PayneThriller20085.42015-09-13
My Future BoyfriendRomance20115.52015-09-13
Scary Movie 4Komedie20065.12015-09-13
Dangerous MindsDrama19956.42015-09-13
He Got GameDrama19986.92015-09-13
Lovestruck: The MusicalRomance20136,42015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.82015-09-13
The Birth of Big AirDocu20107.32015-09-13
Bomb Patrol: Afghanistan (1 seizoen)Docu20117.92015-09-13
Gone in 60 SecondsActie20006.52015-09-13
MetroActie19975.22015-09-13
Something NewRomance20066.82015-09-13
Alphas (2 seizoenen)Sci-Fi20127.32015-09-13
The French ConnectionDrama19717.82015-09-13
Camp NowhereKomedie19945.92015-09-13
Spy HardKomedie19965.22015-09-13
Under the Tuscan SunRomance20036.72015-09-13
The Skeleton KeyHorror20056.52015-09-13
Stick ItKomedie20066.42015-09-13
PhenomenonDrama19966.42015-09-13
Liv and Maddie (1 seizoen)Komedie20136.12015-09-13
Turner & HoochKomedie19896.02015-09-13
HortonKinderfilm20086.92015-09-13
ArachnophobiaKomedie19906.32015-09-13
Miss MarchKomedie20095.12015-09-13
Runaway BrideKomedie19995.42015-09-13
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
PlaydateThriller20124.52015-09-13
Judge DreddSci-Fi19955.42015-09-13
Deuce Bigalow: Male GigoloKomedie19995.72015-09-13
SnowglobeFamiliefilm20076.12015-09-13
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22015-09-13
Three Men and a Little LadyKomedie19905.22015-09-13
The SiegeActie19986.32015-09-12
Melinda and MelindaRomance20046.52015-09-12
12 SegundosThriller20133.52015-09-11
FootlooseDrama20115.82015-09-09
Radio RebelFamiliefilm20126.32015-09-09
Coach CarterDrama20057.22015-09-09
CluelessKomedie19956.82015-09-09
Shutter IslandThriller20108.12015-09-09
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
Dark SummerHorror20154.22015-09-05
Teen Wolf (4 seizoenen)Drama20147.82015-09-02
Puppy Patrol (2 seizoen)Kinderserie20097.02015-09-02
Super 4 (1 seizoenen)Anime20158.22015-09-02
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (2 seizoenen)Kinderserie20067.42015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Her InfidelityThriller20154.52015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
The Shagg DogFamiliefilm20064.42015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20155.02015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
BridegroomDocu20138.12015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderserie20107.12015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Puffin RockKinderserie2015-2015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Narcos (seizoen 1)Thriller2015-2015-08-28
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
First KidFamiliefilm19965.12015-08-24
Babysitter’s Black BookDrama20155.72015-08-20
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
Alexander and the Terrible HorribleFamiliefilm20146.22015-08-16
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Residue (seizoen 1)Sci-Fi20157.02015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
The Gospel of JohnDrama20147.92015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
A Gift of MiraclesDrama20156.72015-08-14
OffenderThriller20126.02015-08-12
Hot Lead & Cold FeetFamiliefilm19786.02015-08-10
A Royal ChristmasFamiliefilm20147.02015-08-09
Pound Puppies (1 seizoen)Kinderserie20106.42015-08-09
I Am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
Club de Cuervos (1 seizoen)Komedie2015-2015-08-07
ThérèseDrama20126.12015-08-07
Alex CrossActie20125.12015-08-07
Playing for KeepsRomance20125.72015-08-07
ArbitrageDrama20126.62015-08-07
Killing Them SoftlyThriller20126.22015-08-07
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Project MC2 (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-08-07
Olympus Has FallenThriller20136.52015-08-07
FreelancersActie20124.62015-08-07
A 2nd ChanceRomance20115.22015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Pants on FireFamiliefilm20145.72015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
1 Chance 2 DanceRomance20145.02015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Dance-OffRomance20145.52015-08-01
Under The Dome (2 seizoenen)Sci-Fi20146.92015-08-01
Kids for CashDocu20137.02015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20066.72015-08-01
Whitey: USA v James J. BulgarDocu20146.82015-08-01
Antarctic Edge: 70 SouthDocu20156.42015-08-01
My Little Pony: Dancing in the CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Wet Hot American Summer: (seizoen 1)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Lo ImposibleDrama20127.62015-07-27
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-26
InvincibleDrama20067.12015-07-20
BoJack Horseman (2 seizoenen)Komedie20158.42015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
The Three CaballerosFamiliefilm19446.92015-07-06
The Santa ClauseKomedie19946.32015-07-06
NightcrawlerThriller20147.92015-07-05
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime201582015-07-03
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20054.52015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Couples RetreatKomedie20095.52015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Dancing on the Edge (1 seizoen)Drama20137.42015-07-01
Een LeraarRomance20134.92015-07-01
Notting HillRomance19997.02015-07-01
Californication (7 seizoenen)Drama20148.42015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Keizer KuzcoKinderfilm20007.32015-06-29
Keeping the FaithKomedie20006.52015-06-29
Between (1 seizoen)Drama20155.52015-06-26
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
LaggiesKomedie20146.52015-06-23
Roving MarsDocu20067.42015-06-22
Westward Ho, The WagonsFamiliefilm19565.62015-06-22
Mis Peores Amigos: Promedio Rojo el RegresoKomedie20134.32015-06-17
The Barefoot ExecutiveFamiliefilm19715.92015-06-15
Rita (3 seizoenen)Komedie20147.62015-06-15
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.62015-06-15
V For VendettaThriller20058.22015-06-15
De Klokkenluider van de Notre DameFamiliefilm19966.92015-06-15
Orange is the New Black (3 seizoenen)Drama20158.52015-06-12
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
De Klokkenluider van de Notre Dame IIFamiliefilm20024.72015-06-09
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
Sense8 (1 seizoen)Thriller2015-2015-06-05
Mako Mermaids: An H2O Adventure (3 seizoenen)Kinderserie20157.62015-06-02
DeliveryDocu20146.12015-06-02
FurtherDocu20127.52015-06-01
Kickin' It (1 seizoen)Komedie20116.12015-06-01
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20045.82015-06-01
A Country Coyote Goes HollywoodFamiliefilm19656.62015-06-01
Fien & Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderserie20148.62015-06-01
Davy Crockett: King of the Wild FrontierFamiliefilm19557.12015-06-01
Suits (3 seizoenen)Drama20148.82015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Lab Rats (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-06-01
Plan B: TrueDrama20147.22015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
The TerminatorActie19848.12015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Archer (6 seizoenen)Anime20158.92015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.42015-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2015-05-31
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2015-05-31
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2015-05-31
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2015-05-31
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
AladdinFamiliefilm19928.02015-05-25
Hinterland (1 seizoen)Crime20137.72015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
Ice PrincessFamiliefilm20056.02015-05-18
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-15
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.72015-05-15
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-15
Russel RageKinderfilm20154.42015-05-13
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92015-05-12
Bon Voyage!Komedie19625.92015-05-11
The Computer Wore Tennis ShoesKomedie19696.02015-05-11
The HelpDrama20118.12015-05-08
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
SharknadoHorror20133.32015-05-06
Taken 2Actie20126.32015-05-04
GusFamiliefilm19765.82015-05-04
Soul SurferDrama20117.12015-05-02
Shanghai NoonActie20006.62015-05-02
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20095.22015-05-01
Cars 2Familiefilm20116.32015-04-27
Never Been KissedRomance19996.02015-04-26
Chef's Table (1 seizoen)Docu2015-2015-04-26
Les vacances de DucobuKomedie20124.22015-04-25
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Mickey's Magical ChristmasFamiliefilm20016.62015-04-23
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-04-21
Chris d’Elia: IncorrigibleCabaret2015-2015-04-17
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-04-16
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.72015-04-13
Hannah Montana: The MovieFamiliefilm20094.12015-04-13
Matters ArisingDrama2014-2015-04-12
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
De dolle tweeling 2Familiefilm20125,12015-04-08
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32015-04-08
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.32015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Boss (2 seizoenen)Drama20128.12015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20128.52015-04-01
Brooklyn Nine-Nine (1 seizoen)Komedie20138.32015-04-01
Moving Art: WoestijnenDocu20148.72015-04-01
Sammy 2Kinderfilm20125.72015-04-01
Nashville (2 seizoenen)Drama20147.72015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Moving Art: OceanenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: BossenDocu20148.72015-04-01
Moving Art: Bloemen Docu20148.72015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
Bloodline (1 seizoen)Thriller2015-2015-03-20
Goosebumps (1 seizoen)Familieserie19957.82015-03-19
The Magic School BusKinderserie19948.02015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146,22015-03-18
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Revolution (2 seizoenen)Thriller20136.72015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.72015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Particle FeverDocu20137.72015-03-02
Naruto Shippuden (1 seizoen)Anime20078.52015-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnActie20127.22015-03-02
The Vampire Diaries (5 seizoenen)Drama20138.02015-03-01
8 MileDrama20026.92015-03-01
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.92015-03-01
Utopia (1 seizoen)Thriller20138.62015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Kinderserie20086.92015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Prettige feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
The OvernightersDocu20147.62015-02-18
Katt Williams: The Pimp Chronicles: Pt. 1Komedie20067.72015-02-18
HoneymoonHorror20145.72015-02-17
The Following (2 seizoenen)Thriller20147.62015-02-15
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12015-02-15
Spartacus (2 seizoenen)Actie20138.72015-02-07
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
Coraline en de geheime deurKinderfilm20087.72015-02-01
Out ColdKomedie20016.32015-02-01
DoomActie20055.22015-02-01
Gore Vidal: The United States of AmnesiaDocu20137.92015-02-01
Back to the FutureSci-Fi19858.52015-02-01
Downton Abbey (4 seizoenen)Drama20138.82015-02-01
The DirectorDocu20136.62015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
The ShiningHorror19808.52015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
The Swan PrincessFamiliefilm19946.42015-01-21
BrasslandsDocu20138.02015-01-20
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20114.52015-01-16
Magic City (2 seizoenen)Drama20137.62015-01-15
ShameDrama20117.32015-01-12
PreservationThriller20146.52015-01-09
A Dangerous MethodDrama20116.52015-01-05
Forensic Files (seizoen 1)Docu20008.82015-01-05
Web JunkieDocu20136.42015-01-02
Larva (2 seizoenen)Kinderserie2013-2015-01-02
Dance for MeDocu20126.72015-01-01
Music For MandelaDocu20136.82015-01-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller201292015-01-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20138.52015-01-01
Flikken (10 seizoenen)Actie20096.62015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92014-12-22
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22014-12-22
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Expendables 2Actie20126.72014-12-16
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
CarnageDrama20117.22014-12-14
Marco Polo (seizoen 1)Drama2014-2014-12-12
Eigen Kweek (1 seizoen)Drama20138.12014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
The Case Against 8Docu20147.02014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2014-12-01
Jochem Myjer: Yeeehaa!Cabaret2007-2014-12-01
AlunaDocu20129.22014-12-01
Broadchurch (1 seizoen)Thriller20138.32014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Full Metal JacketDrama19878.42014-11-28
The Matrix RevolutionsActie20036.72014-11-26
FridayKomedie19957.32014-11-26
The Matrix ReloadedActie20037.22014-11-26
The MatrixActie19998.72014-11-26
MudbloodsDocu20147.52014-11-21
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
Liar LiarKomedie19976.82014-11-15
The DoubleThriller20116.92014-11-12
LOLKomedie20124.12014-11-12
VirungaDocu20148.52014-11-07
Van HelsingSci-Fi20045.92014-11-03
DriveThriller20117.82014-11-02
Mr. & Mrs. SmithActie20056.52014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-01
UnfaithfulThriller20026.72014-11-01
MarmatoDocu20147.92014-11-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-01
Runaway JuryThriller20037.12014-11-01
Under SiegeActie19926.42014-11-01
Fight ClubActie19998.92014-11-01
HeatActie19958.32014-11-01
The Hunger GamesActie20127.32014-11-01
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-01
The ClientThriller19946.72014-11-01
Man on FireActie20047.82014-11-01
L.A. ConfidentialThriller19978.32014-11-01
Man on a LedgeActie20126.62014-11-01
Epic MovieKomedie20072.32014-11-01
Bride WarsKomedie20095.42014-11-01
Date MovieKomedie20062.72014-11-01
ArtifactDocu20128.32014-11-01
A Time to KillDrama19967.42014-11-01
Neurons to NirvanaDocu20138.02014-11-01
Street KingsActie20086.82014-11-01
JumperSci-Fi20086.02014-11-01
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-01
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Fight ChurchDocu201472014-10-15
History of the EaglesDocu20137.92014-10-15
The Other GuysActie20106.62014-10-15
The UnbelieversDocu20137.22014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.52014-10-15
Albert II (1 seizoen)Drama20135.42014-10-15
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22014-10-15
GandhiDrama19828.12014-10-15
Video Games: The MovieDocu201462014-10-15
Road to PerditionThriller20027.82014-10-14
De Elfenheuvel (3 seizoenen)Kinderserie20138.22014-10-14
The ArtistKomedie201182014-10-13
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146,52014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Call the Midwife (3 seizoenen)Drama20138.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Christmas CupidKomedie20105.72014-10-01
Nothing to LoseKomedie19976.72014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
FallenThriller20066.82014-09-27
Print the LegendDocu20147,42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
Escape from Planet EarthFamiliefilm20135.92014-09-25
My Little Pony: A Very Minty ChristmasKinderfilm20055.52014-09-19
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72014-09-19
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32014-09-19
My Queen KaroDrama20096.52014-09-19
Naruto the MovieKinderfilm20047.72014-09-19
Naruto the Movie 2Kinderfilm20046.52014-09-19
National SecurityActie20035.52014-09-19
Middle of NowhereDrama201262014-09-19
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (1 seizoen)Kinderserie20107,12014-09-19
Nijntje (1 seizoen)Kinderfilm199272014-09-19
A Lot Like LoveKomedie20056.62014-09-19
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie201172014-09-19
Black Hawk DownDrama20017.72014-09-19
Niko en de vliegende brigadeKinderfilm20086.32014-09-19
Millennium 3Thriller20098.32014-09-19
No Country for Old MenDrama20078.22014-09-19
Being ElmoDocu20117.72014-09-19
ChèriDrama20096.22014-09-19
2012Actie20095.92014-09-19
Billy MadisonKomedie19956.42014-09-19
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.32014-09-19
Dicte (2 seizoenen)Drama20136.72014-09-19
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20066.92014-09-19
Picture BrideDrama19946.82014-09-19
Planet 51Kinderfilm20096.12014-09-19
MatildaFamiliefilm19966.82014-09-19
Pokemon de film: Kyurem vs het zwaardKinderfilm20125.32014-09-19
Pokemon: Black - Victini en ReshiramKinderfilm20115.62014-09-19
Pokemon: White - Victini en ZekromKinderfilm20116.22014-09-19
PopPixie (1 seizoen)Kinderserie20116.52014-09-19
Power Rangers Dino Tunder (1 seizoen)Kinderserie20046.32014-09-19
Power Rangers in Space (1 seizoen)Kinderserie19986.12014-09-19
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Kinderserie20007.22014-09-19
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Kinderserie199962014-09-19
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Kinderserie20067.12014-09-19
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Kinderserie20036.62014-09-19
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Kinderserie20076.72014-09-19
Power Rangers RPM (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Kinderserie20056.92014-09-19
Power Rangers Samurai (1 seizoen)Kinderserie20115.72014-09-19
Power Rangers Samurai: Christmas SpecialKinderfilm20116.12014-09-19
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderfilm20116.32014-09-19
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderfilm201172014-09-19
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20146.42014-09-19
Power Rangers Super Samurai (1 seizoen)Kinderserie20126.62014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Stuck on ChristmasKinderfilm20126.32014-09-19
Power Rangers Super Samurai: Trickster TreatKinderfilm20128.12014-09-19
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Kinderserie20016.52014-09-19
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.22014-09-19
Nieuwsgierig aapje 2: Volg dat aapjeKinderfilm200972014-09-19
Power Rangers: Jungle Fury (1 seizoen)Kinderserie20085.42014-09-19
Power Rangers: Megaforce (1 seizoen)Kinderserie20136.42014-09-19
Power Rangers: Megaforce ChristmasKinderfilm20136.42014-09-19
Big DaddyFamiliefilm19996.42014-09-19
Powerpuff Girls (2 seizoenen)Kinderserie19997.22014-09-19
Prison Break (4 seizoenen)Drama20088.62014-09-19
Ninja Turtles: The Next MutationKinderfilm19974.72014-09-19
Rabbit HoleDrama201072014-09-19
MadagascarKinderfilm20056.92014-09-19
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-19
RestorationDrama19956.72014-09-19
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12014-09-19
Rhyme & ReasonThriller19977.52014-09-19
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-19
Rudolf (1 seizoen)Kinderserie20096.22014-09-19
Rugrats Go WildKinderfilm20035.52014-09-19
Rumble in the BronxActie19956.72014-09-19
Blind DatingKomedie20066.12014-09-19
Rush HourActie19986.92014-09-19
Russell Peters vs The World (1 seizoen)Docu20135.62014-09-19
MillenniumThriller20098.32014-09-19
SaltActie20106.42014-09-19
KnowingDrama20096.22014-09-19
Scooby-Doo 2: Monsters UnleashedKinderfilm20044.92014-09-19
De nieuwe avonturen van Lucky Luke (1 seizoen)Kinderfilm20017.22014-09-19
Semisweet: Life in ChocolateDocu20126.52014-09-19
Failure to LaunchKomedie20065.62014-09-19
Shark TaleKinderfilm200462014-09-19
Eye for an EyeThriller19966.12014-09-19
ShooterActie20077.22014-09-19
ShrekKinderfilm20017.92014-09-19
Shrek 2Kinderfilm20047.32014-09-19
Shrek de derdeKinderfilm200762014-09-19
Deadwood (3 seizoenen)Thriller20068.92014-09-19
SnatchKomedie20008.32014-09-19
SommDocu20126.92014-09-19
Sounding the AlarmDocu20147.32014-09-19
Fosters thuis voor denkbeeldige vriendjes (1 seizoen)Kinderserie20047.92014-09-19
Spirit: Stallion of the CimarronKinderfilm20026.92014-09-19
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Kinderserie20047.82014-09-19
Stand by MeDrama19868.12014-09-19
Star Trek: InsurrectionSci-Fi19986.42014-09-19
Starsky & HutchKomedie20046.12014-09-19
Nijntje Langere verhalen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Nijntje & Vriendjes (1 seizoen)Kinderfilm200572014-09-19
Niko 2Kinderfilm20125.92014-09-19
Nijntje: kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderfilm200472014-09-19
Stuart LittleKinderfilm19995.92014-09-19
Stuart Little 2Kinderfilm20025.42014-09-19
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessAnime20127.32014-09-19
Not Another Teen MovieKomedie20015.72014-09-19
NorbitKomedie20073.92014-09-19
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderserie200772014-09-19
Old SchoolKomedie20037.22014-09-19
P.S. I Love YouDrama200772014-09-19
Arthur en de wraak van MalthazardKinderfilm20095.22014-09-19
The Adventures of Little Brown BearKinderserie20036,92014-09-19
The Art Star and the Sudanese TwinsDocu20077.22014-09-19
De dolle tweelingKinderfilm201052014-09-19
Beyond the SteppesDrama20106.72014-09-19
The Bone CollectorActie19996.62014-09-19
Bee MovieKinderfilm20076.22014-09-19
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52014-09-19
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-19
The ContractThriller20065.72014-09-19
After Porn EndsDocu20105.82014-09-19
The Extra ManKomedie20105.92014-09-19
The GodfatherThriller19729.22014-09-19
The Godfather Part IIThriller19749.12014-09-19
The Good GirlDrama20026.52014-09-19
The Hot ChickKomedie20025.52014-09-19
The Hurt LockerActie20087.62014-09-19
The IllusionistDrama20067.62014-09-19
The Italian JobThriller200372014-09-19
The Karate KidActie19847.22014-09-19
The Killing (4 seizoenen)Thriller20148.22014-09-19
The League of Extraordinary GentlemenActie20035.82014-09-19
The LookoutThriller20077.12014-09-19
Margin CallDrama20117.12014-09-19
The Next Three DaysDrama20107.42014-09-19
The PallbearerKomedie19964.92014-09-19
The ProposalKomedie20096.72014-09-19
Power Rangers Wilde Force (1 seizoen)Kinderserie20025.82014-09-19
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Kinderserie19975.72014-09-19
The Short GameDocu20137.52014-09-19
Lemony Snicket'sDrama20046.82014-09-19
Bonded by BloodDrama20105.52014-09-19
Chasing AmyDrama19977.42014-09-19
The Sweetest ThingKomedie200252014-09-19
Lion of OzKinderfilm20005.42014-09-19
Power Rangers: Megaforce Raising SpiritsKinderfilm20137.72014-09-19
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-09-19
Remember MeDrama20107.22014-09-19
Pulp FictionThriller199492014-09-19
The Upside of AngerDrama20056.92014-09-19
The Usual SuspectsDrama19958.72014-09-19
Me, Myself & IreneKomedie20006.52014-09-19
Losing IsaiahDrama19956.62014-09-19
Mean GirlsDrama200472014-09-19
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-19
Rupsje Nooitgedacht (1 seizoen)Kinderserie19934.92014-09-19
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-09-19
Trailer Park Boys: Xmax SpecialKomedie20048.42014-09-19
LourdesDrama20096.92014-09-19
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-19
Russell Peters: NotoriousCabaret20136,92014-09-19
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20105.22014-09-19
MimicHorror19975.92014-09-19
Troetelbeertjes: Op reddingsmissie!Kinderfilm20104.82014-09-19
MeisjeDrama20026.52014-09-19
TwilightDrama20085.22014-09-19
Twin Peaks (2 seizoenen)Thriller199092014-09-19
Minority ReportThriller20027.72014-09-19
V.R. Troopers (2 seizoenen)Kinderserie19955.72014-09-19
Mr. DeedsKomedie20025.82014-09-19
VenomHorror20054.72014-09-19
Mission Impossible IIIThriller20066.82014-09-19
Walking TallActie20046.22014-09-19
Wallace & Gromit: Curse of the Were-RabbitKinderfilm20057.62014-09-19
War of the WorldsDrama20056.52014-09-19
White ChicksKomedie20045.32014-09-19
Why Did I Get Married?Komedie20075.42014-09-19
Why Dit I Get Married Too?Komedie20104.22014-09-19
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm20104.82014-09-19
XXXActie20025.82014-09-19
Yakari (1 seizoen)Kinderserie200572014-09-19
Yes ManKomedie20086.92014-09-19
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-19
Zoostraat 64 (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Kung Fu PandaKinderfilm20087.62014-09-19
Kinky BootsKomedie200572014-09-19
10.000 B.C.Actie200852014-09-19
Jackass 2.5Komedie20076.42014-09-19
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-19
Heroes (4 seizoenen)Sci-Fi20097.72014-09-19
Crime d'AmourDrama20106.52014-09-19
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-19
Hot Shots!Actie19916.72014-09-19
Ben 10: Secret of the OmnitrixActie20126.12014-09-19
Get Rich or Die Tryin'Drama20054.82014-09-19
Girl, InterruptedDrama19997.32014-09-19
Girl RisingDocu20136.92014-09-19
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20118.22014-09-19
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.12014-09-19
Hot Shots! Part DeuxActie19936.52014-09-19
Bad BoysActie19956.82014-09-19
Gone Baby GoneDrama20077.72014-09-19
Blue Planet: Natural History of the OceanDocu20019.32014-09-19
Jericho (2 seizoenen)Thriller200882014-09-19
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136,62014-09-19
17 FillesDrama201162014-09-19
GordyFamiliefilm19953.82014-09-19
Bijna Blote BeestenKinderserie201162014-09-19
Ben 10: Destroy all AliensActie20126.22014-09-19
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137,32014-09-19
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderserie20095.32014-09-19
Blue StreakActie19996.22014-09-19
GreaseDrama19787.22014-09-19
Cedric (1 seizoen)Kinderserie20017.82014-09-19
Ben 10: Alien SwarmActie20096.52014-09-19
AwakeningsDrama19907.72014-09-19
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.92014-09-19
Chasing IceDocu20127.72014-09-19
Black DeathActie20106.42014-09-19
Heksje LillyKinderfilm20095.22014-09-19
Baby's Day OutFamiliefilm19945.82014-09-19
A Year in BurgundyDocu20137.12014-09-19
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42014-09-19
House of Cards Trilogy (BBC) (3 seizoenen)Drama19958.82014-09-19
Holiday in HandcuffsKomedie20076.42014-09-19
Heksje Lilly 2Kinderfilm20114.72014-09-19
Donnie BrascoDrama19977.82014-09-19
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderserie20097.12014-09-19
BuriedThriller201072014-09-19
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.42014-09-19
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderfilm20086.72014-09-19
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-19
LEGO: Marvel Maximum OverloadKinderfilm201382014-09-19
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderserie200872014-09-19
Clifford de grote rode hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72014-09-19
Jackass: The MovieKomedie20026.62014-09-19
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52014-09-19
AdventurelandKomedie20096.82014-09-19
Ben 10: Helden VerenigdActie20127.12014-09-19
Just MarriedKomedie20035.42014-09-19
Jim Jefferies: BARECabaret201482014-09-19
A Cinderella StoryKomedie20045.82014-09-19
Conni (1 seizoen)Kinderserie201262014-09-19
Hunter X Hunter (1 seizoen)Kinderserie20118.72014-09-19
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20067,22014-09-19
28 Days LaterHorror20027.62014-09-19
ClerksKomedie19947.92014-09-19
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-19
Big Bad BeetleborgsActie19976.82014-09-19
Easy MoneyThriller20106.72014-09-19
Charlotte's WebKinderfilm20066.42014-09-19
Catch Me If You CanKomedie200282014-09-19
EmmaDrama19966.82014-09-19
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderserie201162014-09-19
Cold MountainDrama20037.22014-09-19
Sherlock HolmesThriller20097.62014-09-19
Sex DriveKomedie20086.62014-09-19
ScreamThriller19967.22014-09-19
Sling BladeDrama19968.12014-09-19
Fireplace for Your HomeFamiliefilm201082014-09-19
Firefly (1 seizoen)Sci-Fi20029.22014-09-19
Astro BoyFamiliefilm20096.42014-09-19
Source CodeThriller20117.52014-09-19
Anger ManagementKomedie20036.22014-09-19
From Dusk Till DawnHorror19967.32014-09-19
Four BrothersThriller20056.92014-09-19
De avonturen van Kuifje (3 seizoenen)Kinderserie19928.32014-09-19
Bob de Bouwer: De Legende van de Gouden HamerKinderfilm20106.62014-09-19
Jackass: Number TwoKomedie20067.12014-09-19
Air BuddiesFamiliefilm20064.92014-09-19
AbductionActie201152014-09-19
Dubbelleven (1 seizoen)Drama20106.92014-09-19
Big WordsDrama20135.82014-09-19
Step Up 2: The StreetsDrama20086.12014-09-19
Step UpDrama20066.52014-09-19
Strawberry Shortcake: Oost west, thuis bestKinderfilm20095.42014-09-19
Step Up 3Drama20106.12014-09-19
Terra Nova (1 seizoen)Drama20116.72014-09-19
Terminator 3: Rise of the MachinesActie20036.42014-09-19
TakenThriller20087.92014-09-19
Animals UnitedKinderfilm20104.92014-09-19
Tears of the SunActie20036.62014-09-19
The 40-Year Old VirginKomedie20057.22014-09-19
Ben 10: Race Against TimeActie20077.22014-09-19
The Accidental HusbandKomedie20085.62014-09-19
The 4400 (4 seizoenen)Thriller20047.42014-09-19
Over The HedgeKinderfilm20066.82014-09-19
The Boys are BackDrama20096.92014-09-19
The Beautiful GameDocu20128.42014-09-19
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.22014-09-19
The Dark KnightThriller200892014-09-19
Annika Bengtzon: Crime ReporterThriller20126.12014-09-19
The Boy in Striped PyjamasDrama20087.82014-09-19
Arthur en de MinimoysKinderfilm200662014-09-19
10 Things I Hate About YouKomedie19997.22014-09-19
Fairy Tail (1 seizoen)Anime20098.42014-09-19
Knocked UpKomedie20077.12014-09-19
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie200772014-09-19
Breaking Bad (5 seizoenen)Thriller20129.62014-09-19
EurotripKomedie20046.62014-09-19
Bad Boys IIActie20036.52014-09-19
Kameleon 2Kinderfilm20055.92014-09-19
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-19
Jackie BrownThriller19977.52014-09-19
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-09-19
JumanjiFamiliefilm19956.82014-09-19
Arthur 3Kinderfilm20105.52014-09-19
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-19
DrakenjagersKinderfilm20086.62014-09-19
The Social NetworkDrama20107.82014-09-19
La ConquêteBiografie20116.32014-09-19
Larry CrowneKomedie201162014-09-19
The September issueDocu200872014-09-19
The SecretDocu20065.62014-09-19
The TerminalDrama20047.32014-09-19
The Spongebob Squarepants MovieKinderfilm20046.92014-09-19
Clerks: De tekenfilmserie (1 seizoen)Komedie20007.42014-09-19
The Spiderwick ChroniclesKinderfilm20086.62014-09-19
The UntouchablesActie198782014-09-19
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.22014-09-19
Le MoineThriller20115.82014-09-19
KaboomKomedie20105.82014-09-19
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-19
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62014-09-19
Raising HelenDrama200462014-09-19
Tournée Générale (3 seizoenen)Docu201362014-09-19
The X-Files: Fight the FutureSci-Fi19986.72014-09-19
The WomenDrama20084.92014-09-19
Lie to Me (3 seizoenen)Drama201082014-09-19
There Will Be BloodDrama20078.12014-09-19
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.22014-09-19
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoen)Kinderserie19966.32014-09-19
Troetelbeertjes: EerlijkheidsbeertjeKinderfilm20104.82014-09-19
TransformersActie20077.32014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers: The MovieKinderfilm19954.92014-09-19
Transporter 3Actie200862014-09-19
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-19
Troetelbeertjes: welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.52014-09-19
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Kinderserie20106.32014-09-19
Wakfu (2 seizoenen)Kinderserie20118.22014-09-19
Mission BlueDocu20148.12014-09-19
Vegas BabyKomedie20064.72014-09-19
Millennium 2Thriller20098.32014-09-19

* IMDB-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Krijg je onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

One thought on “Netflix aanbod in België

  1. Pingback: Tech45 #221: Da’s gelijk ne Bounty, maar dan andersom

Comments are closed.